Opinie o Detal Market Gliwiak sp.j. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Detal Market Gliwiak sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Detal Market Gliwiak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detal Market Gliwiak sp.j. w Sosnowiec

Natalia Nowy wpis

Dlaczego piszecie ze brak organizacji? Ktoś jeszcze tak uważa ?

Zawiedziona Nowy wpis

Witam, market Mila w Sosnowcu to jaka porażka!!! Stale kolejki "po horyzont", brak jakiejkolwiek sensownej organizacji, stale pozamykane kasy a jedyna otwarta jest przy ciastach, gdzie Pani dwoi się i troi żeby podać ciasto i skasować pozostałe produkty, reszta pracowników ukrywa się gdzie tylko się da, pominąwszy fakt że nawet nie ma kto brakującego ciasta przynieść z magazynu, bo nikt z reszty współpracowników nie poczuwa się zajrzeć choćby w ten sposób pomóc przy tym stoisku, natomiast o stoisku z wędlinami to szkoda gadać, nigdy nie zdarzyło mi się stać tam krócej niż 20 min, zamiast obsługiwać, Pani na wędlinach uznaje za najważniejsze posprawdzanie etykiet! W ogóle to najgorszy sklep w jakim miałam wątpliwą przyjemność być. Szkoda, bo mogło być tak wygodnie i blisko.

xoxo Nowy wpis

najlepiej to byscie chcieli nic nie robic , udawac , obijac sie i dostawac nie wiadomo ile , to isc do biedry to zobaczycie co to robota znaczy "motorek w dupie " ale 100 zł wiecej sie zarobi heh

Tomasz z Sosnowca Nowy wpis

Na szczęście tu nie pracuje,ale zdarza mi się robić zakupy.Najgorszy sklep pod względem obsługi klienta,kolejki do kas i smutne kasjerka,które się klucz między sobą która ma iść na kasę i wszystko przy klientach,kierownicy nie kompetentni nie umiejacy rozmawiać z klientem na pytanie o dyrektora lub o kogoś do kogo można zgłosić skargę każą szukać w internecie. Personel również słaby i niedouczony.Na dziale z warzywami często często zdarza mi się znaleźć owoce i warzywa z pieśnią,jednym słowem DRAMAT, NIE POLECAM!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Detal Market Gliwiak sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Anka

Mnie interesuje wystrój wnętrza w MILI Płock ul. Wyszogrodzka, brak dostępu do taśmy kasowej przy rozpakowaniu zakupów, taśma zastawiona jakimś koszem z produktami często połamanymi i wytartymi bo stoją przy ruchu osobowym. Niech idzie tam niska kobieta w ciąży i spróbuje się wypakować na taśmę (uwaga, może ścisnąć jej brzuch). Powinno to być niezwłocznie usunięte, nikogo to nie obchodzi a w żadnym innym sklepie nie robią takich rzeczy. Klient musi mieć swobodny dostęp i manewry w wypakowywaniu a nie scisk brzucha. Poza tym niezbyt czysto ale motywacja finansowa raczej kiepska więc się nie dziwię, sporo pań odeszło.

...

Witam, Nie polecam pracy w Market Detal (MILA). Wyzysk człowieka przez człowieka za najniższe wynagrodzenie. Pracują tam pracownicy jeszcze ze starego marketu ABC później POLO a teraz MILA. Kobiety nie dają rady fizycznie i psychicznie. Najlepiej to się sklonować po 5 razy i każdy z klonów dać na inny dział i jeszcze żeby pracować jak pstryknąć palcem raz i już zrobione. W sklepie syf kiła i mogiła nie kupuje tam niczego bo się brzydzę. Osoby na stanowiskach kierowniczych dobierane są z przypadku bez jakiegokolwiek przeszkolenia i wiedzy jak to się rozmawia z pracownikiem. Najlepsza metoda rozmowy to zastraszanie krzyki i donoszenie do głównego kierownika na pracownika. Jak dla mnie szkoda czasu i zdrowia. NIE POLECAM!!

Zostaw merytoryczną opinię o Detal Market Gliwiak sp.j. - Sosnowiec

Detal Market Gliwiak sp.j.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Naftowa 31
    41-200 Sosnowiec

Detal Market Gliwiak sp.j.