Opinie o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

olagg

Trwało to prawie 3 lata, ale udało się! Getin Bank i jego pseudofrankowa umowa polegli w dwóch instancjach sądowych, a ja uwolniłam się o kredytu. Serdecznie polecam

Nie wierzyłem, że może się udać, ponieważ sam bezskutecznie wojowałem z Vienna Life przez kilka miesięcy. Kancelarii zajęło to zaledwie kilka tygodni i miałem już pieniądze na koncie. Pozdrawiam!

CEZARY

Super!!! Dziekuje za pomoc sprawa zalatwiona tak jak sie umawialismy.

Janina

Wyrazy uznania dla pracowników, w tym p. Michała, który przyjmował moją sprawę. Próbowałam na własną rękę walczyć z Vienna Life i po kilku negatywnych odpowiedziach na reklamację, trafiłam do tej kancelarii. Odzyskali bezprawnie zabrane mi pieniądze w 2 miesiące.

Firma Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista/tka ds. Digital Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
dżokej_12

Kancelaria unieważniła mi umowę z Getin Bank CHF! Serdeczne podziękowania i pozdrowienia z Mikołajek.

AgataSz
@dżokej_12

Ile czasu trwała cała procedura? Pozdrawiam

doris
@dżokej_12

A ile trwała cala sprawa ?

Anastazja
@dżokej_12

Kredyt brany był bezpośrednie w Getin Noble Banku czy w DomBanku? W którym roku był brany kredyt? Podpisywałeś jakieś aneksy np mini-rata?

Kamyk
@dżokej_12

Witaj - proszę podaj mi kontakt do siebie - mailowy ja tez mam problem z getin bankiem - czy mógłbym porozmawiać na ten temat 5 min?

@dżokej_12

Mam kredyt indeksowany we frankach w Getin Bank-u. Jaki jest całkowity koszt?. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam, Marek

Wiecie, czy Semper organizuje praktyki dla studentów i absolwentów? Jeśli są, to powiedzcie, czy firma za nie płaci. Będę wdzięczna za każdą informację.

~AM

ja nie jestem zadowolony i szukam innych, którzy nie mogą doprosić się informacji mój temat trwa 2.5 roku nawet nie wiem na jakim etapie jest sprawa

Bzdura
@~AM

Bzdura napisana przez konkurencję. 1. Kancelaria ponad rok temu uruchomiła automatyczny e-mailing, który polega na tym, że po zmianie statusu sprawy klient otrzymuje od raz wiadomość e-mailową lub sms-ową z informacją na temat etapu jego sprawy. 2. Klient ma do dyspozycji całodobowe centrum pomocy. Na stronie internetowej http://faq.kpsi.pro/ znajdują się szczegółowe informacje na temat konkretnego etapu oraz ewentualnych dalszych etapów postępowania. 3. Kancelaria na każdej ze swoich stron internetowych ma zainstalowany widżet, który umożliwia połączenie się z pracownikiem kancelarii w ciągu 28 sekund. Najlepiej proszę wejść na stronę kancelarii www.kpsi.pro i samemu sprawdzić!

Wycofuję moją negatywną opinię o kancelarii Sepre Invicta związaną z kosztami korespondencji w mojej sprawie listu do Open Life.

Suwałki

Kancelaria została mi polecona przez kolegę, który również założył u nich swoją sprawę. W odzyskaniu pieniędzy od Skandia i Europa pomógł mi Pan Michał. Mogę śmiało polecić współpracę z nimi, odzyskałem tyle, ile mi mówili i w czasie, który zakładali.

Hej, czy w firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Standardowo nie ma nadgodzin, ale jeżeli już występują to firma płaci za nie dodatkowo.

Ignacy Sprawdzam

Czy ta kancelaria istnieje? Może ktos wrzucić zdjęcia biura?

Wrocławianin
@Ignacy Sprawdzam

Wystarczy wejść na ich wizytówkę w goolu i zobaczyć świeżo dodawane zdjęcia oraz artykuły ;-)

ewa

Ja również przychylam się do pozytywnej opinii o Kancelarii. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w odzyskanie moich pieniędzy od Skandii,. Szczerze polecam usługi tej Kancelarii/

Ola Domczyńska

Kancelaria spisała się bardzo dobrze w mojej sprawie. Tak naprawdę udało im się odzyskać sporą sumę pieniędzy z czego się bardzo cieszę, bo ta sprawa nie dawała mi już spać. Wreszcie mam spokój mimo że trochę się to ciągneło. Ale wygrane i to jak!

Robert K.
@Ola Domczyńska

W jakim producie kancelaria obsługiwała Panią?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Logiczny

Nie prościej bezpośrednio zadzwonić do kancelarii lub napisać niż pisać na tym forum? Podejrzewam, że pracownicy kancelarii mogą nawet nie wiedzieć o Twoim pytania. Wystarczy pomyśleć!

maggder

Sprawa kredytu CHF w mBanku, trwała prawie trzy lata. Umowa przeliczona na PLN po kursie z dnia uruchomienia i zwrot nadpłat na moje konto - wyrok prawomocny. Napiszę pozytywne opinie wszędzie gdzie się da, zanim zacznę świętować. JESTEŚCIE WIELCY!!!

Joanan
@maggder

W jakim roku zawierałaś umową z Mbankiem? Sprawę prowadził mec. Kmiciewicz?

maggder
@Joanan

tak 2007

Maja Korczak

Poleciła mi ich moja znajoma do walki z bankiem o kredyt we frankach i cieszę się z wyboru bo wygrali, profesjonalne podejście do klienta i rzetelni prawnicy.

KK

Oddalam im spawie z CHF. Po przesłaniu pieniędzy ok 8 tys zl rok temu zero kontaktu, zero potwierdzonego działania. przyszli kolejne oplaty. Kontaktem ma byc strona internetowa. Nie polecam . Kolejni cwaniacy

@KK

Dziwne? Regularnie otrzymuję od nich automatyczny e-mailing z informacją o postępie spraw. Wiadomość jest wysyłana dokładnie na tego samego e-maila na którego wcześniej dostałem umowę do podpisu. KK sprawdzałaś może spam?

ANNA

Pomogli mojej mamie ze skandią. Dziękuję serdecznie!!

@ANNA

Mi również pomogli w sprawie p-ko Viennie Life. Po około 1,5 roku odzyskałem ok. 8 500zł. Ja jestem zadowolony.

Bardzo zadowolony!

Wczoraj wchodząc na rachunek zauważyłem przelew z kancelarii na kwotę 78 698,45 zł tytułem rozliczenie zgodnie z umową współpracy w zakresie kredytu CHF. Więcej nic nie muszę dodawać. Bardzo dziękuję!

Maciej

Reasumując moją długą wypowiedź. W punktach mam na umowie co będą robić i na razie punkt po punkcie to robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Aleksandra Hercena 3-5
    50-453 Wrocław

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.