Opinie o Sentium Sp. z o.o. w Opole Kościuszki 13/5

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sentium Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sentium Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sentium Sp. z o.o. w Opole Kościuszki 13/5

WKURZONA

Jestem na zleceniu aktualnie, chce wrócić kordynatorką nie chce pomóc, a sama PROSILA ABYM ZOSTALA, mimo że miałam ostatnio WYJAZD. Ostatecznie chce wracać: NIE chce ona pomóc, olewa moje telefony, a jak odebrała to się rozlaczyla kilka razy, olewa moje smsy, napisała jedynie co że moje wiadomości to są ' WYWODY, czyli śmieci. Wyłączyła tel. Pomogłam jej i zostałam, bo zmienniczka przyjechala i uciekla!! Teraz kordynatorką MI NIE CHCE POMOC, NIE ODBIERA A JAK ODBIERALA TO SIE ROZLACZALA I STWIERDZILA ZE MAM SIEDZIEC i że moje smsy TO 'WYWODY'(czyli (usunięte przez administratora) po polsku). Jest nieodpowiedzialna i chorą kobietą, myśli WYLACZNIE O SOBIE BY ZAROBIC NA PRACOWNIKU I MANIPULUJE KAZDYM. NIE POLECAM JUZ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomijając ich 1100€ za 6 tygodni !!!!!!!!!!!!

Wilma

Firma super. Pracować trzeba ale nigdy nie miałam z nimi problemów. Moja koordynator zawsze mi oddzwania i pomaga. Pracuje nad bodensee.

do Agusi
@Aga

raczej ty się zastanów nad sobą, nie znasz specyfiki pracy czy jak?Jeśli miejsce pracy jest niezgodne z opisem, przyjeżdżasz, nie masz co jeść, podopieczna do ciebie skacze i jest agresywna i dodam , abyś zrozumiała przekaz: na to się nie pisałaś jak ci przedstawiali zlecenie!, to co?...siedzisz i przytakujesz, czy chcesz wrócić do domu? Nie będę czytać twoich wypocin, bo od samego twojego komentarza mi się słabo zrobiło. Jesteś opiekunką czy tylko teoretyczką z "empatią", bo jak tak to traf na minę wtedy pogadamy o szczegółach, wtedy (usunięte przez administratora) zaboli...sorry, ale po porostu takie brednie to się można wkurzyć. Tu chodzi o nasze zdrowie psychiczne czasem fizyczne a , nie przyrównywanie pracy w opiece z ludźmi często nadającymi się do leczenia psychiatrycznego z dala od domu, do pracy na kasie w Biedrze.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Sentium Sp. z o.o.?

Zirytowana Nowy wpis

To drodzy opiekunowi e Firma potrafi nie zapłacić. Tak jest w moim przypadku.

Jak się pracuje z ludźmi z Sentium Sp. z o.o.?

Anka Nowy wpis

Dzięki za opinie...20 lat temu rozpoczynałam moją pracę z APN Opole.Firma była bardzo rzetelna.Aż przykro czytać ,że tak podupadła.Już zastanawiałam się nad powrotem,ale w takich okolicznościach nie ma mowy i do tego słabiutkie stawki.Szkoda...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sentium Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wilma

Tulipan12
@Wilma

Nie zgadzam sie ze jak sa problemy to dzwonia ja ma szteli od nich przez 3tyg zadnego ntel zadnego zainteresowamia z ich str A jak rodz niechce opikunki i trzeba zjechac to kaza za busa placic a mie rodz.to mie fer .bo nie opiekinka zrezygnowala a rodz..powinni takim rodz.takie katy wlepic to zadne by przed mies mie rezygnoway to firma oky nie?!!!##

Aga
@Tulipan12

Naucz się pisać po polsku zanim wystawisz opinię, której nie da się zrozumieć. Porażka. Wracasz do kraju chyba z własnego powodu, miałaś pewnie umowę na konkretny czas, coś ci nie pasuje to chyba Twój problem skoro zrywasz umowę. To tak jakbyś poszła do pracy na kasie, podpisałaś umowę na miesiąc, zrywasz umowę i jeszcze żądasz pieniędzy. Zastanów się nad sobą.

