NAWA Chorzów

Chorzów

Opinie o NAWA Chorzów

Bardzo dziwna firma. Właściciel najpierw roztacza przed tobą wizję wspaniałej twojej kariery zarobków itd. po 2 tyg. pracy dostajesz umowę (albo i nie bo morzesz pracować na czarno o co on będzie zabiegał), i jak ją dostaniesz żebyś się nie zdziwił w róbryce z kasą nie będzie to co znim ustaliłeś wcześniej ale będzie wpisana najniższa. Co do pracy Facet zmienia koncepcje napraw maszyn tartacznych co ok.4~5 god. i generalnie pracujesz w haosie ciągłych zmian, a pod koniec miesiąca masz jak w banku przedstawiony tekst że nic nie zrobiłeś.

Tomasz Wróbel
@anonim 13.10.2011 15:42

Witam, Nazywam się Tomasz Wróbel,kiedyś mój ojciec prowadził firmę która zajmowała się używanymi maszynami.Do treści się nie odnoszę bo nie jestem stroną.Moja opinia jest taka że to dawno i nieprawda.Obecnie Firma Nawa to sprawne przedsiębiorstwo które prowadzi sklep z narzędziami oraz jest dealerem nowych maszyn. 28 10 2017 Tomasz Wróbel

Zostaw opinię o NAWA Chorzów - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAWA Chorzów