Opinie o Lebal S.A. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lebal S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lebal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lebal S.A. w Śrem

Nie polecam! jesteś potrzebny zostaniesz wykorzystany do granic możliwości, w przypadku gdy utrzymanie ciebie nie kalkuluje się, zarząd da ci kopa, z dnia na dzień, bez jakichkolwiek skrupułów. Zostajesz nagle w trudnej sytuacji, z rozwiązaniem stosunku pracy za porozumieniem stron, oczywiście nie bez przyczyny.

Specjalistka ds. ochrony środowiska to ubezpieczenie ogółem, co pisali w ofercie sprzed ponad roku, bo taką tylko widzę dla rozeznania niestety, to chodzi o jakieś prywatne czy na NFZ? Chciałabym wiedzieć, jakie opcje są do wyboru w zakładzie w tym zakresie, zależy mi zwłaszcza, że jestem już osobą niemłodą ;)

Były pracownik Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenie, w którym poszukiwany był specjalista(-tka) ds. ochrony środowiska. Na jakie rzeczywiste zarobki można liczyć na tym stanowisku? W ogłoszeniu nie zostały podane, napisano tylko "stabilne wynagrodzenie oraz system premiowy", a w komentarzach widzę, że często wspominacie, że jest minimalna ... Od czego z kolei uzależniona jest premia i czy faktycznie funkcjonuje?

Pracownica Nowy wpis

Powiem tak cyrk to mało powiedziane, pracowałam tam w biurze za najniższa krajowa zarząd to kpina. A Pani M najgorsza zołza nikt jej tam nie lubi lecz to córka jednego z zarządu jej głowa zawsze uniesiona. Tragiczne warunki pracy w kontenerach. Woda zima zamarzała w czajniku. Jeżeli jest się ambitnym proszę szukać czegoś innego. Uważam ta prace za najgorsza w mojej karierze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lebal S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
Wanda

Czytam obowiązki na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska (Rekrutacja właśnie ruszyła) i jest ich naprawdę masa. Ktoś orientuje się, na jakie widełki można liczyć przy tak obszernych obowiązkach? :) Pisza też o systemie premiowym, ktoś mógłby to rozwinąć? Socjal z tego, co widzę też na plus, dofinansowania, możliwość uzyskania uprawnień. Jak to działa w praktyce? :D

Waldek
@Wanda

Kolejna , ile to już osób się tam przewinęło omg , warunki pracy i socjalne tragedia (usunięte przez administratora) kurz, brudne kible . Pensja minimum plus marny okład do tego , premia :) zapomnij nie daj się nabrać , nie polecam chyba że musisz

Gabryś
@Waldek

Ile ten marny okład według ciebie wynosi? Premia jest od wyników czy przyznaje ją przełożony jak mu się podoba, co?

Na jakie benefity można liczyć w Lebal S.A.?

już już

Na zaszczyt picia kawy po której boli Cię brzuch , na pracę po godzinach bez płatnych nadgodzin, na nieprzyjemną atmosferę w pracy aha no i na brak profesjonalizmu ze strony pseudo przełożonych generalnie nie polecam, szkoda czasu i energii

Skr
@już już

Nadgodziny nieplatne,nieprzyjemna atmosfera.W zasadzie po co pracujecie w takiej firmie,widocznie wam to odpowiada skoro jeszcze pracujecie.Jestescie pozbawieni ambicji za nic nie macie honoru,Umiecie tylko narzekać nie tędy droga, najlepiej mieć wszystko za Free.Pozdrawiam

Maria
@Skr

Co jest nie tak z tą atmosferą ? Dużo tych nadgodzin ?

Skr
@Maria

Trochę Jest. Atmosfera spoko.Aty co z milicji,?Jeżeli jest zła atmosfera to dlaczego tam pracują. Nic na siłę

@Skr

No w niektórych firmach się zdarza, że mimo złej atmosfery wciąż pracują. :( Czyli te nadgodziny to jednak zgodnie z KP są?

