Opinie o Ere Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ere Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ere Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ere Polska Sp. z o.o. w Kielce

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ere Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Czy pracodawca Ere Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kasia Nowy wpis

Tak. :D Tym że stracisz pracę jak nie zrobisz wyniku :p

Czy w Ere Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nie. ale wątpię ze ktoś by chciał pracować w firmie do nagabywania ludzi z przypadkowej bazy danych o to czy mieli wypadek..

bim
@Kasia

Jakoś Ty chciałaś... dlaczego cię wywalili?

Barbara
@bim

Właśnie to ciekawe... Pracowałaś tam? Możesz powiedzieć coś więcej o obowiązkach? Opłaca się chociaż praca tam?

@Barbara

Obowiązki. dostajesz laptopa. przypadkowa baza danych numerów służbowych. program wykręca ci nr tel. odbierasz i pytasz ludzi czy mieli wypadek. 3/4 się nie nabiera na to a reszta tak. jeśli nie zrobisz normy to wylatujesz a ciężko jest latać za ludźmi nawet po za godzinami pracy.. straszny stres.. zarobki niskie..

Kasia Nowy wpis
@bim

Sama się zwolniłam :) Bo nie jest mi w smak nękanie ludzi czy mieli wypadek pod presją zachowania pracy czy nie. tam jest duża rotacja ludzi więc co chwila ktoś odchodzi i przychodzi.

Hej, czy do pracy na doradcę klienta są potrzebne jakieś specjalne umiejętności? Czy praca jest trudna i ile realnie można zarobić ? Jaką atmosfera?

@Tomek

Jesli nie podpiszesz 3 umów w ciągu miesiąca a cięzko z tym jest czasami bo krąg ludzi zainteresowanych jest mały, to wtedy tobie dziękują.

@Tomek

Zwykły telemarketing. Nie są też wypłacalni dla klientów. W zwykłym sklepie zarobisz mniej ale nikt nie wywali cię z dnia na dzień niż tutaj trując głowy ludziom którzy są w bazie danych numerów telefonicznych :D taką samą bazę mają firmy kogucik z garnkami za 10 tysięcy

@Ola

pracowałam tam. wszystkim odradzam..

@Tomek

żadne doświadczenie nie jest potrzebne do nękania ludzi z bazy danych :D zwykły telemarketing. nie podpiszesz trzech umów to lecisz na bruk. (usunięte przez administratora) Ja musiałam miesiąc czekać na wypłatę zaległą.

Firma
@Kasia

Ponieważ w internecie nie jesteś anonimowa droga J, zostanie złożone zawiadomienie do prokuratury ws popełnienia przestępstwa. Radzę zweryfikować swoje wpisy, ponieważ nigdy taki proceder jak niewypłacenie pensji w terminie nie miał miejsca. Takie coś zgłasza się do PIP, który skontroluje i nałoży na nasza firmę karę, jeżeli to co piszesz droga J, jest prawdą. Czemu więc piszesz oszczerstwa, zamiast zgłosić do właściwej instytucji?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ere Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Ere Polska Sp. z o.o.?

8-16

zainteresowany

Czy mógł by mi ktoś powiedzieć więcej na temat tej firmy? Warto iść tam do pracy? Jak wygląda atmosfera w firmie? Wypłaty na czas ? itp ?

XXX
@zainteresowany

Już nie warto. W zeszłym tyg zmienionoz warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Jak dotychczas spokojnie można było zarobić 3-4 tys. tak teraz jak zarobisz 2 tys to jesteś gość. Dodatkowo wprowadzono blokadę internetu i zakaz używania telefonów. Firma której działalność opiera się na telefonicznej obsłudze klienta zakazuje używania telefonów. Atmosfera tragiczna. Obecna ekipa ucieka jak najszybciej i jak najdalej.

Kolejny anonim
@XXX

HAha dobre, idź na kase do bierdy, to może Ci pozwolą siedzieć na telefonie

Maciej
@XXX

Masz może aktualne informacje na temat warunków zatrudnienia w firmie Ere Polska? Wiesz może ile teraz na start można zarobić? Skoro już rozmowa zeszła na temat zarobków to może zechcesz mi to napisać i określić?

gg
@XXX

Co ty gadasz jesteś w wielkim błędzie jest wszystko ok

Iwona
@gg

Piszesz, że wszystko jest ok. Zastanawiam się czy warunki uległy poprawie czy po prostu wcześniejsze negatywne opinie były trochę przesadzone. Jak myślisz? Może opiszesz jak obecnie wyglądają warunki pracy? Pozwoli to rozwiać wszelkie wątpliwości.

