Opinie o PPG Deco Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPG Deco Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPG Deco Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPG Deco Polska w Wrocław

maja kaja

a możesz powiedzieć kolego jak wysoka jest ta premia uznaniowa i za co konkretmie może zostać pracownikowi uznana? nie ukrywam że takie wczasy pod grusza by mnie ostatecznie przekonały żeby u was zatudnienie podjąć, kwestia tylko na jakich warunkach to działa

seb

Firma niezła,zarobki przeciętne -zależy od stanowiska.Co 3 miesiące premia uznaniowa,wczasy pod gruszą,dodatki na swięta, innymi słowy socjal b.dobry. Ale gólnie szału nie ma

no ludzie błagam was... patrzą przychylnie na studentów i rozpoczynających drogę zawodową bo po prostu im można zapłacić najmniej. Prawda wygląda tak że na początek można liczyć na nieco mniej niż w Biedronce. Raz do roku jest rewaloryzacja rzędu kilkudziesięciu zł i to tyle. Ale jeżeli pasuje ci taka płaca to śmiało aplikuj - Twoje życie.

ringo bingo

tak, faktycznie jarek, jak jesteś studentem lub mieszkasz z rodzicami to warunki są okej. W innym przypadku okej niestety nie jest.

Firma PPG Deco Polska prowadziła rekrutację na stanowisko cieśla konstrukcyjny. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
MATEUSZ

Witam. Pracowałem w PPG Deco Wrocław od kwietnia do sierpnia bieżącego roku, jako pracownik sezonowy i według mnie jest to najlepszy zakład we Wrocławiu, pracowałem na wg. Atmosfera jest tam świetna, ludzie po mimo wieku i doświadczenia nie chwalą się tym. Zamiast zbesztać cię za zniszczony towar próbują cie zmotywować do lepszego działania. Mistrzowie na wg to chyba najbardziej doświadczone osoby (jeżeli chodzi o zarzadzanie zasobami ludzkimi) jakie kiedykolwiek spotkałem, do tego są mili a to nie często zdarza się w innych zakładach. Podsumowując: bardzo fajny zakład z normalnymi pracownikami, świetna atmosfera, możliwość zdobycia znacznego doświadczenia iTP, jedyny minus to fakt iż ciężko dostać tam pracę na stałe.

operator

Pracuję w Lewkowcu od ponad 2 lat. W ostatnim czasie wzrosły wymagania, ale z racji, że czasami przychodzi gimbaza bez doświadczenia firma chce oddzielić ziarno od plew. Na umowie przez zewnętrzną firmę robiłem 4 miesiące potem wciągnęli do PPG. Trzeba opanować sporo rzeczy i pokazać, że chce się pracować a nie chować po kątach i byle do końca zmiany, ale kasa jak na ostrowskie warunki jest dobra. Nie wiem czy gdzieś tu w okolicy można zarobić więcej w normalnym ustawowym czasie pracy. Podstawa + premia co miesiąc zadaniowa i uznaniowa + dodatek za mycie linii produkcyjnych + płatne nadgodziny + pełny socjal (kasa na święta, wczasy pod gruszą). Do nadgodzin nikt nie jest zmuszany, ale warto pokazać, że ma się zapał do pracy. Wiadomo, że robi się przy truciznach, ale poziom bhp jest odpowiedni. Taki np lakiernik samochodowy to wcale nie ma lepiej. Z mojego doświadczenia największy problem to nowi pracownicy.. nieogarnięte umysłowo chłopy co nie mają pojęcia o podstawowych prawach fizyki i odpinają węże od pompy nabitej do 6 barów oblewając kolegów farbą..

daesh
@operator

czy na pewno warunki odpowiednie - monitoring twoich przerw kiedy sikasz, idziesz gdzieś, jesz i co robisz na hali to akurat nie jest pozytywna informacja; kiepska atmofera kreowana przez kierownictwa działów po sam dół odbija się i na pracy i na relacjach miedzy sobą, to tego rakotwórcze, bezpłodnościowe rozpuszczalniki

polecam

A ja mam odmienne zdanie. Firma jest rzetelna i wiarygodna. Przełożeni szanują pracowników i dobrze z nimi żyją. Tylko trzeba pracować a nie się lenić! Wypłata na czas zawsze była a centrala pomaga pracownikom, szczególnie wyrozumiali są dla pracowników młodych stażem. polecam

MIKI
@polecam

wypłata na czas to obowiązek za wykonana prace, a nie dodatkowy bonus.

jakotako

Ta firma ciągnie na oparach. Pracownika mają za zło konieczne. Na Centrach patrza ci tylko na ręce czy nic nie ukradles , a jak potrzebujesz pomocy w pracy to nagle w centrali nikogo niema i nikt nie jest od tego. Pracownicy ze sklepów się zwalniają a wtedy Ci co zostają dostają ich obowiązki - oczywiście nie musze mówić że pensja zostaje w miejscu? No ale "firma" zarabia i przyznaje sobie ordery Firma przyjazna klientowi, pracownikowi itepe. Żenada jakas.

