Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w POL- SKONE?

XS

Zależy, o który zakład pytasz. Jeśli dobrze pracujesz to podejście jest zupełnie zwyczajne. Jeżeli się dopiero uczysz, czy po prostu coś nie wyjdzie, możesz liczyć na wyrozumiałość. Jednak wielu pracowników po prostu olewa robotę, wychodząc z założenia, że za te pieniądze się nie opłaca pracować. Osobiście nie mogę złego słowa na kierownictwo powiedzieć. A to, czy opłaca się pracować to rozmowa na zupełnie inny temat. Powodzenia wszystkim :) A to, czy opłaca się pracować, to zupełnie inny temat.

XS
@XS

Sorry, trochę nieskładnie, a nie mogę już edytować. Mam nadzieję, że zrozumiesz. W razie czego pytaj.

Xe

Nie polecam

Lolek

Tylko KONFEDERACJA

Danuta
@Lolek

Taki komentarz nie wnosi nic na temat pracy w POL- SKONE, serio. Fajnie byłoby przeczytać coś o tej pracy. Wiesz może, czy szukają nowych osób do pracy?

Były robol
@Danuta

Tak szukają do pracy cały czas tylko płacić nie chcą, dadzą Ci 8 zł na początek i jakiś śmieszny współczynnik który nie wiadomo skąd się bierze i od czego zależy, zarobisz mniej niż w biedronce na kasie. Jeśli miesiąc jest krótki tzn 19dni roboczych i nie ma sobot to współczynnik będzie 1,9 a jeśli są soboty i miesiąc ma np21dni to współczynnik 1,76 albo 1,8 albo jeszcze gorszy, chodzi o to żeby nie zarobić za dużo ani za mało żeby się ludzie nie zwalniali, takie robienie cymbala z pracownika. W lecie zarobisz więcej dlatego żebys się nie zwolnił ale jesień i zimą tragedia bo i tak się nie zwolnisz bo roboty za granicą nie ma aż tyle to takie robienie głupiego z człowieka, młodzi przychodzą, porobia i odchodzą, siedzą tylko starzy co nie mają już perspektyw i nie mają gdzie pójść. Szacunku brak ze strony niektorych mistrzów. Ogólnie firma nastawiona na wyzysk pracownika, płaci tyle ile musi i ani grosza więcej, ludzie z 20sto letnim stażem zarabiają po 2300 do max 2500. Nieliczni zarabiają więcej

no name

Miałam okazję pracować w tej firmie w salonie sprzedaży i żałuję straconego czasu, zarobki bardzo małe nawet jak na Lublin, brak premii, szacunku do pracownika ze strony Prezesa brak. smutne. nie polecam.

FAKRO
@no name

Słabo opłacany pracownik zawsze będzie niezadowolony.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Kudłaty

Dla zainteresowanych chcących podjąć pracę; wynagrodzenie to baaardzo niska podstawa plus premia liczona wg jakiegoś wskaźnika (sprzedaż, produkcja?). Jak to z premia jest każdy wie, nigdy nie wiadomo czego tyle... Info od znajomego który w Lublinie pracuje. Myślałem aby złożyć papiery tu skoro w radiu się ogłaszają ale po zaciągnięciu info z dwóch źródeł zrezygnowałem. Nie będę się domyślał ile zarobie i dopytywał czego tyle lub tak mało. Teraz mam stawkę stało i wiem ile zarobię.

kejti pery

Witam, orientuje się ktoś czy po podwyżce stawki minimalnej przez Rząd w POL SKONE też wzrosną stawki czy pozostaną w granicach 8-9zł? Pozdrowionka

Popychadlo
@kejti pery

Zapytaj prezesa jak będzie zebranie przed świętami.

x
@kejti pery

Jakie to ma znaczenie, skoro ta podwyżka spowoduje wysoką inflację oraz podwyżkę podatków? To Wasze pieniądze zabierane są na program 500+ i podbicie pensji.

