Opinie o PPG Deco Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPG Deco Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPG Deco Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPG Deco Polska w Wrocław

NickiNick

Witam, chcę aplikować na stanowisko laboranta kontroli jakości. Zauważyłam, że firma ma 4 lokalizacje we Wrocławiu. Czy ktoś wie, której lokalizacji dotyczy oferta?

????
@NickiNick

Zobacz na mapach Google. Zdjęcia mówią wiele. Kwidzyńska 8 Wrocław, pętla tramwajowa Kowale.

@NickiNick

I jak tam? Aplikowałaś? Odezwali się może do Ciebie? Sama szukam pracy. Wiesz może ile osób poszukują?

kapaba

Czy to prawda, że są wypłacane zapomogi pracownikom z Ukrainy za wojne w Ukrainie. Nawet wtedy kiedy ktoś żyje i pracuje parę lat w Polsce?

prawdziwy Polak
@kapaba

Tak dają im zapomogi 13, 14 i nawet 15. wynagrodzenie. Tylko żeby dalej pracowali ku chwale PPG

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PPG Deco Polska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

MPK

Żeby cię zwolnili to musisz się postarać: brak ludzi do pracy. Nowi przychodzą, trochę popracują, znajdują pracę za lepszy pieniądz i tyle. Albo przyjmują odpad z innych zakładów i po paru dniach absencji nie przedłużają umów. Sam odszedłem że względów finansowych oraz braku możliwości rozwoju, a tym bardziej awansu.

Olga
@MPK

A co z ogólnymi warunkami? Pomijając zarobki czy ten sam rozwój najeżdżający na ambicję co niektórych to ogólnie według Ciebie było ok czy to też pozostawiało wiele do życzenia?

MPK
@Olga

Zarobki trudno pominąć, to dla mnie istotna część pracy. Nie chodzę do pracy charytatywnie ;). Pracowałem przede wszystkim przy produkcji, ale po paru latach wykonywania zbliżonych czynności trudno mówić o rozwoju, może tylko poziomym. Ogólnie warunki przeciętne, a z tego co słyszę od starych znajomych z PPG nie idzie ku lepszemu.

Kama

Jeśli spędzam 1 godziną na rozmowę kwalifikacyjną, jestem zapewniana o tym, że otrzymam informację zwrotną - dlaczego tego nie robicie? Dlaczego ten naród nie ma podstawowych dobrych manier, dlaczego okazujecie swoim kandydatom brak szacunku? Co Wam jest? Zmieńcie tą, z góry przegraną, strategię. A może zatrudniacie tylko prostych ludzi, którzy, po prostu, nie wynieśli z domu podstawowej wiedzy na temat stosunków międzyludzkich? Ocena ogólna - jedno wielkie ZERO!

Edziu
@Kama

Już zmiany? Grupowo zwalniają z odprawami, czy nie? Ludzie z Tikk czy PPG zostali ?

Firma PPG Deco Polska prowadziła rekrutację na stanowisko cieśla konstrukcyjny. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Iwona

