Opinie o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Thesar-Pro Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

Jo anna

Jakieś opinie o pracy na stanowisku Specjalisty ds. aktualizacji danych w systemie ewidencyjnym? Premie, godziny, umowa i atmosfera jaka oczywiście najważniejsze? Gdzie mieści się firma (ulica) w Bydgoszczy?

benia
@Jo anna

O premiach i jakichś dodatkach zapomnij. Atmosfera jest kiepska. Jest ciągły pospiech, ciągłe popędzanie i raporty z ponagleniami. Jeszcze 1 tematu nie zrobisz a tu masz kolejne 2 do roboty. Umowa o pracę lub zlecenie jeśli chcesz z prawie najniższą możliwą stawką. Po prostu porażka.

Grażyna
@benia

A czy nie możecie gdzieś zgłosić że macie za dużo pracy? Chyba szefostwo to też ludzie, może zrozumieją?

benia
@Grażyna

Szefostwa to nie interesuje bo najważniejsze są słupki w excelu. Z resztą mało co do nich dociera. Panuje zasada więcej i szybciej. Jakość pracy nie jest ważna byle było szybko. Dobry pracownik też nie jest doceniany.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Odp_Pyt

Umiejętności w żaden sposób nie są weryfikowane. Staż się nie liczy i doświadczenie też nie. Nie ma podwyżek, dodatków ani niczego. Obciachowa firma. Daj sobie spokój z pracą w tej firmie bo szkoda czasu.

Gabriela
@Odp_Pyt

Coś jakoś wydaje mi się, że aż zbyt sceptycznie pojechałeś tutaj. Czemu ich tak oczerniasz, w czym masz problem?

Kierownik
@Gabriela

Heheh rodzinnie się nie odpuści )

Czy są jakieś szanse by Thesar umożliwił pracownikom pracę zdalna na stałe tj.teleprace? Moi współpracownicy z Orange tak pracują a ja wczoraj dowiedziałem się od kierownika że niedługo będę musiał wrócić do biura. Żeby było zabawniej z uwagi na to że pracownicy OPL dostali zgodę na telepracę to biuro w naszym mieście zlikwidowali i będę musiał dojeżdżać kilkadziesiąt km w jedną stronę. Czy ktoś wreszcie posłucha pracowników i osoby zostaną skierowane na stała telepracę? Wiem że więcej osób jest w takiej sytuacji. Nawet w Orange była ankieta dotycząca docelowego modelu pracy i wygrała praca zdalna i to z bardzo duża przewaga, czemu nikt nie słucha pracowników?

M.

Myślicie ze będą chociaż podwyżki inflacyjne czy nie ma na co liczyć?

I.
@M.

Chyba żartujesz. Pani z OPL na pytanie o podwyżki dla Thesara jasno odpowiedziała, że nie są planowane, że ona nic nie wie. Jedyna szansa na podwyżkę to zmiana pracy.

@I.

A jakieś premie roczne czy też raczej nie ma co już liczyć ??

@Renata

Jeśli z końcem roku nie dostałaś premii to przykro mi, ale nie masz na co liczyć. Co zrobić... trzeba szukać innej pracy.

Drugi jeszcze pracownik
@M.

Zobaczcie na pracuj.pl wciąż szukają pracowników zero chętnych do pracy biorą ludzi z łapanki bez doświadczenia popracuje 3 msc posciemnia i odchodzi jak zobaczy jak jest naprawdę praca a nie to co opowiadają na rozmowach kwalifikacyjnych

@M.

a wiesz może od czego zależała premia?

@Renata

To kierownik OPL pod którym pracujesz decyduje czy warto zawnioskować o Twoja premie czy też nie, potem musi to przyklepać dyrektor. Części się niestety nie chce tego robić.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thesar-Pro Sp. z o. o. na stanowisko Specjalista ds. Analiz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Alona

Utwierdziłam się w przekonaniu że zatrudnienie przez jakiegoś pośrednika to jest jakieś nieporozumienie dlatego czas w końcu na zamiany. Jest się tylko tanią siła roboczą dla innej firmy. Nikt się z tobą nie liczy. Żeby dostać podwyżkę to trzeba w kółko się o to dopraszać a jak już się dostanie to jest tak śmieszna że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Nikt nie docenia tego czy jesteś po studiach czy po zawodówce. Staż pracy w tej firmie też nie ma żadnego znaczenia. Jakiegokolwiek socjalu nie ma i nie będzie. Jakichś dodatków do wypłaty czy to z okazji świąt czy za dobre wykonanie zadania czy za coś innego nie ma i nie będzie. (usunięte przez administratora)

I.

