Opinie o Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Gdynia

Jakie godziny pracy obowiązują w Sonniger Polska Sp. z o.o.?

Amy

Pytają ile chcesz zarabiać z grzeczności, czy wynagrodzenie już jest z góry ustalone, i nie podlega negocjacji? Jak to wygląda? :)

Jakie godziny pracy obowiązują w Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

@TOM

Nie był, nie ma zgody na nadgodziny.

Asia

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży? W ogłoszeniu o pracę nie ma takich informacji.

Krystyna
@Asia

To ogłoszenie to gdzieś w internecie jest? Bo coś znaleźć nie mogę. A ile lat doświadczenia wymagają na tym stanowisku, piszą tam?

@Asia

4000 brutto

Czyli rozumiem, że to jest podstawa, tak? A czy poza gołą pensją można liczyć na jakąś premię, czy raczej nie?

Beti Nowy wpis

Gdzie firma publikuje oferty pracy?:) To duże przedsiębiorstwo, chyba więc nie jest możliwe, aby aktualnie nikogo nie szukali? Wiem, że kiedyś był na bór na specjalistę ds. rynku inwestycyjnego i właśnie w tej branży szukam zatrudnienia. Zajmuje się ktoś z was działaniami na rynkach inwestycyjnych? Polecacie się przyjąć? Oczywiście mam na myśli czy dobrze płacą, czy są skłonni do negocjacji wynagrodzenia wraz ze stażem pracy? Tak ogólnie, czy pracownik może tu liczyć na godne warunki i stabilne zatrudnienie?

Pracownik Nowy wpis
@Beti

To nie jest duża firma, około 20 osób max. specjalistę ds. rynku inwestycyjnego Takiego stanowiska nie ma nie było, tu są albo menagerzy albo dyrektorzy, stanowiska bez znaczenia. Staż pracy nie ma znaczenia. Liczy się ilość telefonów. Można zarobić, tak normalnie bez jakiś kokosów, benefitów brak, ale za to biuro blisko dworca ? To jedyny plus poza pieniędzmi za wykonaną pracę.

Jakie godziny pracy obowiązują w Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

8-16 brak elastycznych godzin pracy.

Czyli standardowo. A nadgodziny się zdarzają? Jak tak to płacą za nie czy bardziej wolne do odbioru?

TOM

Nie ma nadgodzin, a jeśli komuś się kiedyś zdarzyło to był za to rozliczony ????

Pracownik Nowy wpis
@TOM

Nie był, nie ma zgody na nadgodziny.

asdf

Jakieś przykłady wstępnych szkoleń Export Managera? I stawek zarobkowych oczywiście? :)) Są tu różnice zdań, nawet co do godzin pracy biura, ale mam nadzieję na precyzyjną odpowiedź w tych palących dla mnie kwestiach ;)

@asdf

Oczywiście że jest szkolenie: - ulotka do przeczytania - siadasz z każdym obok na krześle o ile jest wolne i pokazują ci co robią. No i jeszcze jest kilka regułek do nauczenia się. Brak widełek płacowych ? Bo to zależy od humoru prezesa.

NICK
@asdf

Szkolenia. początkowe z stanowiska i obowiązków początkowe z systemu i standardów działania początkowe z zakresu oferty produktów Techniczne z zakresu produktów Dalsze realizowane przez współpracowników z większym doświadczeniem Czasem przez firmy z zewnątrz ale to zależy od działu bo często sa wyspecjalizowane. Prane, Finansowe, Handlowe.... Ilość szkoleń nie może być za dużo i tak często tej wiedzy jest za wiele na raz by to pojąć :) ale z czasem zawsze coś.

Pp
@NICK

początkowe z stanowiska i obowiązków przeprowadzone na kolanie przez kolege obok początkowe z systemu i standardów działania przeprowadzone przez kolege obok, tu klikasz tu dzwonisz początkowe z zakresu oferty produktów tu dostaje sie ulotke Techniczne z zakresu produktów tu nadal ulotka Dalsze realizowane przez współpracowników z większym doświadczeniem no tak jak zadasz pytanie to jest odpowiedź, ale nie jest to szkolenie Czasem przez firmy z zewnątrz ale to zależy od działu bo często sa wyspecjalizowane. Prane, Finansowe, Handlowe.... chyba odbyło sie kiedyś jedno

@Pp

Aha, no to pewnie poziom szkolenia zależy trochę od poziomu wiedzy kolegi/koleżanki z zespołu :D Zdarza się, że to nie wystarcza, aby dobrze potem pracować? Z tego co czytam to później chyba jest szansa na więcej szkoleń, jest określony z góry budżet na to? I czy wraz ze zwiększaniem kompetencji można się starać o podwyżkę?

