Opinie o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Patryk

Może czas docenić prace w dobrej firmie a nie tylko narzekać?

kendriks

Lowara to najgorsza firma w jakiej pracowalem, a przerabialem ich kilka. Ludzie na produkcji w wiekszosci robią co chcą, wielu starych wyjadaczy ktorzy pracuja tam wiele lat. Utrzymanie maszyn, same maszyny i ich znajomosc jest na tragicznym poziomie. Stare, cieknące trupy(maszyny). Osob kompetetnych jest tam moze 2-3, reszta to bajkopisarze, pseudoznawcy . Bezpieczenstwo w tej firmie to kpina. W biurze i na produkcji króluje plotkarstwo i zazdrosc o zarobki kolegi/kolezanki z działu. Polityka finansowa jest niejasna, podwyzki na gębe, takze w biurze. Praca w tej firmie to ostateczność.

Ciężko

Firma jakich wiele w Polsce, niestety prawda jest ze nowi pracownicy dostają większą kwotę na umowie niż staży pracownicy tylko jak to jest ze pracownik który szkoli nowego który nic nie potrafi zarabia mniej? I więcej się od niego wymaga? Stanowiska Team liderów sa w tej firmie niczym zarabiają tyle co normalny pracownik jeśli chodzi o maszyny to prawda ze sa takie które ledwo się trzymaja ale sa też nowe "nie liczne" z urlopem ciężko A sama atmosfera niby nie najgorsza ale coś "wisi w powietrzu"

Witam. poszukują pracowników do pracy w Lowara.Podobno coś się zmieniło od jesieni na lepsze.Czy to tylko bujdy?

Kizimizi
@anonymous

Tak zmieniło się 500zł premii miesięcznej

operator produkcji

Rekrutacja bardzo łatwa. Po przyjęciu opowiadanie o firmie jaka to nie jest super jak wszędzie. Za zrobione kursy dają do podpisania lojalki na 18 miesięcy zamiast podnieść płace. Zarobki bardzo niskie na poziomie 1600zł. Soboty darmowe za dzień do odbioru kiedy im pasuje, grafiki tygodniowe, a co do sobót to niby elastyczny grafik ale przyjść musisz bo jest problem i czepianie się. Ogólnie słabo.

Pytanie jest czy za te pieniądze podejmiesz u nich pracę. Reszta jest już mniej istotna.

Bla Bla Car

A czy wprowadzono już procedurę obowiązkowego leczenia u psychiatry dla ludzi z zazdrością i nienawiścią do swoich znajomych?

Szaraczek

Zalezy co masz na mysli piszac: "na lepsze"? Jesli to, ze nowi pracownicy dostaja wyzsze stawki od tych z dluszym stazem, to tak jest. Niestety, od jakiegos czasu przelozeni nie licza sie z pracownikami i ich zdaniem. O przymuszaniu do nadgodzin nie wspominajac, a jak upomniesz sie o swoje, to zostaniesz zignorowany. Ot, taka Lowarowska rzeczywistosc.

Witam.pracowalem chwilę na produkcji, ktoś napisał prawdę że nowi pracownicy mają lepsze pieniądze od tych starszych startem nie mniej jednak są to groszowki za wykonywana pracę.w firmie jest wyzysk i niskie wynagrodzenia spora rotacja. Do pracy na produkcji trzeba.wykazywac się predyspozycjami to pracy fizycznej.przyzwoite godziny pracy 7-15 nie ma systemu 4 brygady itp to jest zdecydowanie.na plus na święta dają jakiś upominek a jeżeli chodzi o urlop to kiedy oni chcą pracownik nie ma nic do powiedzenia troszkę lepiej jak w sąsiedniej firmie ogólnie radości nie ma z czego czerpać

dostawca wióra
@anonymous

są to dziwnie spotykane godziny pracy 7 -15; 15-23 no ale w końcu to wioska ....

Agata

W firmie Lowara Vogel Polska pojawiła się oferta Stażu w Dziale Logistyki. Czy ktoś odbył taki staż i podzieliłby się informacjami? Czy staż jest płatny? Jak długo trwa? W jakich godzinach można odbyć staż? Czy łatwo się dostać? Jakie obowiązki są dla osoby odbywającej taki staż?

logistyka
@Agata

Hej. Do działu logistyki pilnie jest poszukiwany/a stażysta/ka :) Nie będzie pewnie problemów z dostaniem się - liczą się chęci, ogarnięcie, trochę błyskotliwości. Wszystko do dogadania jeśli ktoś jest studentem jeszcze aczkolwiek na pewno pełen etat byłby mile widziany :)

Obiektywny
@logistyka

Pytanie tylko, kto chcialby "tyrać" tak samo jak ktos kto ma trojke z przodu na umowie za te smieszne stazowe pieniadze?

