Opinie o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

King of L4

Ludzie nie warto tu chodzić, lepiej się przyjąć i po miesiącu zayebac L4 hahaha płacą i można pić do oporu xD w ciągu 3 lat może 10 miesięcy może przerobiłem.

Top model

Pokaz mody haha wylewa się tłuszcz, spodnie w kwiatki, istna masakra.

Nie pozdrawiam.szczerbatego lidera z PLM. Szkolić chce ludzi , a wiedzy przekazać nie potrafi, tylko gonić. (usunięte przez administratora)

Czarnuch

Prawda

Kaczorek

Miałem okazję będąc jeszcze pracownikiem Xylem z nim pracować. Dalej donosi? Bo kiedyś było tak, że w oczy mówił jedno, a leciał i donosił .

@Kaczorek

Taka natura kapusia, takie rzeczy zostają we krwi. Chłop na tym zęby zjadł...

Gwiazda

No (usunięte przez administratora) na każdym kroku ,zupełnie nie pojmuje takich ludzi, masz swoją (usunięte przez administratora) to jej pilnuj a nie kimś się interesujesz. Takie nudne życie ma na to wychodzi . Także nie pozdrawiam

King of L4

Opłaca się chorować polecam???? z nami nie schodzę trzeci tydzień hahah

operator produkcji

Rekrutacja bardzo łatwa. Po przyjęciu opowiadanie o firmie jaka to nie jest super jak wszędzie. Za zrobione kursy dają do podpisania lojalki na 18 miesięcy zamiast podnieść płace. Zarobki bardzo niskie na poziomie 1600zł. Soboty darmowe za dzień do odbioru kiedy im pasuje, grafiki tygodniowe, a co do sobót to niby elastyczny grafik ale przyjść musisz bo jest problem i czepianie się. Ogólnie słabo.

Pytanie jest czy za te pieniądze podejmiesz u nich pracę. Reszta jest już mniej istotna.

Wampir

Przyjmują ludzi po zdalnym nauczaniu , którzy nie mają pojęcia o procesie, a chcą wprowadzać jakieś dziwne zmiany. Papier to nie wszystko, skoro w głowie pustka.

ciekawy

Napiszcie proszę ile zarabia kierownik.

Banan

Mniej niż operator na CNC

@ciekawy

Firma mimo ogromnej sprzedaży i pewnie dochodów- ludzi docenia najmniej. Płace są bardzo słabe. Operatorzy w innej firmie mają stawki większe lub równe od wyższego szczebla w Lowarze. Każdy kto odszedł w nowe miejsce to za prawie dwukrotność Lowarowej stawki. Nie polecam.

15k

@Gość

Bardzo słabe płace to ile? Najniższa? A zgłaszaliście ten problem szefostwu? Jaka była reakcja?

@ciekawy

Kierowników to już tutaj wystarczy. Weź się za uczciwą robotę.

Emilia

A co, twierdzisz, że będąc kierownikiem to można tu pracować uczciwie?

Banan

Mniej niż operator na CNC

@Banan

Czemu tak zagadkowo piszesz? Nie możesz wprost obydwu stawek podać?

@Emilia

Nie wiadomo jakie są stawki nikt się nie przyzna. Myślę że między 3400 a 3900

Romek
@Banan

Dlaczego mniej? To CNC mają jakieś przywileje czy co?

Beny

Zaczęło się zabieranie premii za okulary itp? Czemu BHP nie widzi jak podczas deszczu z dachu się leje ? Czemu BHP nie wejdzie na halę gdy jest latem prawie 40 stopni? Mam wrażenie, że im człowiek tam bardziej wykształcony tym głupszy... Teoria a praktyka to dwie różne sprawy...

Olga
@Beny

Nie można zgłosić gdzieś wyżej tych problemów skoro bhp nie reaguje? Co na to powiedziałoby szefostwo?

Czy są przyjęcia do pracy na chwile obecną?

Generator

Raczej tak, nowych pracowników widać. Więc aplikuj

@Generator

A czy przyjmują normalnie beż doswiadczenia?

Generator

Tak, jeżeli w swoim cv masz pracownik produkcji lub lepiej operator produkcji to + ze jest doświadczenie. Możliwe ze dzięki temu dostaniesz stanowisko odpowiadające doświadczeniu jakie masz.

@Generator

Jak byłem na rozmowie rekrutacyjnej u was , to wlasnie powiedzieli mi że szukają pracowników z doświadczeniem i nie wiem teraz czy cv aplikować na to samo stanowisko na pracownika produkcji, czy nie odpuszczać i szukać gdzie indziej.

