Opinie o Negotrust sp z o o w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Negotrust sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Negotrust sp z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Negotrust sp z o o w Będzin

Pracowałem u nich brak słów wszystko to przekręt i fikcyjne dokumenty do podpisania byle podpis był żenada a wypłaty zawsze cięte nie polecam

N

Witam :) zaczełam pracę 22.05 W FIRMIE Negotrust i jestem przerażona tym co tutaj ludzie wypisują :o

Fakt, regulamin może wystraszyć, ale z doświadczenie wiem, że wszystko zależy od podejścia do pracy, jeśli jest się w porządku, to koordynator raczej przymyka oko. Najważniejsze, że pieniądze zawsze na czas.

Stary pracownik

Widze ze nic się nie zmienilo od czasu kiedy miałem nieprzyjemnosc pracować dla tej pseudo firemki... totalne (usunięte przez administratora) i 5m mułu...Chcę tylko potwierdzić ze kadra kierownicza nie szanuje pracowników i oszukuje na wypłatach jak może. Przestrzegam przed podjęciem pracy dla tej "firmy".

Świst
@Stary pracownik

@Stary pracownik dlaczego masz taką opinię na temat firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w NEGOTRUST?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Negotrust sp z o o? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
kolo

skurwiała firma oszukuje na kazdym kroku szkoda zdrowia i nerwów dla tych naciągaczy omijajcie z daleka szerokim łukiem

Świst
@kolo

@Kolo Czy możesz wytłumaczyć dlaczego tak oceniłeś firmę, na jakiej podstawie? Masz jakieś konkretne zarzuty?

Izabela

@liderka - Tychy, być może jako pracownik tej firmy wiesz jaka atmosfera panuje w oddziale w Będzinie? Czy Negotrust zapewnia jakieś benefity swoim pracownikom? @były pracownik, a czy przypadkiem nie jest tak, że wysokość wynagrodzenia zależny od ilości roboczych godzin, których praktycznie co miesiąc jest różna ilość? Czy uważacie, ze zamieszczone opinie są zgodne z rzeczywistością? Zapraszam do komentowania oraz przypominam, że każda wypowiedź musi być zgodna z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Także muszę jako były pracownik tej firmy potwierdzić, że wszystko na tym forum to prawda. Osobiście zawsze pilnowałem swoich wypłat, zgadzały się do czasu aż do ostatnich moich 2 miesiecy pracy dla tej firmy, potrącili mi jako, że niby kara za rozmowy podczas pracy 100 złotych , a w ostatnim miesiącu 200 złotych całej premii za nie wiadomo za co ... Firma dobra dla studentów ale to już chyba z tego co czytałem poniżej to w czasie przeszłym ...

szczery

nie słuchajcie tej nawiedzonej liderki firma to totalnre (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi jak tylko moga okłamuja na kazdym kroku totalne dziadostwo

liderka - Tychy

Witam, Trafiłam na forum całkowicie przypadkowo ale to co przeczytałam to jest czyste oczernianie firmy przez osoby które zostały zwolnione dyscyplinarnie lub nie wiedzą co to są kwoty brutto bo i z takimi osobami się spotkałam - porażka. Jestem liderką na jednym z zakładów gdzie NT wykonuję selekcję i powiem szczerze przypadków, że komuś wynagrodzenie się nie zgadza praktycznie nie ma!!! Wszyscy piszecie jak to źle i jaka stawka zła.... to po co podejmowaliście się pracować??? jak jesteście tacy zdolni.... Czy ktoś z was kontaktował się z biurem, że wynagrodzenie wam się nie zgadza??? Osobiście polecam pracę w NT!!!! (oddział tychy)

Iwo

Negotrust to dobra firma i widzę, że konkurencja zaciera ręce!!!

Ona11
@Iwo

Hahahahahhahahah!

michal konieczny
@Iwo

konkurencja akurat traci klientów dzięki Nego, widać na tym portalu konkurencja się udziela hehehe

Porażka
@michal konieczny

Widać że jedyne pozytywne komentarze od ludzi z biura... Żałosne!

M.

Witam jestem byłym pracownikiem tej firmy, szczerze mówiąc nie polecam w umowach kary za wszystko za co można mieć. Brak możliwości większych zarobków najniższa krajowa z czego inne oddziały (ja pracowałem w Dąbrowie w Magnie) mają większa stawkę. Jaka to jest sprawiedliwość nowi przychodzą mają tyle samo co stały pracownik. Kierownik to jakiś cham który nie szanuje ludzi. Liderki z referantką siedzą cały dzień przed laptopem i udają że coś robią a tak naprawdę siedzą na fejsie i komentują jakie zdjęcia pracownicy dodają sobie na Facebooka

Koordynator

Straszna bieda. Oni na nic nie mają. Wszystko trzeba mieć swoje a jeszcze potrącają za byle co. Nawet śniadania nie ma jak zjeść!

