logo Negotrust sp z o o

Negotrust sp z o o

Będzin

Opinie o Negotrust sp z o o

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina 2013-08-28 21:19:53
Owszem pracowałem w kilku takich firmach a pracowałem bo nic innego nie było, gdybyś czytał ze zrozumieniem nie zadawałbyś zbędnych pytań, więc synku nie pitol mi tutaj że jestem ekspertem, po prostu opisuję jak to wygląda bo co nieco doświadczyłem. Puenta jest taka, że nie jest to stała praca, wszyscy kumają oprócz Ciebie jak widać.
do anonim 2013-08-28 21:26:58
haha swieta racje ma Jarzyna, przyjdź przez Exact na kontrole jakosci do sango:D zapewne zagościsz na bokach, na piecu bkt:D jak dotrwasz do konca dniowki jestes gosc:)
anonim 2013-08-29 11:33:37
Marek, a czy jak.zaczynales prace, to powiedzieli Ci ile miesiecy bedziesz na zleceniu pracowal i od kiedy przechodzisz na umowe o prace?
Mikey 2013-09-01 20:09:18
Pracowałem rok czasu w tej firmie i twierdzę, że to był rok kompletnie stracony, łudząc się zapewnieniami że coś się zmieni. Praca w kratkę czasem z przerwą 2-3 tygodniową, a jak już była na chwile albo taka lipna na takich zakładach gdzie nikt nie chce pracować i biorą takie DAREMNĄ FIREMKĘ zarzyna pracowników. "Prezie" mają jeden cel jak najwięcej wydusić z pracownika by naładować w bęben ile jest tylko możliwe. Umowy rozbijane na dwie w jednym miesiącu żeby czasem składki i podatku nie zapłacić, oszczędności na wszystkim narzędziach pracy, ubiorze i tym co naprawdę się należy a nie gówniane umowy i obietnice, tankowanie na auta prezesów żeby nie płacić stawek wynajmu auta od pracownika tak jak to powinno być i w innych firmach funkcjonuje. Przez rok współpracy nasłuchałem się tyle ŚCIEMNIANIA I NIESPEŁNIONYCH OBIETNIC że z miłą chęcią opuściłem tą śmieszną firemkę i się cieszę że mnie już tam nie ma a pewnie ŚCIEMA, OBIECANKI i [usunięte przez moderatora] dalej panują.
3
anonim 2013-09-17 14:16:53
jak to umowa rozbijana na dwie w jednym meisiącu? rozumiem ztego, że skoro umowa podpisywana co miesiąc to jakaś śmieciówka, ale o co chodzi z tym rozbijaniem na 2?
1
anonim 2014-01-25 00:56:57
Pora napisać kilka słów o tej "firmie". Na dłuższy czas (więcej niż 3 miesiące), kategorycznie nie polecam! Zacznijmy od góry tej piramidy. Szef pojawia się raz na jakiś czas (wszyscy go widzą, nie da się go nie zauważyć), tylko po to, żeby się zapytać dlaczego nie wyrabiasz się z kontrolą (oczywiście to pytanie retoryczne, nie myśl, że zdążysz odpowiedzieć), dlaczego norma jest nie wyrobiona (chociaż jest dopiero godzina po przyjściu do pracy) i dlaczego jest taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] człowieku! kontrolując nie zwracasz uwagi na (usunięte przez administratora), przecież dobrze wiesz, że nie liczy się jakość, tylko ilość). Stoi za Twoimi plecami i patrzy jak kontrolujesz (za każdym razem mam ochotę zapytać "na co się gapisz?"). Umowa zlecenie (co miesiąc podpisujesz nową). Nowi pracownicy muszą trafić na naprawdę świetny okres, żeby od razu nie zostać "pod telefonem" (jeśli to usłyszysz, szukaj innej pracy - nie zadzwonią). Oczywiście są też pozytywy. Stawka nie jest zła, chociaż nie jest też stała (nie licz na to, że jeśli zostaniesz "liderem", dostaniesz tą premię, którą Ci obiecują). Praca nie jest ciężka - trzeba wiedzieć jak robić, żeby się nie narobić. I z jakimi ludźmi być na zmianie (bo zdarzają się też ci "życzliwi", którzy lubią strzelać z ucha, bo myślą, że dostaną premię - haha nie dostaną). Koordynatorom współczuję. Dostają wszelkie zj*eby za to, że żyją. Co im z tego, że zarobią troszeczkę więcej, skoro nie mogą spać po nocach, bo muszą kombinować ludzi i być dostępnym o każdej porze dnia i nocy? Skoro mowa o nie spaniu - zdarzają się też reklamacje, dzięki którym masz szansę sprawdzić swoją wytrzymałość i pracować aż 24h! Reasumując - praca dla studentów lub ludzi, którzy są na rozstaju dróg i jeszcze się zastanawiają czy wyjechać z kraju teraz czy za chwilę. Powodzenia. Haha.
