Thesar-Pro Sp. z o. o.

Opinie o Thesar-Pro Sp. z o. o.

tas 2011-05-20 06:35:52
Jasne... Najwyższa pensja ledwo przekracza średnią krajową, a pracują tam osoby za mniej niż 2000 zł brutto... Atmosfera ok, ale perspektywy bardzo słabe.
pieter 2015-11-07 09:48:38
Robi outsourcing dla Orange (2015) na proste stanowiska. Płacą terminowo, ale dopiero 10 dnia kolejnego miesiąca.
as 2015-11-28 20:28:17
Tak potwierdzam robią dla Orange jako firma zewnętrzna. Umowa zlecenie. Płacą terminowo i tyle. Proste stanowiska wprowadzanie danych , poprawa danych itd. Jak ktoś nie ma pracy to trzeba brać. A w miedzy czasie szukać na umowę o pracę . Bo tutaj perspektyw nie ma. Jest to sezonowa praca.
MOJA 2016-04-09 14:50:47
Jeżeli chodzi o Wrocław to nie polecam tego pracodawcy, nie wiem jak w innych miastach. Bardzo dużo obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety niewiele z tych rzeczy ma pokrycie w rzeczywistości, włącznie z warunkami finansowymi. Atmosfera w pracy nerwowa przez brak odpowiedniego planowania. Większość rzeczy trzeba zrobić "na wczoraj". Płace trochę powyżej najniższej krajowej.

Dla osób, które naprawdę nie mają innej opcji.
Hippolit 2016-10-05 12:55:39
Ja tam jestem zadowolony. Jest praca w dobrych warunkach, co najważniejsze płacą na czas, odprowadzają wszystkie składki. A, że pensja taka? No może trzeba mieć wyższe kwalifikacje... Zawsze można nauczyć się coś nowego. To nie praca w Biedronce tylko w dużej firmie korporacyjnej, do tego w biurze, a nie przy rozstawianiu towaru na regałach. Nie trzeba pracować w soboty czy dni świąteczne - a to się liczy.
Pracownik 2016-10-07 11:53:42
Firma w porządku. Płaci terminowo, a warunki finansowe zadowalające. Jak ktoś ma kwalifikacje i doświadczenie to są i stanowiska z bardzo dobrą pensją. Praca tylko w dni robocze, co dla mnie jest bardzo ważne.
robolka 2016-11-08 12:24:16
Firma zewnętrzna dla Orange, płacą terminowo, wynagrodzenie zależy od dogadania z kierownikami w Orange, ja nie narzekam a wręcz jestem zadowolona. Robię od pon do piątku od 8 do 16 i mam czas dla dzieci i domu.
Zostaw swoją opinię o Thesar-Pro Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thesar-Pro Sp. z o. o.