Agata
@Tulipan12

czyli jednak jest z nimi coś nie tak?

do Agusi
@Aga

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Sentium Sp. z o.o.?

WKURZONA

Emi

Plusy: kontakt dobry z koordynatorem, własny transport. Minusy: dodatki miały być netto, okazały się brutto. Zgłoszenie do ubezpieczenia do 2 tyg od wyjazdu na zlecenie. Praktycznie jedziesz i pracujesz na początku beż zgłoszenia cie jako pracownika. Nie mówią całej prawdy o zleceniach. Brak uregulowanego czasu wolnego. Nie najgorsza, ale i nie najlepsza.

@Emi

Dziekuję. Juz wiem, ze nie skorzystam z ofer tej firmy. Są gorsze, ale są i o wiele lepsze.

@Emi

To co piszesz, że "nie mówią całej prawdy o zleceniach". To jest normą we wszystkich firmach. Więc nie napisałaś nic pomocnego. "Brak uregulowanego czasu wolnego" , według umowy masz pracować 5,5 godziny dziennie i tego się trzymaj. W tym zawodzie trzeba samemu sobie pewne rzeczy zapewnić takie jak czas wolny. Stawiać jasno i czytelenie granice będąc na miejscu. Znam opiekunkę co jasno postawiła sprawę i ma dwa, stałe dni wolne w ciągu tygodnia ( czas od 9.00 do 16.00 do własnego wykorzystania według własnego uznania) Wtedy jeździ na zakupy samochodem rodziny albo jedzie rowerem na spotkanie z innym opiekunem który nota bene jest jej "chłopakiem". Trochę zaradności bo Panie z biura nie załatwią wszystkiego za nas zdalnie.

Pabdak Jerychoński
@Dżesika

Wszystko zależy od rodziny jak ma się wykolejeńców to g można zdziałać Albo zjazd do Polski, na inne miejsce albo kombinowanie. To że koleżanka miała takiego wowww farta to niech się cieszy bo inni mają gorzej i nic nie wskórają Jasno postawić można sprawę naturlich, ale rodziny są jakie są. I albo się trafi dobrze, albo beznadziejnie. I sam święty Boże nie pomoże. Nasza praca to gra na loterii SA ludzie i ludziska, a Niemcy wiadomo jacy sa Musiała ex opiekunka trafić na złota rodzinę. Tak zwana ludzką Bo większość niemiaszków jest jaka jest. Zaradnym. Można być. Rzecz święta. W pracy zaradność jest chwalona bo robisz sam/a i nikt Ci nie wchodzi wiadomo gdzie Ale rozmowa z niemiaszkami to albo będą na tak albo będą na nie. Jakby koleżanka trafiła na ciężkie zlecenie mając na głowie podopieczna plus rodzinę i rozmowy by nie przynosiły efektu szybko by ogonek podkuliła i zjechała. Trzeba dobrze negocjować, ale czasami nawet to nie pozwala na dobrze przeprowadzoną dyskusje Niemcy to wielkie,, pany'' i choć z nimi wygralismy  wojnę to w opiece bywa niekiedy inaczej Oczywiście jeśli zdrowie nam siada i pewne formy są łamane trzeba zgłaszać firmie. Dlatego albo się trafia na dobre albo na złe miejsce Raz na wozie raz pod wozem.

Magdalena

Byłam na trzech wyjazdach i nigdy więcej, wstawałam w nocy podnosiłem starszą kobietę a płacone jak dla nie powiem kogo 1400€ zero nawet dodatku za nocki od siebie nie damy bo jest to nierentowne. Ale nowy opiekun jak przyjedzie to mu się da 1600€ i zero kontaktu by nie zrezygnował ze szteli. Dla mnie to zachowanie jest poniżej pasa, dlatego taka opinia(usunięte przez administratora) Szczerze odradzam to wywołało u mnie największe wzburzenie. (usunięte przez administratora) Nigdy więcej na zlecenie do Lindau…

@Magdalena

Dziekuje. A juz mialam sie zglosic do pracy.