Praca w tej firmie to najgorszy miesiąc mojego życia. Chciałam zrezygnować już po 1,5 tygodnia jednak przegrałam zakład i byłam zobowiązana tam wytrzymać do końca. Moment wyjścia z firmy ostatniego dnia to największa radość. Powody: 1/Jako jedyna kobieta pracowałam wśród samych facetów. Jedni wiedzieli czym jest kultura a niestety inni po za gadaniem o pornosach i saunach nic nie umieli powiedzieć. 2/Próby wypytywania mnie o wszystko...po przez głupie teksty w odniesieniu do mojego życia. Niestety nawet to jaką bieliznę noszę. Takie żarty sobie robili. 3/Sytuacje typu: robię herbatę a typek łapie mnie za biodra bo musi przejść w tej chwili koło mnie(niestety nie tylko raz) Gdy mówiłam, że "nie dotykaj mnie bo Ci przyp**** to nabijano się, że to ja jestem agresywna. Wiedziałam od kogo trzymać się daleko... 4/Szatnie miałam w innym budynku niż pozostałe osoby i rano i wieczorem musiałam latać. 5/Ostatnie dni: zaproszenie przez pracownika(50+) na piwo -myślałam że zwymiotuję!!! Ogólnie: Firma w zakresie finansowym strasznie leci w dół. Dostałam informacje o okresie zamknięcia firmy w czasie Wigilia a Nowy Rok. Narzucono aby wypisać urlop płatny lub bezpłatny. Wyśmiałam to i nic nie wypisałam. Czekam na moje rozliczenie w tej kwestii :D Takie praktyki w poważnych firmach nie są stosowane. Za ten okres pracodawca ma OBOWIĄZEK wypłacić postojowe. Niestety pracownicy w tej firmie pracują po 10, 15 lat i nie mają pojęcia i dają się tak robić. Konfidenci- pracownicy są tam już długo i chodzą i kablują jeden drugiego u kierownika magazynu. Uważam, że wszystkie skanery powinny być na magazynie a biuro zamknięte i wtedy będzie widać kto robi a kto sypie grupę. Bardzo prymitywne jest to, że obiecuję się pracę której i tak nie będzie. Kolega do ostatniego dnia był przekonany, że zaczyna pracować od stycznia a chwile wcześniej dostał info że jednak nie. Inni też dostali info, że mają być od stycznia. Wiem, że tylko jedna osoba dostała skierowania na medycynę pracy-inni nie. Nie posiadają również żadnej wiedzy co z nimi. Magazyn powinien być lepiej monitorowany. Wszyscy wiedzą gdzie są kamery i tam ładnie pracują a już w miejscach gdzie kamer nie ma dzieją się cyrki.

Sebastian B
@Iwona

Niestety tylko tyle można napisać o Pani, sfrustrowana i przemądrzała bardzo samotna osóbka.

Poważna

Witam wszystkich zatrudniają tylko sezonowo przez agencję ja byłam na w1i trafiłam na najgorszą zmianę jaką mogłam atmosfera była dla mnie naprawdę nie do wytrzymania chciałam zmienić zmianę ale potoczyło się inaczej i nawet dobrze miałam wypadek byłam dwa tygodnie na zwolnieniu no i nie przedłużyli mi umowy z powodu długiej nie obecności tak więc jak ktoś się szykuje tam do pracy to lepiej nie chorować ogólnie praca nawet fajna fakt że trzeba pracować i jest dość monotonna tylko żeby na tej zmianie co pracowałam była inna atmosfera więc jak ktoś trafi na w1 to odradzam zmianę majstra Grześka naprawdę ma tam ludzi najgorszych a najgorszą z nich to kobieta Aldona nie przyjemna i opryskliwa szkoda słów

Joan
@Poważna

Sądzę że byłaś na wydziale w3 a nie w1 taka mała poprawka .Pozdrawiam

kagalec

tak ,na gorsze ....maja czlowieka za nic,wykorzystać , wycisnąć jak cytrynę i wynocha......

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PPG Deco Polska?

Atmosfera jest wyjątkowo zła,nie szanują pracowników, nie liczą się z nimi, nie mają pomysłu na rozwój firmy, myślą tylko o oszczedzaniu i cięciach ...

Grzegorz
@Adam

Negatywnie postrzegasz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy. Jesteś w stanie podać przykłady, które potwierdzą Twój wpis?

Atmosfera jest taka, że zwolnili ok 15 osób w miesiąc czasu, zatrudnia się tylko znajomych i to bez otwartych rekrutacji... Dziwnie się zaczyna dziać...

