Opinie o Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte) w Wrocław

Nicku brak Nowy wpis

Bardzo się cieszę, że w ostatnim czasie coraz więcej osób mówi co się dzieje w tej firmie - zarówno tutaj jak i w biurze. Zgodzę się z poprzednikami odnośnie sytuacji w firmie która jest zła. Aktualnie większość osób mówi o tym, że nie chce już tam pracować. Co chwilę słychać, że ktoś złożył wypowiedzenie. Ci którzy tego jeszcze nie zrobili i tak szukają czegoś nowego, albo boją się odejść bo mają zobowiązania takie jak kredyt, dzieci. Co do plusów: łatwo się tutaj dostać, przyjmą w zasadzie każdego (nie jest wymagany język obcy, doświadczenie, wiedza o ubezpieczeniach, nawet nie trzeba umieć obsługiwać komputera za dobrze). Dla nowych, niedoświadczonych pracowników jest to napewno zaleta. I z plusów tyle. Co do minusów: - zarobki są przecietne, konkurencja napewno wypada lepiej na tle tej firmy. Nie ważne czy masz większą wiedzę i doświadczenie, robisz więcej, będziesz zarabiać słabo a każda rozmowa o podwyżce skończy się tłumaczeniem, że "zarzad powiedział, że budżet już jest zamknięty na ten rok " - brak inwestycji w pracowników, żadnych kursów językowuch czy ciekawych szkoleń podnoszących kwalifikacje. Jedynie co to masz obowiązkowe coroczne szkolenie zawodowe i OFWCA. - benefit wg tej firmy to np. to że możesz mieć medicovera za 100zl albo Multisporta też za 100. - wszyscy tu w komentarzach mówią tylko o błędach dyrektor zarządzającej, ale zarząd i kierownicy sami nie są lepsi. Wszyscy grają pod dyktando już nawet nie wiem kogo, rozkładając ręce i tlumaczac się, że no tak to już jest. Nikt z nich nie potrafi konstruktywnie prowadzić rozmow o problemach, a pracownicy nie maja wsparcia w osobach zarządzających poszczególnymi działami. - system na którym pracujemy to kpina. Podobno od kilku lat ktoś robi ten system, ale efekty tego są mizerne, a wszystkie wprowadzane zmiany nie są nawet omawiane z ludźmi którzy na tych systemach muszą się męczyc. - pracujesz pod ciągłą presją, bo wszystkie wymienione problemy plus brak ludzi powodują, że musisz robić jak (usunięte przez administratora) a jedynie czego się tutaj dorobisz to garba i depresji. Jeżeli ktokolwiek zauważy oferte pracy w tej firmie i zajrzy tu z ciekawości - błagam omijajcie to miejsce szerokim łukiem jezeli szanujecie swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

Ewa Nowy wpis
@Nicku brak

Niestety to prawda. Organizacja skutecznie rujnowania przez kadrę zarządzająca, od głowy zaczynajac…

Bez znaczenia

Nie polecam ! A nawet odradzam w szczególności departament ubezpieczeń ( polisowanie, ofertowanie). Głównym problemem jest kadra zarządzającą, która wprowadza niesamowity nieład.

@Bez znaczenia

Całkowicie się zgadzam! Dyrektor zarządzająca absolutnie nie ma kompetencji do obejmowanego stanowiska.

To jak w takim razie ją zatrudnili skoro niby kompetencji nie ma?

Pracownik... Jeszcze chwilę
@Marta

Przechodzi z firmy do firmy więc jakieś doświadczenie w tym zakresie ma. Problemem jednak jak można zauważyć są zmiany, z którymi dyr zarządzającą sobie kompletnie nie radzi. Najlepiej śmigać na 10 Excel-ach aniżeli jednym dopracowaniu programie/systemie. W oczach pracowników wypada słabo. Pewnie każdy już widzi, że ludzie się wykruszają. Brakuje tylko większej odwagi pracownikom by faktycznie głośno powiedzieć Prezesowi, że dyrekcji (a w szczególności tej jednej Pani) brakuje szkoleń z zakresu kontaktów z ludźmi. Generalnie w takiej atmosferze brak chęci do pracy i w żaden sposób nie należy tego mylić z samą pracą czy zakresem obowiązków bo tutaj problemu nie ma.