N
@Skr

Masz rację ludzie którzy pracują nie mają ambicji bo godzą się na pracę za dwóch w nieprzyjemnej atmosferze gdzie nie czują się częścią firmy, nie mają ambicji bo ciągle tkwią w tej firmie. Sama firma dla właścicieli miód malina cmok cmok miliony na kontach i wszystko jest ok ale dla pracownika niekoniecznie tak jest . Dział zakupów jest najlepszy to spedytorzy a nie kupcy

Jolanta
@N

Czasem w różnych firmach też jest tak, że w sumie ktoś nawet nie może zrezygnować, bo ma kredyty itp. A ty może tu pracowałeś?

N
@Jolanta

Tak pracowałam, jednak nie pamiętam żeby pracowała tam Jolanta chyba się nie znamy

Julia
@N

A ja np. nie słyszałam, żeby w PL komuś na chrzcie dali imię N :D Ludzie, nie rozumiecie, że jest kryzys i człowiek w panice szuka pracy, dopytuje się, gdzie może zarobić, żeby z głodu nie paść? Chyba normalne że tu piszą ci co chcą się dowiedzieć, czy jest robota i za ile konkretnie, a nie same osoby z wewnątrz.

Nickt
@Julia

Jest robota , nie przerobisz roboty cały czas jest robota , najniższa krajowa po podwyżce? Plus premia jak jesteś grzeczna? Na święta w tym roku będzie złota choinka na bogato . Kryzys, jaki kryzys ? Kryzys to dopiero będzie

@Nickt

to jakoś sarkastycznie pisane było czy serio jest na co liczyć? w tamtym roku co na święta było?

@Zofia

Jak to co było na święta ? Nie pamiętasz ? Była inwentaryzacja !!! No i po 500-1000 zł do premii ale nie wszyscy dostali bo był limit i nie każdy się nagrywał w kredensie(usunięte przez administratora)

@10866

Czekaj. każdy wziął udział w niej i pracował tak samo ale tylko cześć dostała, bo limit jakiś? to jak wybierali komu mają dać i ile ostatecznie osób się załapało? A o kredensie to nie zrozumiałam już....

Byłypracownik

Na żadne nie można liczyć to jest wielka ściema. Nie polecam tej firmy, zmarnujesz tylko swój czas. Jeszcze w tak (usunięte przez administratora) firmie nigdy nie pracowałam

OMG

Czytam i czytam i oczy przecieram , przecież w Rogoźnie nie trzeba pracować w Lebal, po co narzekacie jest dużo pracy w Wągrowcu za dwa razy takie pieniądze, w Garbatce też szukają pracowników za 6 tyś brutto o co chodzi , zamiast narzekać wyślij cv i zmień pracę, zrób coś ze sobą nie narzekaj

Roman
@OMG

Czyli u konkurenci wypłata jest taka sama, a pracy mniej? Pracowałeś w obu firmach i masz porównanie, czy po prostu słyszałeś że tak jest? Bo wiesz że każdemu się wydaje, że zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma. Czemu tu aż tak obciążają obowiązkami? Dają chociaż za to premie?

Twój Stary
@Roman

U konkurencji Romus to wypłata 2x większa, bez szkodliwych warunków pracy czytaj farby,lakiery z pseudo malarni bez wyciągów i non stop opiłki złomu w powietrzu od prasonozycy plus hałas itd

@Twój Stary

Poważnie konkurencja ma niby aż o tyle lepsze warunki, wypłata trochę nie zawyżona? No bo gdyby tak faktycznie było to nikt by tutaj przecież nie pracował... A o jakiej konkretnie konkurencji myślisz pisząc to?

Ojojojok

Tylko jedna gwiazdka, tak słabo pracownicy ocenili swojego pracodawce?