Pracowałem w PPG na kwidzyńskiej 8 od stycznia do sierpnia jako pracownik sezonowy z chęcią zostania operatorem maszyn jak i wózkowym. Z tego co zauważyłem to o przejściu na firmę decydują dziwne wybory kadry zarządzającej tzn. że tzw.miszczówka sobie wybiera ludzi których chce przejęć z agencji niekoniecznie takich co są solidni tylko takich co łażą jak roboty bezmyślne i nie mają swoje zdania i włażą w (usunięte przez administratora) . Dużo obiecują a nic nie spełniają nawet za cenę oddania się ciężkiej pracy. Miszcz Reszka w okularach dużo obiecuje a słowa nie dotrzymuje. Miałem być operatorem i jeździć na wózkach (szkolenie z egzaminem odbyć ) i nic. Ciężko zasuwałem z frajerem i konfidentem Bartkiem Szubarą który tylko liczy swoje rekordy w wylewaniu farby nie bacząc na zmęczenię ludzi którzy z taśmy zbierają wiaderka na palety. Od początku kadra wie kogo i ile osób przyjmą na firmę więc jak ktoś będzie dobrze operował maszynami i pracował ciężko to może nie być dla niego miejsca. Przepracuje te kilka miesięcy a na koniec i tak mu podziekują.Ten miszcz reszka to też cwaniaczek jest , młodym mówi że co najmniej jedną sobota (jak ranna zmiana jest)musi być przepracowana co jest bzdurą gdyż kodeks pracy mówi że jest nieobowiązkowa i nie można nikogo zmusić do przyjścia w sobotę. Nieomieszka przyjść do kogoś w czasie pracy w czwartek bądź piątek i bezczelnie jego łagodnym świetnie wyćwiczonym tonem owcy w wilczej skórze zapytać o przyjście w sobotę. A później się martw jak jest "zapiernicz". Oczywiście będzie zadowolony ale jak zapytacie 2,3 miesiące przed końcem sezonu o przejściu na firmę to powie że j"eszcze nie wiem "i dostaniecie odpowiedź tydzień przed końcem sezonu by was przetrzymać na czas produkcji a i tak wam podzielają za solidna i ciężka pracę. Był przykład że studenci (sezonowi) nie przyszli przez dwa dni do pracy , to miszcz innej zmiany wezwal i ch na dywanik grożąc zwolnieniem (nawet gdy brakuje ludzi)i obowiązkiem odrobienia pracy(co w kodeksie pracy nie figuruje nic takiego ). (usunięte przez administratora) wykorzystują bezczelnie niewiedzę ludzi i jeszcze ich straszą ,wymagają posłuszeństwa i lojalności a zatrudniają przez agencję na pracę tymczasową (ale zapomnieli że słowo tymczasowa znaczy mogę przyjść tymczasem a nie muszę tymczasem ). Co do atmosfery to zależy z kim się pracuje ,ale nie znałem osoby młodej czy to starszej która by nie narzekała codziennie na tą firmę (myślę więc po co do jasnej cholery pracujesz- nie pasuje ci to zmień pracę a nie nowych pracowników demotywujesz już na start.Ludzie którzy tam pracują już kilka a nawet kilkanaście lat tacy jak Pan Grzegorz (grubasek w okularach)Pani Aneta też jego żona są takimi s........nami że było wiele sytuacji iż pracownicy sezonowi poprostu w czasie pracy czy na przerwie szli do szatni ,zostawiali ciuchy i wychodzili zostawiać ciuchy robocze w kuble na śmieci.Ale też są inni pracownicy z solidnym stażem którzy są równie niemili . Ogólnie Ci ludzie nie są zbyt towarzyscy(mili,sympatyczni i empatyczni). Atmosfera jest nieciekawa dlatego też wiele osób rezygnuje. Ok to tyle chciałem przekazać . To moje zdanie ,chciano wiedzieć więc przekazałem. Miłej pracy życzę

mRc

W PPG można spodziewać się tego że kiedy coś powiesz przełożonemu to w ciągu godziny będzie o tym wiedzieć cała hala. Wykorzystywanie pracowników sezonowych jest na porządku dziennym. Technika PPG polega na tym żeby mydlić oczy nowym osobą umową przez PPG, szanse na to są jednak znikome. (usunięte przez administratora) i robienie wyników ponad normę kosztem sezonowego pracownika to standard. Brak standardów BHP, brak masek stosowanych do zabezpieczania dróg oddechowych, nawet pracownicy PPG nie posiadają takich środków ochrony. Ciągły smròd daje w kość. Toleruje się tam narkomanię i alkoholizm, taka to firma

Poważna

Jeśli dbasz o atmosferę to nie polecam

Maria

Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki w lewkowcu i czy kobiety też zatrudniają ?

szajs

nie dość, że płacą śmiesznie mało, to jeszcze nie wypłacają pieniędzy na czas.

Rico

Zarobki na stanowisku PH to poproście (usunięte przez administratora) w firmie bałagan brak profesjonalizmu...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PPG Deco Polska?

Rico

Jak najbardziej zapraszamy

Chcę się przyjąć do tej firmy deco na produkcję ... ktoś może opinie ma na temat działu farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych

K4r01
@Nowy

A czytać to już nie nauczyli w szkole? Masz tyle odp na ten temat poniżej. Nawet jedna ode mnie. Pamiętaj praca sezonowa do końca wakacji zwalniają wszystkich agencyjnych. Wiem iż pracowałem dwa razy na wodno rozpuszczalnikowych.

