Opinie o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Pogromca

Pamiętaj ze 11 Listopada masz być w pracy !

Nemo

Pracowałem na gwp przez dłuższą chwilę i dzięki Bogu przenieśli mnie na inny dział nie szło wyrobić z liderem teraz przychodzę do pracy zadowolony i wychodzę zadowolony A nie tak jak wcześniej zawsze wkurzony

WodnikSzuwarek

4k brutto i jak by nie było jak źli by nie byli to robisz swoje i tyle

Haha
@WodnikSzuwarek

4k brutto? Hahaha jasne chyba w dwa miesiące

Nie polecam pracy w .. Lowara '' Vogel Polska to najgorsza firma w jakiej pracowałem . Wykorzystują pracownika do tego stopnia że płacą gówniane pieniądze a wymagania mają bardzo duże . Doświadczeni pracownicy uciekają z tego zakładu a nowo przyjęci pracownicy po tygodniu pracy widząc że płacą gówniane pieniądze też uciekają pospiesznie . Cały czas jest zapotrzebowanie do pracy za gówniane pieniądze do tego dziadowskiego zakładu. Ludzie przychodzą i bardzo szybko odchodzą widząc że w tym zakładzie nie ma przyszłości pracy za te pieniądze.. Ludzie są traktowani gorzej i lepiej zależy od tego czy kabluja na innych pracowników do kierownictwa . Ci co kabluja na innych mają przerwę śniadaniowa godzinę a ci co nie kabluja to tylko 15 minut . Dyskryminacja ludzi .

operator produkcji

Rekrutacja bardzo łatwa. Po przyjęciu opowiadanie o firmie jaka to nie jest super jak wszędzie. Za zrobione kursy dają do podpisania lojalki na 18 miesięcy zamiast podnieść płace. Zarobki bardzo niskie na poziomie 1600zł. Soboty darmowe za dzień do odbioru kiedy im pasuje, grafiki tygodniowe, a co do sobót to niby elastyczny grafik ale przyjść musisz bo jest problem i czepianie się. Ogólnie słabo.

Pytanie jest czy za te pieniądze podejmiesz u nich pracę. Reszta jest już mniej istotna.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Antek

cześć, na jaką kasę mogę liczyć w Lowara na produkcji jeśli nie mam żadnego doświadczenia, niedawno skończyłem szkołę? Coś piszą o wynagrodzeniu + premie, co to za premie? ile zarobi się normalinie a ile dodatkowo w premiach? dajcie znac, z góry dziekuje

Antek
@Antek

hejka, dajcie prosze znac jak z tymi zarobkami dziekuje

@Antek

Między 2800 a 3100 tak myślę i do tego przez pośrednika u którego nie ma premii. Ale nie jestem pewien.

@Pogromca

Jest premia i przez pośrednika

Solidarność Dolny Śląsk

Kim jesteśmy? Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” to silna wspólnota obrony godności, praw i interesów pracowniczych. pracowników zaangażowanych w działania na rzecz godnej pracy. To największy w Polsce związek zawodowy, solidarnie działający już od ponad 40 lat. Solidarność powstała w 1980 roku w wyniku protestu robotniczego i podpisania Porozumień Sierpniowych, opiera swoje działania na etyce chrześcijańskiej i katolickiej nauce społecznej, działa w interesie pracowników i ich rodzin. Łączy nas wspólny cel -poprawa warunków pracy. Co oferujemy? Solidarność – między nami pracownikami. Tworzymy – wspólnie z pracodawcą przyjazne i dobre warunki pracy oraz płacy. Bronimy – przed niesłusznymi karami, brakiem docenienia w pracy. Kształcimy – aby opracowywać i wdrażać dobre rozwiązania w zgodzie z obowiązującym prawem. Dlaczego warto się organizować? Ponieważ razem łatwiej bronić swoich praw, a tam gdzie działają związki zawodowe: • rzadziej naruszane są prawa pracowników, • rzadziej dochodzi do nieregularnego wypłacania wynagrodzeń, • pracodawcy nie zmuszają pracowników do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, • regularnie odprowadzane są składki na ubezpieczenie społeczne. Dołącz do Nas: drz@wroc.solidarnosc.org.pl FB Solidarność Dolny Śląsk http://solidarnosc.wroc.pl/ tel. 71/ 78-10-150

Strzelin998

Dziadostwo w tej firmie bylo jest i bedzie tylko (usunięte przez administratora)i nieroby tam siedza

Strzelin 112

Jak chciałem wrócic to niema dlamnie miesca a inni moga przychodzic i odchodzic kiedy chca to jest sprawiedliwe

@Strzelin 112

Nie spotkałem se z tym że kogoś ponownie nie przyjęli.

Iwona
@Strzelin998

Hej, rozumiem emocje, ale tego typu wpis nie do końca jest pomocny, jeśli ograniczasz go do wyzwisk, tak szczerze. Ewidentnie coś nie spodobało ci się w tym miejscu pracy. A możesz powiedzieć dokładnie, co jest nie tak w Lowara Vogel? Najlepiej podaj jakiś przykład, dzięki.

.........

Witam. Jakie są zarobki netto????

Zawistny

od 2800 do 3100 brutto

Szczesliwy

Nigdzie nie zarobisz więcej ! Góra pieniedzy na ciebie spadnie :D

@.........