Brak jakichkolwiek podwyżek od lat, zabrana premia, zero socjalu, zero perspektyw i nadziei, że będzie lepiej. Mamy prawie koniec stycznia i wciąż ZERO informacji chociażby o tym, że jakieś podwyżki są planowane. Orange-TAK. Thesar-NIE. Nie mają takiej wiedzy. Co ma znaczyć taki podział? Dziwię się innym i samemu sobie co ja tu jeszcze robię? Ludzie, obudźcie się. Jedyna szansa na podwyżkę to zmiana pracy. Z kim nie rozmawiam dostał w przeciągu kilku miesięcy jakieś podwyżki 200,300,500,800zł. Ile my dostaliśmy?

ananim

Od kilku lat brak podwyżek. Brak socjalu, brak premii. Nie polecam.

Barbara
@ananim

No to niedobrze, ale zależy jaka jest goła pensja. Może tak atrakcyjna że i gruszowe i paczki świąteczne nie są potrzebne?

teo
@Barbara

Pensja jest tak atrakcyjna że rozglądam się za inną pracą i wszystkim polecam to samo zrobić bo widać że jest tylko gorzej. W związku z rosnącymi cenami chyba w każdej firmie były jakieś podwyżki ale nie tu. Wstyd!

@teo

nawet nie ma podwyżki inflacyjnej? :o to nic dziwnego, że ludzie zaczynają się rozglądać za pracą, mogli chociaż ze 2-3 stówki rzucić...

zerooooooo
@Renata

Jest jedno wielkie zero odmieniane przez przez wszystkie przypadki. Istna kpina, ale pracownicy za to odpowiednio odpłacą.

Ee

Wnoszę pytanie do pracowników. Czy w tym roku, czyli 2021, dostaliście świąteczna premie?

Buuuu
@Ee

No oczywiście, że nieeeeeeee. Tak zresztą jak i w innych latach. Żadnych świątecznych premii nigdy nie było, a nawet nieświątecznych też nie. Żadnych podwyżek oczywiście też nie było. Po prostu jakas kpina!!!

Ee
@Buuuu

Jestem zażenowana. Kadry nie odbierają telefonów od pracowników.

bez podwyżki
@Ee

Premie? Jakie premie? Nieźle się uśmiałem. Żarty chyba sobie robisz. W tej firmie takie pojęcie nie istnieje. Pojęcia podwyżka i socjal też nie istnieją.

Koko

Czy pracujesz od paru miesięcy czy też od paru lat. Czy masz wykształcenie wyższe czy też nie. Czy masz jakieś doświadczenie zawodowe czy też nie. Czy się starasz czy też nie. To wszystko tu nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Będziesz takim zwykłym (usunięte przez administratora) pracującym dla innej firmy na którego będą zwalać najgorszą robotę. Nie będziesz miał żadnej zmiany stanowiska, wynagrodzenia, żadnych dodatków ani socjalu. Będziesz tak tkwił w takim marazmie. Zdecydowanie nie polecam.

Ew
@Koko

Pytanie do pracowników. Czy dostaliście w tym roku jakiś dodatek świąteczny?

KapitanPlaneta
@Ew

Nie, nie dostajemy żadnych dodatkow, socjali w firmie nie ma żadnych. Socjal maja etatowi pracownicy Orange Polska, my nie.

elf

Tak przy okazji Świąt to warto tutaj wspomnieć co pracownicy dostają. Otóż z okazji mikołajek, zajączka, Świąt Bożego Narodzenia czy też Świat Wielkanocnych pracownicy są dokładnie tak samo doceniani bo dostają z tej okazji wielkie NIC! Zupełnie NIC!

Tola
@elf

Dzięki za info. Tylko mnie utwierdziłeś w tym że ta firma to jakaś porażka.

nela

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi i po co jest to konsorcjum 3 firm mieszczących się w tym samym budynku? Do jakichś kombinacji?

Fierro
@nela

A po co to wiedzieć. Płacą na czas, komputer wymienili bez proszenia się na nowy, całkiem niezły i z fajnym monitorem. Nawet stary komp można odkupić na niezłych warunkach. Teraz 4 pakiet socjalny, darmowy będzie. Może im tak cieplej razem siedzieć.

Thesar-Pro
@nela

Konsorcjum trzech firm powstało w odpowiedzi na wymagania rynku usług. Dzięki zawiązaniu konsorcjum trzy spółki mogą optymalizować koszty powierzchni biurowej i obsługi administracyjnej przeznaczając środki na inne cele. Konsorcjum umożliwia synergię procesów i korzystanie z jednolitych, wspólnych narzędzi informatycznych w sposób uproszczony i ograniczający wydatki. Współpraca spółek w ramach konsorcjum to większy potencjał na świadczenie usług dla klientów i lepsze wykorzystanie zasobów. Jednocześnie informuję, że firma Thesar-Pro Sp. z o.o. odpowiada na wszystkie pytania i uwagi pod poniższymi adresami mailowymi: biuro@thesarpro.pl, konsorcjum@thesarpro.pl. Proszę o kierowanie wszelkich zapytań na jeden lub wszystkie z powyższych adresów. Wpisy na portalu GoWork nie będą obsługiwane przez przedstawicieli firmy.

