Opinie o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w Wrocław

Jakiś czas temu szukali Aplikanta radcowskiego. Tam w ofercie było podane, że dają UoP. Czy ktoś ma wiedzę, czy to jest umowa na czas nieokreślony? Czy może na jakiś inny czas?

ps

Nie wiem skąd te pozytywne opinie o kancelarii Semper Invicta! Już rok temu przelaliśmy niemałe pieniądze za załatwienie sprawy z frankiem i od listopada 2020r czekamy na założenie sprawy bankowi. Nikt się z nami nie kontaktuje, nie przekazuje co dzieje się w naszej sprawie! A jak już ktoś odbierze to ktoś kto nie potrafi udzielić żadnych informacji i jesteśmy zbywani. Nikt nie odbiera (i nie oddzwania) pod wskazanymi numerami 536947891 i 531584179 gdzie podobno mieliśmy uzyskać szczegółowe informacje! W odpowiedzi na maila piszą (po kilku dniach) jakby nie znali mojej sprawy! Twierdzą, że kredyt nadal płacę, kiedy on został już spłacony kopę czasu temu! Uniemożliwiają wgląd w dokumenty, które niby złożyli. Nie chcą się spotkać, nie wysyłają skanów dokumentów choć już 3 raz o to proszę. Dzisiaj mam niepewność czy ta kancelaria w ogóle nadal istnieje i czy wykonują zleconą pracę. Jeszcze 2 dni zaczekam na NORMALNY kontakt i skany dokumentów a potem sprawę przekażę mojej kancelarii by odzyskać wpłacone im pieniądze.

Agnieszka
@ps

Mam podobną sytuację. Proszę napisać jak uda się Panu odzyskać od nich pieniądze.

Rafał
@ps

U mnie jest bardzo podobnie. Nie odbierają telefonów ode mnie od ponad pół roku. Wielokrotnie pisałem do nich majle, pisałem przez formularz kontaktowy - mam potwierdzenia z automatu, że zapytania dmdnich docierały. Nikt nigdy nie odpisał. Wczoraj dostałem majla, że nie dostałem wezwanie do zapłaty a nie zapłaciłem. Ale mam jak dowiedzieć się gdzie je wysłali. Odkąd podjąłem z nimi współpracę, zmieniłem adres zamieszkania i byćmoże wysłali wezwanie na stary adres. Chciałbym to wyjaśnić ale nie mam jak! Bo z nimi nie da się skontaktować! To jest chore!

@Rafał

Ciężka sprawa. Masz pomoc z innej kancelarii? Takie coś można moim zdaniem zgłosić do rzecznika praw konsumenta.

Czytamy ze zrozumieniem
@Helena

Cyt: "wezwanie do zapłaty a nie zapłaciłem" - czytamy ze zrozumieniem. Pan Rafał jest DŁUŻNIKIEM kancelarii. Skoro dostał wezwanie to znaczy, że się ze spółką nie rozliczył za pracę, która została wykonana. Cyt: : "Odkąd podjąłem z nimi współpracę, zmieniłem adres i być może wysłali wezwanie na stary " - czytamy ze zrozumieniem. ZMIENIŁEM ADRES tzn. nie powiadomiłem kancelarię o nowym. Sami powinni się domyśleć jaki jest mój nowy adres ; -) Cyt: "Masz pomoc z innej kancelarii"- ponownie czytamy ze zrozumieniem. Pani Helena reprezentuje INNĄ konkurencyjną kancelarię.

Helena

A z jakiego powodu nie polecasz? Można wiedzieć?

Daro

Jestem takiego samego zdania. Omijajcie szerokim łukiem tę ,, kancelarię,,

Jolantaskale@gmail.com
@ps

Mam tak samo .Nie wiem co dalej robić.Od 2019 nic się nie dzieje ,ale12000 już wpłaciłam.Teraz do mnie piszą ze musze podpisać aneks do umowy bo mieli źle sformuowane umowy.Kancelaria nie wie jak napisać umowę?To jakiś żart. Znajomi później złożyli pozwy oczywiście w innych kancelariach i już mają po 2 sprawy.Tutaj nic się nie dzieje .Porażka.

Jak wygląda kwestia awansu w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Inżynier Budowy?

Inżynier Budowy?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Nie jest prowadzona rekrutacja.

Firma Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista/tka ds. Digital Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Sopot. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Kancelaria nigdy nie rekrutowała w Sopocie.

