Opinie o Negotrust sp z o o w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Negotrust sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Negotrust sp z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Negotrust sp z o o w Będzin

Cześć, ja pracuję w Nego od 6 miesięcy i jak dla mnie jest spoko. Praca jest praktycznie codziennie, jak tylko chcesz chodzić. Tylko trzeba z Koordynatorem uzgadniać grafik kiedy do pracy masz przyjść. Ze szkołą też da się to pogodzić idą na rękę jak masz szkołę i masz w te dni wolne. A jeżeli chodzi o stawki to są różne zależy gdzie będziesz robić z tego co wiem to są stawki na rękę od 8 zł do 10zł, ale tak jak pisałem zależy gdzie trafisz do pracy bo z tego co wiem to mają trochę tych zakładów gdzie robią. I nie wiem gdzie teraz szukają ludzi do pracy.

Wojtek

Negotrust w głównej mierze bazuje na studentach lub uczniach do 26 roku ponieważ wtedy nie muszą płacić Zusu więc na umowie zleceniu ludzie dostają wiecej na rękę.jest szansa umowy o pracę ale to nie częste.Jak ktoś sie uczy to czy umowa o prace czy zlecenie nie ma znaczenia no chyba że ktoś chce kredyt wziąć albo iść na L4. Stawki w zależności od miejsca pracy między 8-12 na rękę.

?

[usunięte przez moderatora] Może ktoś napisać coś bardziej konkretnie np. jaka jest stawka, gdzie można pracować i czy można jakoś elastycznie ustawiać kiedy mogę iść do pracy?? Ponieważ zaraz zaczynam szkołę a chciałbym coś zarobić dodatkowo.

Wojciech Jarzyna ze Szczecina

Człowieku napisałem Ci wyraźnie,że ilość godzin będzie uzależniona od dwóch czynników - 1 - czy będzie praca w danym zakładzie, i 2 - jeżeli praca będzie to ile godzin będziesz w stanie tam spędzić, to nie umowa o pracę że musisz etatowe 168h wykrecić, jest wolna amerykanka, Wiedz natomiast,ze jeżeli się zadeklarujesz, że będziesz a nie przyjdziesz to masz kłopoty bo umowa-zleconko zawiera różne ciekawe haki na zleceniobiorcę w takich przypadkach, w najlepszym razie Cię [usunięte przez moderatora] a w najgorszym pojadą Ci po wynagrodzeniu.I jeszcze jedno - spodziewaj się,że często gęsto ta "kontrola jakosci" jest wsparciem produkcji czyli [usunięte przez moderatora] jak wszyscy pracownicy z tym,ze nie przysługuje Ci nic:) zależy gdzie trafisz, taki totolotek:) Tam gdzie pracuję mamy wsparcie właśnie Exactu, wszyscy robimy to samo z tym,ze ja mam chociaż płatny urlop, odprowadzane składki i opcję pójscia na zwolnienie lekarskie w razie czego a te chłopaki nie mają nic, i jeszcze mniejsze pieniądze. Tak więc przemyśl czy warto

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Negotrust sp z o o? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
wojciech jarzyna

Zapomnij Kolego o umowie o pracę, taka forma współpracy z tą firmą nie istnieje. W przypadku zatrudnienia dostaniesz umowę zlecenie, która będzie przedłużana z miesiąca na miesiąc, w przypadku gdy będzie ciągłość zleceń dla nich, czyli pracy dla Ciebie, a z tym bywa różnie - kwadratowo i podłużnie - tak czy owak nie można być niczego pewnym. Stawka była jakiś czas temu 9zł brutto lub w porywach 10zł jak miało się dobre notowania lub gdy naparzałeś jak zwykły beduin w weekendy, reasumując 7,65zł netto lub zeta więcej. Nie wiem jak jest teraz więc nie chcę wprowadzić w błąd, przypuszczam,że się nie zmieniło nic na plus zleceniobiorcy. Tragedii nie ma bo są konkurencyjne "firmy", których nazw nie wymienię bo szkoda na słów na takie ścierwa, co [usunięte przez moderatora] jak małpa i dostajesz przykładowo gołe 7zł a pracujesz naprawdę w pocie czoła gdzie kontrola (:D) zamienia się w akord.

