Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

BK Nowy wpis

Do niczego są te wasze opinie, skoro nie można wypowiedzieć się o innych sklepach, w tym przypadku o sklepie Shopee, w którym są podobne praktyki.

BK Nowy wpis
@BK

Proszę mnie z tego portalu wylogować, wszelkie skargi czy opinie nic nie dadzą, oni są silniejsi od nas. Zresztą nie wiem kto Wam dał mój mail i sądził że go chcę, ja mam swoje zdanie na ten temat i wiem że w walce z wiatrakami wygrywa silniejszy. Trzeba się z tym pogodzić, a na zamówiony towar, czekać cierpliwie. Proszę mnie wypisać z tego portalu, przecież sami zdobyliście mój mail ( nie wiem jak przy Rodo ), to teraz mnie koniecznie wypiszcie.

Jolanta Nowy wpis

Trochę wpisy ucichły, rozumiem ze dostaliście swoje zamówienia od firmy? Albo zwrot pieniędzy?

Paulaa

Witam czy miał ktoś problem ze wysłałem 2 razy przelew na jedną rzecz? Zacial mi się telefon i przelew się zdublował i 2 razy zostały przelane pieniądza. Co mogę z tym zrobić?

@Paulaa

Prosimy o kontakt na czacie w tej sprawie (okienko czatu znajduje się w prawym, dolnym rogu) lub podanie tutaj swojego maila i nr zamówienia. Wyślemy do pani maila z instrukcjami co robić w tym przypadku. Pozdrawiamy Zespół Vova

@Vova.com

Proszę o podanie maila do vova ,ponieważ tez zlozylam zamowienie,ktore miało przyjsc do 3go grudnia i dalej nie dostalam paczki.

@111213407

Przykro nam jeśli któreś towary nie doszły w przewidzianym terminie. W tym przypadku sugerujemy poczekać 14 dni dni gdyż paczki przychodzą czasem opóźnione a jak nie dojdą to wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy. Cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

Olo
@Vova.com

Adres mail. Chciałbym usunąć konto olek99914@wp.pl

Szerszeń 33 Nowy wpis
@Paulaa

Od razu napisać do sprzedawcy i anulować jeden zakup. Inaczej będzie traktowane jako dwie oddzielne tranzakcje...

Zofia

Podobno firma zalegała komuś jeszcze parę miesięcy temu z wypłatą pieniążków za zwrot towaru. Jeśli to prawda, to ciekawe dlaczego? Czy do dziś ktoś jeszcze może się na taki stan rzeczy poskarżyć czy wszystko co miało zostać uregulowane takie się stało?

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Temida4314

Czy ktoś zgłaszał sprawę na policję? Ma jakieś informacje na ten temat?? ???? Co możemy zrobić aby otrzymać pieniądze za zamówione towary?? Czy będziemy bezczynnie czekać??? Otrzymaliście zwrot?

syla349@wp.eu
@Temida4314

Tez mam ten problem. Zero odzewu i zwrotu pieniędzy

Rango

Witam wszystkich Czytam opinie i jestem ździwione że tak dużo osób zostało (usunięte przez administratora) Ja przez vova zamawiaiałem bardzo dużo różnych żeczy i nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora)wszystko przychodziło na czas Dlatego też bardzo jest ździwiony że ktoś został (usunięte przez administratora)

Mkui765

Nie można zalogować due do vova. Nie mam jak sprawdzić stanu zamówienia. Nie wiem czy przesyłka dotrze czy powinienem zgłosić sprawę na policję??

Marek u mnie to samo
@Mkui765

Nie mogę się też wogóle zalogować przesyłka miała dotrzeć 9 dni temu do dziś jej nie dostarczono , nawet nie ma odpowiedzi na meila , chyba naciągają ludzi

Nigdy z tą firmą nie chcę mieć nic wspólnego. Tak jak oni to działają zwykli (usunięte przez administratora) Ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Życzę tej firmie jak najszybszej plajty...... a moje życzenia się przeważnie spełniają.

Bogdan

Witam zakupiłem buty.Dostałem informację że towaru niema i dostanę zwrot pieniędzy trwa to już trzy miesiące i nie dostałem zwrotu. UWAGA (usunięte przez administratora) Nie Kupujcie u nich.

megusia

Przykre to ale należy napisać prawdę. Firma nierzetelna, Odnoszę wrażenie, że założenia była nastawiona na wyłudzenia pieniędzy. Ja straciłam 100$ (zegarki L13). Mam jak najgorsze zdanie o Vova. Unikajcie (usunięte przez administratora) i naciągaczy. Ludzi bez honoru, uczciwość i honor azjatów to już mit.

bjarczok122@gmail.com

Witam zakupiłem buty sportowe, otrzymałem informację o braku towaru i miałem otrzymać zwrot pieniędzy i nie otrzymałem.Pisałem wielokrotnie o jakąś informację Viva.com nie odpisuje ani nie zwraca moich pieniędzy ciekawe czy się doczekam.Pozdrawiam

@bjarczok122@gmail.com

Musisz monitować ! (usunięte przez administratora) trzeba tępić !