@x

Wysoką inflację niby jak i dlaczego? Jak nie chcesz inflacji idź pracuj za najniższą krajowa teraz. Ceny w Polsce mamy europejskie tylko zarobki chińskie.

@Sratytaty

Wystarczy skończyć podstawówkę, aby wiedzieć, że programy socjalne oraz podwyżki doprowadzają do inflacji. To podstawy ekonomii.

@X

To idź i powiedz prezesowi że chcesz pracować za 1500 to może spowolnić inflację, taki z ciebie ekonomista niby z petru aż w pół skone pracujesz.

@Sratytaty

Nie pracuję tam od roku. Nie trzeba być ekonomistą, aby znać przyczyny inflacji. Wystarczy podstawowa wiedza ze szkoły podstawowej.

Feel
@Sratytaty

Nie wiem kim jesteś, ale w d.. byłeś i g.. widziałeś. Rząd na prawo i lewo rozdaje pieniądze więc podwyżka w tym przypadku oznacza większy zus i podatki. Miałaby sens, gdyby zus był dobrowolny lub całkiem zlikwidowany. Ciesząc się z podwyżek, tak naprawdę wszystko zabiorą ci w podatkach. Nie wiem, co w tym trudnego do zrozumienia

@Feel

ZUS zlikwidowany? Człowieku zastanów się co ty gadasz, na starość byś farbę że ścian wpie,,, ał bo byś głodem przymieral.

Feel
@Sratytaty

Wierzysz w emeryturę? Naiwniak :) Jeśli nie odłożysz to faktycznie będziesz jadł farbę.

@Sratytaty

Dorosły i odpowiedzialny człowiek potrafi samemu gospodarować pieniędzmi. Nie wolałbyś otrzymać wyższej pensji i samemu odkładać WŁASNE pieniądze na emeryturę niż oddać je tak niepewnej piramidzie finansowej, jaką jest ZUS?

Adaminio
@kejti pery

Kejti - szukaj innej pracy, na samej strefie ekonomicznej na Felinie jest sporo firm szukających ludzi do pracy. W Biedronce lepiej na kasie pracować i zarabiać dobre pieniądze niż na produkcji pracować. Ja już się wyleczyłem z tej firmy i jestem baaardzo szczęśliwy!

Danuta
@Adaminio

Naprawdę praca w POL- SKONE nie ma dla Ciebie żadnych zalet? Z chęcią dowiem się czegoś więcej, będę wdzięczna jeśli napiszesz coś o rodzaju umowy, jaki oferują. Ciekawi mnie też, na ile zmian pracujecie i czy trzeba pracować na nocnej zmianie.

Belzedup

Najgorsza praca jaką miałem. Nie będę się rozpisywał bo epitety by polecialy. Odradzam.

Grażyna
@Belzedup

Niezależnie od wszystkiego - akceptujemy Twoje zdanie. Jednak byłoby bardziej wiarygodne, jakbyś przytoczył nam tu jakieś właściwe argumenty, które by za nim przemawiały. W powyższej formie Twoja wypowiedź nie mówi nic osobom zainteresowanym pracą w POL- SKONE. Dlaczego nie polecasz nam tego pracodawcy: czy to ma związek z wysokością wynagrodzenia, czy chodzi o coś całkowicie innego? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Boczek nowa hala
@Belzedup