Zeus

Pracowałem w tej firmie ponad rok, kiedy ludzie odeszli zostałem sam, pracowałem od rana do wieczora byłem bohaterem. Kiedy znaleźli nowych pracowników już nie było tak pięknie. Wynalazkiem błąd w karcie technicznej produktu i wtedy się zaczęło. Regionalny zaczol się znęcać nademna kazał mi się uczyć norm europejskich wszystkich jakie istnieją i do czego są przypisane. Jak jakiejś nie wiedziałem to były groźby wypalenia z pracy tylko że ostrymi słowami. Pracownicy często odchodzą zadko kto dotrwa roku

*L
@Zeus

Pracowałeś jako PH ? jak wygląda tam praca na tym stanowisku ?

HUR

Popracuj trochę w korporacji to zrozumiesz. A jeśli pracowałeś lub pracujesz i nadal nie rozumiesz, to znaczy że nie była/nie jest to korporacja. Proste

Wrocławianin

Muszę przyznać że w PPG pracują desperaci skoro piszą że dobre tam zarobki chyba jedne z najgorszych we Wrocławiu w MC Donald dają więcej na start a na kasach w marketach budowlanych są stawki około 14 zł brutto więc niech ktoś się zastanowi zanim coś napisze a jeśli jest ktoś nie robem to go po prostu zwolnią nik nikogo bez potrzeby nie zatrudnia.

pracowalem_3_lata

Podzielam opinie przedmówców. Pracowałem w trade, kasa uzależniona od premii. Raz lepiej , raz gorzej, ale w porównaniu do wypracowanych budżetów to i tak mało. Za to social dobry. PPG odprowadza zyski za granicę, więc powinni więcej płacić pracownikom niższego szczeblu. W DE na kasie w Lidlu ile płacą a ile w Polsce, ceny na półce podobne...

Mam pytanie do pracujących w Lewkowcu , jak wygląda praca elektryka automatyka i jego wynagrodzenie. Ile godzin pracują ?

Gringo

Nikt w tej firmie nie dostaje 2000 na start. O podwyzce zapomnijcie. Ja przez dwa i pół roku ani grosza podwyżki nie zobaczyłem. Już tam nie pracuje i żałuje że tyle czasu tam zmarnowalem.

Bartek

Ty Rusłan chyba z zarządu jesteś że tak bronisz tej firmy. Za 1400 chcą abys pracował za dwóch, a i tak niezadowolenie że za mało robisz.

Rusłan

Najpierw pokaż kim jesteś a dopiero potem żądaj,wszyscy by chcieli żeby za nierubstwo im nasrać 3000 pensji i poklepać po ramieniu odpocznij bo się zmęczyłeś.Przychodzisz tam wykonać konkretną prace i zato Ci płacą a jak się nie podoba to wypierda.laj do pośredmiaka nierobie.

Foo
@Rusłan

Za propagandę dziekujemy. Za uczciwą pracę wymagam uczciwej zapłaty a nie jałmużny jak w tej firmie.

smok
@Foo

och domyślam się kto tak pisze a zapomniał jak był cielęciem a teraz przydupasem?

wiktor

Cześć. Nie polecam firmy. Pracowałem 2 lata. Przy podpisywaniu umowy obiecują złote góry - premie, podwyżki, szkolenia itp., a faktycznie tylko podstawa jak w markecie jest. Brak rozwoju pracownika i inwestycji w samą firmę. Chamskie podejście i ignorancja kierownictwa do pracowników. Jedyny plus to pensja na czas.

ludzie dajcie luz tej firmie caly ostrow wie co to za firma i jaka ma opinie na okolicy a jesli ktos tam pracuje to jego sprawa wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

buhaha

no niech przeczyta to kierownik daniel kapiel gdzie no chyba ci co oklejaja wiadra ciekawe ze nonstop szukaja ludzi ten co to pisze to jakis przydupas bez obrazy

HAHAHA

Kto pisze takie bzdury!!! Praca zaczyna się o 6:10...na szatnie idzie się o 13:45...(nie o 15)można się wykąpać z czego nie wszyscy korzystają... Wredni ludzie wszędzie się trafiają...nikt nie jest idealny. Poza tym to jest zakład pracy a nie kawiarnia...troszkę chęci do pracy i jest super:)Ale jak się komuś nie chce pracować to zawsze będzie narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o PPG Deco Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w PPG Deco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PPG Deco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPG Deco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPG Deco Polska