Michał Zaborowski 2014-02-02 22:49:18
A tak wszyscy narzekacie(usunięte przez administratora) ale to nie prawda my mamy od studenta 12zł za godzinę pracy na czysto, na umowę o pracę mielibyśmy 4 zł rachunek jest prosty. (usunięte przez administratora) kto chce dołączyć do tego projektu proszony jest o zgłaszanie się do biura lub do mnie, potrzebni będą również Koordynatorzy tych imigrantów rozmawiajacy w ich językach, a tak wogólę to ja nie narzekam biorę 5800 zł (usunięte przez administratora)
1
Marius Zaborowski 2014-02-15 22:05:42
Michał co ty opowiadasz, praca na produkcji wymagania: programowanie c++ prawo jazdy abcdefgi uprawnienia na wózki inwalidzkie wiek 25 lat wymagane doświadczenie 10 lat oferujemy: wysoka stawka 4,2PLN Brutto starych złotych, możliwości rozwoju kontakt z ciekawymi ludźmi kontrakt na lata ;-), kontrakt na lata o dzieło bez możliwości rozwiązania(usunięte przez administratora)
poqo 2014-02-21 14:40:35
widać, że macie dobre humory w tej pracy, widocznie to jej duży plus. Ale zaśmiecajcie wątku nierzeczowymi postami
stokrotka 2014-07-06 18:28:27
Mało wytrwali jesteście i tyle... myślicie wszyscy że przyjdziecie pośmiejecie się a kasa sama wpadnie... haha haha praca w tej firmie do najlżejszych nie należy dość często trzeba pasa zaciskać żeby na coś zapracować, no ale dzieci słońca myślą że im wszystko z nieba spadnie... ha ha ha
biotek 2014-07-06 21:55:44
jak dla mnie to za dużo w tym wszystkim pięknego pisania o misji i celu Negotrusta. Oczywiście jeśli chodzi o informacje zawarte na ich oficjalnej stronie. Bo już po tym co napisane jest tu na forum to można sobie wyobrazić jak wygląda naprawdę atmosfera i warunki pracy w tej właśnie firmie. Od ideału to się troszeczkę niestety różni
Walimir 2014-11-17 17:44:35
Dlatego sugeruję dywersyfikować źródła uzyskiwanych informacji. NIe wszystko złoto co się świeci tak samo nie wszystko prawda co ludzie wypisują. Jeżeli ktoś potrafi realnie spojrzeć na firmę to dostrzeże jej plusy i minusy. Uważam jednak że problemy pracownicze ich się nie trzymają. Zawsze ktoś do pracy się znajdzie.
1
oli 2014-12-02 13:18:57
Wiecie, praktycznie wszedzie teraz sa normy ktore trzeba wyrobic- banki, poczta- tez tak maja. Osoby na wysokich stanowiskach musza wyrabiac sie ze wszystkim na czas bez wzgledu na ilosc powierzonych obowiazkow.... zamiast narzekac moze lepiej wziasc sie w garsc i starac sie przynajmniej, aby wyrobic normy. Jak sie chce, to sie da..... moze ktos z was orietuje sie czy poszukuja aktualnie kogos do pracy???