Export Manager

Szybkie zaproszenie i długa miła rozmowa z prezesem. Niestety na tym kultura firmowa się zakończyła. Brak jakiejkolwiek informacji czy kontaktu przez kilka tygodni, nawet po mailowym kontakcie z mojej strony. Poważne firmy zawsze informują o wyniku, szczególnie jeśli już doszło do spotkania. Wstyd i tyle.

Standardowe, o doświadczenie, przebieg kariery zawodowej, umiejętności, proponowane wynagrodzenie, itp.

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kandydat export

Czy w firmie @Pracodawca jest możliwość pracy zdalnej?

Jakie godziny pracy obowiązują w Sonniger Polska Sp. z o.o.?

Biuro pracuje 8:00-19:00 pon. - piąt.

Kama

A wiesz może czy szukają obecnie kogoś do biura? To jest pełen etat czy robi się nadgodziny?

Zeus

Za 2-3 tygodnie będzie rekrutacja do biura, natomiast będzie to praca na drugą zmianę od 16 do 24, specjalnie na rynki zagraniczne.

@Kama

Nadgodziny są nie płatne, a jak wyjdziesz o 16 to źle na Ciebie patrzą.

Kandydatka
@Zeus

cześć, czy rekrutacja już ruszyła? masz może jakieś rady, co do rozmowy kwalifikacyjnej? może firma pyta o coś szczególnego, bądź jest nastawiona na konkretne cechy/umiejętności u pracownika?

NICK

Bzdury, firma jest otwarta 8:00 - 16:00 w biurze ludzie przychodzą na punkt 8:00, a o 16:00 co do minuty kończą pracę. Może kilka funkcyjnych osób zostaje dłużej w pracy albo zabierają ja ze sobą do domu. Firma jak każda inna, trzeba pracować by zarobić, a rotacja jest wszędzie.

@NICK

Tak 8-16 to chyba nie dla wszystkich :) koledzy i koleżanki szefa przychodzą jak chcą. Ale dobrze że napisałeś, bo właśnie udowadnia się że nie ma elastycznych godzin pracy.

@Kandydatka

Firma pyta o to ile chcesz zarabiać. Oraz pytają o doświadczenie, ale nie trzeba za dużo umieć na klikacza

Amy

Kamila

Co to znaczy, że dla dinozaurów? Masz na myśli, że najlepiej przed emeryturą do nich aplikować? :> Czyli skoro rozwoju nie ma to nie mam co liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikację?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sonniger Polska Sp. z o.o.?

DDF

Nie.

To zależy o jaki rozwój pytasz. Tak istnieje

Olga

No to jaki jest możliwy, powiesz coś więcej? Bo kilka osób już pisało, że właśnie nie ma co liczyć na rozwój w tej firmie, więc ciekawi mnie co masz na myśli. Dla mnie na duży plus jest jak firma organizuje albo finansuje szkolenia, jest taka możliwość tutaj?

Pp
@Olga

Nie ma szkoleń ani propozycji nawet rozwoju. Na myśli jest to ze wykonujesz swoją prace, i nie licz na rozwój kompetencji, raczej stałość w obowiązkach brak nawet przesuwania poziomego w firmie .

Grzegorz
@Pp

Czyli żadnych awansów ani nawet zmiany obowiązków żeby nauczyć się czegoś nowego? Ludzie nie narzekają na monotonną pracę? Co ambitniejsi nie wnioskują o jakieś zmiany?

@Grzegorz

Nikt nie narzeka bo wszystkim pasuje to. Ewentualnie dostaniesz zmianę nazwy stanowiska która nic nie wnosi .

Olga
@Pop

No to szkoda, ale w sumie niektórzy lubią odklepać swoje i iść do domu po prostu ;) A jak już zmieniają nazwę stanowiska (zakładam, że na wyższą) to idzie za tym podwyżka? Byłam kiedyś w firmie, w której dawali awans bez wzrostu pensji, więc ciekawe jak u was. Nie chciałabym powtórki z rozrywki :d

@Olga

Tak jest jakieś 200/300 netto więcej Chociaż i zdążył się przypadek ze tylko zmiana nazwy stanowiska była i nic więcej. Nie chciałabyś ? Czyli składasz dopiero CV, czy pracujesz w jednym z naszych dwóch oddziałów ?