Byku

Te ostatnie wiadomości są pisane przez z pracowników biura. Pracujesz ponad 7 lat umiesz wszystko na całym dziale a tu nagle przychodzi nowy mlodzieniaszek ma większą wypłatę i do tego zostaje twoim przełożonym . I ja się pytam gdzie tu jest szansa awansu ?

Obiektywny
@Byku

Pozostaje Ci zwolnic sie i przyjac na nowo. Przy okazji ktos Cie zarekomenduje i podzielicie sie kasa...Smieszne to, ale prawdziwe.

Sylwia

Hallo, widziałam że ostatnio szukają Technika Kontroli Jakości. Jakieś rady co do tego stanowiska? Czy polecacie tą firmę? Widzie różne opinie na jej temat. Ale nigdzie nie jest idealnie.

Jajo

@Agata Jeśli masz jakiekolwiek kwalifikacje (wykształcenie, jakieś doświadczenie) to aplikuj. Pokaż na rozmowie, że masz pojęcie na czym polega ta praca (polecam się przygotować do rozmowy) i tyle. Dalej to już tylko wykonywanie swoich obowiązków, ciężka praca, trochę kreatywności i będzie dobrze.

obiektywny

Jeżeli jesteś kompetentny, kreatywny oraz pracowity na pewno awansujesz. Poza tym jeżeli nie doceniają pracowników, dlaczego tam pracujesz?, znajdź swoje miejsce i bądź szczesliwy:)

Dostałem propozycję pracy jako operator CNC i pieniążki dość dobre proponują. Pytanie co to za robota ? Jakie normy, 8 godzin od dechy do dechy i jak wygląda sytuacja z sobotami ?

Janek

Nic się nie zmieniło, zarobki które oferują są niskie, maszyny na których się pracuje ledwo się trzymają, cieknący olej i reszta to jakaś masakra. Atmosfera taka sobie, jak masz swoje zdanie i opinie to nie polecam.

umazany_lojalką

Szukają operatorów CNC z doswiadczeniem, a nie oferują nic poza lojalkami i mglistą wizją podwyżki. Odradzam prace w tym zakladzie. Wiosną uciekam stamtąd...

Grzesiu

Ale był dzisiaj zapierdol...

RADEK

Tragiczna firma pod kazdym wzgledem dobrze ze zmienilem prace ps Do Krystiana Maciaga wiem ze nie wiesz co to chigiena osobista ale na milosc boska zmieniaj chociaz skarpetki daj ludzia oddychac w szatni pozdrawiam wszystkich zwalniajcych sie z Lovary

Jaro66

Ooooooo widze że mój wpis wyrzucili? !!!! Zapewne prawda zabolała i przestraszyli sie, że nowi nie będą chcieli przychodzić , w każdym wpisie odrobina prawdy nawet opinie, niezbyt przychylne wyrzucają, a pomyślcie sobie co robią z ludźmi, których nie szanują i mają coś do powiedzenia (nie ten, to będzie następny ) taka to Lowara

Zawiedziony

Macie racje chłopy też tam muałem "zaszczyt" pracować ale krótko i jak to mőwisz MAŁOLAT jedna wielka ban.a i du....zy ale taki nasz kraj swoich nie szanują ..... wstyd ....... ciągle jeszcze kumoterstwo nie chce wiecej słyszeć o Lowarze bida z nędzą a zarobki masakra

Małolat

Dobrze gadasz Jaro66! !!!!!!! Na produkcji rządzi pan i władca ....... nawet w oczy ci nie patrzy, gdy do ciebie mówi ........ fałszywy kundel. ....... słyszałem, że ostatnio wylał jedną, bo pewnie olewała go i nie śliniła sie na jego widok ...... dobrze zauważyłeś same (usunięte przez administratora) omijajcie Loware szerokim łukiem, gdyby nie lijalka ...... ale już niedługo

Zostaw merytoryczną opinię o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strzelin

• Jak się pracuje w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Warszawska 49
    05-090 Strzelin