@Pracownik... Jeszcze chwilę

No tak, wszystko zależy od tego kto jaką ma tolerancję na taką atmosferę. widzę z nicku "jeszcze chwilę", czyli decyzja o odejściu już przyklepana? Ile tu okres wypowiedzenia wynosi?

Miś
@Pracownik... Jeszcze chwilę

Po tylu latach doświadczenia i przechodzenia z firmy do firmy komunikacja powinna być jej mocna stroną… Tak jak reszta tej managerskiej szajki, otrzymała stanowisko nie za kompetencje, jakich nie posiada. Sieje ferment latami w stosunku do ludzi ale włazi (usunięte przez administratora)komu trzeba… cały zarząd udaje, że nie widzi bo wygodnie i tak się kręci biznes od lat

Dzik Nowy wpis
@Bez znaczenia

Tu się zgodzę. Praca może Ok ale ilosciowo za dużo, można się zajechać. Nikt tego nie widzi może nie chce widziec. Pani dyrektor chyba nie przyjmuje do wiadomości ze jest za dużo pracy. Zarząd pewnie nie ma pojęcia jak tu naprawdę wygląda praca od strony pracownika. Dlatego jest duża rotacja Zarobki średnie w porównaniu z konkerencja. Dlatego lepiej szukać pracy w innym miejscu.

B.P Nowy wpis
@Honorata

Jesteś zainteresowana praca w tej firmie? Czy dopytujesz i komentujesz tu na zlecenie kogoś?

Moi drodzy Generalnie sama praca, zakres obowiązków jest ok (jeśli ktoś lubi pracę dynamiczną, kontakt z ludźmi) - polecam Na uwagę zasługuje w tej firmie zespół zarządzający a w szczególności brak efektywności/umiejętności zarządzania zespołem ludzi przez-K. Wiele sytuacji stresujących i brak wsparcia. Sytuacje, gdzie pracownik boi się/stresuje zgłosić problem, niewiedzę nie powinny mieć miejsca powiem wiecej...to zespół zarządzający powinien wychodzić z inicjatywą wsparcia, pokazać, że człowiek, który pracuje operacyjnie jest równie ważny. W tej firmie to prezes walczy o szkolenia, premie.... dyr zarz walczy o siebie. Jak się podporządkujesz to przetrwasz ale jeśli jednak masz swoje zdanie to zbyt fajnie się nie pracuje....

Kuriozalne - dyrektor zarządza prezesem… Czyli od lat nic się nie zmienia, zdecydowanie polecam zmianę. Może uzupełnienie luk w zakresie zarządzania. Córka pani członek zarządu już wróciła do pracy czy kolejna ciąża? Pies wyzdrowiał? Ma dobry humor czy dalej wszyscy musza skakać wokół niej zamiast koncentrować się na robocie?

Honorata

Aha? A firma miewa może większe problemy czy generalnie jest spokój i dlatego tego typu sprawy zdają się być "istotne"?

B.P
@Honorata

Generalnie nie ma spokoju. Atmosfera jest fajna póki się nie odzywasz i robisz swoje. Firma ma większe problemy na wszystkich płaszczyznach: począwszy od mizernych wypłat, słabego zarządzania, fatalnego systemu informatycznego, braku inwestycji w pracowników i traktowania ich jak tanią siłę roboczą.

Maja

Dlaczego pracownik boi się zgłosić problem? Przecież otrzymuje za swoją pracę wynagrodzenie i jak najbardziej powinien mieć możliwość dochodzenia swoich praw! Czy cokolwiek jeśli chodzi o tego dyrektora się poprawiło?

@B.P

Aha, czyli problem z nawarstwianiem się wszystkiego? Ale to chyba nie jest jeszcze aż tak źle. Można byłoby to wszystko jeszcze na spokojnie poprawić?