Wojciech Jarzyna ze Szczecina

Jeżeli ktoś szuka STAŁEJ PRACY to powinien tego typu firmy jak m. in Negotrust, świadczące usługi z zakresu "kontroli", sortowania i selekcji komponentów i detali dla firm z sektora automotive omijać szerokim łukiem i traktować z przymrużeniem oka! W tych firmach nigdy nie ma niczego pewnego, warunki i system pracy zmieniają się jak w kalejdoskopie, sama praca najczęściej odbywa się w partyzanckich warunkach, przy użyciu najprymitywniejszych narzędzi lub po prostu na zasadzie OGLĘDZIN za pomocą własnych dłoni i oczu. Z fachową kontrolą jakości, w warunkach laboratoryjno-pomiarowych przy użyciu specjalistycznego sprzętu nie ma to absolutnie nic wspólnego gdyż sama nazwa kontrola zakrawa tutaj na kpinę, z bardzo wielu względów. Zazwyczaj wygląda to tak, że zleceniodawcy szukają takich śmiesznych firemek, by jak najszybciej dokonała ona selekcji jakiejś wadliwej lub podejrzanej partii swojego produktu. Wówczas taki Negotrust oferuje Wam pracę, nawet 24h na dobę możecie spędzić w zakladzie wbrew jakimkolwiek przepisom, byle tylko dotrzymać terminu bo ktoś przecież do czegoś się zobowiązał, reszta nie gra roli, byleby tylko odwalić sztukę i wziąć kasę, niemałą zresztą. Dla Was zostaną resztki i ochłapy, marne grosze na śmieciowej umowie. Następnie detale do kontroli się skończą lub zleceniodawca zrezygnuje z danej firmy, widząc że przeprowadzana kontrola stanowi jedną wielką FARSĘ. Wówczas czekacie w domach pod telefonami, aż Wasz mocodawca dostanie kolejne zlecenie gdzie indziej. Koordynatorzy uzurpują za to sobie prawo do nękania Was telefonami, nawet w środku nocy bez ograniczeń, nawet w święta koscielne i panstwowe bo to dla firmy być albo nie być w danym zakłądzie! Reasumując więcej nerwów człowiek straci niż pożytku z tych zarobionych paru groszy, na które i tak trzeba wytrwale odczekać do 20 każdego miesiąca i skrupulatnie spisywać godziny swojej pracy, gdyż czasem można się niemile rozczarować gdy na koncie po przelewie widzicie kilka lub kilkanascie zlotych mniej niż wynika z Waszych obliczeń. Jako że nie jestescie pracownikami danych zakładów, nie odbijacie się kartami przy wejsciu i wyjsciu w zakładach, nigdzie nie dostaniecie potwierdzenia czasu pracy, jedynie w tych smiesznych raportach z kontroli, które znaczą mniej wiecej tyle co nic i stanowią podstawę do podliczania roboczogodzin każdego z Was i potencjalnych wypłat.I NIE WIERZCIE TYM BREDNIOM PODANYM W OGŁOSZENIU,ZE MOZNA TUTAJ ZDOBYĆ CENNE DOŚWIADCZENIE W ZAKŁADACH PRZEMYSŁOWYCH, KTÓRE ZAPROCENTUJE NIBY W PRYSZŁOŚCI, TUTAJ PRZYJMUJĄ WSZYSTKICH JAK LECI, TYLKO ZLAPIĄ GDZIEŚ ZLECENIE, NAWET WASZA BABCIA MOGLABY TO ROBIĆ GDY TYLKO BĘDZIE W STANIE SAMODZIELNIE SIĘ PORUSZAĆ I MA PRZYZWOITY STAN WZROKU A ZASZLABY TAKA POTRZEBA BO BRAKUJE RĄK DO PRACY, TA PRACA JEST DOBRA JEDYNIE DLA UCZNIOW CO CHCĄ SOBIE ZAROBIĆ WEEKENDOWO NA PARĘ BUTÓW LUB SPODNIE, EWENTUALNIE DLA STUDENTA DZIENNEGO MAŁO WYMAGAJĄCEGO KIERUNKU ŻEBY ZABIĆ NUDĘ I ZAROBIĆ NA PIWO LUB WEEKENDOWY WYPAD DO KNAJPY ZE ZNAJOMYMI, NA DŁUŻSZĄ METĘ ŻADNEJ PERSPEKTYWY I BRAK PEWNOŚCI PRACY BO JEST SIĘ RZUCANYM JAK ZWYKŁY ŚMIEĆ POMIĘDZY JEDNYM ZAKŁADEM I DRUGIM, GDZIE TYLKO SĄ ZLECENIA I TAK W PĘTLI, GDZIE BĘDZIE JAKAŚ ROBOTA TO WÓWCZAS DO WAS DZWONIĄ I KAŻĄ PRZYJŚĆ, CZASEM MOZECIE SPODZIEWAĆ SIĘ NIEUSTANNEJ TELEFONIADY BO JEST MILION KONCEPCJI NA DOBĘ I NIE MOŻNA ABSOLUTNIE NICZEGO ZAPLANOWAĆ BO TRZYMA WAS PRZECIEŻ DOMNIEMANA PERSPEKTYWA POJSCIA DO PRACY, KTÓRA NIEKONIECZNIE MUSI SIĘ ZIŚCIĆ. Na koniec o zarobkach w Nego - nie są najgorsze biorąc pod uwagę konkurencyjne firmy, ale o poważnym zarabianiu na chleb absolutnie nie ma co marzyć z ww. powodów. Jeżeli komuś się chce pracować a nie tylko chodzić do pracy by wpadło parę złotych ODRADZAM! Lepiej iść na linię produkcyjną, nawet przez pośrednika ale na umowie o pracę, przynajmniej odprowadzają Wam składki emerytalne i macie pewny etat - kieruję to zdanie do osób poważnych, które mają chęci , motywację i predyspozycje do pracy fizycznej i niezbyt wybujałe ego,że skoro jestem studentem lub ewentualnie absolwentem jakiegoś smiesznego kierunku na smiesznej uczelni to świat przede mną stoi otworem:)TUTAJ NICZEGO SIĘ NIE NAUCZYCIE, DOŚWIADCZENIE Z TEJ PRACY JEST RÓWNE ZERU. JEDYNIE TYLE, ŻE MOŻNA POPRZEBYWAC W PRACY ZAZWYCZAJ W FAJNYM TOWARZYSTWIE BO WIĘKSZOŚC LUDZI JEST NAPRAWDĘ OK. Jedyne sensowne rzeczy, które stamtąd wyniosłem to umiejętność obsługi laserowego profiloskopu do laboratoryjnej kontroli optycznej formatek szkła na obecność zniekształceń i zanieczyszczeń w taflach szkła przemysłowego oraz oceny parametrów z tych pomiarów pod kątem norm jakościowych stosowanych przez inżynierów jakości i produktu,ale wyniknęło to bardziej z przypadku gdzyż nasze oględziny nic nie wykazywały a buble sobie szły do klientów:D Pozdro dla [usunięte przez moderatora]