Maciej

Na 5 zamówień jedno zrealizowane , dwa zwroty pieniędzy , dwa oszustwa - towary podróbki , oszustwa . Spreparowane twarde dyski i pendrivy . Oczywiście zero zwrotu ,mimo gwarancji (podobno)

@Maciej

Trzeba ubiekać się o zwrot pieniędzy do skutku ! Nie może być tak !!!

Edyta

Ja rano dziś tez zamowilam towar zapłaciłam i nagle nie ma tego towaru za który zapłaciłam i nie mogę nawet ubiegać się o zwrot

Edyta97
@Edyta

Rowniez zrobilam zakup na ponad 400 zl status niby wyslane i nagle cos dziwnego sie dzieje chcac zaplacic za jedna rzecz wyskoczyl komunikat " platnosc odrzucona z powodu potencjalnego ryzyka zwiazanego z moim kontem " i tak sie zastanawiam czy to nie (usunięte przez administratora)i czy strona nie zamyka interesu .. Pisalam emaila w tej sprawie z zapytaniem na emaila serwisu vova i odzewu jak narazie nie ma .

Mg
@Edyta97

Mam to samo, udało się wyjaśnić dlaczego tak się dzieje?

JOHN

z Vova wspołpracuje już od dawna i jestem ogólnie zadowolony. Jest oczywiście sporo niedociągnieć jeśli chodzi o jakość ale to jest zrozumniałe .Marwi mnie najbardziej forma zwrotów i problem z anulowaniem zamówien Przez VoVa i kuponami. Konkurencja jak np,aliexpress i inne... sprawę załatwiła o 100 % lepiej. Podam PRZYKŁAD .Zamowione przedmioty \nr zamowienia041d3083b54c0d8d\ nie sprawny kosztujący 12 pln \ok 3.50 $\ mam zwrócić na adres w Niemczech gdzie przesyłka kosztuję 25 pln \ 7,50 $/ .Gdzie tu sens zwracać przedmiot gdzie koszt przesyłki przewyższa koszt przedmiotu. JEST to nie jedyny przypadek spotkało mnie to kilka razy kiedy przedmioty były awaryjne lub bezużyteczne .i gdzie koszty zwotu były droższe niż przedmiot.Sądze ze Vova lub partnerzy współpracujący kombinują aby nie zwracać pieniędzy. Oczywiście sa to przypadki nie liczne na całe szczęście ale rzutuję to niekorzystnie na cała platformę vova. Zaznacze ze servis@vova- reklamacyjny nie pomógł w załatwieniu tej sprawy . pozdrawiam Janusz G

Magda

Witam jak długi jest czas w oczekiwaniu który pisze cały czas na zamówieniu chodzi o to ze musiałam wysłać zdjęcie karty z której robiłam przelew jsk długo taka operacja trwa ?

@Magda

Lepiej było po prostu się zarejestrować, wpisując dane...a ze zdjęciem może być problem...

Jagoda

Zamawialam sukienke ktorej nie otrzymalam a status zamowienia sie zmienil na otrzymana mam nadzieje ze zwroca mi choc pieniadze bo jestem przerazona tym co piszecie

Szrszeń
@Jagoda

Trzeba monitować tak długo ,aż oddadzą pieniądze ! Pomogą wpisy opini na takich portalach !

Mona

Mam pytanie jak sprawdzić etap zamówienia. Na stronie Vova nie mogę znaleźć swojego konta .

cos
@Mona

Wchodzisz w aplikacji w zakladke moje i moje zamowienia i tam masz

Gosiabrze

Vova to (usunięte przez administratora) przestrzegam, strata pieniedzy i czasu, paczki nie sochodza, dochodza puste. Zwrotu pieniedzy nie ma

Tomasz

Nie kupowałem tam nigdy i nie kupię, ale patrząc np. na buty nike widzę od razu podróbki. Wiele modeli nie pokrywa się z tym co faktycznie wypuszcza nike (barwy buta i wzornictwo). Ceny zresztą tak śmieszne nie biorą się z sufitu. Jak buty nike co normalnie kosztują od 550 w zwyż to tutaj 200 zł. Lub nawet niecałe 200 w innym kolorze. Śmieszą mnie takie sklepy i jeszcze reklama na (usunięte przez administratora) Czemu dopuszczają takie sklepy z podróbami?

grzechukielce

Banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w żadnym przypadku nie kupujcie przez tą firme zamiast obuwia przysłali plastikowe okulary z bazar, i twierdza że przesyłka o wadze 0,054kg zawierała buty meskie rozmiar 43 . Nigdy wiecej zakupów w tej firmie, czytajac opinie te same okulary przewineły sie kilkadziesiat razy, zastanówcie sie mocno przed zakupem .SZKODA WASZYCH PIENIĘDZYna finansowanie ZŁODZIEJSKIEGO PORTALU VOVA.

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?