@Nika.

I po jednej opinii rezygnujesz? A jakby była pozytywna to już byś jechała?

No Bo
@Nika.

I ja również.... dziękuję.

Iwo
@Magdalena

Jeździł z promedicy i też źle trafiłam Zależy jaką sztela Rodziny w Niemczech bardzo często nie podają całej prawdy o Seniorze by mieć opiekunkę Wszędzie są źle i dobre szte Zły i dobry Niemiec

Kat

Firma jest miła dopóki trwa kontrakt . Po jeśli wypowiedziałam umowę okradli mnie o 100 euro . Nie otrzymałam także dokumentów świadczących o przedłużeniu kontraktu . Nie chciano mi zapłacić 50 euro za „ tzw ulotki” . Umówiliśmy się na podstawę 1550 euro i 150 premi letnie niestety . Przepracowałam prawie 3 miesiące . Za każdy miesiąc obcięto mi te 50 ero bo uwaga wypowiedziałam umowę .! Tak niestety . Nie zaproponowano mi innego rozwiązania . Wsunie okradziono mnie ba ponad 100 ero za cały kontrakt . Koordynatorka stała sue niesympatyczna i nieprzystępna chcieć przez cały czas dopóki umowa trwała była miła . Rozwiązałam umówe gdyż był problem ze zmiana i ciężko było się dogadać co do zastępstwa . Firma też nie daje dokumentów na przedłużenie kontraktów robi to na tzw „ gębę „ Jeśli coś nie wyjdzie może okazać się że ciężko będzie ubiegać się o pieniądze .

Ptaszek
@Kat

Racja

@Ptaszek

Nie wiem na ile tak faktycznie wyszło ale skoro pracujecie jeszcze to chciałam spytać o dodatek świąteczny. Ktoś pisał, że na Wielkanoc był a na te święta wiadomo ile wpadnie tak mniej więcej?

Beata

Ja osobiście pracuję od ponad rok i nie narzekam na firme składki sa odprowadzane ze średniej krajowej kontakt jak potrzebuje jest i z księgową i nawet z kierowniczka mialam okazje osobiscie pogadac są miłe panie pomocne pieniadze na czas polecam ta firme

@Beata

Możliwe, że jakieś rozbieżności w warunkach wynikają z innego koordynatora? w sumie o swoim niczego nie napisałaś, nie było potrzeby się kontaktować zbytnio?

sprawdzone miejsce

Gdzie indziej dają 1600 euro na rękę? Sentium to jedna z niewielu agencji, z którą warto współpracować. Wiedzą jak ta praca wygląda, więc można się dogadać bo sami wiedzą jak ta praca wygląda i że jest czasami ciężko

POLECAM
@sprawdzone miejsce

Do tej pracy lepiej nie wybierać byle kogo bo jeszcze człowieka oszukają, a tak było z moją koleżanką. Naharowała się kobieta, a dostała raptem połowę obiecanej stawki. W Sentium takich przypadków nie było. Teraz nie wiem czy bym się zdecydowała na współpracę z inną agencją.

Brendo
@POLECAM

@Brendo

a skąd wiesz że wiele ??

Ps
@Brendo

Skad wiesz ze wiele osob ucieklo skad takie informacje?

Agata
@Brendo

naprawdę uciekają z Sentium?

Jolanta
@Brendo

Brendo , napisałaś : " Też są takie przypadki , głupoty piszesz. Wiele osób, już zrezygnowało z sentium." Podaj przykład i ilość. To co piszesz może być podstawą do skierowania sprawy do sądu. Spokojnie można dojść po numerze I.P. twojego komputera i zostaniesz zlokalizowana. A potem sprawa sądowa o zniesławienie. Jeżeli jesteś "nabijaczem postów" na forum to dwa razy się zastanów co piszesz , bo nie jesteś anionimowa ukrywając się pod pseudonimem Brendo. Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie i rozwinięcie tematu. Nie napisałaś jak wielu ludzi zrezygnowało , z jakich powodów. Przytocz jakiś konkretny przykład.