B.P
@Honorata

Oczywiście, że można poprawić - tylko muszą być chęci. Do zmian i chęci poprawy są chętni Ci po drugiej stronie barykady - czyli zwykli pracownicy. Zarząd, kadra zarządzająca i dyrektorzy jedyne co chcą poprawiać to wyniki, oczywiście kosztem innych. I tak, jest źle. Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w branży ubezpieczeniowej to jest to dobry wybór (tutaj nie trzeba mieć żadnego doświadczenia), ale maksymalnie na rok i uciekaj dalej. Plusem jest to, że przyjma każdego kto ma dwie ręce i nogi (milej widziane są kobiety) i potrafi w miarę pisać i mówić po polsku.

michal

Witam tu pracuja PSEUDO EXPERCI i OSZUŚCI którzy żerują na nieuwadze klijenta dbaja tylko o swój interes cały czas rozważam zgłoszenie sprawy na policje

@michal

Skoro masz o nich takie zdanie i ostrzegasz innych to czemu na rozważaniu się kończy?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie są mocne strony pracodawcy Multifinance Expert Sp. z o.o.?

Greg

Stabilna praca - bardzo mała rotacja pracowników, wynagrodzenie na czas, kompetentni zarządzający, benefity płacowe i pozapłacowe, przyjazna kultura organizacyjna.

Krzysiek
@Greg

Opinia raczej napisana przez kogoś z tych „kompetentnych zarządzających”… Mała rotacja - jak siedzisz cicho i robisz co każą (dosłownie). Nie ma miejsca na kreatywność. Atmosfera konfliktu, trzeba uważać na humorki MJ i donoszącą do niej KL. Płacz w kuchni tez się zdarza. Firmą zarządza głównie rodzina o awans trudno. Benefity na święta, wczasy pod gruszą, MultiSport i opieka medyczna (standard). Nie ma języków obcych i dofinansowania do rozwoju pracowników. Szkoleń brak. Nadgodziny nie są płatne a zdarzają się cały czas.

Robert

Witam Tak (usunięte przez administratora) firmy jeszcze nie miałem w swojej karierze. Nie wiem czego tam uczą.(usunięte przez administratora) szybsze płacenie przelewu, gdzie termin jest inny. Bałagan jak nie wiem co. ODRADZAM każdemu kto chce tam pracować lub zakupić cokolwiek w tych NIBY POŚREDNIKU.

Łucja

Witam, pracuję w sektorze ubezpieczeń i jestem w trakcie poszukiwania pracy. Na stronie firmy Multifinance Expert Sp. z o.o. zauważyłam, że prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży ubezpieczeń. Czy ktoś na tym stanowisku mógłby opowiedzieć mi kilka słów na temat tej pracy? Czy specjalista ds. sprzedaży musi też obsługiwać linię reklamacji, czy od tego jest osobny dział? Pracodawca w ofercie deklaruje udostępnienie laptopa służbowego, czy tak faktycznie jest w rzeczywistości?

@Łucja

Witaj, reklamacje to odrębny dział. Praca polega na sprzedaży produktów, wystawianiu polis i obsłudze sieci handlowej w zależności do którego działu szukają... Do ogarnięcia ;-) Dają lapka do użytku służbowego.

Ludzie o czym Wy piszecie! Musicie nauczyć się odpowiedzialności. Pracowałam w wielu miejscach i to akurat nie jest zle. Dyrektorzy( bo kierownictwa niema więc ktoś tutaj jest słabo zorientowany w sytuacji) to bardzo pomocni z ogromną wiedzą ludzie. Zarobki też są nie najgorsze dużo wyjazdów integracyjnych z licznymi atrakcjami dodatki świąteczne premie więc na co narzekacie! Pracować się niechce i tyle. Pozdrowienia dla Waszych przyszłych pracodawców. Dla zainteresowanych firma Multifinafce Expert Sp. z o.o. to fajne miejsce pracy.

Były na szczęście pracownik

Targetem w MFE stało się L4 to komu sie nie chce pracować? Uciekają stąd ludzie, ktorzy chcą pracowac ale nie na podwójny etat bez wynagrodzenia

Kate

Przeciez sa kierownicy. Nie pracuja tu tylkp dyrektorzy. Duzo wyjazdów? To dziwne. Nawet za wyjscie na wigilie trzeba bylo zaplacic więc o jakim socjalu mowimy.