Niby polska firma za rok będzie 30lat jak ten (usunięte przez administratora) istnieje tam magia się dzieje nie glupi ten Sulzyk współczynnik wymyślił robisz soboty to omijasz z majstrem kłopoty nie przyjdziesz po premi dostajesz i wrogiem się stajesz wolisz wypad nad wodą z (usunięte przez administratora) możesz się liczyć z kłopotami czy z żoną rodzina grillowanie niemozesz nieprzyjsc bo wała dostaniesz a jak przyjdziesz nawet to dziwnym trafem yebany współczynnik nie wychodzi gdy majster cię wychaczy guzik ma z tego ale i tak ci premie zawali odetnie ale im potrzeba takiego (usunięte przez administratora) takiego nieglupi wymyślił na okna (usunięte przez administratora)swego a jak już musi to dziesięciu na twoje miejsce pod sklepem oczywiscie znajdzie i mnie to martwi bo robię tam dziesięć lat jak w kopalni pięknie w tym naszym Biłgoraju jak w Disney landzie zapraszamy studentów napewno się ucieszy stara kadra przyucza szkoli patrzymy na ręce a premi nie bedzie bo jest nas wiecej do podziału trzymajcie się ludzie bez dowidzenia bo gdyby Pan Bóg spojrzał na waszą pracę był by napewno zadowolony gdy spojrzał na wasze zarobki gorzko by zapłakał...

Grażyna
@Boczek nowa hala

Bardzo chaotyczny jest Twój wpis, ale widzę, że masz sporo zarzutów wobec tego pracodawcy. Mimo wszystko - dobrze byłoby, jakbyś respektował regulamin GoWork.pl i wypowiadał się kulturalniej, nie obrażając przy tym nikogo. Jeśli się nie dostosujesz do tych zasad, Twoje posty będą usuwane z forum. Powiesz nam, czy pracodawca, jakim jest firma POL- SKONE zapewnia Wam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Elektroda
@Grażyna

Co Ty bredzisz, Jaka bezpłatna opieka medyczna? Przy pracy na produkcji? Niby jak by pracodawca miał zapewnić - lekarza na hali postawić :)

prawdziwek
@Boczek nowa hala

sama prawda ale coz gdzies pracowac trzeba wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Egzorcysta za niecałe 300
@Belzedup

Zgadzam się. Jeśli masz pracę - nie przychodź tutaj do pracy. Będziesz długo żałował. Jest sporo firm, nie warto łapać na szybko tutaj etatu. Firma moloch - człowiek ma najniższą wartość, smutne. Ukraińców tylko brać bo tania siła robocza.

(usunięte przez administratora) De facto nie dostałem premii, tylko samą podstawę.

WKU....NY PRACOWNIK

Ostatnio były podwyżki,dostali prawie wszyscy pracownicy i zarobili mniej niż przed podwyżką a nietkórzy nawet 300zł mniej.Takie rzeczy to tylko w pol-skone,jak to jest możliwe żeby po podwyżce zarobić mniej no (usunięte przez administratora) MOŻE PAN PREZES TO WYTŁUMACZY NA ZEBRANIU A NIE BĘDZIE PIEPSZYŁ O CENACH I STATYSTYKACH.

Pan Paweł
@WKU....NY PRACOWNIK

w zakładzie nr 4 są przypadki, że ludzie w tym miesiącu brali wypłatę niższą niż w poprzednim miesiącu mimo że pracowali w sobotę. To gdzie logika? gdzie szacunek do pracownika? Normy wzrastają, stawki na umowie też, a wypłaty takie same albo gorsze.

Walec

Witam pracuję w POL-SKONE pół roku i zastanawiam się czy można starać sie o dofinansowanie na wakacje ale nie dla dziecka tylko dla mnie? czy wogole pytać o to w sekretariacie? Ktoś coś?

@Walec

Zapytać można. Nikt Ci za to głowy nie urwie. Jednak wydaje mi się, że tego typu dofinansowania już dawno się zakończyły. Jeśli chodzi o jakiekolwiek dodatkowe benefity to jest naprawdę słabo. Są benefity na święta Bożego Narodzenia, tak jak wszędzie. Tutaj w postaci kart prezentowych. I nic poza tym. Nie ma co liczyć na jakieś wakacje dla pracowników, a co dopiero jakiś multisport. To nie ten świat. Firma jest trochę zacofana pod tym względem. Jeśli chodzi o dofinansowania na kolonie dla dzieci, czy jakieś zapomogi w trudnej sytuacji to myślę, że byłoby łatwiej.

