FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "WIMAL" MIROSŁAW KIELAN

Katowice

Opinie o FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "WIMAL" MIROSŁAW KIELAN

kontrahent

Przestrzegam przed tą firmą, obiecują fachowość i terminowość w rzeczywistości nie ma tam ani jednego fachowca co jest z tym związane większość rzeczy jest źle zrobionych i robota nie idzie do przodu no chyba że trzeba zrobić "flaszkę" to w tej dziedzinie firma posiada wielu ekspertów.

bylypracownik

Prezes firmy jest nierzetelny, płaci głodowe stawki, o ile w ogóle płaci, zatrudnia na umowy zlecenie, umawia się a potem nie wywiązuje. Wypłaca na raty i z dużymi poślizgami. Szczerze nie polecam podejmowania pracy w tej firmie i współpracy z nią bo kontrahentom też wypłaca pieniądze długo po terminach.

Zostaw opinię o FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "WIMAL" MIROSŁAW KIELAN - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "WIMAL" MIROSŁAW KIELAN