Po paru latach zwodzenia, zapewnień że wszystko jest o.k. dostałam właśnie odpis wyroku sądu 2 instancji że muszę oddać (usunięte przez administratora) z Europy kasę mimo że wcześniej już tak zarobili na mnie krocie. Dzięki semper invicta , nigdy więcej takich kancelarii

dakom

Jestem też tego zdania

dakom1

Szczerze nie polecam. Kancelaria oparta na tym aby wydrzeć jak najwięcej pieniędzy od klienta. OTRZYMYWANIE ODPOWIEDZI PO 11 MIESIĄCACH. Poważnie zastanów się jeśli będziesz chciał skorzystać z ,, usług,,

Aleksandra

Muszę chociaż pisząc opinię podziękować Kancelarii. Zadzwoniłam do nich z problemem, miałam zamiar umówić się na odpłatną poradę, jednak po krótkiej rozmowie dot. problemu z którym dzwoniłam, Pan który odebrał telefon, niestety nie zapamiętałam nazwiska, za co przepraszam, w spokojnej i merytorycznej rozmowie, wskazał mi kierunek działania. Rozwiał moje wszelkie wątpliwości w trakcie rozmowy telefonicznej, nie naciągał mnie na wizytę w Kancelarii , a co za tym idzie na dodatkowe wydatki. Dodam tylko, iż chodziło o polisolokaty. Bardzo dziękuje

Margot

Kancelaria bardzo skuteczna jeżeli chodzi o egzekucje swoich należności po 6 latach odzyskano ułamek należności z polisolokaty . Zdecydowanie nie polecam.

Jerzy

Sedecznie dziekuje za zalatwienie pozytywnie sprawy.Polecam wszystkim Kancelarie prawna Semper Invicta.Pracuja szybko i caly czas informuja o sposobie zalatwienia sprawyiam.Pozdraw

Hanna
@Jerzy

Pracują szybko czyli potrzebne dokumentacje sporządzają i składają też szybko?

Miro

Nie polecam współpracy z Kancelarią, moją sprawę polisolokaty w TU Europa prowadzą od 2018 roku, w roku 2020 powództwo oddalone, w 2021 roku apelacja oddalona. Z powodu braku informacji o wyroku, koszty sądowe zostały ode mnie ściągnięte przez komornika narażając mnie na dodatkowe koszty! Żadnych informacji i powiadomienia o postępie sprawy.

Moja sprawa jest prowadzona przez kancelarie Semper Invicta juz ponad 3 lata jak nie dluzej Do ugody z bankiem nie doszlo Oplacilam wszystkie koszty lacznie z kosztami sadowymi Kontakt meilowy zerowe chociaz gdy trzeba bylo dokonywac przelewy to komunikacja byla bez zarzutu Teraz telefon 531412241 ktory byl podany do kontaktu Nie istnieje Panowie prawnicy!!!! Ludzka przyzwoitosc nakazywalaby przynajmniej raz w roku poinformowac klienta o tym na jakim etapie jest jego sprawa. Pozdrawiam Bozena

1999
@15657

Mam podobne odczucia .Sprawa z Europą zapewniano mnie że do wygrania.Trwa już 2 lata .Przegrana sprawa .Nie ma juz z kim rozmawiać .Pan Michał już podobno nie pracuje.A dodzwonic się nie można.Wydaje mi się ze jest to kolejne nacìąganie ludzi.

@1999

I nie da rady go jakoś w 4 oczy złapać, żeby wyjaśnić to wszystko raz na zawsze? Ogólnie, bo minęło trochę czasu rozumiem, że sytuacja bez zmian?

Dziwne
@1999

Skoro nie można się dodzownić to rozumiem, że na e-maile też nie odpisują? Jeśli naciąganie, to czemu sprawa nie została zgłoszona dalej? Chyba, że naciaganie jest po twojej stronie.

zenon
@15657

Ponieważ ze mna jest dokładnie to samo. Zlecona spraw ai zero kontaktu. 21 dni na odpowiedź mailową?! to skandal, zero osoby prowadzącej sprawę, zero personalnego kontaktu, brak info o stanie sprawy!!!

@zenon

Nie próbowałaś osobiście pojechać do siedziby na Grota? Może tam udałoby Ci się porozmawiać.

Wygrałem z bankiem!!!!

Dziękuję! Kancelaria unieważniła mi umowę z mBankiem! Otrzymałem potężny przelew na ponad 400 000zł! Dziękuję jeszcze raz serdecznie! Mariusz, Ania Wrocław

Roman Mizera

Do kancelarii zgłosiłem się ok. 4 lat temu że sprawa dotyczące Generali. Postępowanie w sądzie trwało bardzo długo, kontakt z kancelarią był głównie emailowy (dla mnie idealne rozwiązanie), ale efekty ostateczny lepszy od początkowych założeń. Jestem zadowolony - to polecam!

irmisiek

Kancelaria miała pomóc mi odzyskać środki z funduszy Vienna Live, odzyskałam trochę ponad 700 zł, reszta tysiące nie. Kancelaria KP Semper Invicta nagle wystawiła mi natychmiastowe wezwanie do zapłaty na kwotę 375 zl, po e-mailach, najpierw napisali, że to pomyłka, potem że natychmiast mam zapłacić. Gdy poprosiłam o wystawienie faktury, to straszyli mnie kosmicznymi odsetkami i oddaniem sprawy do windykacji. Kancelaria KP Semper Invicta zeruje na nieszczęściu swoich klientów, zarabia pieniądze (tylko to się dla nich liczy) w niegodny sposób, na pewno nie stoją na straży prawa. Odradzam, przestrzegam przed współpracą z takimi prawnikami.