Osoby zatrudnione na umowę o pracę z pensją 3 000 PLN brutto otrzymają na rękę kwotę 2 157 PLN netto. Od nowego roku ma być podwyżka najniższej krajowej z 2600 do 2800 zł brutto, ciekawe jak nasz pracodawca odniesie się do tej podwyżki.

zawisc
@pracownik

Odniesie sie nijak ! Bedziesz dalej robil za tyle samo.

pracownik...
@.........

Policz sobie brutto 3100 zł. Sa kalkulatory w necie.

@pracownik...

No i już dali podwyżki

Pracownik.

Inflację mamy na poziomie 4,5%, czyli utratę wartości pieniądza. Ciekawe czy podwyżka jaką mamy rzekomo dostać zrekompensuje inflację. Bardzo ciekawe co nam zaproponują. Apel do dyrekcji, przychodzimy do pracy zarabiać pieniądze a nie dla idei. To tak dla przypomnienia.

@Pracownik.

Jaka podwyżka jakaś lepsza niż zazwyczaj co roczna?

@Pracownik.

3 procent jak zwykle

@Pogromca

Jak dostaniemy 3% to znaczy że obniżyli nam wypłaty. Inflacja za 2020 rok jest wyższa niż 3%.

New

Gdzie robicie pierwsze badania lekarskie jak zaczyna się pracę w xylem?

@New

Wrocław Medicover pewnie

Pogromca

Nie jedna osoba donosi ...

Ferdek

A jakie szczescie ze ten facet opuscil zaklad...

@Ferdek

A kto to taki?

Jaka atmosfera jest między działami w Lowara Vogel Polska?

Pogromca

Dobra i tak nie ma czasu na pogaduszki między działami.

Strzelin998

Witam czy kos moze mi powiedziec dlaczego jak ktos odejdzie i chce wrocic to go nieprzyjmuja a inni moga odchodzic i przychodzic kiedy chca Pozdrawiam

Radek

@Pracownik to obowiązki rosną ale kasa coś nie bardzo?

@Radek

Racja wiem coś o tym bardzo dobrze.

Moja opinia nie jest chejtem na pracodawce ale zdecydowanie za mało płaca 2157 zł na reke a wymyslaja coraz wiecej pracy. Nigdzie niema kolorowo ale jesli wiecej płaca do dlaczego niesprubowac tylko czekac i sie łudzic ze bedzie lepiej. Motywacja do pracy sa pieniadze.

Pogromca

Tylko żebyś sobie nie myślał że im więcej umiesz stanowisk tym więcej zarobisz.

Kapitan planeta
@Pogromca

Dokładnie jest tak jak mówisz, im więcej potrafisz, więcej będą od Ciebie wymagać, o dodatkowych pieniądzach zapomnij. Nie potrafią docenić dobrego pracownika, doceniają kapusi i przydupasów. Potrafią z nimi rozmawiać 15-20 minut w sprawie którą można załatwić w 10 sekund, potem czepiają się innych którzy pracują cały czas, i głupie pytania czemu tak mało,

Kapitan planeta

Zgadzam sie z Tobą w 100%. Zdecydowanie za mało płacą.

Pracownik.

UWAGA Do pracy przychodzą pracownicy którzy w domach mają covida. Pytam się jak tak można narażać innych, jest to kompletny brak odpowiedzialności i czysty egoizm. Powszechnie wiadomo że osoba zakażona bez objawów i której wydaje się że jest zdrowa może zarażać innych. Opamiętajcie się co robicie, swoją głupotą doprowadzicie do tego że zamkną zakład. GDZIE JEST BHP PYTAM SIĘ???????? Apel do kierowników, mistrzów itp, o wszystkim wiecie, wasze postępowanie i brak reakcji jest karygodne. Lekceważycie problem, dlaczego nie ma dezynfekcji, potraficie dużo gadać, róbcie wywiady z pracownikami, potencjalnie zagrożonych odsyłajcie do domu.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Lowara Vogel Polska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pompiarz

Wigilia jest wolna

Olo

Ile zmian jest i godziny pracy

Czy ktoś studiuje zaocznie i pracuje w tej firmie? Czy da się to połączyć?

Wojcik

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kadrowa jak i pan kierownik, jednomyślnie twierdza ze zależny im na długofalowej współpracy !! Heheh. Jak oni sobie wyobrażają długofalowa współprace za 3000 brutto. Parodia. Firma dla desperatów. Proponuje dać więcej kierownikom którzy nic nie wiedza nic nie robią chodzą za dyrektorkiem gęsiego i przesiadują przy automatach na kaweczce. Proponuje również wybudować 3 piętro dla (usunięte przez administratora) Brawo

@Wojcik

Masz rację, ale sami sobie jesteśmy winni, przy takich zarobkach nie powinno być chętnych do pracy.

@Wojcik

Ciekawostka. Średnia pensja w Polsce w 2011 roku wyniosła 3400 zł brutto, czyli 2400 zł netto. Hurrra jeszcze kilka lat i dogonimy średnią z 2011 roku.

Zostaw merytoryczną opinię o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strzelin

• Jak się pracuje w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Warszawska 49
    05-090 Strzelin