Opinie o Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Natalia Nowy wpis

Czy ktoś wypowiadał u nich umowę ?

Jan Nowy wpis

Firma godna polecenia, usługa wykonana planowo, pracownicy firmy sumienni, POLECAM

Nycz Nowy wpis

Super firma wypłaty na czas

Praca tragedia umowa jeszcze gorsza,ludzie gorsi niż (usunięte przez administratora) szefo Darek dobra gadka do pracy byle zarobić na ludziach ,spółka w spółce,pijak w banstorf w domu kupuje altanki bez faktór i żerujr na ludziach

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pologen

(usunięte przez administratora),coś takiego jak auschwitz,śmieszne terminy na mycie wszędzie biegiem nawet czasu niema na śniadanie,40 eur biorā za godzine pracownika a tobie dajä 7,póżnie na zapiecku stojä same nowe mercedesy,teraz też kupuje od garcarka za 450 Tyś niedługo odbiera,pajac

Bunkier

Tragedia to mało powiedziane,i jeszcze ta śmieszna umowa zlecenia,to nie jest mycie kórników tylko bicie się z gównem!!!

Alkoholicy z wiecznymi pretensjami po których i tak trzeba poprawiać. Warunki mieszkalne...szkoda pisać. Nie polecam.

Niestety pracodawca zatrudnia alkoholikow za których trzeba pracować bo oni są zajęci piciem albo mają kaca. W domu w którym się mieszka warunki gorsze od średniowiecza nie mówiąc już o wymiocinach, które się walaja wszędzie. Pracowałem tylko 4 tygodnie bo z takimi ludźmi ciężko wytrzymać. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o.?

Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zapiecek 10
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Beker-Pol Wojciechowscy Sp. z o.o.