Maja

Powiedziano tutaj naprawdę dużo na temat tej firmy. Niestety ostatnie komentarze są z przed kilku miesięcy przed, dlatego pomyślałam, że warto byłoby uaktualnić wiadomości i informacje o tej firmie. Czy znajdzie się tu ktoś, kto pracuje obecnie bądź pracował w tej firmie i mógłby zweryfikować te informacje?

Witam. Szukam opinii pracowników na temat pracy w Akademii Technicznej PPG Deco we Wrocławiu. Jak obecnie wygląda praca pod względem zarobków, kierownictwa, warunków i atmosfery w pracy. Nie chodzi mi o pracę na produkcji, lecz o stanowiska techniczne.

Życzliwa
@Paweł

Ja polecam, znam osobę, która zarządza akademią, taki szef rzadko się zdarza.

Firma w głębokim PRL... Biurowiec jest tak naprawdę wizytówką tego co prezentuje. Od pewnego czasu ludzie zwalniają się masowo, a firma nie zamierza robić nic aby ten kierunek zmienić. Działami handlowymi zarządzają ludzie, którzy we wcześniejszych firmach nie mieli dobrych opinii i taki stan rzeczy podtrzymują. Nieważne czy szukasz pracy na magazynie, produkcji, biurze czy jako handlowiec - nie polecam!

Handlowiec
@pracownik

Co fakt to fakt! Kompetentnych ludzi się zwalnia lub przesuwa do spraw niepotrzebnych i potem zwalnia ..... a reszta siedzi na stołkach, trwa i trwa mać Ryba psuje się od głowy, zmiany w zarządzie, który zmienia szefów kanałów, którzy zwalniają doświadczoną kadrę i zastępują „swoimi” Ostatnio masowo zwalniają w biurowcu, i redukują dział handlowy, zamykają placówki własne. Przecież jasne jest że sprzedaż nakręca produkcję i całą resztę Jak podcinasz gałąź na której siedzisz to spadniesz! Wygrywa działanie kosztowe a nie rozwojowe, więc firma się kurczy a nie idzie do przodu A cierpią na tym pracownicy, szczególnie Ci zaangażowani

Grzegorz
@Handlowiec

Niepokojące jest to, że są takie rzekomo zwolnienia w firmie PPG Deco Polska. Czy są tam w takim razie pracownicy, którzy mają dłuższy staż pracy?

Leon

Firma dobry ale jednocześnie wymagająca więc z pewnością będą osoby narzekające bo nie dają rady się utrzymać.

Ile jest zmian w PPG Deco Polska?

K4r01 w014nsk1

Dział wyrobów gotowych 2 zmiany, produkcja 3 zmiany

K4r01 w014nsk1

Nie wiem jak jest w innych miastach, ale ja we Wrocławiu nie narzekam ;) poszedłem tam drugi raz na kolejny sezon na sekcje W1 dział produkcji farb wodorozcieńczalnych oraz rozpuszczalnikowych. Jestem tam pomocnikiem operatora , owszem praca jest dość monotonna układanie wiaderek na taśmę oklejanie etykiet oraz sporadycznie układanie wyrobu gotowego na palety oraz ofoliowanie. Płaca 18zl brutto/h wiadomo że nie jest szczytem marzeń :D ale jak się niema co się lubi to się bierze co popadnie ;) Praca na 3 zmiany owszem męcząca ale zależy jak dla kogo. Ludzie i atmosfera wcale nie jest taka jak nie którzy pisali. Ja akurat trafiłem drugi raz pod tego samego mistrza na te samą ekipę i jest bardzo dobrze. Nikt mnie nie gania nie wyzywa i nie zmusza do nadgodzin. Chce to zostaje nie to idę do domu. z sobotami to samo ;) Jak komuś nie pasuje taka praca to zawsze zostaje opcja pójść i żebrać zasiłki z mopsu i w dalszym ciągu narzekać jak to mu nie jest źle w tym kraju. Pozdrawiam załogę od mistrza Pawła z W1 ;)

Z czego wynikają tak duże cięcia? I czy rotacja w firmie jest duża?

Zostaw merytoryczną opinię o PPG Deco Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w PPG Deco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PPG Deco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPG Deco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPG Deco Polska