Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

Arendas

Już nigdy więcej nie zamówię nic z Vova ponieważ się boję .. przysłano mi zły zegarek i zgłosiłem reklamacje.. rozpatrzono ją i w ciągu maksymalnie 13 dni roboczych miał nastąpić zwrot gotówki na moje konto bankowe... Minęło półtora miesiąca a pieniędzy nadal nie ma... Do tego zero maila do nich i nie ma jak się skontaktować... Nie polecam !!!

MrMarian12
@Arendas

Na pewno pieniądze wróciły .To jest tzw ukryty zwrot .Udaj się do swojego banku i sprawdź. Na wyciągu nie ma ale bank ma zapisany zwrot . Pozdrawiam.

Sylwia

Jest ok nie przyszło pare paczek ale dostałam zwrot po 2 dniach

Nie otrzymalam wiele zamowiony

Robię czesto zakupy,-ale ostatnio nie otrzymuję wszystkiego zamowionego towaru..nie wiem dlaczego,- interweniowałam już wtej sprawie bez odpowiedzi ,- czekam na dostawę sukienki ktorądwukrotnie zamówiłam a nigdy nie otrzymalam , to samo jest ze stojem kapielowym itd i itd...

Mania

Zamówiłam pierwszy raz na początku lutego 2019 sporo artykułów - wszystko przyszło, niektóre po terminie podanym przez sklep, ale wszystko otrzymałam. Następnie zamówiłam teleskop - przyszedł po ok. miesiącu. Nie otwierałam paczki od razu, bo teleskop był przeznaczony na prezent i dopiero po ok. 1,5 miesiąca po otrzymaniu przesyłka została otworzona. Przykro bardzo mi się zrobiło, gdyż okular z przodu nie trzymał się na swoim miejscu, tylko "latał" w obudowie. Nie reklamowałam towaru, bo było już po terminie zgłaszania reklamacji. Mam bubla i nie wiem co z nim zrobić, bo oglądać niczego przez toto się nie da. Moja wina, bo powinno się towar obejrzeć od razu, no cóz... Zamówiłam kolejny artykuł i czekam na dostawę. Termin jeszcze nie minął. Nie mam złych doświadczeń z tym sklepem, nie wiem co byłoby w przypadku reklamacji - wtedy dopiero można w pełni sprzedawcę ocenić.

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO

Jak usunąć to konto vova

Dorota
@Andrzej

Mógłby się ktoś podzielić taka wiedzą? Jak usunąć konto na VOVA?

Magosia

Dzisiaj mija dzień dostarczenia przesyłek tj. do 16 grudnia. Jak długo mam jeszcze czekać na przesylki.

beataschober@gmx.de
@Magosia

Nie czekaj, zgłoś reklamację o natychmiastowy zwrot pieniędzy, to ich problem nie twőj ,pieniądze dostaniesz, pozdrowienia beata

Adammisiarz45@gmail.com

(usunięte przez administratora) wiszą mi 200zl za zamówienie

Asia

Dlaczego tak zła opinia na temat tego sklepu VOva widocznie strach państwa zamawiać że klienci tracą zaufanie

wojtulak77

Vova co całkiem fajna platforma.Do tej pory kupiłem tam kilka przedmiotów,część dotarła część przepadła ale w żadnym przypadku nie zostałem na lodzie-po złożeniu reklamacji pieniążki wracały na konto do trzech dni dotyczyło to zakupów które nie dotarły jak i te które dotarły uszkodzone wiec z całą pewnością śmiało polecę Vova a i sam robie tam zakupy w dalszym ciągu

Iwa

Kochani mam pytanko, w zakładce nagrody sportowe wymieniałam kroki na monety, od dwóch dni do apki normalnie mnie loguje ale jak chcę wejść w nagrody sportowe ale ponownie wyskakuje mi okienko do logowania w którym nie mogę się w ogóle zalogować. Miał ktoś z Was taką sytuację? Albo może ktoś wie co zrobić żeby znów móc zarabiać chodzeniem ;)

Mazia

Dziś zablokowali mi konto. Nie mam jak sprawdzić statusu przesylki za yowar wydalam147zl. Jestem pewna ze zostalam okradziona bo towar raczej nie został wysłany. Ktos tak miał? Czy vova wytlumaczy sie z tego?

krzysjez
@Mazia

Hej mi tez dziś zablokowali, konto nagle brak takiego adresu mailowego w bazie. Także pozamawiałem towar.

Mazia

Mam jedno konto na vova nagle moja wypłata zostala zrefundowana pisze ze nie wolno wielu urzytkownikom logowac sie na to samo urzadzenie podkreslam mam jedno konto. Co jest grane? (usunięte przez administratora) i tyle. A towar zamówiłam ciekawe czy dojdzie?

