Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Było napisane, że poszerzana będzie gastronomia ale coś ofert na pomoc kuchenna to nie widziałam... od dawna nikogo kompletnie nie szukali? mieszkam po prostu niedaleko Kościuszki a zatrudnienia szukam, mam doświadczenie na kuchni

Gabriela Nowy wpis

z ostatniej opinii na temat pracy wynikało, że po miesiącu umowy zlecenia jest już umowa o pracę, to standard? widzę, że od początku maja wisi ogłoszenie dla pomocy kuchennej, przy czym podkreślona została praca w stałym zespole. jak licznym? ciekawa jestem ile osób jest potrzebnych aby kuchnia sprawnie funkcjonowała. była też wzmianka na temat premii czy ktoś się odniesie do ich tematu?

Szef Kuchni Nowy wpis
@Gabriela

Pani Gabrielo, Dostosowujemy formę zatrudnienia do oczekiwań pracownika. W zależności od tego czy pracownik jest osobą dochodząca czy praca u nas jest jego jedynym miejscem zatrudnienia. Nasza firma cały czas się rozwija i poszerza swoje usługi również w zakresie gastronomii. W związku z tym staramy się cały czas zwiększać naszą załogę. Tworzą ją ludzie, którzy pracują z nami od lat, jak i nowo zatrudnione osoby. Premia jest dodatkowym elementem wynagrodzenia. Pozdrawiam.

Marcin Nowy wpis

Jedzenie ocena 3 brak szynek drobiowych dłużo sałatek, Pani w recepcji uczy się od miesiąca porażka nic nie potrafi nawed powiedzieć przepraszam.

Magdalena

Co to znaczy konkurencyjne wynagrodzenie? Ktoś tak napisał. Ile takie wynagrodzenie wynosi? :D Później widziałam opinie, że wszyscy mówią, że zarobki dobre. Ale ile dokładnie się tam zarabia :) ?

@Magdalena

Konkurencyjne wynagrodzenie chyba tylko dlatego, ze nikt nie daje tak niskiej stawki jak Koral.

Bartosz
@Byly pracownik

To znaczy ile dają? Najniższą krajową? Bo jak konkurencyjne to myślałem że wyższe niż w innych domach wczasowych.

@Bartosz

Tzn., że na rozmowie obiecują co innego, a przy wypłacie okazuje się co innego i palą głupa. Nie ma czegoś takiego jak wspólne posiłki, grafiku nie ustalisz np na tydzień do przodu, bo co chwilę jest zmieniany na „widzimisię” szefa kuchni, który posadkę wygrał chyba na jakiejś loterii, lub w inny sposób. Pracownicy traktowani są jak tania siła robocza, nie polecam Ci chłopie chyba że lubisz tyrać za pół darmo i wypełniać obowiązki innych.

@Magdalena

Wszystko zależy od doświadczenia i zaangażowania. Chcesz pracować, a nie marudzić to i Cię docenią i zarobisz. Przede wszystkim praca stabilna, zgrany zespół ludzi i super atmosfera.

Pracownik gastro
@Byly pracownik

Koral to super ludzie, zarobki i atmosfera. Pracy wszędzie jest dużo, ale liczy się to, że tu nie jest się anonimowym pracownikiem, a ważną częścią zespołu.

@Byly pracownik

Byłoby miło gdyby byli pracownicy tak samo chętnie jak piszą negatywne opinie przedstawiali się, chociażby z imienia. Na rozmowach przedstawiamy realne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są ich odzwierciedleniem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wyjaśniamy je od razu . Nikt tutaj "głupa nie pali". Wspólne śniadania są i personel kuchni może z nich korzystać tak jak pozostali pracownicy, jeśli tylko ma na to ochotę. Zmiany w grafiku się zdarzają, jak w każdym miejscu. Nie jest to "widzi mi się". Co do wygranej na loterii lub innego sposobu uzyskania posady, chętnie dowiem się jaki to sposób. Taniej siły roboczej u nas nie ma. Jeśli czasem trzeba pomóc innemu pracownikowi to nie jest to wypełnianie obowiązków innych tylko praca zespołowa. Najwyraźniej Pan w zespole pracować nie potrafi, a w kuchni to podstawa. Pozdrawiam serdecznie.

Justyna
@Szef Kuchni

Czy poza wspomnianymi posiłkami pracownicy mogą liczyć na inne dodatki do pensji? Czy mają Państwo również obiady pracownicze za symboliczną kwotę? W poprzedniej pracy spotkałam się z takim rozwiązaniem i chętnie z tego korzystałam.