Mr C

Witam serdecznie. Dostałem propozycję pracy na stanowisku operatora koparki na zlomowcu w Gdańsku. Moje pytanie, jakie są realne zarobki bo kwota 20.50 brutto nie napawa optymizmem, za to ociecano mi wysokie premie itp. Plus kartę multisport. Czy dostanę rzetelna i prawdziwa odp odnośnie zarabianych pieniędzy w tej firmie? Bo praca w systemie 8h kusi. Pozdrawiam

Mr B
@Mr C

To prawda , karta multisportu jest oferowana natomiast na te premie bym nie liczył !! Jeśli masz inne oferty pracy to daruj sobie pracę w tej firmie.

@Mr C

Premie???? Haha mi tysiące obiecali a dostalam 600zl przez cale 5 miesiacy.

Weronika

Mógłbyś powiedzieć, jakie są warunki otrzymania premii? Powiedz proszę, czy pracodawca uwzględnił je w umowie, czy może jest to premia uznaniowa. Poza warunkami finansowymi jak oceniasz pracodawcę? Czy w Lebal istnieje możliwość rozwoju zawodowego?

Lol xd
@Weronika

Rozwoju ? W Lebal ? Dobry żart xd

Rychu

Nie polecam pracy w tej firmie, w oddziale w Rogoźnie warunki pracy gorsze niż za komuny, hala w zimę nie ogrzewana (pracownicy zmuszani do pracy w nawet 15stopniowych mrozach), 'biuro' wcale nie w lepszym stanie, dobre warunki socjalne i higiena pracy to chyba dla szefostwa jakiś relikt, który pracownikom się nie należy. Kompetencje jak i sama wiedza zatrudnianych 'specjalistow' to jakiś nieśmieszny żart. Więc jeżeli chcesz się zderzyć ze szklanym sufitem, betonem, mentalnością szefostwa rodem z PRL, współpracownikami bez żadnej fachowej wiedzy czyli jednym słowem dzień w dzień się wkur*iać to miejsce idealne dla Ciebie. ????

Ex
@Rychu

Pan prezes robi wszystko tanim kosztem znany jest z tego z innej firmy jak pracował u kogoś a teraz stal się wlascicielem własnej firmy

Hmmm
@Rychu

Zastanawiam się nad tym dlaczego firma ma nazwę Lebal - może ktoś wie ??? Sama firma hmnmm nie daj się, pseudo zarządzanie na zasadzie gaszenia pożarów, no i ogony które rządzą psem to jest materiał na pracę naukową jakich błędów nie popełniać prowadząc biznesy, tam nie ma luźnych piatków ani paczek na święta ani funduszu socjalnego generalnie jest mało dla pracownika bo po co !? Fajni ludzie tam pracują , niektórzy , jest ich mało ale są. Lebal - la B el? W Rogoźnie jest super polecam

Mimi
@Hmmm

Potwierdzam atmosfera fatalna zero kultury organizacyjnej, mobbing to standard A to przecież pracodawca jest odpowiedzialny za to aby przeciwdziałać mobbowaniu i nic z tym nie robi tragedia

Walker

Rychu trafiłeś w 10 !!!! dziękuję , lepiej tego sie nie da ująć brawo

Ciekaw

CZY to prawda iż firma zmienia adres na Poznań ? Rozmawiałam z sąsiadką i wspominała że na wiosnę będą już w Poznaniu, chciałam wysłać cv ale nie chce tracić czasu na dojazdy?

Kolejny byly pracownik
@Ciekaw

Tak zmienila jak. Co do cv nie trac czasu na ta firme

Po kilku latach pracy w tej firmie mogę śmiało powiedzieć, że ludzie którzy ją założyli nie mają szacunku dla ludzi zarabiających na ich luksusowe życie. Przez brak nawet najmniejszego szacunku w ostatnich kliku tygodniach odeszło wielu dobrych pracowników, co tylko potwierdza że firma znajduje się na równi pochyłej. Szkoda tylko, że tak wielu młodych i zdolnych ludzi poświeciło sporo czasu i energii nie dostając nic w zamian...