aga 2014-12-15 17:58:11
A jak z. Wyplatami bo robie drugi miesiac. I wyplate mam dopiero 22 grudnia wyplacsja na czas
Luft Wafel 2014-12-16 17:04:29
Czesc pracuje w nego (brembo) już jakiś czas wiec po kolei: wyplaty w terminie około 23 każdego miesiąca lecz prawie przy każdej kasa się nie zgadza i trzeba się uzerac o swoje. Staanowiska selekji , przepakowania na godzine i pakowania na uwaga:akord !! selekcja spoko ale zapomnijcie bo obsadzona przez starych pracowników, czasem będziecie robic na przepakowaniu a czasami na akordzie. placa z 26 groszy od tarczy(akord) i 10 brutto na przepakowaniu i jedziesz z koksem na linii przy akordzie az Ci loj kapie z 4 liter. normy na akordzie nie do wyrobienia ..oczywiście zależy od kodu tarczy bo jest kilka na których zarobisz... kimat spoko ludzie spoko... .ps jak nie wyrobisz 100% tylko 80 to się nie przejmuj bo i tak oberwie lider zmiany....he he pozdro
mieszczysław 2015-07-08 12:48:42
@luft wafel dziękuję za informacje, dla mnie szukając nowej pracy priorytetem jest przede wszystkim żeby płacili wynagrodzenie w terminie. natomiast słyszałem że w Tychach poszukują obecnie operatora wtryskarki i taka posada najbardziej mnie interesuje. napisali w ofercie że wyjazdy służbowe, ciekawe o co z tym chodzi. to co, mam po Polsce z wtryskarką jeździć?
Chochoł 2015-07-27 10:30:53
Czas w końcu coś napisać o firmie, w której spędziłem 2 lata. Były to lata w sumie na plus. Od początku pracowałem na Auresie w Sosnowcu (Jedyny zakład w swoim rodzaju :D ). Atmosfera w zakładzie fajna, ludzie ciekawi, choć jak wszędzie zdarzały się poje.y. Wypłata zawsze na czas, raz mi się tylko nie zgadzało, ale wszystko było później uregulowane. Praca lekka, ale na pewno do przyjemnych jej zaliczyć nie można. Zarząd firmy tworzą przedsiębiorczy ludzie. Zawsze idzie się z nimi dogadać. Często zdarzają się delegacje na inne zakłady, gdzie można poznać funkcjonowanie innych obozów (zakładów) pracy i trochę tam popracować. Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to szansa na to jest zawsze, czego ja jestem wydaje mi się dobrym przykładem. Zaczynałem jak wszyscy od inspektora jakości, a skończyłem jako koordynator. Wystarczy chcieć i coś sobą zaprezentować i parę razy uratowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym (bez żadnego lizodupstwa itp.).Praca w Negotrust jest dobra na chwilę, ale także na dłuższy okres czasu. Podsumowując nie żałuję tego czasu, który poświęciłem dla tej firmy, chociaż niejednokrotnie miałem dosyć i chciałem tym wszystkim rzucić i mieć wszystko w tyle. Na koniec chciałbym pozdrowić przede wszystkim ludzi z Auresu i zarząd NT. Dziękuję za uwagę.
ruuuda 2015-08-05 17:25:20
Długo się zastanawiałam czy napisać swoją opinię tutaj na temat firmy Negotrust, i po stwierdziłam, że napiszę parę zdań o pracy dla tej firmy. Współpracowałam z nimi ponad 2 lata, i jakby ktoś się mnie zapytał czy drugi raz rozpoczęłabym "przygodę" z NT, stanowczo bym odpowiedziała, że NIE. Firma, która nie patrzy na swoich pracowników tylko na siebie, by utrzymać się na byle czym. Stosowanie szantaży typu - zostaniesz zwolniona jak nie pojedziesz na tygodniową delegację, gdzie nie należy to do Twoich obowiązków. Na rozmowie o pracę jest wspominka o delegacjach - dla chętnych. Co do wypłat to prawda, są wypłacane w terminie ale często bywało, że dostałam mniej niż powinnam dostać bo np. koorydnator zgubił raport i nie został wprowadzony do systemu, i musisz się prosić o oddanie tego co Tobie się należy! O premiach to już nie wspomnę, za dobrą pracę masz tylko obiecane to co Ci się należy, i musisz się przypominać. Firma przyjmuję wyłącznie osoby uczące się i studiujące w szczególności zaocznie, więc weekendy powinny być wolne dla tych osób niestety jednak często zdarzało się zmuszanie pracowników do pracy na weekendy, nie przyjmowali do wiadomości: że masz pilny egzamin bądź ćwiczenia na których musisz być by być dopuszczony na egzamin. Co do reklamacji, na szczęście mi się nie zdarzyło ale każdy może popełnić błąd jak to człowiek, występowało zastraszanie odcięciem wypłaty czy pokryciem całej reklamacji a wiadomo każda firma/zakład ma inna cenne za reklamację, a jak wiadomo na każdym zakładzie zdarzają się reklamacje czy tego się chce czy nie. a co do koordynatorów do niektórzy są spoko a niektórzy to porażka, bywały takie dni, że nikt nie raczył sprawdzić co się dzieje z pracownikami na zakładzie, mieli po prostu to w du*pie, żeby tylko hajs się zgadzał ;)
Jedynie dobrze wspominam dobrze współpracę z osobami, które pracowały bądź dalej pracują dla tej firmy. Bez nich nie wytrzymałabym tak długo w tej firmie.
