Opinie o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Maciej

Nie wiem skąd te negatywne wpisy. Firma działa tak jak się umawialiśmy. Raz w miesiącu dostaje maila o toku postępowania. Dzwoniłem do banku i sprawdzałem czy faktycznie działają tak jak mi to opisują i wszystko się zgadza. W Waszym banku możecie się dokładnie dowiedzieć kto składał i w jakiej sprawie odpowiednie pisma. Podejrzewam,że w Waszych wpisach chodzi o kontakt ale moim zdaniem jest bezsensowne ciągłe wydzwanianie na jakim etapie jest postępowanie. Przecież to wszystko musi trwać. Nawet 3 lata, więc podejrzewam,że sytuacja nie zmienia się jak w kalejdoskopie.

Stanisław F.

Pomogli mi odzyskać pieniądze z Vienna Life!

@Stanisław F.

Serio? W jaki sposób? U mnie ich działanie polegało tylko na wysłaniu do Vienny wezwania do zapłaty i po odmownej odpowiedzi zakończyli swoje "starania" wystawiając mi rachunek do zapłaty.

@Pavvel70

Skandal!!!!! Napisali że wysłali pismo do Open Life i że nic nie wróciło ale poświęcili czas i otrzymałem wezwanie do zapłaty 250 zł. Pod pismem nieczytelny podpis oraz brak nr telefonu i kontaktu jakiegokolwiek do osoby prowadzącej. Na emaile nie odpisują!!! Po mojej prośbie o przesłanie dokumentacji- skan czy cokolwiek otrzymałem po 3 tyg WEZWANIE DO ZAPŁATY gdzie straszą mnie sądem (oczywiście list polecony) oraz dodatkowymi kosztami wymienionymi w 7 pkt. Dalej nieczytelny podpis i pieczątka "PREZES ZARZĄDU" - brak numeru telefonu!!!! jakiegokolwiek nazwiska!.. Powiem w skrócie - wygląda to na próbę wyłudzenia stosunkowo niedużej kwoty z nadzieją że (usunięte przez administratora) zapłaci. Myślę że skala wyłudzeń jest już spora i warto żeby PROKURATURA zajęłą się tym procederem!!! Ludzie nie dajcie się wkręcić!!!!

Robert

Trafiłem na tę kancelarię z polecenia kolegi, któremu pomogli odzyskać pieniądze od GENERALI. Ja miałem problem z Vienna Life. Pan Michał pomógł mi pozyskać wszystkie dokumenty (nic nie miałem, bo w nerwów je wyrzuciłem po zerwaniu umowy) i po krótkim czasie odzyskać opłatę likwidacyjną! Polecam serdecznie!

Filip

Kancelaria ma bardzo dobre opinie w internecie. Zastanawiam się czy rekrutują?

@Filip

tak, chyba sztucznie nakręcane - kontakt z nimi szybko to weryfikuje

Firma Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista/tka ds. Digital Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Pavvel70

Nie polecam. Stosują podwójne standardy dla klientów (chyba zależy, kto zajmuje się daną sprawą). Zajęcie się sprawą odzyskania pieniędzy z polisolokaty od Viena sprowadziło się TYLKO do wysłania pisma z wezwaniem do zapłaty. Po otrzymaniu negatywnej zwrotnej odpowiedzi (co było do przewidzenia) stwierdzili, że nie udało się odzyskać pieniędzy i każą sobie zapłacić za usługę - jak za napisanie jednostronicowego pisma, to BARDZO dużo.

Nie za bardzo wierzyłam że to się uda. UDAŁO SIĘ. Kancelaria odzyskała pieniądze z polisy ubezpieczeniowej AXA. Jestem szczęśliwa. Polecam, z czystym sumieniem. Krótko ( 6 miesięcy) konkretnie i bez upierdliwości. To rozumiem. :) Pozdrawiam

Bogdan

Jak wygląda w Semper kwestia zatrudniania studentów prawa? Czy są dostępne jakieś płatne staże bądź praktyki?

Radek

Słyszał ktoś czy kancelaria potrzebuje aktualnie aplikantów?

bodek GD

Zleciłem im odzyskanie opłaty likwidacyjnej ze Skandii i unieważnienie kredytu frankowego. Ze Skandią uporali się w niecałe pół roku. We franku czekam na wyznaczenie terminu rozprawy przez sąd. Nie mam póki co żadnych zastrzeżeń - nie udzielają informacji telefonicznie - tylko na maila. Rozumiem RODO itd

Regina

Jestem klientką, która do zadowolenia z pracy kancelarii ma bardzo daleko. Powodów jest kilka. Sprawa trwa już ponad trzy lata, kontakt z Kancelarią jest utrudniony a informacje jakie otrzymuję, są tak mało konkretne, że prawie żadne. Obecnie zupełnie nie wiem czy moja sprawa została odłożona ad acta, czy coś w ogóle się dzieje...

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Aleksandra Hercena 3-5
    50-453 Wrocław

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.