Doris

Nie polecam kasa marna. 2600 bez premii tyle obowiązków że lepiej dojeżdżać więcej zarobić i obowiązków nie mieć jak tu. Kierownicy dostali się do koryta ze zwykłego czarnycha na kierownika i wymagania jakie.

@Doris

To i tak dobrze, ja dostałem 2800 z pełną premią. Co chodzi o wypłaty to najgorszy zakład w okolicy.

Ja 3400 bez premi

@Pogromca

Gratulacje. Pewnie w kontroli jakości.

Olga
@Pogromca

Ale wy mówicie o kwotach brutto czy netto? Bo to trochę różnica :P

Łukasz
@Doris

Chyba nawet kierownicy nie mają motywacji za tak słabe pieniądze. Ktoś kto był z nimi na równi nagle stał się szczebel wyżej a braki intelektuale nadrabia nagabywaniem na własnych ludzi do gwiazdek z HR które z każdym miesiącem chyba z tego dobrobytu stają się szersze jak wyższe. Intelektualnie słabi wszyscy ale zasłaniają się ciepłymi stołkami. Rotacja w księgowości większa jak na produkcji. Zakres prac nieadekwatny do śmiesznych zarobków. Samodzielna ma stawkę mniejszą niż młodsza w innej firmie. Zakupowiec skrzywdzony czymś w dalekiej przeszłości bo kontakt z każdą kobietą zaczyna od pogardy. Przed CFO z pięterka ostrzegają wszyscy którzy mieli okazję poznać. Gotowy sprzedać za miskę korporacyjnego rýżu. Mimo wszystko dużo jest tam fajnych ludzi. Niestety niedocenionych. Jeszcze więcej odeszło. Cieszy jednak fakt że większość za podwójne stawki z peespektywą rozwoju

@Olga

No przelew na konto.

@Olga

Ten co pisał że 3400 zł to brutto.

Jaki dress code obowiązuje w Lowara Vogel Polska?

Moda błaznów

Hala: buty uwalone niebieska farbą, koszulka taka 3letnia z dziurami, spodnie bardzo brudne bo masz tylko 3 pary na ok 3 lata xD możesz mieć więcej ale musisz się prosić. Biuro: im większy koń na koszuli tym lepiej :D I są jeszcze te osoby które mogą chodzić po hali np w trampkach, krótkich spódnicach z tyłkiem na wierzchu (czytaj pani U ) a jeszcze kierownicy ci to nie mają obłudy w modzie xD

Wodnik Szuwarek
@Moda błaznów

No to można popatrzeć ????

997 ten numer to kłopoty

Fajnie jest w tej firmie, jak trzeba to na policję zadzwonią na pracownika bo źle zaparkował ???? czekam aż zacznie przyjeżdżać straż miejska i zakładać blokady na koła. Ludzie z HR ogarnijcie się bo sprawa powinna być rozwiązana wewnątrz ???? a i jeszcze w firmie ogromny kłopot z odzieżą ochronną bo pracownicy chodza w prywatnych ciuchach po hali albo w jednych spodniach roboczych od soboty do soboty bo pani z recepcji ma kłopot z zamawianiem ???? o koszulkach z dziurami na pompki nie wspomnę. Pracuje tutaj 4 lata i zaczyna się dziać coraz gorzej. Nowym pracownikom polecam nie zagrzewać tutaj miejsca bo im dłużej jesteście tym większe bedzie wasze rozczarowaniem nic nie robieniem osób które zganiają jeden na drugiego i twierdzą ze się tym nie zajmują. Okręt zaczyna tonąć. Kapitan już odszedł ???? pomimo pomp i tak zatonie bo kluczowe nie zadziałają ???? pozdrawiam i czekam na wypowiedzenie umowy

Kolezanka
@997 ten numer to kłopoty

A przepraszam bardzo to nie pierwsza taka sytuacja ,ze ktoś stanął na miejscu dla niepełnosprawnych, wiec ile razy można mówić? Mało jest miejsca na parkingu ? Bo widocznie trzeba być niepełnosprawnym zeby tak stawać , tłumaczenie nie pomogło to policja pomoże

Kolega
@Kolezanka

Miejsca właśnie jest mało, zapraszam na parking o 14.50 zobaczymy czy tak łatwo zaparkować. Jest takie powiedzenie (co działo się w Vegas zostaje w Vegas ) po co angażować kogoś z wewnątrz w nasze problemy ? Zajmijmy się każdy swoją pracą a jeśli ktos ma do kogoś uwagi to proponuje to rozwiązać wewnątrz bo trochę wstyd że firma zatrudniająca ogromna ilość osób w Strzelinie dzwoni na policję na swoich pracowników przecież wasze hasło na banerach brzmi „Xylem to my „ ale ktos dał przykład jak puste są słowa w tej firmie..

997 ten numer to kłopoty

Xxx

Nie pozdrawiam łysej pały z plm, zwykła szescdziesiona i konfident trzeba na niego uważać bo podpi..,,la na każdym kroku ,jeba…y kainzeniarz a sam nic nie robi i wychodzi kiedy chce. Za robotę się wez nierobie a nie zajmujesz się innymi , zajmij się sobą i swoimi kajzenami.

Kaizen
@Xxx

Raz na tydzień jak podjęcie nic się dzieje....

@Xxx

A próbował ktoś z nim rozmawiać by przestał tak robić, bo psuje to atmosferę?

@Beata

To już taka natura kapusia mi i tak nie zaszkodzi.

Morfeusz

Pracowałem i nie polecam.Stare narzędzia,Z maszyn wycieka smar a mechanic mają to w (usunięte przez administratora) . Brygadziści to też banda idiotów to i nie dzi wota że nowi odchodzą jak nie ma ich kto uczyć. Najlepsze jest to że ta firma jest upośledzona.Dlaczego?Oferty o prace wystawiają w j.Angielskim hehe.Wręcz zmuszają ludzi do czytania rysunku w j.Angielskim i wymagają tego od pracowników.Czyli to znaczy że te wszystkie osoby poziom wyżej tak się znają na angielskim że nawet nie potrafią tego przetłumaczyć.Masakra!!!! Znajomy mi powiedział,cytuję ,,Chciałem kupić bilet do cyrku.Wystarczyło iść na rozmowę rekrutacyjną do Lowary.

Kierownik

Od tego upału, aż mi się leje z rowa. Zatarłem się już 3 raz w tym tygodniu. Mam strupy przy odbycie.

Prawie pracownik

Firma kompletnie nieprofesjonalna,w jeden dzień rozmowa i zapewnienie że odezwą się jeszcze w tego samego dnia a tu po kilku dniach zero odzewu....telefon nie odbierany a na sms nie są łaskawi odpisać by poinformować...

@Prawie pracownik

:( Jesteś pewny czy w takiej sytuacji "prawie"? Do teraz pewnie dalej cisza?

@Prawie pracownik

Ty to się ciesz jak nie chcesz być wykorzystywany pracować za Ukraińców którzy nie mają uprawnień.

Maggio

Fajnie jest, nawet awans można dostać. Ja polecam

Typ z koszulka 40 powinien mieć na niej 60. Konfitura i nierób, ciągle na telefonie, wszystkim się interesuje, tylko nie tym co go dotyczy. Obserwator pierwsza klasa, słuchawka w uchu i nawija . A jak już zdjęcia robisz kolegi by nikt nie widział, to lampę błyskowa wyłącz, bo beka ????Dla tych co nie kumają znaczenia sześćdziesiona ,,Definicja: ‘donosiciel, skarżypyta’, od art. 60 kodeksu karnego o nadzwyczajnym złagodzeniu kary dla sprawcy przestępstwa, który ujawni informacje dotyczące innych sprawców.

Beata

No to słabo. A nie myślałeś by wprost mu zwrócić uwagę? Może to by coś dało? Raczej wątpliwe, że przeczyta forum.

KajZeniarz

Co Ty ode mnie chcesz człowieku?

Pogromca

Dokładnie wiemy o kogo chodzi.

WodnikSzuwarwek

Tak czytam te komentarze i jestem w szoku... Pracuje w tej firmie już ponad 5 lat i w ciągu tego czasu firma ciągle stawia przede mną nowe wyzwania i szanse. Każda zmiana wiąże się z lepszą kasą... Kierownictwo super, ludzie super, wszystko super... 10/10

@WodnikSzuwarwek

Szuwarek, jeżeli jest tak jak piszesz to znaczy że nie pracujesz na produkcji tylko w biurze albo pomyliłeś forum.

@WodnikSzuwarwek

Kolenym wyzwaniem było napisanie tego komentarza, oczywiście jak ma być pozytywny to za kasę. Ile Ci zapłacili za to ?

WodnikSzuwarek
@pracownik

Na produkcji... Pewnie codziennie się mijamy i śmieje się wam w oczy, bo o swoje trzeba walczyć

pracownik...

Sam przyznałeś teraz, (usunięte przez administratora)Nic dodać nic ująć, tak właśnie jest w tym zakładzie.

@WodnikSzuwarwek

Myślisz ze 10 lat pracy i 3300 brutto to odopowednia płaca ?

WodnikSzuwarek
@Pogromca

Nie, ale nikt nikogo tam na siłę nie trzyma.

@Pogromca

Czuj się wyróżniony, zdecydowana większość ma mniej niż 3300zł brutto.

@WodnikSzuwarek

Nie trzyma na sile no sie nie zgodzę.

nita
@WodnikSzuwarwek

Czesc.Potrzebuje nr telefonu do firmy.

@WodnikSzuwarwek

Ciekawi mnie kto to napisał tak naprawdę ?

@Pogromca

Podejrzewam że jest to jakiś były mistrz który nie potrafi w rękach klucza trzymać. Sam widzisz, zostali kierownikami, dostali dodatkową kasę, co niektórzy dostali kolejny awans są menagerami, czyli kolejna podwyżka, Ci ludzie cały czas robią to samo jak byli mistrzami czyli niewiele. To co pisał ten zadowolony wesołek to by się zgadzało, jest na produkcji i codziennie śmieje się nam w twarz że tyramy za marne grosze.

@WodnikSzuwarek

Na produkcji nie robiąc nic, jesteś kierownikiem.

@pracownik

No brawo, przynajmniej się przyznałeś że nic nie robisz i jesteś kierownikiem.

@WodnikSzuwarwek

Wodnik Szuwarek to ty też jesteś z tych co kabluja na kolegów do kierownictwa . Lizus kabel takich się nazywa.

Rozczarowany
@pracownik

W biurze wcale nie jest lepiej. Stawki opłakane bez żadnej premii a wymagania co miesiąc większe. Rotacja też większa. Atmosfera kiedyś była lepsza. Teraz taki motłoch i kukiełki bez wartości. A komentarz? Napewno napisany przez admistratora który zakłamuje rzeczywistość aby podnieść statystyki

@Rozczarowany

Nie dziwie sie bo nie umieją nic z nowości np ppk

prawda
@WodnikSzuwarwek

Bo Xylem to firma budowana na krwi niewinnych ludzi.Zwykła korporacja handlująca z Rosją.Za nic ma pracownika a wpisywanie bzdur że wszystko jest ok jest nieporozumieniem. Generalnie wszędzie w firmie znajdziesz bełkot odnoszący się do ochrony środowiska a nie ma słowa o ochronie niewinnych dzieci na Ukrainie. Ku uciesze zagranicznych zarządzających mających pracowników za idiotów a liczących tylko zyski. W Polsce podwładni tych z zagranicy siedzą cicho bo też za nic mają ludzie życie tylko aby im się na koncie zgadzało.

Obecny pracownik.
@WodnikSzuwarwek

Dziobaki nie wypisuj bzdur że jest tak dobrze w tym zakładzie. Bo jesteś przydupasem kierownika.

Łukasz

Chyba nawet kierownicy nie mają motywacji za tak słabe pieniądze. Ktoś kto był z nimi na równi nagle stał się szczebel wyżej a braki intelektuale nadrabia nagabywaniem na własnych ludzi do gwiazdek z HR które z każdym miesiącem chyba z tego dobrobytu stają się szersze jak wyższe. Intelektualnie słabi wszyscy ale zasłaniają się ciepłymi stołkami. Rotacja w księgowości większa jak na produkcji. Zakres prac nieadekwatny do śmiesznych zarobków. Samodzielna ma stawkę mniejszą niż młodsza w innej firmie. Zakupowiec skrzywdzony czymś w dalekiej przeszłości bo kontakt z każdą kobietą zaczyna od pogardy. Przed CFO z pięterka ostrzegają wszyscy którzy mieli okazję poznać. Gotowy sprzedać za miskę korporacyjnego rýżu. Mimo wszystko dużo jest tam fajnych ludzi. Niestety niedocenionych. Jeszcze więcej odeszło. Cieszy jednak fakt że większość za podwójne stawki z perspektywą rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strzelin

• Jak się pracuje w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Warszawska 49
    05-090 Strzelin