Opinie o Heniek Sp. z o.o. w Garwolin wólka ostrożeńska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heniek Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Heniek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heniek Sp. z o.o. w Garwolin wólka ostrożeńska

Polecam synka wezwać !!! Aby firemka hahaha hmmm nie wiem debilowata !!!!

@Piotr

Tyś w ogóle urwany z gwiazdy !!

@Heniek

Nie uważam odrazu zwalniać!! Lecz szkolić :) starzy maja dość a młodzi się dopytują :)

@Piotr

Z czego jeszcze szkolić ?

@Heniek

Z niczego ,, (usunięte przez administratora) ścierki w ruch idą !!!

Heniu

Profesjonalnie wyszkoliłem mordo-głośnik

@Heniu

Aby wyczulić takie osoby :P

@Piotr

Jak tam na linii ?? Potrzebujesz pomocy ??

@Heniek

dmucha z intelkulera ale spoko a to nie dla ciebie robota tylko liniowych czy maja czas się przeglądać w wc ;)

Piotr Nowy wpis

Mało wie mało kuma nie polecam… darmozjad operatorów …

P Nowy wpis

Szefie mogę iść coś zrobić ?? Aby dziewczęta były zadowolone z produktu żeby nie musiały ciagle odkładać bo im nie pasuje… wiem że ma być wyglandzowane do błyska :) szefie

Piotr Nowy wpis

Wiec mnie nie wkor iaj o moich !!!! Bo sami jesteście śmiecie produkcyjne

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Heniek Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A

Można opisywać produkty które się zostawia ???!!! Nie byłem na przerwie !!! A to dobrze spytam wcześniejszego :)

@Piotr

Szkoda czasu, nie ma na to wszystko czasu. Bujajcie się sami !!!!

Gówniarzu jeden masz ale spytaj ojca przede wszystkim ! Może dojść do niepotrzebnych aluzji w twoich oczekiwaniach

Paulinka
@Michał

Nie poddajemy się walczymy do końca jak mamy :)

@Paulinka

To dzięki liderom :) liczymy na wszystko

Jaja b
@Piotr

:) liczcie :) kierownicy i przełożeni :)

J maskara
@Jaja b

Jak u ciebie dobrze czy źle ?

Większego i lepszego nie widziałem hahah ja to napisałem dziewczęta i chlopcy eeee to nie ja jestem .... ten miły ;)

Maja

Jakie podejście firma ma do studentów dziennych? Jak wiadomo wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami na uczelni w tygodniu. Zastanawiam się więc czy można dostosować grafik pracy do zajęć i czy w ogóle pracodawca jest temu przychylny?

Może kiedyś się spotkamy i porozmawiamy :)

Włodek

Jak żonka nie wydała to ja ci dam to co ona ci nie może dać !!

Pupcia
@Włodek

Zbyt profesjonalnie przeprowadzona rozmowa . Człeku jestem robolem z którym nikt nie ma zamiaru się liczyć !!!

No
@Pupcia

A już tak fajnie się rozmowa kleiła

Lizon

Może nowy menago zrozumie ze problem tkwi w dojeniu :) ukrywają się po to aby mieć coś do gadane !!!!!

Henryk

Problem bo mnie nic nie boli ... oprócz tych co za dużo chcą zarobić... na biednej firmie...

@Henryk

Jakie powszechne i propagandzie wstyd może lepszy pokorny się trafi jak podziękują

Czemu

Czytaj uważne kupa na tą firmę !!!!

P
@Czemu

Bo niewiem gdzie wyliże wam !!!!!

To nie jest fejk... zadzwonię jak będzie się zbliżał pewien okres! Pozdrawiam i polecam gościa

Zostaw merytoryczną opinię o Heniek Sp. z o.o. - Garwolin wólka ostrożeńska

• Jak się pracuje w Heniek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heniek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heniek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heniek Sp. z o.o.
  • Nadrzeczna 16 lok. D17 GDII