Opinie o Acrylex w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Acrylex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Acrylex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acrylex w Gdynia

Anty

Odradzam zatrudniania się w tej firmie, plastikowy (usunięte przez administratora) dla ludzi z ulicy. To rodzinny biznes i ktoś zatrudniony z ulicy nie ma nic do powiedzenia i jest wykorzystywany.

wiadomo coś na temat aktualnych warunków pracy tutaj? pytam, bo od roku nikt niczego nie pisał a stanęło na tym, że obcokrajowców tu zatrudniali. Jest ich obecnie więcej niż Polaków? Praca w zasadzie to jak wygląda i ile płacą? Była wzmianka o najniższej...

Aktualny pracownik

Ta opinia już jest dawno nieaktualna. Od lat nie ma obowiązkowych nadgodzin. Nadgodziny są czasami, ale tylko dla chętnych i faktycznie płatne za normalną stawkę.

@Monika

Warunki pracy nie istnieją, wyzysk na każdym kroku, pieniądze pod stołem, brak płatnych nadgodzin, firma jak z lat 90

Julia
@pracownik

Nie płaca za nadgodziny? Ale wcale są te godziny nieodpłatne, czy po prostu normalna stawka jest? A i czy skoro tak jest to pracownicy nie wolą sobie tych godzin odebrać innego dnia, zamiast brać kasy?

@Julia

Nadgodziny w tej firmie są normą, codziennie pracowałem po 10 godzin a wypłatę za te nadgodziny dostawałem w kopercie z normalną stawką. Pracownicy nie mogą odebrać ich sobie z innego dnia, ponieważ szefostwo grozi, że jak nie będą pracować po 10 godzin to zostaną zwolnieni. Źle wspominam, straszna atmosfera, przełożony strasznie nerwowy i ludzie, którzy żyją bardziej czyimś życiem niż swoim. Nie polecam

Czyli jednak są płatne, tylko stawkę taką, jak godzina "zwykła"? No bo skoro coś dostawałeś w kopercie...

Pracownik szukający innej prac
@Monika

Co do warunków pracy w oddziale Gdyńskim, to zależy jak kierownikom się spodobasz,bo nie każdy jednakowo jest w tej firmie przez nich traktowany. Plusem w firmie jest wyrozumiały i dobrze zarządzający szef, na którego złego słowa nie można powiedzieć.

Aktualny pracownik Nowy wpis

Czy pracownicy Acrylex mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Anty Nowy wpis

Czy pracodawca Acrylex motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Monter Nowy wpis

Tak pracodawca potrafi zmotywować pracownika odpowiednim wynagrodzeniem na które zasługuje. Ale niestety jak któremuś z kierowników niepodpasujesz to i tak ta motywacja nic nie da i po jakimś czasie ci obrzydzą pracę. A jest ich aż 4.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Acrylex? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Szef zatrudnił obcokrajowcow i na start dał im 15 zł gdzie kobiety które pracuja po 10lat maja 13-14zl. Szef ciagle tylko wylicza ile jest na nas stratny

Szpieg

Firma nic nie straciła na pandemii tylko zyskała, jest to spółka jawna i wszystkie dane finansowe firmy można sprawdzić w krajowym rejestrze sądowym w internecie oraz jaką zapomogę z programu tarcza antykryzysowa od państwa otrzymała w 2020 roku była to łączna kwota 916 200zł

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Acrylex?

Patryk

Daruj sobie

Czy dasz się wykorzystywać za najniższa krajowa? :)

Samuel

Nie szukajcie przysłowiowej dziury w całym. Dobra firmy a docenimy to już niedługo

Jakie obowiązki ma kierownik produkcji? Jest ciężko?

maniek
@Monika

Raczej lajtowo, byleby się nie przepracować

Zgadzam się z wcześniejszą opinią. Kierownik produkcji to brat właściciela. Wiadomo co to oznacza - brak kompetencji.

Jasiek

Wystarczy popatrzeć na ciszę na tym forum a od razu można wnioskować, że dobrze się pracuje!

ABC 6 kg.

Świetna firma. Jestem zadowolony. Wykonuję dla Nich zlecenia w trzech placówkach. Pracownicy z którymi rozmawiam są bardzo zadowoleni.

Elżbieta

@Xcgkjg czy w Acrylex oferowana jest umowa o pracę? Występują jakieś premie bądź bonusy? Jak oceniasz atmosferę w firmie? @do fiony pracujesz w Acrylex? Jeśli tak to podziel się proszę swoją opinią o tej firmie jako miejscu zatrudnienia. Jesteś zadowolona z pracy? Wszelkie informacje od pracowników są ważne dla osób, które szukają tu informacji dzięki którym mogą łatwiej podjąć decyzję czy wziąć udział w procesie rekrutacyjnym.

Xcgkjg

Nie polecam, brak wykwalifikowanej kadry zarządzającej, większość jak nie wszyscy zajmują stanowiska przez zasiedzenie lub powiązania rodzinne. Kasa słaba, umowa na najniższą krajowa.

do fiony

firma upadła? proszę zaktualizować wiadomości... bo informacje te są nieprawdziwe, co więcej niedawno utworzyli nowy oddział, w którym utworzyli dotychczas ponad 30 miejsc pracy.

Fiona i shrek

Mój mąż tam pracował był najlepszym pracownikiem ale sobie znalazł lepszą pracę. Bez niego to ta firma upadła można tak napisać.......

gd

witam, szukam kontaktu do kierownika produkcji w acrylex - może ktoś pomóc? kontakt na mail: gdynia1899@gmail.com

xxx

Jest spoko kasa na czas 8h + nadgodziny 50%

Tatino
@xxx

10h.

w8ing

Ktoś coś o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Acrylex - Gdynia

• Jak się pracuje w Acrylex?

Zobacz opinie na temat firmy Acrylex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acrylex?

Acrylex