****

witam w jakich firmach pracowaliście pod tą agęcią(na terenie tychów)

Haha smiać mi sie chce jak czytam te wypowiedzi xD. Pracowałem w tej firmie hm 3 albo 4 razy jak kasa byla potrzebna w wakacje :). Przyjmują tam bez problemu każdego, dosłownie każdego. Pracowałem W Saint Gobaint jak jeszcze byli tam, za czasów [usunięte przez moderatora] było spoko, jak go (usunięte przez administratora) to sie zwolniłem, poźniej wróciłem bo kasa byłą potrzebna to z miejsca mnie przyjeli nawet nie wysyłałem cv tylko kumplowi powiedziałem zeby zapytał sie czy moge przyjść xD. Nie sprawdzili nawet dowodu - porażka. [usunięte przez moderatora] Poźniej wróciłęm w jakoś w wakacje ale już byli w Auresie, tam odrazu zauważyłem, że jakoś kierownictwo auresa nie lubuje tej firmy. Było tam pare fajnych osób :) najlepsi jednak byli w ci pierwsi przyjęci do Saint Gobaint :) [usunięte przez moderatora]Ogólnie nie polecam tej firmy, może studenci, którzy chcą pracować na pół etatu.

ziom

Śmiechu warta to jest mało powiedziane, nastawienie na jak największe zyski kosztem wszystkiego na czym się da zaoszczędzić: stawkach, narzędziach pracy, odzieży roboczej, dojazdach pracowników na oddelegowane zakłady, biorą najgorsze selekcje gdzie praca jest w ciągłym napięciu i stresie OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ, są inne konkurencyjne firmy gdzie zarabia się lepiej, jest lepsza atmosfera i o wiele lepsza jakość wykonanych selekcji.

anonim.

Widzę że wiele opini jest złych a te dobre to z góry negotrustu piszą.Chcecie się dowiedzieć jak jest to przyjmijcie się do tej niby firmy co tak dobrze niby płacą.Znam tą firme i wiem że jest syf i lepiej nie będzie bo są za chciwi!!!.Dla siebie jak najwięcej a pracownikowi same ochłapy!!!.[usunięte przez moderatora]

Ale wy macie problemy małe zarobki jak się opiernicza to tak jest w częstochowie ludzie nie nazekaja bo przykładaja się do pracy i zarobki u kilku pracowników są na poziomie ok 2 tys a niektórzy z tego co mi wiadomo mają prawie 3 kafle

bremboman

Widzę, że jest tu ciekawa dyskusja, więc dodam swoje 3 grosze. Pracowałem w zeszłym roku na brembo - ogólnie robota była znośna, ludzikie też ok (było nawet całkiem śmiesznie) dopuki nie pojawiał się kordynator [usunięte przez moderatora] do wszystkiego, co się da (zależnie od jego humoru). Sprawiał wrażenie człowieka totalnie nieogarniętego (i nie chodzi mi o to, że codziennie pytał się \\\"co robisz?\\\" i trzeba było tłumaczyć całą procedurę kontroli, chociaż ten model tarczy robiliśmy cały czas przez tydzień). [usunięte przez moderatora]