Joanna
@sprawdzone miejsce

W Veritas mam 1840 € do mobilnej osoby.

@Joanna

A jakie składki? Z tego co wiemy, to od niewielkiej kwoty.....co oczywiście jest niezgodne z prawem.

@Joanna

Taaa, za 6 tygodni ;) Znamy Veritas, ale z Czarnej Listy. Wlasnie kolejna dziewczyna opisala aktualne zlecenie. Tragedia. Poza tym spamujesz, rekruterko z veritasu ;)

Rekruterka albo naganiaczka.

Renata K
@Joanna

Joanno te 1840 to chyba za dwa miesiace. Cos Ci sie pomylilo.Znam twoja firme z negatywnej strony .Veritas ,nie polecam

@POLECAM

Potwierdzam. Pani Monika odbiera nawet telefony będać w domu a nie powinna. Cenię takich ludzi którzy podchodzą do obowiązków służbowych z sercem i profesjonalizmem.

Anylii

Też tak mam

Beata
@Jolanta

Niestety miałam okazję pracować kilka lat temu w tej firmie , stawka ustalona 1800 + dodatek świąteczny wielkanocny, rodzina super choć ciężko , małżeństwo , obydwoje do opieki , koniec miesiąca , zamiast 1800 + dodatki , na koncie 1450 - odjęte za bus i za coś jeszcze , ani z właścicielką P. Jolą ani z ksiegowa nie szło się dogadać odnośnie wynagrodzenia porzegnalam nieuczciwą firmę w stosunku do mnie

Teresa
@Beata

beato, sama piszesz ze jednak było to kilka lat temu więc nie są to aktualne informacje o firmie na które wszyscy tutaj liczymy , wnosi to cos do wiedzy o firmie ale jak wiadomo firmy i zachowania się zmieniaja, wiec moze teraz jest lepiej, nikt np za dojazd nie kasuje ?

Na jakie benefity można liczyć w Sentium Sp. z o.o.?

Dżesika

"Benefity" powiadasz? Dobra obsługa, wypłacalność w terminie lub przed terminem, klarowna umowa. Co roku podwyżka o 50 EURO BRUTTO. Mają kontrakty w najlepszej okolicy, lokalizacji w Niemczech. Pracuję już od dłuższego czasu i nie narzekam. Kadra w biurze się zmienia odpadają Panie które nie dają sobie rady a na ich miejsce przychodzą nowe. Te które są dobre zostają i są zadowolone.

liliana

bardzo polecam firmę, wszystko jest ok, wypłata na czas

Lidia
@liliana

No to super jak wszystko w porządku. A jaką dostajecie wypłatę i czy są jakieś możliwości otrzymania premii?

GrażynaBytom

Firma Ok, obsługa w biurze na wysokim poziomie, miejsce okazało się zgodne z prawda.

Joanna

Sentium to firma godna polecenia,życzliwi pracownicy ,bardzo się starają zapewnić jak najlepszą opiekę,a praca z chorymi, starszymi osobami nie jest łatwa ,wymaga cierpliwości i zrozumienia.Przede wszystkim świetni koordynatorzy-np.p. Justyna i inni .Dziękuję za opiekę ...i mam nadzieję na kontynuację .

zadowolona2

polecam firmę, miłe Panie koordynatorki, sprawdzone zlecenia i przelewy na czas

JUDZIK

Firma solidna, płatność w terminie i zawsze można liczyć na pomoc w razie "W". Z Sentium warto wyjechać , jak szuka się pewnego zlecenia .

Znudzona

Niby wszystko, okey ale nie dokońca

Jerzy
@Znudzona

Bardzo rzeczowa opinia, oby więcej takich! A teraz wyjaśnisz, co miałaś na myśli, czy mam wyciągać szklaną kulę? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sentium Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Sentium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sentium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sentium Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sentium Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 87 ocen.

Sentium Sp. z o.o.