FUGO.SA

Konin

Opinie o FUGO.SA

Iwona

Obecnie firma aktywnie rekrutuje. Poszukiwani są kandydaci do pracy między innymi jako Wytaczarz - frezer, Spawacz, Monter konstrukcji stalowych. Co jako obecni pracownicy FUGO.SA możecie powiedzieć na temat tego jak pracuje się w poszczególnych działach firmy? Co doradzilibyście osobie, która jest zainteresowana aplikacją, na którąś z aktywnych ofert pracy?

zdziwiony

@maka ale dlaczego miałby CI tak powiedzieć? Nie jest mu potrzebny nowy pracownik?

maka

bylem tam wczoraj 1dzien w pracy i po przeszkoleniu bhp zostalem od prowadzony na wydzial w 4. do mistrza produkci.. jego slowa albo sam zrezygnujesz albo cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pracy.. dobry typ.. Ludzi za smieci maja... omijajcie ich

rybcia

ciekawy jestem zarobków w fugo.sa, pewnie wiecie jakie są wiec podzielcie się tą informacją jeśli można. bo chce wiedzieć czego mogę oczekiwać jak jakimś cudem uda mi się dostać do nich do pracy. Bo rozumiem że ogólnie to polecacie tą firmę? chodzi mi o taki naprawdę ogół, bo wiadomo że wpadki zalicza kazdy i każdy też ma wady no nie

prac w3

pracowałem wfugo 41 lat przeżłem tam kilku dyrektorów i kierowników a kiedy odchodziłem na emerturę to z kierownictwa nikt nieraczył nawet podać mi rękę na pożegnanie koledzy z w3 trzymajcie się i patrzcie kierownikom na ręce.

miejscowy

Firma jest Bankrutem

pracowałem wiele lat. kompletnie nie szanują ludzi, dużo niewolniczej pracy.

najgorszy zakład pracy na terenie konina dno dna poprostu więzienie za tys.zł

zastanawiam się nad pracą tam

czy ktoś moze napisać opinie o fugo konin

dno

Zostaw opinię o FUGO.SA - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUGO.SA