Mariusz
@Koordynator

Jak Koordynator tak pisze to znaczy że słabo przynosi zysk z zakładu skoro na nic kasy nie ma.

Michał Zaborewicz
@Mariusz

Ot biznesowa odpowiedź, myślisz że trzymasz ludzi za mordę za marne grosze, każdą robotę zrobią i w każdej normie którą wymyślicie ale skończy się to pieprzenie prezesiku z nazwy bo prawdziwemu Prezesowi to możesz buty pastować przed wyjściem, studenci nie są kretynami już szukaj ukraińców.

Never trust
@Mariusz

Jak ma być kasa jak wszystko wy zabieracie a w nic nie chcecie inwestować, a ubrania robocze czy wyposażenie pracowników np w rękawiczki to podstawa! O wszystko trzeba się prosić... Nawet koszulek dla pracowników nie chcą dawać - a dobrze wyglądający pracownik w koszulce firmowej to przecież wizytówka firmy. Super odpowiedz panie Zaborowski zabłysnąl Pan mądrością jak zawsze! Cała ta firma to jeden wielki przekręt i porażka.

prawdomówny

czemu panstwowa inspekcja pracy nie interweniuje zeby to dziadostwo zamknąc do sądu powonni z nimi iśc przeciez to jest jawne łamanie praw pracownika LUDZIE NIE ZATRUDNIAJCIE SIE W TEJ GÓWNIANEJ FIRMIE barany robią z was idiotów obicując stabilne zatrudnienie robicie kilka dni potem won przyjmują nastepnych NIE BĄDZCIE NAIWNI całkowity brak szacunku dla pracownika wypłata nigdy sie nie zgadza UWAGA KARY PIENIĘZNE przyznawane za głópoty

Na szczęście były pracownik

Aż dziw że ta firma jeszcze funkcjonuje i że jej nie zamknęli a z nią wszystkich którzy nią kierują. Porażka! Ludzie to już lepiej w urzędzie pracy się zarejestrować. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wypłaty nigdy się nie zgadzały, ludzi traktują jak szmaty a jak chcesz wyjaśnić niezgodności to robią z ciebie debila. Pracowałem tam jako koordynator i NIKOMU nie polecam, wspaniały Pan Dyrektor J. każe za wszystko kary nakładać i ściągać pracownikom z wynagrodzenia nawet za najmniejsze pierdoly. Zero poszanowania dla człowieka.

zastanów sie zaczym sie zatrud

dziadostwo jakich mało zatrudnienie tylko na umowe zlecenie praca na bardzo krótki okres nie wierzcie temu pajacowi co mówi o ciągłosci pracy na produkcj bo takiej nie będzie nastawienie tylko na zysk jako posrednik szukajcie zatrudnienia na umowe o prace z tą pseudo firmą dajcie sobie spokój szkoda zdrowia i nerwów

Kiedy przelewaja wyplaty?

@Nowy

23 sa zawsze tylko jak przyjdziesz w styczniu do pracy to wyplate dostaniesz dopiero w lutym tak jest w Bitronie przez ta firme i na Watta.

Old Spice
@Nowy

Taaa. Bedziesz oglądał wypłatę jak Stivi Łonder. Znowu coś obetną przynajmniej 300 zł.

Krzysiek
@Nowy

No właśnie. Do dzisiaj nie przelali mi 300 zł. Co tam się dzieje??????

@Old Spice

obcinją tyko jak zasłużysz, mnie nigdy nie obcieli

@Krzysiek

troll

adam

do 24 najpóźniej

Krzysiek P.

Biedak i to przez duże B. Wypłata nigdy się nie zgadza. To jakiś bajzel.

X

Ze swojej pracy jesteście rozliczani, jeżeli się nie sprawdzacie to kary są nakładane.

Wielki

Na Brembo jest ok. Koordynator nie jest najgorszy. Jak ktośchce to zarabia naprawde dobre pieniadze, pomimo niskiej stawki.

BURDEL

Burdel a nie firma. Niekompetentni koordynatorzy, pracownicy to ciemnota bez inteligencji, mobbing, upierdzielanie z wypłaty ile się da z nic, nieogarnięty szef, który nadaje sie do przedszkola. Ogólnie praca dla zdesperowanych, przyjmują całą chołote, nawet po podstawowce. Nie polecam, wystrzegać sie jak ognia!!!

Wojtek
@BURDEL

Proszę o szczegóły. Jesli sa zarzuty do Koordynatorów to prosze o informacje jaki rejon. Wszelkie takie uwagi proszę kierować do biura aby poprawic współprace. Pozdrawiam

nina
@BURDEL

nie obrazaj ludzi z podstawowym wyksztaceniem ponieważ nie są gorsi od ciebie,a ty nie jestes lepszy od nich

Zostaw merytoryczną opinię o Negotrust sp z o o - Będzin

• Jak się pracuje w Negotrust sp z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Negotrust sp z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Negotrust sp z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Negotrust sp z o o