Dlaczego wszystko co zamówię nie udaje się wysłać tylko zamieniacie pieniądze na jakiś bon czy coś

Aga

Jaki etat proponują?

kupowałam nasiona- bielunia, truskawko kiwi, roślin zielonych do domu, z podanych nie wzeszła ani jedna roślina. Nie polecam tego sklepu!.

co to jest NICK po francusku ?
@Anna

mnie tez nic ne wzeszlo, ale jedno na ktore wcale nie liczylam , bo nie wierzylam ze borowki moga davac ovoce na krzewie.Juz ma 50 cm wysokosci i 10 galazek, bardzo duzo owocow , wspanialy smak. Owoc jest nieco wiekszy i troszke twardszy. Rospryskuje sie natychmiast w ustach bo wewnetrz jest jak borowka . Codzinnie zbieram owoce i nazajutrz son nowe. Narazie rosnie w duzej donicy, na viosne przesadze go do ogrodu. Chetnie pokaze wam zdjecia ale nie wiem czy jest to mozliwe ne tej stronie ?

Melania
@co to jest NICK po francusku ?

Z tymi nasionami to nie ich wina...bo zakupilam na ebayu i tez nie wyszly...albo jakies chwasciki

Malena

Mam pytanie ponieważ zarejestrowałam się na vova zamowilam kurtke e mail mi przyszedł ale w zamówieniu wszystko mi zniknęło i nie wiem czy mi przyjdą zamówione produkty

eltor7

Mam pytanie, ponieważ otrzymałam zwrot pieniędzy za spodnie , które okazały się za małe praktycznie natychmiast po napisaniu reklamacji, natomiast piszę już kilka razy gdzie mam te spodnie odesłać i nic.......... co mam zrobić ? Proszę o podpowiedzi. Z góry dziękuje Elka

Gosik
@eltor7

Vova tak załatwia reklamacje ...zwraca kasę ale nie chce odsyłania towaru....tak to działa

Agata
@eltor7

Również mam ten problem zamówiłam torebkę przyszła całkiem inna złożyłam wniosek o zwrot ale co mam zrobić z ta torebki czy odesłać czy jak

Justa
@eltor7

Nigdzie. Masz je zatrzymać. Koszty odesłania spodni na pewno są wyższe lub takie same więc nie opłaca ich się odsyłać dlatego vova nie wymaga tego od ciebie. Przyznali ci zwrot pieniędzy, a spodni nie chcą. Pozdrawiam

Bea
@eltor7

Dostałaś zwrot pieniędzy, spodnie możesz zatrzymać albo komuś podarować, nie musisz nic odsyłać, pozdrowienia

Iza
@Bea

Jaki jest kontakt do Vova bo zamówiłam już dawno i nie dostałam przesyłki

Wiktoria

Troche informacji nie na temat- chciałam zapytać jak wyglada sprawa zarobków i pracy w firmiie

Murko

Kupiłem w grudniu pendriva Verbatim 2TB po 2 miesiącach nie dotarł do mnie więc napisałem o zwrot gotówki, ku memu zaskoczeniu po dwóch dniach pieniążki były na koncie. Drugie zaskoczenie 20.02.2019r patrzę a w skrzynce jest przesyłka która dotarła z dużym opóźnieniem, ponieważ uważam się za uczciwego obywatela napisałem do Vova że właśnie pendriv dotarł i chciałbym uregulować zobowiązanie. Na następny dzień otrzymałem e-maila z wiadomością iż jest to dla mnie darmowy podarunek. CUD !!!!!!!

Mariusz wuczynski
@Murko

Na tyle osób co (usunięte przez administratora)to nie zbiednieli.

el gorales
@Murko

HAHAHA ale kocopoły panocku opowiadasz, takie bajery to swojej starej o imieniu Andrzej, jak ci pozwoli.

Gosik
@el gorales

Ja wielokrotnie kupowałam różne produkty na vova i jeśli produkt nie dotarł o czasie to po zgłoszeniu był zwrot gotówki 2-3 dni, jeśli produkt był uszkodzony to po zgłoszeniu również otrzymywałam zwrot gotówki.... jestem klientem tego sklepu od lipca ubiegłego roku i polecam innym

Józek
@Murko

Pendrive 2tb posiada faktycznie max 32 GB :) Oczywiście po podłączeniu do kompa wskazuję że ma tyle co na nim napisane niestety można stracić pliki przesłane gdyż po skończeniu miejsca czyli 32 lub 16 GB nadpisuje pliki których już nie otworzysz

Leenkaa88

Chciałam zapytać o co chodzi z tym prezentem za 1dolar? Pobierają kase 4 zl za produkt z konta i co dalej ? Prosze o pomoc .

Kan-Dro
@Leenkaa88

Przysyłają jakiś badziew, z którym nie wiesz co zrobić.

Bea
@Leenkaa88

Nic nie wygrasz, dostaniesz pieniądze z powrotem

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?

Vova.com