EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

Mam pytanie ile obecnie jest zmian w Euroline?

Lidka

Co masz na myśli? To jednak faktycznie szykują się jakieś zwolnienia, tak jak ta osoba wcześniej wywróżyła? To jak teraz praca wygląda, brzmi jakby było mega dużo do roboty, czy to wiąże się też z nadgodzinami?

werbel

Mówicie co chcecie, ale nie jest źle...serio, chyba nikt z was nie miał do czynienia z naprawdę złą firmą...

Bolo

Tak bo tak

bemo

Jakie umowy dają?

cola
@On

ręką*

Lll Nowy wpis

Zrezygnowałem około roku temu i nie żałuję teraz wiem że jeszcze idzie Dobrze zarobić i się nie namęczyć pracowałem 14 lat i nigdy więcej tam nie wrócę są inne firmy które traktują pracowników jak ludzi tam tego nie za znacie tam liczy się tylko ilosc

@Lll

Wow, to dobry staż. Zdradzisz na jakie wynagrodzenie mogłeś liczyć? :) Jakie obowiązki musiałeś wykonywać, tzn jakie stanowisko? Co Cię trzymało tyle lat w firmie? Bo jednak coś musiało :P Piszesz o męczeniu się, więc ciekawi mnie jakie warunki pracy panowały...

Zastanawiam się komu ma służyć ten gowork. ? Tylko komentarze pozytywne i korzystne dla zarządu firmy są dodawane. A może jest tak ,że robione to jest na opłacone przez firmę zlecenie? Myślę , że poczta obuwnicza zadziałała tak dobrze, że całe Leszno już sobie wyrobiło zdanie jak działa ta firma . Co tu dużo pisać? Skoro przewinęły sie tu niepoliczalne ilości ludzi którzy mieli już dość. Nie ważne czy pracujesz rok ,dwa ,dziesięć czy dwadzieścia lat Stawka bazowa poniżej krajowej dopełniana premią do najniższej krajowej . mnóstwo agencji i obcokrajowców gotowych pracować za każde pieniądze.

Skoro wszyscy tak słodzą w opiniach to napisz jak jest naprawdę. Premia nie podwyższa minimalnej tylko się w nią wlicza? Trochę słano.To co motywuje pracowników skoro nie można dostać dodatkowej kasy nawet jak ktoś się stara? Są dodatkowe benefity?

xxx Nowy wpis

Z tą premią tak jest ale nikt nie napiszę że tapicer z tymi premiami zarabia 5 tyś a są i tacy co mają więcej.

Czy w stołówce są mikrofalówkę, czajniki, szafy, lodówki do przechowywania jedzenia. Jeżeli nie czy na tym zakładzie można kupić gorący posiłek ? Dziękuję

Megi
@Anna

Tak jest mikrofala,czajnik,lodówki brak .Możesz zamówić od 1.02 ciepły posiłek

@Megi

Możesz zamówić ciepły posiłek tylko go nie zjesz bo musisz iść szybko zapierniczac na linię csb.Nie którzy to podjadają podczas pracy żeby na przerwie iść zapalić fajkę.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie EUROLINE Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Asystent Projektanta Budowlanego?

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

Dramat pracowników się rozpoczął,zaproponowane stawki głodowe!!!!Życzę wszystkim znalezienia nowej pracy!!!!!

No i co, miałeś/aś juz pierwszą wypłatę? Jakie wynagrodzenie dostałeś/aś? Faktycznie zarabia się tu najniższą krajową, czy można liczyć na coś więcej?

DPS1

Wiesz co? Każdy z nas dostał trochę podwyżki... Może to nie jest na poziomie najniższej krajowej, ale zawsze to jakiś postęp. To może nie być idealne, ale to zdecydowanie krok w dobrym kierunku. Jeśli uważasz, że to dla ciebie nadal za mało, może warto rozważyć inne opcje zawodowe ;). Przecież nikt nas tu nie trzyma na siłę.

@DPS1

Trochę podwyżki, czyli ile? Jakieś konkretne stawki możecie podać? Skoro każdy dostał to podwyżki zawsze są przyznawane dla wszystkich pracowników równocześnie, tak? O indywidualne podwyżki można się tutaj starać?

Yyy

Też mi podwyżka, dołożyli do godzinowki tyle ile ma wynieść najniższą krajowa w zamian za to obniżyli premie o 400 zł. Wyjdzie na zero. I jeszcze skasowali ryczałt... Nie ma towaru, nie zarabiasz.

@Yyy

ech...no to słabo trochę...czyli jak są podwyżki to odgórnie i dla każdego? a pracownik może ubiegać się o indywidualną podwyżkę lub zapytać o możliwość awansu, tak aby więcej zarabiać dzięki temu?

Ale z kim? Nic nie rozumiem z Twego wpisu. Za każdym razem jak zaczyna się nową pracę, czy to jako szwaczka, czy tapicer, czy stolarz, to się zakolegowujesz z pracownikami, bo jak inaczej żyć między ludźmi? Dziwny wpis moim zdaniem zostawiasz, zamiast jakieś konkrety dać, jak się zarabia czy są premie i tak dalej...