Dlatego kto się stara czy dostał propozycję pracy dla tej firmy, niech się porządnie zastanowi na tym. Są o wiele lepsze firmy zewnętrzne, które lepiej cenią pracowników i potrafią coś wywalczyć dla firmy, zeby było lepiej dla swoich pracowników na zakładach, a nie trzymania się byle jakiego gów*na, jak to firma ta robi. :) Jestem na NIE!
ruuuda 2015-08-05 17:29:08
Sorry za byki jak jakieś występują ;)
produktive 2015-08-07 15:55:56
z jednej strony to dobrze ze zatudniaja mlodych ludzi na studiach zaocznych, ale przeciez studianei sa codziennie tylko co 2 tyg a egzamin jedyne na pol roku nie hce sie wierzyc ze na takie lekkie ustepstwo firma nie szla. a dwa ze oprocz pracy zawsze wazni sa ludzi ktorzy pracuja tam a jak sama @ruuuda wspomnialas bez nich byc nie dala rady. z tego co widze strasznie duzo naborow do firmy trwa w roznych regionach ja sie zainteresowalem stanwoiskiem pracownik produkcji..
ruuuda 2015-08-08 17:37:03
tak napisałam o egzaminach jednak nie tylko o tym pisałam, niektórzy studenci mają zajęcia co weekend (należałam do tych studentów) i jak wiadomo na studiach są wykłady jak i ćwiczenia obowiązkowe i kolokwia w zależności od wykładowcy, więc było problemem o wolne w weekend, ale trzeba postawić ich do swojego czy do muru jak to się mówi ;) dla mnie są studia priorytetem.
dużo naborów bo na niektórych zakładach są ciężkie warunki gdzie niestety nie można wytrzymać pomimo chęci. ale o tym NT nie mówi :)
Wojtek 2015-08-21 09:38:23
Negotrust w głównej mierze bazuje na studentach lub uczniach do 26 roku ponieważ wtedy nie muszą płacić Zusu więc na umowie zleceniu ludzie dostają wiecej na rękę.jest szansa umowy o pracę ale to nie częste.Jak ktoś sie uczy to czy umowa o prace czy zlecenie nie ma znaczenia no chyba że ktoś chce kredyt wziąć albo iść na L4. Stawki w zależności od miejsca pracy między 8-12 na rękę.
e31 2015-09-06 21:29:31
słuchajcie znalazłam oferty pracy od firmy Negotrust Sp. z o.o., może ktoś chciałby spróbować do nich aplikować, szukają teraz osób na stanowisko pracownika produkcyjnego w Zabrzu, Tychach, Dąbrowie Górniczej, operatora procesów montażowych i elektronicznych w Sosnowcu, koordynatora oddziału w Będzinie
Pan Pak 2015-10-17 17:46:21
powiem tak , NIGDY nie przejmuj się pracą bo i tak( usunięte przez administratora ) ci płacą ;]
hary 2015-10-17 20:48:24
haha no coś w tym jest @Pan Pak, a tak poza tematem to ja się zastanawiam czy możliwe jest u nich we wrocławiu dostanie się na jakiś staż, czy coś takiego, bardzo zależy mi na zdobyciu doświadczenia i ich firma wydaje mi się całkiem interesująca, jeśli wiecie coś na ten temat to proszę o doradzenie :)
pracownik 2015-11-29 13:32:50
Pracowałam w tej firmie pare miesiecy i bardzo załuje... Wypłata co miesiac sie nie zgadzała, przewaznie kilku osobom, po zgloszeniu sprawa została olana i zapomniana... Pracy mało, przewaznie kilka dni w tygodniu było wolnego.. Traktowanie pracowników ... zostawia wiele do zycznia... czesto o nich zapominano ze wogole pracuja. po miesiacu wolnym zadzwonilam zapytac co dalej... z czego poprostu szef zapomnial ze tam pracuje.. inni pracowali codziennie, inni mieli ciagle wolne.. masakra..