Rossoneri

Widzę tylko wylewanie żalów pracowników którym wszystko nie pasuję. Na starcie zarobimy tyle co w innych firmach produkcyjnych (2000-2200) przez 3 miesiace potem ok 2400-2500 bez nadgodzin,nie wiem ile dokładnie wychodzi za sobotę ale z jedna sobota zarobimy ok 2600-2700 z dwiema ok 2900 ale to zależy od dni roboczych w miesiacu a takze od sprzedaży,ale nie ma kosmicznych różnic. Atmosfera nie jest zbyt dobra ale to ludzie ja tworza więc niech każdy ma pretensje do ,,kolegów'' z pracy bo sa na prawdę ciężkie przypadki od biegajacych pracoholików po siedzacych w telefonach opierdalaczy ,nie mam problemu z dogadaniem się z kierownikiem czy majstrem bo pracuję jak należy,robię swoje nie za szybko nie za wolno i jest okej. Urlop kwestia dogadania i kwestia zapotrzebowania i zleceń jak jest mniej to z dnia na dzień bez problemu jak więcej trzeba wcześniej dogadać,L4 nie jest katastrofa jak ktoś pisał! idziesz wracasz i wszystko ok chyba że z innych względów podpadłeś wtedy i bez l4 nie będzie kolorowo bo jednak wymagane jest przykładanie się do pracy ale to chyba normalne w każdej firmie. Wszystko zależy od człowieka jeśli ktoś nie chce robić jakimś tempem jeśli ktoś chce w pracy siedzieć na necie no to pracy na produkcji w jakiejkolwiek firmie nie polecam bo tym się charakteryzuje produkcja że robota musi się kręcić!

Bohemian
@Rossoneri

Witam, właśnie mam zamiar wysłać CV do POL-SKONE. Czy dobrze rozumiem, że pracujesz ponad 3 miesiace i nie wiesz ile zarabiasz i czy warto pracować w soboty? Czy wszyscy pracownicy 'zgadują' ile mniej więcej zarobią? Czy tylko na początku?

rossoneri
@Bohemian

Chyba jasno napisałem? pracowałeś kiedyś na produkcji? zarobki zależne sa od tego co wyprodukowaliśmy a to normalne w każdej firmie produkcyjnej tak samo jak to że za 20 dni roboczych w miesiacu weźmiesz mniej niż za 21,a to czy opłaca się pracować w soboty to przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy wpis to może ogarniesz o co chodzi bo jest napisane że przy jednej sobocie masz ok tyle i tyle a przy dwóch tyle i tyle

Staż 20 lat
@Bohemian

Od dwudziestu lat co miesiac zgaduje ile zarobie a najlepsze jest to ze po podwyżce zarabiasz mniej niz przed podwyżka i współczynnik zawsze wyssany z palca chociaż zeszło bardzo dużo. Jasko zrobi podwyżki a zmniejszy wspolczynnik od sprzedaży i w ten sposób jeszcze wiecej mu zostanie.

Nowy1991

Witam Czy w Pol Skone pracuje sie na 3 zniany czy tylko 2 ? Jak z weekendami ?

x
@Nowy1991

Najczęściej pracuje się na dwie zmiany. Soboty pracujące teoretycznie dla chętnych. Praktycznie, różnie to bywa :) Niedziele zawsze wolne.

Ryszard
@x

A jak ze świętami? Wszystkie święta kalendarzowe są wolne od pracy w firmie POL- SKONE? Ciekawi mnie jeszcze, czy jest możliwość, aby bez problemu dogadać się z kierownictwem na temat ewentualnych zmian w grafiku? Chodzi mi o przyjście np. na pierwszą zmianę zamiast na drugą, gdyby zdarzyła się taka potrzeba? Odpowiedz, proszę.