Myśli

Zastanawiam sie nad jedną rzeczą- moze ktos zna realną odpowiedź hmm? Skad ta decyzja o socjalu w grudniu? Z dobrego serca hm? Z poszanowania pracownika? Empati? Skoro w styczniu po- podwyżce najniższej krajowej- bedziemy zarabiac tyle samo..tuu dawają a zaraz ucinają..

Janosik
@Myśli

Socjalu nie mogą zabrać, mogą jedynie przesunąć na inny termin te pieniądze są ustawowo pracoeników

Ktoś

Premia za % no tak , ale nie dla wszystkich.. Ci co napedzają i są na pierwszej lini tzn.ciagłe braki, złe wymiary,wymagania aby wszystko bylo perfect , igiełki, kpl dla tapicerow i tak w kolko plus serwisanci nie są nagradzani, są pominięci w tych ,, BONUSACH". Jedna wielka niesprawiedliwosc. Wiec o jakim slabszym dniu tu mowimy?? Jak to trwa juz ze 2 lata.

Jeden słabszy? A co z pozostałymi? premia zliczana jest i tak z miesiąca? Dobrze rozumiem? Bo jeśli tak to można śmiało kolejnymi dniami nadrobić to i owo? Tak to działa? Co mam rozumieć także poprzez ten wspomniany słabszy dzień? macie przykłady z własnego doświadczenia?

Bolo
@Ktoś

To prawda , pracuję na serwisie kilka ładnych lat i jeszcze premii nie widziałem

Ddd

Z premiami jest ten problem ze są dawane za ilość a nie za jakość i umiejętności. Przez to ludzie którzy robią zazwyczaj jeden mebel mają już na nim taka wprawę że zarabiają więcej od tak zwanych skoczków co ich rzucają co chwilę na coś innego. A żeby było śmieszniej to ci co robią jeden i ten sam jak dostaną coś innego to piszą ryczałt... A ci co robią różne mają normalnie liczone, bez znaczenia czy robili to miesiąc, trzy czy pół roku temu.

Przyjdź na dps2 na linię to zobaczysz co to jest praca.

Zuza
@Myśli

W jakim sensie socjalu? Co dostaniecie ? Jakiś jednorazowy zastrzyk gotówki czy po prostu podniesiona stała stawka ? To mówicie że na serwisie nie ma co pracować skoro według was nie dostają tam premii ? Gdzie się najlepiej dostać żeby najwięcej zarobić ?

Ooo
@Zuza

Na święta tysiąc złotych jak co roku. A z produkcyjnych najlepiej chyba zarabia tapicer.

Qqq

Dopłacają do najniższej @Pracodawca

Witam. Od jakiej stawki zaczyna się prace . ? Stanowiska różnorodne może ktoś napisać.

Xyz

Na szwalni coraz mniej szwaczek a 3 niebieskie

@Xyz

Co to znaczy, że niebieskie? Jest to jakiś rodzaj pracy czy może działu? Jak już dasz znać to napisz jakie jeszcze inne kolory tu są.

To tylko twoje życzenie czy wiesz na pewno że dadzą podwyżki? Coś w firmie o tym słychać? Wiadomo kiedy? Jeszcze w tym roku czy dopiero w następnym?

Xxx

Wydaje mi się że brygadziści maja duże premie naliczane od tego co my pracownicy produkcji zrobimy ponieważ biegają poganiają słyszysz tylko szybciej szybciej zapomnieli jak pracowali na niższych stanowiskach na takich jak my życzę im wszystkim tego by wrócili na produkcję . Dodam jeszcze że biegają jak (usunięte przez administratora) zal

@Xxx

Szczególnie Pan Brygadzista J. Łysy wydaje mu się że jest właścicielem firmy. Ludzi traktuje jak śmieć dawno powinni go wywalić za (usunięte przez administratora).

On

Z tego co mi wiadomo to aktualnie szukają mistrza zmiany. Skoro niebiescy tyle zarabiają to dlaczego się nie zgłosicie na to stanowisko ?

Firma kojarzy się z coraz gorszym podejściem do ludzi tam pracujących . Kierownicy i managerowie są neutralni na opinie z strony pracownika. Nie wdrażają pomysły i próśb Dla nich liczy się tylko stołek .... Kiedyś ktoś wyciągnie od nich konsekwencje , i będzie płacz i zgrzytanie zębami ze strachu ...

Zuzia

O jakieś konkretne sytuacje mogę prosić? Czy chodzi tylko o niewdrażanie pomysłów? No niestety często tak jest, że pracownik nie ma wpływu na funkcjonowanie firmy, jeśli jest się ambitnym to potrafi to dobić. Brat chce się tu przyjąć, mimo wszystko może nie jest tu aż tak źle? O stawce co sądzisz? PS to prawda, że szykują się tu dwie zmiany?

Janek K

Chodzą słuchy, że wchodzą nowe meble,od 18 dwie zmiany

Dopóki kadra kierownicza tzw kierownicy i manager będą traktowali pracę 8h jak wypoczynek i pilnowali tylko swoich stołków nic w tej firmie się nie zmieni. Nikt nie wyciąga od nich konsekwencji .... Że ludzie się zwalniają itd . Ważne by wszystko było po ich myśli a szary pracownik ma robić jak mu zagrają . Nie ważne jak ale masz zrobić. Wysługują się brygadzistami , bo sami nie ogarniają co dzieje się na danym dziale ... Ale premie to należą się tylko im i ich wybrańcom ... Słońcu tyle musieli się napracować .

Matiu

Brak nadgodzin Roboty na których % można robić głównie dają wybrańca Socjal zabrany I teraz umiejętności jeszcze Coś jeszcze zostało co mogą zabrać? Dodatki za procenty

Ghj
@Matiu

Brak nadgodzin to jest akurat plus.

Samanta
@Matiu

No brak nadgodzin to minus chyba jedynie jak komuś bardzo zależy żeby sobie dorobić. Co do tych robót to o co chodzi, czemu tylko jedna osoba ma szansę tam iść? Z tym socjalem mnie zaskoczyłeś, bo firmy zazwyczaj dokładają benefitów. Co wam zabrali teraz i dlaczego?

@Matiu

Jeszcze brakuje by nastał czas ... na własny dojazd do pracy... Wycofają autobusy Lub Wprowadza płatny Skoro na wszystko brakuje pieniędzy

Peterson
@12346

Na każdym dziele widać coraz mniej ludzi. Każdy kto ma trochę oleju w głowie odchodzi.

Rrr
@Peterson

Nie ma agencyjnych.

Agencyjne są cały czas!!Nas jest coraz mniej!Atrakcyjne wynagrodzenia w tej firmie dają do myślenia!!!!,

Rafał
@Adam

Zatrudniają nowe osoby za te, które postanowiły odejść? Bo tak zrozumiałem, że sami ludzie odchodzą a mogę wiedzieć co jest głównym powodem? Widziałem, że jest ogłoszenie na pracownika biurowego a nie na fizyczne stanowisko stąd moje pytanie. Co do pracy w biurze to wiecie, ile można na rękę zarobić i czy dają umowę o pracę? Nic o warunkach nie napisali i mnie to trochę zaniepokoiło

@Rafał

Zatrudnij to się przekonasz. Na produkcji normy z kosmosu że po pracy nie jesteś zmęczony tylko wyrąbany. To jest praca dla tych co nie mają rodzin bo po pracy pujda spać, a reszta co ma rodziny jeszcze ma obowiązki żeby dorobić do tej nędzne wypłaty.

Antek

I jakich nieprawidłowościach piszesz? Bo każdy może wrzucić takie info bez pokrycia dlatego przydałoby się wyjaśnienie. Chodzi o wypłaty że poniżej minimalnej czy co innego masz na myśli?

Firma EUROLINE Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Asystent Projektanta Budowlanego. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Ukrainczyk

Nie płacą nawet najniższej krajowej z godzinowki a premią którą co miesiąc manipulują dopełniają etat.Ale skończy się ten wyzysk ludzi

@Ukrainczyk

Jest to zgodne z prawem. Nic z tym nie zrobisz, możesz jedynie zmienić pracę.

Wojciech
@Xxx

A jak ktoś nie zrobi premii to co? Dostanie mniej niż minimalna? Czy premia jest przyznawana każdemu żeby było zgodnie z kodeksem pracy? Można dorobić pracując w nadgodzinach? Wcześniej ktoś wspominał że płacą. Wiesz ile?

Ukrainczyk
@Wojciech

Nie ma nadgodzin

@Wojciech

Nie ma takiej opcji żebyś dostał mniej niż minimalna. Dlatego wyrównują premią.

Szukam pracy
@Xxx

Jaka jest różnica między tym że pracodawca daje minimalna pensje z premia czy bez skoro i tak musi to by te 3490 brutto co najmniej?

@Szukam pracy

Nie ma żadnej, ale tu sytuacja była trochę inna. Firma dawała podwyżki do premii i dodatków a nie do godzinowki, przez co z godzinowki nie wychodzi najniższa. Wiadomo że nikt nie zarabia najniższej tylko więcej a jak dostaniesz podwyżkę do premii to raz ja dostaniesz a na drugi miesiąc nie, i tak można kontrolować wypłaty.

Donald

To w sumie realnie, ile teraz tej premii można otrzymać? No i tak zapytam, czy każdego miesiąca premia jest zupełnie inna? Bo z tego co piszesz, wychodzi na to, że tak. Ogólnie jest jakiś przedział planów albo inny sposób, aby ocenić, co trzeba zrobić, aby otrzymać wyższą premię? Wydaje mi się, że jakieś zasady powinny być.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 531.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 93 to opinie pozytywne, 120 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.