Opinie o Fhu Nawa Tomasz Wróbel w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fhu Nawa Tomasz Wróbel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fhu Nawa Tomasz Wróbel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Nawa Tomasz Wróbel w Chorzów

Bardzo dziwna firma. Właściciel najpierw roztacza przed tobą wizję wspaniałej twojej kariery zarobków itd. po 2 tyg. pracy dostajesz umowę (albo i nie bo morzesz pracować na czarno o co on będzie zabiegał), i jak ją dostaniesz żebyś się nie zdziwił w róbryce z kasą nie będzie to co znim ustaliłeś wcześniej ale będzie wpisana najniższa. Co do pracy Facet zmienia koncepcje napraw maszyn tartacznych co ok.4~5 god. i generalnie pracujesz w haosie ciągłych zmian, a pod koniec miesiąca masz jak w banku przedstawiony tekst że nic nie zrobiłeś.

PsardakTheGreat

O kolego! Po 12 latach niewiele się zmieniło. Nadal kłamią, mataczą, i kradną jak tylko się da. Włascicielka to apodyktyczna despotka bez kszty honoru i godności. Poza tym publicznie wywnętrza problemy z mężem (właścicielem). Jeśli chcesz zostać koncertowo (usunięte przez administratora) a później zakrzyczany przez tfu. Właścicielke z jej lewą koleżanką to NAWA jest tym miejscem. Szczęśliwie udało mi się nagrać jedną z takich "afer" po tym gdy ZNOWU nie zgadzała się finalna kwota. NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE

Marcin Nowy wpis

Współpracowałem z Nawa i Tomaszem przez ponad 3 lata i szczerze mogę polecić go jako pracodawcę. Nawa to mała, rodzinna firma, gdzie ludzie znają się latami. Zarówno Pani Asia i Ala to profesjonalistki i obrażanie ich w sposob, jaki przeczytałem wyżej, jest zdecydowanie nie na miejscu. Jako osoba, która pracowała tam na co dzien, polecam serdecznie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ile jest zmian w Fhu Nawa Tomasz Wróbel?

Tomasz Wróbel

Witam, Nazywam się Tomasz Wróbel,kiedyś mój ojciec prowadził firmę która zajmowała się używanymi maszynami.Do treści się nie odnoszę bo nie jestem stroną.Moja opinia jest taka że to dawno i nieprawda.Obecnie Firma Nawa to sprawne przedsiębiorstwo które prowadzi sklep z narzędziami oraz jest dealerem nowych maszyn. 28 10 2017 Tomasz Wróbel

@Tomasz Wróbel

Niewiele się zmieniło...

Karol
@anonymous

Na jakiej podstawie uważa Pan, że nic nie nie zmieniło, jest Pan pracownikiem, ma informacje z pierwszej reki? Wydaje mi się, że ciężko jest to stwierdzić po 7 latach, od Pana pierwszej opinii. Nie chcę tutaj bronić, ponieważ nie wiem jak sklep kiedyś funkcjonował, jednak od kiedy przeniósł się w nowe miejsce, co jakiś czas wpadam i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam,

Broda

No i nic się nie zmieniło.

Tomashek
@Broda

Kiedy pracowałeś w FHU Nawa ??

Grażyna
@Tomashek

To pierwsza kwestia, mnie tam bardziej zastanawia czy to możliwe, żeby przez 3 lata w firmie się nic nie zmieniło? Ciekawe czy pracuje tu część tych samych ludzi czy oni się wobec tego pozmieniali

Tomashek
@Grażyna

Ja pracuję tu od 3 lat i dziwią mnie opinie i pytania Na pewno chodzi o FHU Nawa Chorzów? Znam strukturę firmy i nie potrzebujemy nowych pracowników, zwalniać też się nikt nie zwalnia ????

PsardakTheGreat Nowy wpis

Czy w Fhu Nawa Tomasz Wróbel zatrudniani są obcokrajowcy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fhu Nawa Tomasz Wróbel. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

@Joawro a jakiego doświadczenia oczekujecie?

joawro4

W tej chwili nie potrzebujemy nowych pracowników. Pozdrawiam.

Czy Fhu Nawa Tomasz Wróbel zatrudnia studentów?

Joawro

Nie, nie zatrudniamy studentów.

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz sprzedawcy?

Karol

Polecam, fachowa obsługa i dobre, markowe produkty, nie to co w markecie.

Czarek

Firma dobra dla pracowników, tak słyszałem. Podpowiecie jakie zarobki wchodzą w grę?

Jacoob

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Serwisanci zaangażowani w pracę, rozwiązują skutecznie wszystkie problemy z maszynami. Pan Adam- serwisant - profesjonalnie podchodzi do tematu maszyn stolarskich- właściwy człowiek na właściwym miejscu. Oby tak dalej!

Robert

Jestem bardzo zadowolony z oferowanych usług i obsługi w sklepie, Panie zawsze służą pomocą i myślę, że niejednego mężczyznę mogą zaskoczyć swoją wiedzą. Aż nie chce mi się wierzyć w poprzednia opinie, to chyba rzeczywiście stare czasy. Kojarzę Pana Tomka i wiem, ze jest uczciwym pracodawca. Zawsze chętnie wracam Pozdrawiam,

anonim19

Mała firma z ludzkim podejściem do pracownika. Trudno odnieść mi się do wypowiedzi kolegów powyżej, ale na tą chwilę jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Lubię atmosferę w NAWA Chorzów za: Otwartość szefa na nowe rozwiązania

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Nawa Tomasz Wróbel - Chorzów

• Jak się pracuje w Fhu Nawa Tomasz Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy Fhu Nawa Tomasz Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fhu Nawa Tomasz Wróbel
1.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • 3 Maja 52
    41-500 Chorzów