Helena
@Pop

Ja jestem zainteresowana pracą w tej firmie, ale niestety nie widzę żadnych rekrutacji . Wiesz może kiedy się coś nowego pojawi ,ewentualnie może jest szansa dac CV i się ktoś odezwie? Chcialam na Specjalistę do wsparcia sprzedaży, bądź cos w tym segmencie. Widzialam kiedys ogłoszenie ale juz nieaktualne :( w miejscu co oferują zbytnio tez nic takiego nie było, jak masz info o tym jakie oferują umowy i benefity to daj znać!

@Helena

Oferujemy, Pensje, A także prace w zespole. To by było na tyle.

PunktG
@Pop

Kwestia w jakim pokoju siedzisz są opcje na więcej ;) ogólnie to jest luz no chyba ze siedzisz w logi tam teraz maja (usunięte przez administratora) big boss wymysla jakieś akcje bo roboty mało Handel zawsze becki dostaje wiec tam nie zalecam Idz tylko do proku!

Helena
@PunktG

Dzięki za feedback ,a wiadomo coś o najbliższej rekrutacji? Ja chętnie bym aplikowała ,ale nie ma nic w ofertach pracy . O jakim dziale mowisz co to ten prok? Ja chcialam na wsparcie sprzedaży cos w tym stylu ,znam się w tej branży,a widzialam archiwalne ogloszenia. Czy można przesłać gdzies CV ?

potwierdzam excele oraz dywaniki. Sam pracuje tu ale szukam nowej pracy, bo rozwoju brak i premia w bardzo nie jasnych warunkach wypłacana.. jako delegacje zagraniczne... jest to nie poważne ze strony pracodawcy. atmosfera jest ok, kolegami koleżankami to jesteśmy ale tylko w pracy.

@pracownik

tylko? nie macie to żadnych integracji ani nic? ciekawa jestem czy z braku inicjatywy firmy jak już czy sami między sobą macie taką atmosferę po prostu? żaden z pracowników nigdy nie chciał zaangażować się w to, żeby jakoś ją poprawić?

charlemagne

slaba Firma. Szef grzeczny, elokwentny ,ale toksyk bez talentu w zarządzaniu ludźmi. Najpierw czaruje grzecznością i dobrocią,żeby nowy pracownik nie uciekł a potem bezczelnie dokręca śrubę. Pretensje nawet o rzeczy na ktorelych się nie zna ( ͡º ͜ʖ͡º) W skrócie młynek jak korpo. Po kilku miesiącach czujesz że robisz wszystko źle, jesteś pomawiany za plecami i strategicznie wisi ogłoszenie o pracę na Twoje stanowisko.

zwolniony

Nie polecam, tak po prostu. Chyba że będziecie obiecywać niemożliwe, a jak nie będziecie oobiecywać to potem będziecie mieli dywanik u szefa i excele nie będą na żółto.. Firma otwarta na tanią siłę roboczą, najwyżej zarabiają tylko ci co pracują minimum 7/8 lat.

Dorota
@zwolniony

A o jakim konkretnie stanowisku mowa? Widziałam ogłoszenie na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Co znaczą te excele na żółto? Napisali tam o atrakcyjnym systemie premiowym. Wie ktoś jak wysokie są premie, albo jak są naliczane?

Pony
@Dorota

Kolega pewnie eksport mial na mysli Jak o te premie pytasz to jakiś procent (najczęściej jeden) wpada po opłaceniu faktury zgarniesz jeszcze pare zł jak sprzedasz wiksza ilosc danego produktu w miesiac Robota na B2B na umowe jeszcze nie zatrudnili Ale ostrzegam szefy z tego co wiem ani jednej kobity nie zatrudnili do handlu nie wiem co w mózgach maja po prostu nie i tyle

P.P.

Idealna firma do rozwoju swojej listy na Spotify, YouTube, i własnego hobby .

@P.P.

To co takie nudy tam są, że masz tyle wolnego czasu? To jak już coś wiesz, to może napisz, czy atmosfera też dobra? Ja to lubię, jak jest tak luzacko i bez sztywnych sformułowań i formułek.

PiPi

Roboty mało, fakt, ale zawsze możesz przecież ten czas poświęcić "dla firmy" Luzacko nie jest na pewno. Możesz usłyszeć od szefostwa komentarze że twoja koszula jest zbyt mało elegancka, a spróbuj przyjść do pracy w jeansach...