Teresa

Hej @Pracownik, możesz opowiedzieć coś więcej o wyjazdach integracyjnych? Bardzo fajna opcja! Osobiście będę się starać o pozycję Specjalisty d.s. Sprzedaży Ubezpieczeń, na jakim stanowisku ty pracowałaś/łeś?

@Kate

Hej @Kate, możesz zdradzić na jakim stanowisku pracowałaś w firmie Multifinance Expert? Czy dobrze rozumiem, że ty nie brałaś udziału w żadnych wyjazdach integracyjnych? Czy atmosfera w biurze była pozytywna? Proszę wypowiedz się coś więcej na temat swoich prywatnych doświadczeń z firmą- sama jestem zainteresowana rozpoczęciem z nimi współpracy.

Teresa

Witam wszystkich, jestem zainteresowana ofertą pracy w firmie Multifinance na stanowisku Specjalista ds Ubezpieczeń. Czy jest tutaj obecny ktoś z pracowników firmy? Chciałam dopytać się o możliwe pytania na rozmowie kwalifikacyjnej? Ciekawi mnie również przy jakiej sprzedaży mogę liczyć na premie? Czy ktoś ma jakieś informację na ten temat? Będę wdzięczna, czekam na Wasze komentarze.

Iza

Niezbyt dobrze oceniacie firmę. Miałam zamiar aplikować ale chyba trzeba przemyśleć .

Podpisuję się pod tym co poprzednicy napisali. Typowe Korpo, wycisną z pracownika tyle ile im pozwoli. Ponadto nie ma równego podziału obowiązków, są osoby które się "nudzą" i tacy którzy nie wiedzą w co ręce włożyć. Większość pracowników to znajomi lub rodzina. Nie polecam

Mak

(usunięte przez administratora) i naciągacze. Wyłudzając informacje o kliencie Idea Getin Leasing, wysyłają pismo do leasingobiorcy żeby zawrzeć ubezpieczenie na bardzo niekorzystnych warunkach. Pismo w charakterze groźby - klient straci finansowo i w dodatku zapłaci kare jeśli nie podpisze z nimi umowy. Skandal.

życzliwy pracownik

Trzeba przede wszystkim dodać że stanowiska kierownicze przysługują osobą które nie mają kompetencji i szacunku do drugiego człowieka. Moje sugestie dla Multifinance Expert Sp. z o.o.: Pracodawca ma problem z zatrudnieniem normalnych pracowników, ponieważ z uwagi na niskie pobory nikt nie chce tu pracować, a pracownicy którzy są zatrudnieni często się zwalniają (ogromna rotacja) z uwagi na to że są niedoceniani w przeciwieństwie do innych pracowników którzy są z rodziny. Krewni i znajomi pracodawcy są często awansowani, są to tzw. słupy na których pracują pozostali pracownicy, niezwiązani rodzinnie z pracodawcą. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie zatrudniać swoich krewnych.

Były pracownik UFF

Niestety nie jestem zadowolona z dwuletniej pracy w tej firmie. Pracowalam tam o dwa lata za dlugo. Spółka znajduje sie w jednym pomoeszczeniu ze spolka Europejski Dom Brokerski i tworza jednosc. Atmosfera jest okropna. W obydwu spółkach nie ma sprawiedliwości. Totalny wyzysk za psie pieniądze. Większość osób na stanowiskach kierowniczych zupełnie sie nie nadają na szefów. Jesli jestes pracowity i wykonujez obowiazki jak należy a nawet ponad norme to nie doceniają Cie jesli Cie nie polubia prywatnie. Wieczny stres. Najlepiej z daleka od tych firm. Moje sugestie dla Multifinance Expert Sp. z o.o.: Zmiana kierownictwa. Rozmowy z pracownikami. Traktowanie kazdego rowno. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przedewszytskim traktowanie wszytskich rowno. Pracodawca powinien byc przedewszytskim czlowiekiem.

• Jak się pracuje w Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte)?

Zobacz opinie na temat firmy Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte)?

Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte)
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gwiaździsta 66
    53-413 Wrocław
  • NIP: 8992739177 REGON: 1461118644 KRS: 0000419736

Multifinance Expert Sp. z o.o.( firma zamknięte)