Opinie o De-Mo Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie De-Mo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie De-Mo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De-Mo Sp. z o.o. w Lipno

Ostatnio ogłaszali się że szukają tapicera na jedną zmianę. Podobno jest dowód autobusami firmowymi. Pracownicy za nie płacą czy jest to w dużym stopniu dofinansowane przez firmę? Są też inne bonusy jak np. pakiet prywatnej opieki medycznej?

Nowy wpis

Największym atutem tej firmy były bezpłatne dowozy pracowników lecz od lipca już tego nie będzie. Firma nie oferuje żadnych bonusów.

Nowy wpis

Największym atutem firmy były bezpłatne dowozy pracowników które są likwidowane. Firma nie oferuje żadnych bonusów.

NAOMI XXX Nowy wpis

Jak na ten moment wygląda praca i czy są przyjęcia?

Cukierkowelove

Firma jest ok.Organizacja pracy naprawde godna podziwu!. Normy do wyrobienia,trochę czasu na wprawienie,maszyny ok. Praca ciężka,ale za 8 godz czwórka netto to całkiem przyzwoicie i do tego jedna zmiana!

Lidia

Z tego co widać w komentarzach podobno bawiono się w manipulowanie normami, żeby tylko nie zapłacić przypadkiem pracownikowi zbyt dużo. Do tego jeszcze z rok temu podobno na produkcji były tylko 3 osoby. Dalej tyle osób na niej robi? Jest to wystarczająca liczba czy zdecydowanie powinno być ich więcej? Jakoś wyrabiacie z tym akordem?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie De-Mo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
qwerty

Czas stracony w tej firmie 9msc . warunki pracy: bardzo słabe brak sprzętu do pracy a jak jest to chińskie ... Praca na akord czyli krocie. bywało ze roboty nie było , wymyślanie roboty ( nie narzekałam) praca to praca . ludzie w pracy różni od dpo włazów do kretynów jak wszędzie . kierownictwo daje wiele do życzenia aby rób normy musza być a jak zrobisz ponad bo starasz się aby mieć większą wypłatę to przyjdą i podwyższa normę albo skrócą czas ( jeszcze (usunięte przez administratora) nie ma szanowne panie ) ogólnie nie polecam ,. jedyna zaleta to darmowe autobusy

Edyta
@qwerty

Z tego co piszesz nie warto się starać o pracę tutaj :( Możesz napisać jaką stawkę otrzymywałaś? Piszesz, że zwiększali Wam normy, gdy pracę wykonywało się za szybko, ile wynosiła przeciętnie norma?

Jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu. Pytanie czy firma odbudowuje się po kryzysie czy ktoś się zwolnił i na jaką stawkę można liczyć jako tapicer z doświadczeniem? Czy w obecnym czasie jest tam stabilne zatrudnienie?

Karol

Konto bankowe podaje się przy podpisaniu umowy?

X
@Karol

Tak.

@Romek ok 3 osoby na produkcji a pracy na ile osób tak na twoje oko?

Kamil

Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

Romek
@Kamil

Rotacja bardzo duza, płaca najniższa, wyzysk na akordzie. Na produkcji 3osoby.

XXX

Witam.Mam pytanie jak wyglada praca i placa w DE-MO?Czy warto sie zatrudniac?

XXX

Witam.Mam pytanie jak wyglada praca i placa w DE-MO?Czy jest sens sie zatrudniac?

Antoni

Od dłuższego czasu cisza na forum o De-Mo. Jeżeli macie informacje o aktualnej sytuacji w firmie, napiszcie. Dzięki.

Wiktor

Może przesadą jest takie narzekanie. Może firma podniesie trochę zarobki ale każdy działa na tyle na ile pozwala kasa!

Puk puk

Wynagrodzenie słabe, częściowo "zamrożone" i wieczny kryzys w firmie. Dodatki? Nikt tego nie widział. Dział tapicerni to już tylko nazwa gdyż zostało tam ok. 5 osób a i ze szwalni zaczynają odchodzić

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie DE-MO? Czy firma zapewnia benefity?

EwkaMarchewka

Tak, zwykle fundują załamania psychiczne i depresję.

Urszula
@EwkaMarchewka

Wcześniej także negatywnie wypowiadałaś się w wątku. Rozumiem, że wciąż jesteś zatrudniona w firmie? Czy to, że pracujesz w tym miejscu oznacza, że warunki uległy poprawie? Ostatnie wpisy są z lipca, od tamtego momentu wiele mogło się zmienić.

Urszula

@EwkaMarchewka, obrażanie kogokolwiek na forum jest kategorycznie zabronione! Zapoznaj się koniecznie z regulaminem serwisu. Rozumiem, że nie odpowiadają Ci relacje z przełożonymi oraz z zespołem, a czy dostrzegasz też dobre strony zatrudnienia, na przykład umowę o pracę i brak opóźnień w wypłacie wynagrodzenia?

EwkaMarchewka

Totalny wyzysk. Poniżanie pracowników przez Panią E to już chyba jest legendarne, na własnej skórze się przekonałam a WIĘKSZOŚĆ pracownic to umysłowo otępiałe wieśniary bez swojego życia. Zmuszanie do nadgodzin za marne grosze .

kamil

Witam, a może orientuje sie ktoś jak tu z umowami, czy na start standardowo zlecenie, czy o pracę?

agata

jakie zarobki w firmie w biurzE?

wiecie co?tutaj to sie pracuje naprawde miło,tylko szkoda,że pieniądze takie marne.zawsze myślałam,że najniższa trzeba dostać,ale po tej wypłacie jednak dowiaduję sie żę niekoniecznie,,,paranoja.

Zostaw merytoryczną opinię o De-Mo Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w De-Mo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy De-Mo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

De-Mo Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Spółdzielcza 21A
    64-111 Lipno