@Justyna

Pani Justyno, pracownicy otrzymują inne dodatki do wynagrodzenia. Obiady pracownicze również. Pozdrawiam.

@Szef Kuchni

Panie Michale, vel Szefie Kuchni, wymaga Pan od byłych pracowników, aby podpisywali się imieniem i nazwiskiem, a Pan po ustaniu stosunku pracy nie potrafi odebrać nawet telefonu. Natomiast warunki płacy, które przedstawione są na rozmowie znacznie różnią się od wynagrodzenia, które pracownik de facto otrzymuje. Nie wspomnę już o tym, że jeśli chodzi o umowy to z tym u Was kiepsko… :) Rotacja pracowników nie świadczy o tym, że to ludzie „nie nadają się” do tej pracy, tylko jednak coś w Koral’u jest nie tak… Dobry Pracodawca to taki, od którego pracownicy nie uciekają. A wystarczy przejrzeć Wasze ogłoszenia, które notorycznie powtarzają się. W kuchni i pracy zespołowej podstawą jest przede wszystkim ATMOSFERA i stosunki między pracownikami, a u Was, w dużej mierze dzięki Panu jest ona po prostu katastroficzna. Pozdrawiam i życzę więcej pokory :)

Gabriela

Raczej neutralny pracodawca to taki, od którego nie uciekają, bo to chyba naturalne w firmie powinno być, że jakoś za specjalnie nikt zbytnio nie odchodzi. No to jakie konkretnie zmiany byś tu właściwie zasugerował, żeby sytuacja faktycznie mogła się polepszyć?

Szef Kuchni

"Były pracowniku" tego wymaga odrobina kultury osobistej. Chętnie ustosunkowałbym się do wymienionych przez Pana/Panią zarzutów, gdybym tylko wiedział od kogo pochodzą. Tak jak już wcześniej napisałem warunki zatrudnienia omawiane są na rozmowie, a umowy są ich odzwierciedleniem. Rotacja pracowników w obecnych czasach nie jest nowym zjawiskiem. A co za tym idzie ogłoszenia są powielane. Firma również cały czas się rozwija, poszerza zakres usług, co niesie za sobą konieczność zatrudnienia nowych pracowników. Jako firma dokładamy wszelkich starań aby pracownicy byli zadowoleni i z chęcią przychodzili do pracy. Jeśli mimo wszystko pracownikowi nie odpowiadają warunki to niestety na siłę nikogo nie zatrzymamy. Oczywiście, zgadzam się w 100 procentach. Atmosfera jest najważniejsza w pracy zespołowej ale nie tworzy jej jedna osoba tylko cały zespół. Pracownicy również powinni dbać o swoje relacje z pozostałymi współpracownikami. Warto najpierw spojrzeć na siebie i swój stosunek do pracy i innych ludzi. Serdecznie dziękuję, mam ogromne pokłady pokory w sobie. Panu lub Pani życzę natomiast więcej chęci do pracy i empatii.

P

Pracuję w Koralu już jakiś czas i dziwi mnie taka opinia. Na rozmowie wszystko szczegółowo wyjasnione, zakres pracy i wynagrodzenie. Umowę o pracę dostałam po miesiącu przepracowanym na zleceniu. Wypłata na czas i taka na jaką się umawiałam. Rotacja jest ale jak wszędzie. Atmosfera bardzo fajna. Polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Super kontakt z przełożonym, konkurencyjne wynagrodzenie, rodzinna atmosfera. Plusem są darmowe śniadania i pakiet medyczny za darmo dla każdego pracownika co ułatwia dostęp do wielu lekarzy. Jako pracownik czuję się zrozumiany, szanowany i ważny. Polecam pracę w Koral Live.

Byly pracownik

Haha nie ma w tym miejscu czegos takiego jak darmowe sniadania itp. nie wiem skad wziela sie ta opinia, chyba sam Koral je sobie wystawia. Za wszystko pracownik jest rozliczany, wyrzucisz kawalek zdechlego warzywa od razu wrzask pseudo szefa kuchni, ktory co innego mowi, a co innego robi.

Bartosz
@Byly pracownik

Czyli żadnych benefitów i dodatków. Szkoda bo nic tak nie integruje pracowników jak wspólnie jedzenie :D Nawet kucharze nie dostają darmowego posiłku?