Krawczyk
@irmisiek

Co Pan zrobił ? Zapłacił Pan?

????
@irmisiek

Z tego co czytam wynika, że kancelaria odzyskała 700zł a Pani zapominiała się rozliczyć i stad wezwanie do zapłaty. Że też pani nie wstyd pisać to nieszczęściu...

Polisolokata Skandia

Dzięki Kancelarii udało mi się odzyskać od Skandii ponad 20 000,00 zł. Dodam, że przez całe postępowanie nie musiałem zapłacić ani złotówki. Postępowanie trwało ok. 2 lat. Jestem zadowolony, więc polecam dalej. Dziękuję Roman z Bogusławic

@Polisolokata Skandia

Dzień dobry. Ale już po wszystkim normalnie trzeba było się rozliczyć, prawda? Bo jakie to koszty musiały wyjść przez te 2 lata w takim razie?

Polisolokata Skandia
@Anna

Dzień dobry, nie poniosłem żadnych kosztów. Wszystkie nadkłady finansowe były po stronie kancelarii. Prowizja - od odzyskanych środków - dla kancelarii wyniosła 14,5% netto. Pozdrawiam Roman

ben

wogole nie ma kontaktu z kancelaria, zlewajace odpowiedzi na pytania,nie kompetentni ludzie pracuja

Skruszony

Byłem przez klika miesięcy pracownikiem jednej z firm odszkodowawczych, która działa w temacie kredytów frankowych. Jednym z pierwszych zadań w ramach "szkolenia sprzedażowego" było wyszukiwanie kancelarii prawnych frankowych i zamieszczanie negatywnych opinii na ich temat. Teraz, po zakończeniu pracy w tamtym miejscu jest mi wstyd, że to robiłem, ale niestety ten serwis nie daje możliwości edytowania lub usuwania wpisów. Bardzo przepraszam kancelarie Semper Invicta. Nie znam Państwa, nie wiem jak pracujecie.

Tomasz
@Skruszony

Na prawdę miałeś takie zadanie? Przecież to bardzo nieetyczne. Przełożony nie powinien od ciebie tego wymagać, bo pisanie takich komentarzy nie mających pokrycia w rzeczywistości może być pdociągnięte pod odpowiedzialność karną. Pracując w kancelarii powinieneś to wiedzieć.

Tomasz Szczecin

Widzę, że opinie w tym wątku są bardzo różne więc i ja podzielę się swoimi odczuciami co do współpracy z kancelarią. Pracownik kancelarii który obsługiwał moją sprawę w sposób czytelny przedstawił sposób działania, od pierwszej rozmowy do podpisania umowy udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Sama umowa z kancelarią w mojej ocenie czytelna chociaż mogłaby być krótsza. Co do samych działań kancelarii oceniam je pozytywnie, otrzymałem zwrot środków po odjęciu prowizji którą na początku ustaliliśmy po małych negocjacjach. Mam jedynie mała uwagę co do braku informacji o postępach w sprawie, żeby czegoś się dowiedzieć to trzeba dzwonić a nie zawsze udaje się za pierwszym razem. To chyba jakiś urok tej branży bo podobnie było w innej kancelarii która prowadziła inna moją sprawę.

Adam K. z żoną

Kancelaria pomogła nam przebrnąć przez proces z bankiem w pierwszej instancji. To co wydało mi się istotne to, że pracownik kancelarii nie zakładał, że klient ma wiedzę prawną – krok po kroku omawiał, co nas czeka, z czym to się wiąże i co jeszcze warto zrobić, żeby jak najlepiej zadbać o nasze interesy. Na początku współpracy w jasny sposób zostały określone warunki finansowe – dzięki temu mieliśmy szansę oszacować czekające nas koszty i podjąć świadomą decyzję. Odstraszało tylko to, że nie wiadomo było ile będzie rozpraw. Zaangażowanie mecenasa prowadzącego nie znikło po opuszczeniu sali z sądowej. Byliśmy informowani na bieżąco o napływającej dokumentacji. Niestety pełnomocnik banku przeciągał postępowanie w nieskończoność, powołując pracowników banku, z którymi nie mieliśmy nawet styczności. Mimo wszystko przetrwaliśmy pierwszy etap walki z przeciwnikiem, który od roku 2007 kosztował nas wiele nerwów. Teraz musimy czekać na wyznaczenie terminu rozprawy apelacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Aleksandra Hercena 3-5
    50-453 Wrocław

Kancelaria Prawna Semper Invicta Sp. z o.o.