@Ryszard

Sorry, że tak późno, ale nie śledzę za bardzo tego wątku. Święta kalendarzowe są zawsze wolne od pracy. Czasami zdarza się, że gdy święto wypada w czwartek, wolny jest również piątek i w zamian pracuje się w którąś sobotę, ale to nie jest reguła. Możliwość zamiany zmian to kwestia do dogadania z majstrem/kierownikiem i osobą, z którą mógłbyś się zamienić. Pamiętaj jednak o tym, że musi być 11 godzin przerwy między zmianami. Nie możesz, więc skończyć o 22 i przyjść na 6. Majstrowie mają różne charaktery. Generalnie, jeśli pracujesz dobrze to prawie każdy będzie w porządku. Praca ma swoje plusy i minusy. Jednak nie warto słuchać ludzi, którzy nie potrafią złożyć chociażby zdania w naszym języku, a próbują się tu wypowiadać.

Rafal

Idę nie długo na rozmowę do Polskone czy warto się fatygowac?

Bubu
@Rafal

Warto pomimo że zawsze się znajdą ci co narzekają.

pol skonka
@Rafal

Na krótki czas myślę że warto, na dłuższy czas nie warto, nie ma żadnego szacunku do stałego pracownika. Brak rozwoju umiejętności i zarobków

Dru

Szkoda czasu.

Ktos

Szkoda czasu....

Ja66

Ale z was to (usunięte przez administratora)we własne gniazdo zamiast trzymać razem (usunięte przez administratora) pozr dla futryn o tych co piszą w komentarzach i nie tylko bo chociaż tacy ludzie umia pogadać a nie siedzieć (usunięte przez administratora) w telefonach

Blodi

Pracowników z dłuższym stażem nie doceniają , nie szanują a wypłaty marne ... Pan Jan ma wsparcie ze wschodu i co...nie robi i płaci im za stanie i przeglądanie tel. Przełożeni nie reagują i udają że nie widzą...a stary pracownik musi na nich robić

nowy

ale (usunięte przez administratora) robilam w Niemcach przez 3 lata .Praca jak kazda inna ale poejscie majstrow do d. do ciebi ale 5 rszy na miute a rafal n co wie komu w D wejść zarobi a się nie orobbi. (usunięte przez administratora) i nic więcej. pozdro dla ekipy rafala pupila prezeza. panie janie plac za prace a nie za piicie kawy jak rafalowi w niemcacch na futrynach co robi po 4 h na dziwn

nie_narzekam
@nowy

Jeśli pracuje Pani tak jak pisze - niechlujnie i z błędami to kariery nie wróżę, nigdzie. Trzeba przykładać się do tego co się robi - i do pracy i wyrażania opinii, szczególnie na publicznym forum :) Każdy kto zna Rafała wie jaki ma charakter, o podlizywaniu się komukolwiek nie ma mowy, jest zbyt szczery, szybciej zajdzie komuś za skórę niż się podliże ;) I powie otwarcie co sądzi, zamiast publikować swoje żale anonimowo w Internecie. Gdyby ta "ekipa" pół dnia spędzała na piciu kawy to chyba nie wyrabiali by planów, a chyba nie jest tak źle? A picie kawy...integruje, mogliby chować się za maszynami i grzebać bez sensu w telefonach a później narzekać, że atmosfera jest beznadziejna. Można mieć beznadziejnych przełożonych, ale jak pracownicy dogadują się między sobą to nawet najgorszy szef nie jest taki straszny.

Imperium kontratakuje
@nowy

Wiedz panie na E - którego kot tak namiętnie żre sałatę, że trafnie pan odmieniłeś swoją osobę w tym poście. Jako kobieta. Bo jesteś zwykły miękki pusial :3 mogłeś tylko nick dać inny, na przykład... próba zemsty frajera czy coś w tym stylu. Życzymy powodzenia w nowej pracy ponieważ taki pracownik to istny skarb! Niech inni uczą się od ciebie nastawienia do pracy oraz współpracowników. Mogłeś chociaż imię prezesa napisać z dużej litery.. trochę szacunku dzbanie. Zrób prawko i żyj długo i szczęśliwie :) ja też mogę pozdrowić ekipę na futrynach? Tak?! Super! To pozdrawiam :)

Stefano
@nowy

Dobrze że chociaż na nocach wypić można. To i ręka pewniejsza.