@Bartosz

Ogłoszenia o pracę mają skonstruowane pięknie, rozmowa też jest obiecująca, ale realia niestety marne. Mam nadzieję, że w końcu ktoś odważy się powiedzieć na głos i zgłosić te sytuacje gdzie trzeba.

Agata
@Byly pracownik

Ale co miałby zgłaszać i gdzie? Nic nie napisałeś. Że realia marne to jak w większości firm w PL, a nikt ich nie zgłasza nigdzie. Może rozwiń, co tam Tobie zrobili?

@Agata

@Agata a Ty z kadr Koral’a czy z innego działu ? ???? Zgłosić należy chociażby do PIPu i do Sądu Pracy :) tyle napiszę, reszty się domyśl.

Sama prawda. Ośrodek docenia swoich pracowników, a negatywne opinie piszą osoby, które nie sprawdziły się lub im podziękowano, bo pracować się nie chce. Polecam super firma i atmosfera.

@Byly pracownik

Ale to tylko na sugerowaniu, że trzeba się kończy czy ktoś już jakieś działania tu podjął wobec tego?

oliwka

bardzo drogi parking, 40 złotych doba, niestrzezony - chociaż brama na pilota. jedzenie bardzo skromne. ale na hotel 3 gwiazdkowy oki...ale mało ryb...wędzna makrela, w piątek to zbyt mało i w ogóle. dieta sałatkowa..poduszki z żółtymi plamami. brak intymności bo balkony łączone na kilka pokoi, nie można zostawić otwartego okna, bardzo małe pokoje...na korytarzu nie miną się dwie osoby.

oliwka
@oliwka

dodam, że obsługa pierwszego dnia, 4 marca, super, natomiast pani z 6 marca przyniosła chyba swoje problemy do pracy, zero uśmiechu, brak porozumienia w sprawie przedłużenia o pół godziny pobytu, chyba ze z doplatą pomimo skromnego obłożenia w hotelu...nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją w hotelach w Kolobrzegu, ale tam może wyższa pólka...inteligencji i zachecenia do zarezerwowania pobytu na kolejny wyjazd...nie pojadę tam więcej..ale moze w tym hotelu nie zależy nikomu na tym...

@oliwka

No ale skoro wcześniej obsługa była dobra to czy jest sens przekreślać cały hotel z powodu tylko jednej osoby? Ja rozumiem, że idzie się rozczarować, ale to tylko jeden mankament wobec całości. A tak jak zostało wspomniane może akurat miała jakąś trudną sytuację? Chyba każdy z nas miewa taki okres w życiu?

Anna Misiejuk

W KORAL LIVE (Kołobrzeg) jest rewelacyjnie. Oprócz bardzo dobrego wyżywienia , profesjonalnej opieki , w tym również sanatoryjnej , czułam się jak na zagranicznych wojażach.Tegoroczny (lutowy) mój przyjazd był zrealizowany z przyjaciółką która ,wyjeżdżała tylko za granicę.Ona również jest oczarowana.Mój pobyt z przyjaciółkami w ,,Koralu" był kolejnym . Nadmieniam , że jesienią tego roku /2022/ przyjeżdżamy kolejny raz . Z poważaniem .ANNA MISIEJUK z ŁODZI.

Wszystko ok, nieduży ośrodek, super atmosfera, pieniądze na czas, nikogo nie zwolnili z powodu pandemii. Stabilna, dobra praca. Polecam!

Pokojowa

Dużo pracy, dobre zarobki, super atmosfera. Darmowe śniadania, darmowy pakiet medyczny, elastyczny grafik. Warto tu pracować, bo szanują pracownika.

Polecam, pieniądze na czas, fajna atmosfera. Mile wspominam czas pracy w Koralu.

Praca ok, tylko ciężki dojazd jak ktoś jest z poza Kołobrzegu. Gdyby nie to nadal był tam pracowała. Fajna atmosfera i ludzie. Widziałam, że teraz kogoś szukają więc warto, bo szanują pracownika, a nie jak w innych hotelach traktują jak powietrze.

admin

Wiecie jak wygląda praca w firmie Koral Live Sp. z o.o. Sanatorium Uzdrowiskowe i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie i szybki awans? Jak wygląda współpraca z szefem? Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o.
  • Tadeusza Kościuszki 12
    78-100 Kołobrzeg

Sanatorium Uzdrowiskowe Koral-Live Sp. z o.o.