brendon
@nela

Wytłumaczę ci to prostymi słowami a nie jakimś tam bełkotem. Konsorcjum składające się z 3 firm mieszczących się w jednym tym samym budynku i obsługiwane przez te same osoby jest po żeby można było przerzucać pracowników z jednej firmy do drugiej ot i proste. Jakbyś rozważał pracę to weź też pod uwagę zero podwyżek, zero premii, zero jakichś dodatków na święta. Nawet zwykłego kalendarza do notatek nie dostaniesz. Po prostu wielkie zero i nic. Bardzo przykre to i smutne. Nie polecam.

Stanley
@brendon

Zawsze możesz zatrudnić się bez konsorcjum (jeżeli ci się to uda). Nie rozumiem jakie znaczenie dla pracownika ma w ilu budynkach mieszczą się biura danej firmy.

makosia
@brendon

Jest tak jak napisałeś. Oferta zero czyli zero podwyżek, zero premii, zero dodatków na święta, zero nagród. Oczywiście socjal też zero i rozwój zero. Jak się zahaczysz na jakieś stanowisko tak będziesz na nim wegetował dopóki nie zmienisz pracy na inną. Po prostu kiepścizna.

vampi
@nela

to proste. najpierw pracujesz w pierwszej firmie na 3 umowy czasowe, potem zeby nie dostac umowy na czas nieokreślony zgodnie z prawem, zostajesz przerzucony do drugiej firmy znów na 3 umowy na czas okreslony a potem do trzeciej firmy..

Czy w Thesar-Pro Sp. z o. o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

jeszcze pracownik

Sytuacja bez zmian. Brak jakichkolwiek podwyżek, awansów i zmian stanowisk. To samo dotyczy premii, nagród i dodatków świątecznych. Pojęcie Fundusz socjalny nie istnieje. Jedno co się zmieniło to od paru miesięcy przybyło nowych obowiązków, odpowiedzialności i pilnowania terminów. Jest masa pracy i ciągły pośpiech. Gdy ktoś pyta co z podwyżkami to od dawna jest wciskanie różnego rodzaju kitu. Brak słów żeby opisać tą porażkę. Odradzam pracę a sam rozglądam się za czymś lepszym i innym radzę to samo.

Klotzek
@jeszcze pracownik

Jest tak właśnie jak piszesz. Inflacja hula, wszędzie ceny rosną a tu nic, zupełnie nic tylko pracy przybywa. Odradzam pracę w tej firmie.

Drugi jeszcze pracownik
@Klotzek

Szanowni przyszli kandydaci płacą minimalna dzis więcej zarobicie w Amazonie są pracownicy etatowi oraz zatrudniani przez thesar to tak jak by porównać place oraz dodatki do Polski A i Polski B o awansach zapomnijcie system premiowy zmieniany wiele razy tylko na gorsze lub nie ma go wcale umowy o pracę są na czas określony parę umów nie ma czegoś takiego jak umowa na okres próbny 3msc a później na czas nieokreślony podsumowując praca trudna wymagająca a warunki kiepskie

Jeszcze pracownik nr 3
@Drugi jeszcze pracownik

Podpisuje się pod poprzednikami. Praca bez podwyżek, awansów, w porównaniu do pracowników etatowych OPL zarabiamy 2 do 3 razy mniej niż oni, mimo że pracę wykonujemy taka sama. Nie winie tu jednak firmy thesar, tylko Orange, to oni nie chcą płacić pracownikom zewnętrznym. Wielu z nas miałoby możliwość przejść na telepracę bo obowiązki nam na to pozwalaja ale nie, OPL nie zgadza się by pracownicy outsourcingu tak pracowali, mimo że etatowcy mogą. Efekt? Etatowi pracują z domu, a ja samotnie siedzę w biurze. Czy tak ma wyglądać ta szumnie głoszona integracja? Szukam innej pracy i kazdemu polecam to samo. Za 5 lat pracy na technicznym stanowisku dostaje 2500 netto miesięcznie. Wstyd się przyznać. Dużym plusem była praca zdalna przez czas pandemii, ale ostatnią decyzją OPL i tego plusa przekreślił więc nie mam już żadnych złudzeń i szukam czegoś innego, oby tylko udało się coś szybko znaleźć, czego i sobie i innym pracownikom życzę.

4 jeszcze pracownik
@Jeszcze pracownik nr 3

Praca skomplikowana i trudna. Różnych obowiązków, wymagań cały czas przybywa i terminy coraz bardziej cisną. Jedno co się nie zmienia to nie ma żadnych awansów ani socjalu i nie będzie dopóki nie zmieni się pracy na inną. Podwyżek oczywiście też nie ma a jeśli już to o jakiś marny grosz. Najlepsze w tym wszystkim jest to że pracownik Orange robi mniej niż outosorcingu a zarabia znacznie więcej. Po prostu śmiech na sali i jakaś paranoja. Nie polecam.

candy girl

Zmiany sa takie ze jest coraz wiecej roznych obowiazkow i wymyslane coraz glupsze pomysly. Zrobienie czegokolwiek jest tak pokomplikowane ze staje sie wrecz istna paranoja a zrob cos przypadkowo zle to bedziesz 2 razy tyle czasu to poprawial. Zamiast wszystko upraszczac to sie wszystko komplikuje i utrudnia. Jedno co sie nie zmienia to pieniadze. Od wielu miesiecy jest tylko wciskanie roznego rodzaju kitu o podwyzkach a jakiegos efektu co do tego nie ma.

Jakie są warunki zatrudnienia w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

najemnik

Warunki są po prostu kiepskie. Jest się tanią silą roboczą. Tak jak już ktoś pisał, że nie ma żadnych podwyżek i premii pomimo szalejących cen. Jakichś awansów czy zmian stanowisk też nie ma. (usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w Thesar-Pro Sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

Firma oferuje korzystne warunki opieki Medycznej w Enel-Med.

Filip

Podpowiedzcie jak sytuacja w firmie bo po lekturze wpisów trochę się martwię a ponieważ miałem zamiar aplikować więc zupełnie nie wiem co myśleć.

@Filip

Sytuacja w Firmie stabilna, aplikuj. Jeśli coś konkretnego Cię interesuje pisz, odpowiem

Ciekawy

Jakich stawek można się spodziewać w pracy w Thesar dla OPL? Widzę oferty na pracuj pl ale nie ma nic o stawkach

@Ciekawy

Stawki są uzależnione od stanowiska na które aplikujesz?, W jaki sposób chciałabyś otrzymać odpowiedź, bo w zasadzie należałoby Ci odpowiedzieć każdych. Napisz na rekrutacja@thesarpro.pl, odpowiedzą na Twoje pytanie. A tak na marginesie, skąd wiesz ,że jest to praca dla OPL, w ofercie nie ma o tym mowy?, a może to inny operator?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Anka

Narzędzia pracy dostosowywane są zawsze do zajmowanego stanowiska. Jeśli nie jesteś pewien, na jakie narzędzia pracy możesz liczyć na stanowisku na które aplikujesz, bo jak rozumiem, nie jesteś jeszcze pracownikiem, napisz na biuro@thesarpro.pl lub kadry@thesarpro.pl. na pewno odpowiedzą. Mają nową stronę internetową o niebo lepszą niż poprzednia i szybko odpowiadają na pytania. Ja pisałam na biuro@thesarpro.pl odnośnie pakietów i odpowiedzieli mi w ciągu jednego dnia.

Zaniepokojona

Chodzą słuchy że OPL rozwiąże umowy z firmami outsource i zostaniemy bez pracy, z uwagi na obecną sytuację. Na webinarach nasze pytania są pomijane, czy Thesar może wystosować oficjalne pismo do swoich pracowników - mamy się spodziewać zwolnień czy też nie? Wolimy wiedzieć zawczasu, nie chcemy żyć w niepewności

Czy Thesar mógłby wpłynąć na Orange w sprawie rozdysponowania tokenów potrzebnych do pracy zdalnej? W mojej komórce czekamy już tydzień i nie mamy żadnych wieści kiedy będą.

Czy pracownicy Thesar-Pro Sp. z o. o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

tabum

Jakich formach integracji? Jeśli orange zorganizuje integrację, na którą cię zaprosi, to możesz uczestniczyć. Tak naprawdę pracujesz dla Orange, tylko że jako pracownik pośrednika masz niższy status, czyli z reguły niższą pensję (znam przypadek nawet poniżej widełek firmowych), brak benefitów, brak premii, umowa na czas ograniczony, a jak cię zwolnią, to O. tego nie wliczy do swoich statystyk. Także w badaniach zadowolenia dla pracowników nie będziesz uczestniczyć ani wyjeżdżać na fajne delegacje, jeśli się jakieś trafią. Może się też zdarzyć, że trafisz do wydziału, w którym na wyjazdy integracyjne zapraszani będą wyłącznie zatrudnieni przez Orange, podczas gdy ich koledzy zatrudnieni przez Thesar zostaną sobie w tym czasie przy biureczkach. Tak naprawdę pytanie o Thesar nie ma sensu. Należy pytać o Orange i o to, jak traktuje swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Thesar-Pro Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thesar-Pro Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thesar-Pro Sp. z o. o.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Thesar-Pro Sp. z o. o.