@Stefano

Sorry ale takie komentarze są chyba zupełnie nie na miejscu nie można mierzyć wszytkich swoją miarą.

nowy

Torin

Jak nazywa się kierownik fabryki na Felinie?

Nico
@Torin

Feliks Feliński :))

Felcoo
@Nico

A tak na poważnie?

Kali
@Torin

Tomasz J. On też nie uzdrowi raka.

Raper
@Kali

Widzę że usunięto mój komentarz na temat kierownika zakładu na felinie Tomasza J komuś się nie spodobał. Powinno się robić (usunięte przez administratora) na badaniach okresowych to by wyszło szydło z worka i by było po sprawie. Może kiedyś to wprowadzą jako badanie standardowe.

??

Ludzie opamiętajcie się sracie w swoje gniazdo!!Nikt Was nie trzyma naprawde!!!Motłoch!!!!

Veni vidi vici

PONIŻEJ OPINIA ZAKŁADU W BIŁGORAJU Niestety nic w tej firmie nie idzie i raczej już nie pójdzie do przodu. Pomijając przestarzały sprzęt i budyki, atmosfera jest nie do zniesienia. Praca bardzo stresująca, trudna i wykańczająca. Kobiety dźwigają ciężkie rzeczy cały dzień, jednak non stop słychać tylko że mało i za wolno. Przerwa 15 minut, "stołówka" to w zasadzie kilka starych stolików i krzeseł, GARNEK z herbatą i dwa czajniki. Ludzie zamawiają obiad z restauracji mogą dostać za to naganę. Zamiast zorganizować zamawianie przez firmę, jak w większość miejsc pracy, trzeba się przemykać korytarzami i chować przed kierownikiem. Żenada. Na halach w zimie wieje i mroźno aż palce sztywnieją, w lecie przy maszynach temperatury do 50°C. Żadnych klimatyzacji, efektownych kaloryferów czy też wiatraków. Wypłaty marne, premie ucinane za byle co. 8,50 zł na godzinę to norma. Grupa zarządzająca to kilku(usunięte przez administratora) bez wykształcenia, co akurat nie jest aż ważne, ale brakuje im dobrego wychowania/manier i kultury. Pracowników traktują jak robaki, wyzysk i poniżanie na porządku dziennym. Żadnych dodatkowych korzyści czy systemu bonusowego. Raz do roku przed świętami Bożego narodzenia można otrzymać kartę Edenred z dodatkową kwotą. Ogólnie to każdy wie jaka jest opinia na temat tego miejsca. Kto jest młodszy i ma okazję odejść, odchodzi. Starsi pracownicy bez możliwości zmiany pracy na miejscu harują za kilku i tak już pewnie zostanie dopóki nie doczekają się możliwość przejścia na emeryturę. Przykro mi, że taki mają los, bo nikomu nie życzę pracować w takim miejscu.

Nic
@Veni vidi vici

Każdy nażeka że ciężko przerwa krótka marne zarobki .Nie jestem majstrem ,kierownikiem na każdym stanowisku stoicie po15 20 a nawet 30 minut i rozmawiacie albo w telefonach i to jest uczciwe? Wiem że ten co tak narzeka że ciężko i mała stawka to najmniej robi.Ludzie za stanie i grzebanie w telefonach nikt wam nie zapłaci .Chciałbym pracować u tych ludzi co tak nażekają na pol-skone , przerwa 60 minut 30 zł na godzinę i pensja 4500. I nie jestem dupowłazem ! Tylko uczciwie pracuję 8 godzin jest w biłgoraju takich pare osób

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE