Opinie o Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A. w Leszno

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Pracownik Administracyjny?

DddKkk Nowy wpis

Czy to jest normalne żeby ukrainka która robi tam może 2 lata i (usunięte przez administratora) umie , miała więcej na godzinę od dużo starszych pracowników ?

Urbanjerzy Nowy wpis

Firma wzorcowa,tylko klaskać.Pracownicy dobrze...kierownictwo juz nie ,vc-prez....no comnent.To już koniec .

Bogdan Nowy wpis
@Urbanjerzy

A co masz przeciwko kierownictwu? Problem z dogadaniem się? Nie integrują się z załogą?

Elżbieta

Z tego, co piszecie, to przydałoby się tutaj kilka rzeczy poprawić jeśli chodzi o zarządzanie firmą. Ale dalej nie widzę w tym temacie opinii. Ktoś się wypowie jeszcze na temat zarządzania w tej firmie? Jak to teraz wygląda?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Karo

Czy do tej pracy wymagana jest znajomość języków obcych?

@Karo

Ukrainskiego????????????

Radosław

Nie ma co przesadzać, jest spoko praca i dobra atmosfera.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A.?

Emeryt

Nie ma umów na stałe. Starsi pracownicy je mają reszta na czasy określone

Emeryt

Nowy dyrektor(podobno normalny i dla ludzi) nowe zmiany może ku lepszemu może nie czas pokaże czy przetrwamy to co się dzieje. Emeryci odejdą i będzie ich tam mniej. Ukrainy już nie ma pracownicy co niektórzy odeszli (opinia o firmie). Teraz(komentarz ogólny) Niestety było za dobrze ludzią teraz przyjdzie czas pokory gdzie ci z góry będą dyktowac warunki gry.ludzia żylo się dobrze teraz czas zaciskania pasa

oleś

Tak dobrze pracuje się wam, że zapomnieliście o tym forum

sukNur
@oleś

Nikt z pracowników już się tu nie wypowie bo PRAWDZIWE komentarze znikają

Pracownik.
@oleś

Emeryci na emerytury.

@obserwator, możesz rozwinąć temat rozwoju i awansu? Czy organizowane są jakieś szkolenia, które podnosiłyby kwalifikacje pracowników i prowadziłyby do awansu? Powiedz jeszcze proszę co Twoim zdaniem zmieniłoby sytuację w firmie, aby pracownicy byli usatysfakcjonowani pracą w Pol-Leim-Holz, a nowe osoby chciały aplikować.

@Ewa

Przydałoby się trochę tchnienia w zarządzanie firmą. Iść coś do przodu. Zatrudnienie pracowników z Ukrainy nie rozwiązuje wszystkich problemów. Praca dla jednych dobra dla innych nie. Nie można wszystkim dogodzić - po prostu się nie da.

@Ewa

W tej firmie dopóki będzie prezes dusi grosz nigdy nie będzie dobrze zarządzany .Brakuje nowych odbiorców nowej świeżości patrzenia w przyszłość gdy pracowałem w tej firmie czułem że cofa się wstecz a ja razem z nią dlatego odeszlem odeszłam

obserwator

To dziwne bo jakoś na lakierni nikogo nawalonego nie widziałem.

Emeryt

Jeśli król nie widzi to znaczy nie jest źle

obserwator

Organizacja pracy gdzieś się zatrzymała. Ile razy są braki bo super kłamca znowu zapomniał. Ale to nic . Nie każdy może zapominać.

@Pracownik, przypominam Ci, że na forum niedozwolone jest opisywanie i obrażanie konkretnych osób. Dodając komentarz zaakceptowałeś regulamin, który tego zabrania: https://www.gowork.pl/regulamin Powiedzcie czy w Pol-Leim-Holz jest możliwość rozwoju?

Rysiu
@Ewa

Brak możliwości rozwoju a jedynie cofanie się w rozwoju lub marazm

@Ewa

Dla nielicznych w minimalnym stopniu może tak. Ale wyżej pułapu który ci ustalono nie podskoczysz.

Jak wygląda praca w Pol-Leim-Holz Sp. z o.o. Produkcja? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Pracownik.

Poza płacą nie ma tu nic. Za to pewna osoba z kierownictwa sprawdzi ile da się jeszcze z ciebie wycisnąć. Nie warto pokazywać co się umie, bo dołożą ci to do obowiązków za darmo.

Pol-Leim-Holz Sp. z o.o. Produkcja ma teraz aktualne oferty pracy w Leszno. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

marcin

a płaca , minimum krajowe plus śmieszna premia

Potwierdzam. Z płacą to tu mizernie.

adds

Witam. jakie sa tam stawki i na ile zmian sie tam pracuje?

bednarek

ostry obuz nipolecem

Ona :)

W biurze stara kadra. Od jakiś nastu lub 20 lat. Wszystko ciągnie do emerytury

prawda

Witam Było ogłoszenie(usunięte przez administratora) iż przyjmą na stałe stolarz, lakiernik, pomocników.. zatrudniłem się dostałem szafke pełną pajęczyn i sam musiałem sobie ją ogarnąć na dzień dobry.. jako pomocnik robisz więcej od całej reszty.. zarabiasz grosze jakies 1280-1400 max bez sobót.

pati39
@prawda

a tam ile jest zmian?pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A.
  • Usługowa 22
    64-100 Leszno

Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Pol-Leim-Holz S.A.