Czy w Sonniger Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Karl

Nie

@Karl

@Karl dlaczego kłamiesz? W ciągu ostatnich 2 lat w naszej firmie zatrudnione były 2 takie osoby, z czego jedna pracuje do tej pory.

1.x

Tak pracują, na produkcji w chinach, gdzie produkują wentylatory do urządzeń

Ticci
@1.x

Przecież to Polska firma, wszystkie komponenty są Polskie. Firma jako jedna z nielicznych nigdy nie korzystała ze słabej jakości produktów z Chin. 100% polski kapitał i 100% produkty polskie

nikt
@Ticci

Jaki masz telefon ? jaki masz piekarnik, lodówkę ? jakim jeździsz samochodem ? czy któryś z tych produktów kupiony jest z myślą najtańsze i z Chin ? nie ma opcji .. Komponenty produkowane na całym świecie mogą być niskiej jakości i odwrotnie. Producent stawia warunki produkcji i ponosi za to koszt ceny lub jakości.

Teresa

No ale specyfika samych produktów, którą przytoczył, jak najbardziej się zgadza? Z tą elektroniką chińską to jaki problem niby? Jeśli jest funkcjonalna to chyba nic takiego

Maxim
@Teresa

Wydaje mi się ze chodzi o szydzenie z firmy która prezentuje się jako polski producent a w rzeczywistości możesz u niej nabyć chińskie i tureckie graty składane gdzieś na magazynie. Jakość chińczyków nie ulega złudzeń masz to za co płacisz nie wiem ile płaca za te chinczyki może dużo.

Wiesiu
@Teresa

Ja mam wrażenie, że to jakiś cyrk jest ... O co chodzi w tych wpisach.. kurde ale to słabe jest. Ludzie Polski / Niemiecki / Austriacki / ..... każdy korzysta z komponentów z całego świata. Jeśli chcesz cisnąć firmie to w inny sposób dziś każdy wie, że marki zachodnie kupują komponenty w Chinach, Indiach, Afryce i co z tego. Mają wysoką jakość albo dobry branding.

w sumie racja "jeszcze" pracuje

@Wiesiu

niską cene raczej tylko to ;)

@Bari

Tylko to? To w końcu coś z tymi produktami ostatecznie jest nie tak? Bo po wątku widzę, że zdania stają się chyba rozbieżne i zastanawiam się z czego może to wynikać

Reklamacje
@Teresa

ilosc reklamacji pokazuje sama z siebie co to za produkty nie wspominajac o eksporcie i tamtejszych reklamacjach

Helmet

Polska firma, chiński produkt, amerykański model pracy, niemiecka jakość, Ogólnie polecam

Tommy

Chyba najleprza firma w branrzy. Polecam

@Tommy

Na jakiej podstawie tak sądzisz ? Subiektywnej oceny czy może robiłeś ankietę wśród klientów

Darek Instal

Znam firmę z rynku z inwestycji. Super dostawca, zawsze mają produkty, miły kontakt z handlowcami. Fajni ludzie, super firma, bardzo dobry partner biznesowo

Eustachy

Solidna firma, 25 lat na rynku - Już ten wynik o czyms świadczy. Dobre produkty, super pracownicy. Nawet gdybym chciał to nie znajdę jednej wady.

@Eustachy

No moze jedna wada tyle pieniedzy ze az zal odejsc i nauczyc sie czegos nowego albo w ogole czegos nauczyc sie

Zelko

Polecam pracę, firma mała ale stabilna - kiedyś 3 pracowników dzisiaj 250-ciu plus dwa swoje magazyny. Dużo wyjazdów na wszystkie kontynenty itp

NIkki
@Zelko

Gdzie masz tych 250? Chyba że liczysz franczyzę w rosji i produkcję przez firmy zewnętrzne

Titi
@NIkki

@Zelko nie wim skąd masz te dane??? Ale tu nawet księgowej i kadrowej nie ma!!! Wiec jakie 250 os??!?!? Wszystko co się da jest poza firma to jest taki producent jak z każdy inny kupująca graty z Chin i skręcająca je do kupy przez inna firme w magicznych centrach logistcznych albo innych miejscowch

Lerek

Super firma, na arenie polskiej gigant, za 3 lata również gigantem będzie na świecie. Nie ma drugiej firmy z takimi możliwościami.

Talibek

Pracowałem dość krótko bo jakieś 9 lat ale polecam firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A.
3.9/5 Na podstawie 11 ocen.

Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K.A.