Opinie o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Jakie są mocne strony pracodawcy Lowara Vogel Polska?

????

Mocne strony pytasz, raczej nie ma takich, normalnie jak w każdej pracy. Wszystko zależy od ludzi z jakimi pracujesz.

Nowicjusz

Najwiekszą mocną strona, sa ludzie !!

Grzś

Witam ktoś się orientuje czy są przyjęcia w zakładzie? Jak tak to na jakiego meila można wysłać cv. Dziękuję i pozdrawiam

@Grzś

CV możesz wysłać. Jak będą potrzebowali to się odezwą.

PLMy zapraszają.

WodnikSzuwarek
@Pogromca

Pakowanie bawi i uczy ????

@WodnikSzuwarek

Na pakowaniu same dzieci

@pozytywny
@Pogromca

Same dzieci, naucza Cię więcej niż sam potrafisz robić... stojąc przy maszynie i kleić kartoniki ; )

Majster
@@pozytywny

Ciekawe czego nauczą ? Kręcić blaszki, kręcić korki czy targać palety przez 8 godzin ? Myślisz że na maszynie tak lekko i tylko kartoniki się klei ? Przyjdź to zobaczymy czy będziesz potrafił wgl wystartować tą maszyną ;)

PIOTR

@pracownik i co został zamknięty zakład czy normalnie działacie nadal ?

@PIOTR

Pracujemy.

operator produkcji

Rekrutacja bardzo łatwa. Po przyjęciu opowiadanie o firmie jaka to nie jest super jak wszędzie. Za zrobione kursy dają do podpisania lojalki na 18 miesięcy zamiast podnieść płace. Zarobki bardzo niskie na poziomie 1600zł. Soboty darmowe za dzień do odbioru kiedy im pasuje, grafiki tygodniowe, a co do sobót to niby elastyczny grafik ale przyjść musisz bo jest problem i czepianie się. Ogólnie słabo.

Pytanie jest czy za te pieniądze podejmiesz u nich pracę. Reszta jest już mniej istotna.

Apeluję do kierownictwa, zamknijcie zakład przynajmniej na miesiąc. Żarty się skończyły, no chyba że chcecie mieć to co jest we Włoszech, zakażony który jeszcze nie ma objawów zakaża innych nawet o tym nie wie.

Poczekaj jeszcze pare dni

Na co mamy czekać?

@pracownik

Pracownicy z Wrocławia powinni mieć zakaz opuszczania miasta, co za tym idzie zakaz wstępu do zakładu pracy.

Kapitan Planeta.

Żądamy aby wstrzymać wszystkie delegacje do zakładu do czasu aż zniknie Koronawirus.

@Kapitan Planeta.

Ja to czekam aż zamkną nas w firmie na pare dni

@Pogromca

To nie parę dni tylko dwa tygodnie.

Monia

Witam forumowiczów. Dostałam propozyję pracy w dziale jakości. Ktoś pracuje w tym dziale ? Jakieś opinie? Bo patrząc na opinie o produkcji to raczej bym nie ryzykowała się tam przenieść

@Monia

Na pewno sie nie napracujesz...

Czy pracodawca Lowara Vogel Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak.

Kapitan planeta

Jednym ze sposobów jest zabranie premi.

@pracownik...

Tak a niby czym ?

Przez przypadek natrafiłem na artykuł o zarobkach, okazuje się że kasjerzy Biedronki, Lidla, Kauflandu zarabiają więcej od nas. Żeby nie być gołosłownym podaję link. https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/zarobki-kasjerow-w-biedronce-lidlu-i-kauflandzie-pensje-w-sieciach-handlowych/qxxgxwg

@pracownik

Czekaj nie długo podwyżki....

2007

Wypowiem się jako pracownik hali, pracujący na produkcji od początku. Nikt tutaj nie jest niewolnikiem każdy podpisał umowę i jeżeli coś nie pasuję. Trzeba się zwolnić i szukać szczęścia gdzie indziej. Pieniądze jakie doatajemy to takie jakie akceptujemy. Jest grono ludzi pracujących ponad 10 lat i pracują nadal. Trzeba doceniać pewne rzeczy. To nie jest zakład dla marud. Takie osoby same szybko odchodzą szukać dalej. Nie jesteś niewolnikiem, nie podoba się szukaj dalej. Tutaj wystarczy pracować uczciwie to się nie czepiają, bo nie mają czego. Ale są i tacy co nie szanują, olewają swoją pracę a później, że ktoś się czepia lub donosi(bo śmiał zwrócić uwagę na nieprawidłowości) Tacy powinni sami się zwalniać i nie psuć atmosfery na działach. Kto będzie chciał pracować to będzie pracował.

@2007

Tak, są tacy ludzie jak Ty którzy żyją za 2 tyś z groszami na granicy ubóstwa i im to odpowiada, ale są też tacy co mają plany na przyszłość i cel w życiu który chcą osiągnąć, są ambitni. Tacy ludzie w tym zakładzie na produkcji nie są doceniani, wręcz przeciwnie, są wykorzystywani. Ty takich ludzi nazywasz maruderami i namawiasz ich do tego aby się zwolnili. Przez 10 lat twojej pracy pewnie masz takie stanowisko na którym się nie zmęczysz zbytnio. Są stanowiska na których są rotacje, ponieważ jest ciężka praca którą trzeba wykonywać przez 8 godz. co dziennie przez cały miesiąc. Popracuj na takim stanowisku i wtedy się wypowiedz. Zadaj sobie pytanie, jakie masz plany w życiu i co jeszcze chcesz osiągnąć, w Twoim przypadku, pewnie już nic. Smutne to ale prawdziwe.

