Opinie o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Janoo

Jaki jest tutaj system pracy ? Znaczy ile dni się pracuje i ile ma się dni wolnego ? Czy są wolne weekendy ? Jaki jest grafik ?

@Janoo

Jedna, dwie lub trzy zmiany, zależy na jaki dział trafisz. Jak jest więcej pracy to w soboty proponują żeby przyjść do pracy, płacą wtedy 100% tak zwane setki.

Hanna
@pracownik

Proponują, ale nie zmuszają? Co nie?

Klunej

Przyszły nowe lepsze zmiany wraz z kolejnym dyrektorem który na wszystko ma rozwiązania w stylu zatrudnić ukraine o którą dba niczym o swoich braci rodzonych, Jakości tu nie ma, nie ma tu pomocy dla pracowników, pseudo 5s zamiast sama coś zrobić to zrzuca to na pracownika, wózki zdezylowane, narzędzia zdezylowane albo ich brak, brygadziści jedyne co wiedzą to po ile jest piwo w sklepie,dach dziurawy kałuże są na hali ale to nie problem przecież,na całej hali unosi się chmura olejowa z chłodziwa z maszyn nie działają wyciągi powietrza, dystrybutory z wodą mają tyle pleśni w sobie że strach podchodzić do nich.Wiem jak to wygląda ale taka jest prawda i nie polecam tam tracić czasu bo to nie praca a walka za którą nie chcą płacić a każdy problem to twoja wina,z resztą to i tak zakład w którym pobłaża się taniej sile roboczej z ukrainy i to dla nich są te firmy.

@Klunej

A jak tam podwyżki wiadomo ile procentowo było?

Jaki jest styl zarządzania w Lowara Vogel Polska?

Tragiczny. Kadra zarządzająca myśli że pracuje w Białym Domu a wyżej od niej są tylko astronauci. Zero szacunku dla zwykłego pracownika. Kumoterstwo, intrygi i układy. Nie polecam!!

Lowaryjczyk
@Gość

W sedno! Do tego mega fałsz i dwulicowość. Na ulicy przeciętny krasnal a w pracy mniemanie o byciu Bogiem.

Edward
@Lowaryjczyk

W czym się ten fałsz przejawia? Coś ci obiecali i nie wyszło? Ta kiepska atmosfera przekłada się też na zarobki? Czy kasa jest w miarę dobra?

l

menagerowie zakopują swoje słabe zachowanie do 1 wspólnej szafy, karma wraca

@l

Co masz na myśli?

operator produkcji

Rekrutacja bardzo łatwa. Po przyjęciu opowiadanie o firmie jaka to nie jest super jak wszędzie. Za zrobione kursy dają do podpisania lojalki na 18 miesięcy zamiast podnieść płace. Zarobki bardzo niskie na poziomie 1600zł. Soboty darmowe za dzień do odbioru kiedy im pasuje, grafiki tygodniowe, a co do sobót to niby elastyczny grafik ale przyjść musisz bo jest problem i czepianie się. Ogólnie słabo.

Pytanie jest czy za te pieniądze podejmiesz u nich pracę. Reszta jest już mniej istotna.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pracownik pl

Schodzimy (usunięte przez administratora) zatrudniają przez agecje na ogłoszenie że zarobi się 4500 brutto oczywiście a dają 3000 i wy chcecie mieć pracowników w tym zakładzie zostaną osoby które mają stawkę większą za lizanie (usunięte przez administratora) bądź chwilę przed emerytura i inne cwoki co boją się zmienić bo dojeżdżać trzeba dalej

Strzelin998

Dobrze napisałes znam to dobrze i wkoncu ktos powoedział tu prawde takich ludzi co sie nieznaka na robocie jest tam duzo.Zarobki pozal sie Boze okulary na stanowiskach gdzie wogule nie sa potrzebne i tak dalej.Popieram Ciebie w 100 procent.

Olsen

Pozwijcie firme i każdego pracownika przed sąd juz wiele ludzi wygrało sprawę. Art. 31 Konstytucji i wszystko jasne. Będziemy mieli wysokie odszkodowania wszyscy.

Stefan

Nie wspomniałeś o przerwie obiadowej. Zwykły pracownik ma 15 minut. Utrzymanie ruchu siedzi sobie w kącie stołówki i biesiadują godzinę. Czują się lepsi? Co o tym sądzicie?

Jak sie nazywa ta Pani Anna Sz.?