Zbyszek

Wypłaty są w terminach, wypłacają, tylko że nie ma czegoś takiego jak grafik i robisz ze 2 razy w miesiącu. Taka praca dorywcza dla studenta, żeby zarobić na piwo.

xxx

Nie wiem jak wam ale mi się praca podoba, mogę dostosować pracę do szkoły, wolę pracować w Nego niż iść do Reala rozkładać towar czy na kasę albo smażyć frytki do Maca. Jestem na 3 roku studiów i taka praca wydaje mi się jest ok dla osób jak ja które zaczynają pracować i poszukiwać doświadczenia aby po studiach na rozmowie o pracę powiedzieć hmhm mam dyplom i chcę zarabiać 5 tysi, Ale czytając wypowiedzi to widzę, że wiele mega doświadczonych osób chciało by już w pierwszej pracy zarabiać te 5 tysi - haha dobre:)

Kiler

Nie pracujcie tam bo tam jest porażka Wypłaty nie sa w terminach

Bobik

Chca sie nachapac pieniedzy tak odrazu a na dłuzsza mete to nie ma szans Pracownikowi spokojnie mogli by dac 10 na reke no ale szacunku do nich nie maja W dzisiejszych czasach to jest nie dopuszczalne Nie ma tej roznicy w płacy czy człowiek bez wykształcenia czy z wykształceniem

Betix

Dokładnie Firma ktora nie ma racji bytu na rynku To skandal jakie sa tam zarobki. A jeszcze na dodatek nie wypłacane w terminach To długo nie pociagnie

Jest 21 grudzień Wigilia w sobotę,a firmie jak widać nie spieszy się z przelaniem pieniędzy,trzeba czekać na te marne grosze jak na zbawienie aby potem na szybko robić zakupy itp

tur

Ludzie mili nawet bardzo fajni, tam nawet nie wypada być nie miłym. Niestety odpowiedzialność zbiorowa...jak się okazało, ze zniknął jakiś przedmiot narzędzie a było to kolejny raz, to szef wpadł w mały szał i kazał robić niewykonalną pracę w dowolny sposób, ale on narzędzia już nie sprawi. A czas leci i dobrze, że linia pracowała na inny model. No to ja rozumiem, ale szef po prostu trochę ubliżał i osobiście zasłużył na manto za słownictwo wtedy. Ja nie brałem narzędzia, ale to była właśnie odpowiedzialność zbiorowa. Poza tym szefowie mili, nawet jak odchodziłem 2 razy z firmy, to byli mili.. po prostu podziękowaliśmy sobie za współpracę jak przystało. Do dzisiaj się cieszę, że spotkałem normalnie facetów, którzy nie owijają w bawełnę i nie przedstawiają wyrażnych antypatii - po prostu zajmują się pracą, każdy wydaje się być traktowany tam równo, chociaż młode ładne laski raczej mają pierwszeństwo w awansie... dlaczego mi nie zaproponowano liderowania ? mam wrażenie nawet jakbym się nadawał, to bym nie otrzymał takiej propozycji. No i mankament, pieniądze bardzo słabe...dlatego nie wachałem sięodchodzić, gdy znajdowałem lepszą pracę.. co spotykało się ze zrozumieniem szefostwa. Umowy śmieciowe, z mnustwem chaczyków, aby mniej kasy zapłacić pracownikom. Pozdrawiam liderkę, liderów; (usunięte przez administratora) teraz w 3 miesiące zarobiłem to co w negotruście przez 7 miesięcy bym zarabiał. albo 8, czy 9 miesięcy.

mart

Pracowałem tam przez jakieś pół roku, może więcej z przerwami jak byłem jeszcze studentem (fajne czasy :-))Pracowałem w kilku firmach - Mikołów, Sosnowiec i Tychy. Ogólnie było ok. Dobra praca dla studentów - niezobowiązująca, grafik ustalany cotygodniowo tak jak ci pasuje. Niestety działa to też w drugą stronę - był okres, że można było pracować max. 2-3 dni w tygodniu, a czasami przez miesiąc nic się nie trafiło. Stawka - 10 zł/h, w wyjątkowych sytuacjach płatne więcej. Zawsze na koncie o czasie. Ludzie bardzo fajni (ci, z którymi pracowałem - dalej mamy jeszcze jakiś tam kontakt). Co do koordynatorów i szefa to ogólnie mili - czasami nawet podwozili do domu, ale można było wyczuć czasami, że nie mają jeszcze za dużego doświadczenia w tym co robią. Ogólnie polecam, jeżeli traficie na okres, w którym firma będzie miała dużo zleceń. pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Negotrust sp z o o - Będzin

• Jak się pracuje w Negotrust sp z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Negotrust sp z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Negotrust sp z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Negotrust sp z o o