@2007

Napisałeś: Nikt tutaj nie jest niewolnikiem każdy podpisał umowę i jeżeli coś nie pasuję. Trzeba się zwolnić i szukać szczęścia gdzie indziej. Powiem Ci tak, każdy kto godzi się na wypłatę 2100 zł, 2200 zł na rękę jest niewolnikiem tylko o tym nie wie albo sobie wmawia że jest pracownikiem.

LAJKONIK

Nie mam zastrzeżeń do pracy w tej firmie. Ale po wielu latach poszedłem do LG na Packa i praktycznie nic nie robiąc mam 4500 zł na rękę za 12 godzin pracy. Ktoś powie że to dużo godzin ale mam przy tym 3-4 dni wolnego w tygodniu (zależy jak wypada mi grafik).

Robin

Z tych komentarzy co czytam to nic się nie zmieniło w Lowaze pan K dalej zadzi

@Robin

Najniższa krajowa poszła do góry, szykują się podwyżki inflacyjne i dostają głupawki. Szukają, chcą zwiększyć produkcję ale okazuje się że zamówień jest mniej. Robi się cyrk.

Pogromca

Macie z kimś problem polecam zagadać do naszego głównego dyrektora a nie pana Filipa

Mdw

Dobra atmosfera, spotykałam się jedynie z dobrym i miłym traktowaniem pracowników. Atmosfera bdb, pracownik, który pracuje jak trzeba jest doceniany. Pracodawca oferuje szeroki wachlarz benefitów dla pracowników.

@Mdw

Nie wiesz co piszesz, podaj chociaż jeden przykład w jaki sposób pracodawca doceni pracownika który dobrze pracuje. Ja Ci powiem w jaki sposób. Pracujesz dobrze, zwiększą ci normę, powiesz że chcesz podwyżkę, powiedzą że będzie na wiosnę, inflacyjna, kpina. Przyniesiesz wypowiedzenie, zaproponują ci 100 zł. Pracownik z doświadczeniem nic dla nich nie znaczy, upomnisz się o coś powiedzą ci tam są drzwi jak ci się nie podoba.

@Mdw

Napisz kolego jak doceniają pracownika który dobrze pracuje??????????? Nie pisz bzdur o benefitach równie dobrze po zapomogę możesz iść do MOPS,

@Mdw

Jeżeli spotkałeś się jedynie z dobrym traktowaniem to widocznie jesteś jednym z tych (usunięte przez administratora) co kablują, innej możliwości nie ma.

@pracownik

Bierz przykład ze mnie i miej wyje....

Mistrz stracił plecy, wiadomo o co chodzi, teraz musi się pilnować, w tej sprawie nic nie zrobi.

Pogromca

Ja wiem o kogo chodzi co takiego zrobił ?

Na produkcji w tym czy winnym zakładzie bedziemy robic wkółko to samo tak jest i bedzie. Jak ktoś chce dobrze Toyota poszukuje pracowników ponoc lepsze zarobki i te benefity ale tam od taśmy nie odejdziesz a tu jest jak jest jak produkcja idzie to da sie isc zpalic i nikt problemu niema a tam sie nieda. Amazon tez lepiej płaci i daje dojazd pracowniczy ale 10,5 h to ja dziękuje. Możliwosci jest wiele i niema co pisac bzdur . Nas niebedzie to przyjda nastepni i tak koło sie bedzie zamykać tak jest wszędzie. Pozdrawiam

My sami decydujemy gdzie chcemy pracowć nik nas nie zmuśi do potpisania umowy jezeli nam sie niepodoba. Wiekszosci zakładów jest podobnie i niema co mówić może i daja wiecej ale czsowo ile nas niema w domu. Ten zakład ma swoje plusy i minusy jak każdy . Nie mówie że bede pracował tu do końca życia ale narazie jest z czego zyc a co bedzie dalej życie pokarze. Pozdrawiam

Moim zdaniem nie jest tak zle ale mogło by byc lepiej to prawda ze pensja nie jest zbyt zadowlajaca a robić trzeba. Morzna zmienic pracę sa w Strzelinie inne fabryki morze dadja wiecej ale wiaze sie ztym wiekrza dyscyplina i niemorzna wyjsc sobie na fajeczke kiedy sie chce albo maja 4 brygaduwke jak koś lubi. Mógł by zakład dac ludziom wiecej za ich cieszka prace i było by wszysko ok i potrzeba by było kogos kto ogarnie ten bałagan w systemie. Pozdrawiam

nik

praca ok mała pensja 2300 zł z premią na rękę

@nik

Napisałeś prawdę kolego, tylko zapomniałeś o jednym, że ta premia to loteria, W tamtym roku trzy razy była pełna, są takie miesiące że premia to 50 zł brutto, albo tak jak za grudzień 2019 czyli ostatnia 150 zł.

Chciałem się zatrudnić w tym zakładzie, ale po rozmowie z kilkoma pracownikami i po przeczytaniu tego forum maja decyzja to NIE. Za głodową wypłatę i za premię której nie ma oraz za atmosferę jaka powstała po odejściu Kamila mówię NIE.

Zostaw merytoryczną opinię o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strzelin

• Jak się pracuje w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Warszawska 49
    05-090 Strzelin