@Stefan

Znam przypadek gdzie przerwy były mierzone co do minuty z zegarkiem w ręku. A czas robienia porannej kawy trzeba było odrabiać po godzinach bo " nie zaslużylo" się jeszcze na przerwę :)

Xxx

Co chwilę widzę ogłoszenia że potrzebują do pracy taki przemiał jest z ludźmi

@Xxx

Poczekaj do stycznia z 6 osób się zwalnia.

@Pogromca

Co z tego że 6 osób się zwolni, przyjmą kolejnych, nic się nie zmieni dopóki będą chętni do pracy za takie pieniądze,

Szczery
@Xxx

Bo nikt nie chce pracować za takie pieniądze to szukają ludzi z Ukrainy którzy nie znają polskiego albo szukają tych co sami się kiedyś zwolnili. Wszystko drożeje a im się wydaje że jak dadzą 2,5 tys to ktoś będzie w stanie żyć na poziomie. Bardzo słabo płacą. Takie zarobki już nie na te czasy. Ludzie szanujcie się.

Kajzeniarz

Dzisiaj zrobiłem 5 kaizenow. Jestem zły. Dali mi bony na paliwo, jak ja auta nie mam?! Kpina. Rower mam zatankować, czy swoje buty? Jutro sobota było może koledze po pijaku uda mi się je sprzedać. Słaba głowę chłopak ma, uda się? Zainwestuje w to te 4 harnasie. Koniec z kaizenami. Czas wrócić, do donoszenia, lepiej się opłaci.

@Kajzeniarz

Podejdź do mnie to mogę postarać się zamienić je na kasę.

@Pogromca

Najlepszy pracownik w firmie?

Kajzeniarz

Nocka w niedzielę? Jak ja napruty jak szpadel. Nawet kaizena nie chce mi się robić..

Kajzeniarz

Ogłoszenie. Sprzedam dwa bony o wartości 200 zł na paliwo za 20 harnasi.

Wampir

Ile byś nie zrobił to i tak mało... Normy w górę, a zarobki hmm jakby i coraz mniejsze.

Kajzeniarz

20? Co tak mało? Ja to 4 h robię na 2 zmianie czy nocce. Potem włącza się moja kreatywność i głównie na tym zarabiam, (usunięte przez administratora)kaizeny. Wiadomo (usunięte przez administratora) też muszę, by o normę nie sapali.

Xxx

Coraz gorszą ma opinię wasz zakład. Dorównuje silezji

Lowaryjczyk
@Xxx

Kiedyś było inaczej. Zarządzanie się zmieniło niekoniecznie na lepsze. Ludzie się zmienili. Nie każdy się nadaje. Powinni patrzeć na umiejętności zarządcze a ta niestety kuleje w większości działów. Do tego straszna pogarda do ludzi.

Ppp

Najlepszy zakład pracy w jakim pracowałem Lider może wszystko pisać na telefonie bez przerwy wychodzić szybciej z pracy a płacone normalnie bo zwykły robol go odbije.mowa o liderze z plmW.B dobrze ma facet po układane z kierownikiem a ma układy

Potencjalny pracownik

Podobno zmienił się długoletni prezes który miał bardzo dobre opinie. Co sądzicie o nowym?

@Potencjalny pracownik

Zmienił się zmienił, tamten był super, ten jest jeszcze lepszy. Teraz osoby dojeżdżające do pracy dostają dodatek. Dostaliśmy podwyżkę, wyrównanie inflacyjne, podnieśli premię produkcyjną. Mamy też dodatki motywacyjne i wiele innych. Jednym słowem nie ma lepszego zakładu w Strzelinie.

O kim mowa?

@Kapitan planeta

Co ty ty gadasz z biura jesteś ?

@Pogromca

Jeszcze nie, ale kto wie?. Zakład się rozwija, wprowadza nowe technologie, ciągle inwestuje, więc taki awans do biura to nic nowego. Po prostu w tym zakładzie można awansować, oczywiście wiąże się to z kolejną podwyżką. :)

@Kapitan planeta

Zapomniałem jeszcze napisać o nagrodzie rocznej, kwartalnej i trzynastce.

Stefan

Trochę Cie poniosło :) .

