Azbm-Construction Ziemowit Wiorek

Sosnowiec

Opinie o Azbm-Construction Ziemowit Wiorek

m.Mirga

Nie pracowałam u pana Ziemowita ale moje córki chodziły na świecie którą kordynował pan Ziemowit, imusze powiedzieć super człowiek bardzo dużo mi i mojej rodzinie pomógł. Pozdrawiam Pana Ziemowita 6

R.Baltiko-Pscual

Powiem jedno dobry człowiek robiłem na Paprocanach w Tychach laliśmy betony nigdy nie widziałem prezesa który tak walczy o swoich pracowników , i w której firmie prezes kupuje na własny koszt obiad bo ja się jeszcze nie spotkałem. Pozdro Ziemowit Bałtiko

szwagier

Ja też pracowałem w AZBM i nie powiem na początku były drobne problemy z wypłaceniem pieniędzy, ale to wynikało że prezes miał problemy z wyciągnieńciem pieniędzy od inwestora, byłem kilka razy świadkiem jak Prezes Ziemowit brał pożyczkę z banku żeby mieć na wypłatę dla pracowników, który Prezes dziś tak robi, a poza tym jak kolega pisał Prezes normalnie się przebiera i zawsze jest pierwsz na budowie i ostatni wychodzi, i na pewno szanuje ludzi. Pozdrowienia dla Prezesa Ziemowita i pełen szacun

Rafał Mały

Tomek wypisujesz straszne bzdury, powiedz prawdę wyleciałeś z roboty za alkohol. Przypomni sobie jak Prezes ci pomógł z mieszkaniem, no ale takie rzeczy to się szybko zapomina CO NIE, ja znowu pracuje w AZBM i nie zamierzam zmieniać roboty. P.S tomek doszły mnie słuch że już nie pijesz ale teraz dopalacze poszły w ruch HAHAHA, żona zadowolona CO NIE ZMIENIA

jarek

Pracowałem w AZBM i nie miałem problemów z wypłacenie pieniędzy, może czasami prezes się spóźnił ale zawsze miałem wypłacone pieniądze, a jak ktoś przychodzi do pracy w stanie upojenia alkoholowego po podpisaniu klauzuli o nie picie alkoholu i nie spełnia tych wymogów to sam sobie szkodzi. Pracowałem w wielu firmach i żaden prezes nie przebiegał się w Struj roboczy i nie pracował nawet 16 godzin, ja polecam prace w AZBM

Pan Zły Tomasz .!.

Nie wypłaca ludzią pieniędzy, nie jest solidny. Umawia się na inną stawkę i nie dotrzymuje danej umowy. Nie zatrudniajcie się u niego, nie polecam.

Zostaw opinię o Azbm-Construction Ziemowit Wiorek - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Azbm-Construction Ziemowit Wiorek