Obecny pracownik

Jakby byli tacy zdolni to by nikt ich nie zwolnił... xD Pracuje już długo i wypadają tylko słabe lub niereformowalne jednostki. Jak ktoś nie rozumie, że w pracy się pracuje to potem leciiiiiiiiiii na bruk :) Z tymi odejściami to bujda i czarny PR sfrustrowanych ludzi ktorym nie wyszłooo

Kolejny byly pracownik
@Obecny pracownik

Pewnie sam "prezes" to napisal. Odeszlam jakis czas temu i potwierdzam, brak szacunku do pracowników, wyzysk za minimalne place. Nie polecam!

Czy w firmie Lebal S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Ktoś tam..

Nigdy w życiu nie dali by paru groszy na jakieś szkolenia dla pracowników..

Nati

Straciliscie masę cennych ludzi. Powodzenia dzuadku.

Ktoś
@Nati

Dokładnie tak jak piszesz. Ja nie rozumiem jak w takiej firmie która z pozoru wydaje się .... I tu zabrakło mi słowa, może być taka rotacja. Najlepsza i najbardziej profesjonalna jest kadra zarządzająca, nie spotkałem się jeszcze z takim papudractwem????????????

Xxx

Pani dyrektor która nie ma totalnie pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Fatalne podejście do pracownika. Nie nadaje się do niczego!! Cała reszta zarządzających nic lepsza. Maja się za korpo a płacą najmniejsza krajowa. (usunięte przez administratora) brud i ubustwo. Totalnie nie polecam tej firmy nikomu!!!! Zmierza ku upadkowi!!!!!

Wiecie czy w Lebal S.A. szukają chętnych na staż?

Nawet jeśli, to nikt normalny nie powinien się zgodzić na ten staż. Pełnowymiarowa praca za śmieszne stypendium.

Beniu

Dokładnie! Wyzysk, a odpowiedzialnosc jak normalny pracownik.

Ktoś tam

Atmosfera to jedno ale teraz zmniejszyli wszystkim pensje podobno z powodu sytuacji w kraju. Mówią, że "zrekompensują w miarę możliwości" ale wszyscy dobrze wiedzą że po prostu bezczelnie wykorzystali okazję, żeby zaoszczędzić kasę. Koronawirus jest tylko pretekstem i wiadomo że tych pieniędzy już nie odzyskamy! Zwykły wyzysk i brak szacunku panowie "prezesi". A pracy jest tyle samo a może nawet więcej niż wcześniej więc u nas kryzysu nie ma. Powinniście się wstydzić za to co robicie! Robicie ludzi w konia i za nic macie dobro pracownika! Teraz będziecie ludziom płacili grosze najdłużej jak tylko będzie to możliwe i to jest przykre... Taka jest właśnie firma LEBAL. Lepiej nie potrafię tego podsumować...

Nikomu nie życzę pracy w takiej atmosferze, nie mam nic do dodania do poprzednich opinii - są stuprocentowo adekwatne. Brak minimalnego szacunku do pracownika - zimą brak choćby farelki na magazynie.

Roman

Niezbyt dobre relacje z przełożonym mogą odbić się na motywacji do pracy, więc warto było by je poprawić. Jak myślisz, czy jest taka możliwość? Piszesz, że pracujesz w magazynie. Pracownicy mają obowiązek mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy nie jest wymagane podczas zatrudnienia.

Ta firma to porażka, zarobki najniższa krajowa a o premię czy podwyżkę nie ma się co prosić. Atmosfera tragiczna, nie polecam.

Przeciez ta Firma to porazka warunki pracy tragedia zapylenie , hałas , itd a wynagrodzenie najniższe jakie jest możliwe a podwyzka po latach pracy 50gr :D obsługuj suwnice itd lepiej isc na kase do biedronki o wiele wiecej mozna zyskac niz W tej firmie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lebal S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Lebal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lebal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Lebal S.A.
  • Rolna 7A