@Iwona

Nie masz wyników, lecisz na bruk. Telemarketing nie kancelaria. Siedzisz na słuchawce i łapiesz ludzi po wypadkach a czasem się zdarzy telefon do ludzi którzy nie mają aut.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Ere polska? Ktoś coś?

Kolejny anonim

Nie ma pracy 12/12, to nie fabryka. Praca jest 8-16, jak w biurze. Jaka atmosfera? Teraz jest ok, zostali tylko CI, co mieli wyniki. Jak na Kielce nie jest źle, ale chyba już nie powiększają działu

Kandydatka

Jak wyglada praca w biurze? Jaka atmosfera? Naprawde nie wypłacają na czas pieniadzy?

Amarena
@Kandydatka

Atmosfery brak, w sierpniu 90% ludzi dostało wypowiedzenie. Zostali tylko najwierniejsi, ci którym gołosłowność nie przeszkadza a brak perspektyw nie pozwala myśleć o zmianie miejsca pracy. To zwykle call center pospolite a nie żadna praca biurowa.

blomberg
@Amarena

a Ty zostałaś, czy odeszłaś? Ja tu pracowałem. Fakt, że nie różniło się to od innych cc, ale gdy miałem wyniki, to nigdzie w Kielcach nie byłem w stanie tyle zarobić. Do tego nie było wyliczonego czasu na fajke ani toalety jak w pracy na słuchawce, wiec to w sumie plus

Anonimowa

Nie polecam, pewnego dnia przyszła szefowa i kazała przestać dzwonić. Okazało się ze baza numerów nie była do końca legalna. Na szczęście szybko znalazłam normalna prace i nigdy więcej tam nie wróciłam. Niejasne i ciągle zmieniające się warunki wynagrodzenia. Kadra kierownicza do wymiany.

Śliwka
@Anonimowa

To dobrze, że szybko odeszłaś bo szkoda pieniędzy na taką osobę jak TY! Ja pracuję tu już długo i takich rzeczy nie było u Nas! A do wymiany to sobie mózg wymień!

Gruszka
@Śliwka

Tej firmie to na wszystko szkoda, zwłaszcza na terminowe przelewy dla klientów i pracowników.

Pomponka

Xyz czy jaki tam login sobie ustawisz. Konkurencja cię nie chciała? Marudziłes tylko i wyłącznie. Już cie słuchać się nie dało. Ewidentnie nie wyzyty seksualnie. Wszyscy się zastanawiali co ty tam w toalecie robisz. Jak widać już cię wywalili i dobrze bo się siedzieć obok ciiebie nie dało. Ja pracuje tu już ponad rok. Nie jest idealnie ale przepracowałam w innych firmach i mam porównanie. Przynajmniej wiem za co pracuje, zobaczymy jak ci przypasuje w takim TB

XYZ

(usunięte przez administratora)nie wypłaca należnych pieniędzy na czas ani pracownikom ani klientom. Wszelkie zapytania w tej kwestii trafiają na ścianę i niczego się nie da dowiedzieć albo jest się spławianym tekstem "jutro będą" albo "już przelewy wyszły" co oczywiście nie jest prawdą. Atmosfera z dnia na dzień coraz gorsza. Kierownictwo utrzymuje że jest super świetnie i wszystko w porządku, a wyraźnie widać że firma się sypie. Szkoda

Julia

Co chwile zmieniają zasady wypłaty premii. Chamskie zachowanie koordynatorki która wyzywa inne osoby pod ich nieobecność. Więcej jak tysiąc tam nie zarobilam nigdy

zaskoczony
@Julia

Nie zarobiłaś, bo jesteś nierób. Czemu ja zarabiam i inni też?

Zostaw merytoryczną opinię o Ere Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Ere Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ere Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ere Polska Sp. z o.o.?

Ere Polska Sp. z o.o.
  • Bodzentyńska 10 lok. 101