Thesar-Pro Sp. z o. o.

Opinie o Thesar-Pro Sp. z o. o.

tas 2011-05-20 06:35
Jasne... Najwyższa pensja ledwo przekracza średnią krajową, a pracują tam osoby za mniej niż 2000 zł brutto... Atmosfera ok, ale perspektywy bardzo słabe.
pieter 2015-11-07 09:48
Robi outsourcing dla Orange (2015) na proste stanowiska. Płacą terminowo, ale dopiero 10 dnia kolejnego miesiąca.
as 2015-11-28 20:28
Tak potwierdzam robią dla Orange jako firma zewnętrzna. Umowa zlecenie. Płacą terminowo i tyle. Proste stanowiska wprowadzanie danych , poprawa danych itd. Jak ktoś nie ma pracy to trzeba brać. A w miedzy czasie szukać na umowę o pracę . Bo tutaj perspektyw nie ma. Jest to sezonowa praca.
MOJA 2016-04-09 14:50
Jeżeli chodzi o Wrocław to nie polecam tego pracodawcy, nie wiem jak w innych miastach. Bardzo dużo obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety niewiele z tych rzeczy ma pokrycie w rzeczywistości, włącznie z warunkami finansowymi. Atmosfera w pracy nerwowa przez brak odpowiedniego planowania. Większość rzeczy trzeba zrobić "na wczoraj". Płace trochę powyżej najniższej krajowej.

Dla osób, które naprawdę nie mają innej opcji.
Hippolit 2016-10-05 12:55
Ja tam jestem zadowolony. Jest praca w dobrych warunkach, co najważniejsze płacą na czas, odprowadzają wszystkie składki. A, że pensja taka? No może trzeba mieć wyższe kwalifikacje... Zawsze można nauczyć się coś nowego. To nie praca w Biedronce tylko w dużej firmie korporacyjnej, do tego w biurze, a nie przy rozstawianiu towaru na regałach. Nie trzeba pracować w soboty czy dni świąteczne - a to się liczy.
Pracownik 2016-10-07 11:53
Firma w porządku. Płaci terminowo, a warunki finansowe zadowalające. Jak ktoś ma kwalifikacje i doświadczenie to są i stanowiska z bardzo dobrą pensją. Praca tylko w dni robocze, co dla mnie jest bardzo ważne.
robolka 2016-11-08 12:24
Firma zewnętrzna dla Orange, płacą terminowo, wynagrodzenie zależy od dogadania z kierownikami w Orange, ja nie narzekam a wręcz jestem zadowolona. Robię od pon do piątku od 8 do 16 i mam czas dla dzieci i domu.
askagat 2016-12-12 12:07
Outsourcing dla Orange, firma Thesar w żaden sposób nie dba o prawa zatrudnianych ludzi, wszelkie nieprawidłowości np. w naliczaniu pensji, zmiany zasad naliczania premii w trakcie trwania umowy, są ignorowane, pracownicy maja załatwiać wszystko sami z Orange. Thesar jest zainteresowany tylko kasą, którą na zatrudnionych ludziach jako pośrednik zarabia, w sytuacjach konfliktowych nie chcą zająć stanowiska i uciekają od odpowiedzialności.
aga 2016-12-12 12:16
To, że odprowadzają wszystkie składki jest ich obowiązkiem, a nie dobrą wolą. Warto zacząć się cenić jako pracownik.
zatrudniony 2016-12-20 16:47
thesar pro pomyłka wystarczy sprawdzic w krs i od ponad poł roku buduja strone www
, umowa na zlecenie z odroczonymi płatnosciami, zwolnienia chorobowe "gubia sie " albo poczta nie dostarczyła, żadnych praw , o wszystko trzeba sie prosić, jako pośrednik zarabia na "zatrudnionych w orangu" , pomyłki i pseudo wyrównywanie pensji w kolejnym miesiacu, ..... jak ktos ambitny z wiedza i doświadczeniem i z rodzina na utrzymaniu,niech omija thesar pro z daleka , szkoda czasu
tony 2017-01-15 13:55
Jebają nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Robole na smieciowkach. Dadzą niecałe 12 zł na rekę niech lud sie cieszy. W Orangu zasypując nas robotą . Nikogo nie obchodzi , ze sie nie wyrabiasz. Na pytania o podwyzkę w thesar odsyłają do Orange w Orange do thesar, kazdy umywa ręce.. A gdzie są związki zawodowe w Orange ? Pilnują własnych stołków bo im dobrze.
zatrudniony 2017-01-19 21:08
Pracuję w orange przez Thesar-Pro i nie narzekam. Wypłata na czas, wypłata około 3 tyś zł netto, umowa. Ktoś tu pisze o słabych zarobkach, ale jakie wykształcenie takie wynagrodzenie... Ogólnie mogę polecić jeżeli ktoś nie oczekuje cudów w postaci jakiś socjali, bonów na gwiazdkę, itd. Niestety nie te czasy. Ja cieszę się z tego co mam.
przyp 2017-01-21 12:02
Od 6ciu lat budują stronę...
as 2017-01-24 08:21
NA jakim stanowisku jesteś , jeśli można wiedzieć. Ja jestem przy ewidencji i mam niecałe 12 zł na rękę. Przy umowie zlecenie to jest mało.
Zostaw swoją opinię o Thesar-Pro Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thesar-Pro Sp. z o. o.