@Kapitan planeta

Pierwsze słyszę o dodatku dla osób dojeżdżających. Zmiany są ale nie koniecznie na lepsze. Pracodawca marny. Stawki opłakane a podwyżki na poziomie żenującym. Czasem wstyd podpisać aneks. Do tego straszne (usunięte przez administratora) w stosunku do ludzi na podległych stanowiskach

@Gość

Prawdę napisałeś, to co pisałem wcześniej to taka metafora, innymi słowy angielski żart i marzenia które w tym zakładzie nigdy się nie spełnią. Mogę tylko przeprosić tych co nie zrozumieli intencji.

O kosmitach :)

Nic
@Potencjalny pracownik

Nowy będzie taki sam jak stary .Staremu nic nie mówili co się dzieje w tym (usunięte przez administratora)

Nik

Nie dostaniecie podwyżki plac bo liderzy dostają dodatkowe premie a wy (usunięte przez administratora) normę dalej w tym zakładzie pracy Lider może gonić ludzi wiadomo o kim mowa (usunięte przez administratora)

Iwo

Czy wogule ktoś z biura czyta te wpisy jestem ciekaw zastanawia mnie jedno że Lider z PLM siedzi non stop na telefonie pam W.B wychodzi szybciej z pracy odbijają go inni a ma płacone normalnie za 8 godzin chyba dobrze (usunięte przez administratora) do kierownika że ma tak po układane. Ja za wyciągnięcie tel z kieszeni dostałem (usunięte przez administratora) że odechciało mi się pracy w tym grajdole

Pracownik pl

Dział plm jest najlepszy jeden Lider ma tak dobrze z kierownikiem że może pisać na telefonie całą zmianę .wychodzi szybciej z pracy a ma płacone za 8 godzin można można

Yes
@Pracownik pl

A były mistrz produkcji niskiego wzrostu chodzi tylko po spotkaniach i donosi swojemu szefowi byłemu dyrektorowi co też nic nie robi. Rak zaczyna toczyć tą firmę.

Niezadowolony niezadowolonych

Pracuje w tej firmie kilka lat, zaczynałem/am z dość niską stawką i muszę przyznać że firma stawia jasne warunki jeżeli chodzi o wymagania od pracownika względem jego zarobków . Ludzie którzy przychodzą odwalić 8h i nie dają nic od siebie to nic nie dostają w zamian i tak jest wszędzie . Ludzie których mijam codziennie na hali i widzę ich niezadowolone miny bo chcą zarabiać więcej za składanie tej samej pompy od 10lat i wieczne problemy bo złe owoce w poniedziałki bo pani Ania się czepia o okulary bo burgery w dzień BHP były niesmaczne. Serio? Ludzie jesteście (usunięte przez administratora) :) każdy podpisywał sam własnoręcznie umowę o pracę, do kogo macie pretensje? Dajcie coś od siebie a może ktoś zauważy i was doceni a nie tylko marudzicie, jakoś koledzy z za wschodniej granicy nie narzekają tylko uczciwie pracują. Koniec chwalenia teraz negatywne emocje :)) Nie podoba mi się to że jest tylko jeden kibel na całą hale, strasznie śmierdzi w męskiej szatni odkąd ludzie przyjechali za pracą do tego stopnia że rodacy przyjeżdżają już przebrani bo się nie da wejść tfu. No i ostatnie to żeby sobie coś załatwić aby poprawić wydajność pracy lub bezpieczeństwo swoje i innych to trzeba przejść długą drogę. Pozdrawiam Niezadowolonych i nawołuje ich do szukania pracy gdzie indziej bo wasza negatywna energia udziela się innym :))

@Niezadowolony niezadowolonych

Powiem ci coś od siebie, na podstawie obserwacji na swoim dziale przez kilka lat. Ja pracując 8 godzin wykonuję pracę dobrze, akurat jestem osobą nie palącą więc nie wychodzę i pracuję cały czas. Większość osób nie są w stanie zrobić takiej pracy przez 10 godzin. Bezczelność kierowników jest tak wielka że potrafią powiedzieć, co tak mało, zrób więcej, jak sprawdzam konto, nie widzę żadnej wdzięczności za dobrze wykonaną pracę. Tyle w temacie.

Kaizeniarz

Ee tam da się zarobić, kaizena strzelić, biurka dość wysokie, więc da się pod nie wejść. Ja tam głową o blat nie uderzałem. A aby na kogoś donieść też nie kłopot, zawsze się ktoś trafi, nawet jak winny nie jest hehe.

@Kaizeniarz

Jeden taki ma z 20 + kajzenow

Zostaw merytoryczną opinię o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strzelin

• Jak się pracuje w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Warszawska 49
    05-090 Strzelin