1
gfd 2015-11-29 21:01:52
widziałem że teraz firma Negotrust Sp. z o.o. prowadzi na prawde dużą rekrutację, można teraz aplikować między innymi na stanowisko kontrolera jakości
hary 2015-12-02 00:03:33
i mają całkiem dobre warunki finansowe, z tego co patrzyłem, teraz, także póki jeszcze miejsca są wolne to aplikujcie bo pewnie jak świeże bułeczki się rozniosą
eoeo 2015-12-04 13:45:44
troche u nich jest tylko ofert, ale wydaje mi się, ze najlepsza to ta jako kontrolel jakości, przyjmuja tam tylko ludzi z doswoadczenienie i to min 2 lata.
1
igor 2015-12-06 16:56:02
Nie wiem czy nie lepiej aplikować jako inspektor jakości, bo kontroler jakości jak napisali w ogłoszeniu zarabia 13 zł brutto, jak dla mnie trochę mało.
1
Jelcz 2015-12-18 13:12:11
Nego teraz przyjmuje dużo osób do autolivu w jelczu. Płacą 13 plus dodatki.
romak 2015-12-18 21:00:05
no no, jak po 13 zł na godzine to to się naparwde opłaca przy pełnym etacie, ale wiem, że jako koordynator oddziału możesz i po 15 zarobić z tego co wiem.
Olo 2015-12-18 22:26:44
Niezla kupa. Za 13 brutto to niech sobie sami robią.Z resztą widać że to z biura ludzie piszą jak to tam ładnie. Szukają wolontariuszy.......
1
J 2015-12-30 20:22:58
@Olo powiedz mi więc w jakiej innej firmie z tej branży dostaniesz więcej niż 13 zł brutto? To wcale nie jest zła stawka jak się nad tym zastanowić i porównać.
negalr 2016-01-09 02:13:42
Mówicie o kontrolerach jakości ? Rzeczywiście 13 zł to nie jest to czego można byłoby się spodziewać. Z drugiej jednak strony może jest szansa na podwyżkę prędzej czy później..
mayro 2016-01-10 20:31:18
Dla jednych 13 zł to dużo dla innych za mało, ale jest to stawka podstawowa do tego co miesiąc można dostać premię od 100 do 300 zł. w zależności jak pracownik pracuje i czy się angażuję w wykonywane obowiązki. Często również zwraca koszty dojazdów do pracy jeśli pracownik mieszka w innymi mieście niż te w którym został zatrudniony. Firma Negotrust stwarza również realne szanse rozwoju dla najlepszych pracowników, a wyjazdy służbowe pozwalają poznać specyfikę pracy na różnych zakładach. Jest dużo plusów podjęcia pracy w tej firmie z pewnością jest to dobry pracodawca dla młodych osób które dopiero stawiają pierwsze kroki w pracy, można również zdobyć cenne doświadczenie.
muminek 2016-01-11 12:09:54
@negalr potwierdzam w ofercvie na kontrolera jakości w Laskowicach dają 13 zł, ale koniecznie trzeba nadmienić że jest to wynagrodzenie podane już w brutto
byly pracownik 2016-01-15 20:02:05
haha...tylko pamietaj ze calego miesiaca nie przepracujesz bo tam ciagle wolne. jak nie ma zamowienia to wolne.. wiec nawet tysiac nie zarobisz.. a nadodatek przyjmuja osoby uczace.. wiec powaznie ich nie traktuja.. a skoro ciagle przyjmuja to jak myslisz dlaczego? bo ciagle ktos odchodzi..nawet stalychpracownikow nie umieja zatrzymac
1
mistrz 2016-01-17 18:07:26
Nie rozumiem o co wam chodzi w ofercie napisali,ze czas pracy jest elastyczny wiec powinniscie wiedziec ze czasem moze byc postówj,poza tym to umowa zlecenie,wystarczy dobrze przeczytac to co sie podpisuje.
1
eh 2016-03-15 20:01:27
Co do tej elastyczności godzin pracy, która zrobiła tutaj jakieś poruszenie to przecież oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów, a tacy bardzo sobie cenią elastyczne godziny pracy. W dodatku jest umowa zlecenie.
1
biotek 2016-03-17 20:06:28
rzeczywiście jeśli chodzi o studentów to dla nich elastyczność w godzinach pracy jest najważniejsza. Widziałem że poszukiwali ostatnio kontrolerów jakości
1
malinowy 2016-04-01 11:43:57
to nie jest praca - to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowałem tam 2 miesiące i wolałbym o tym zapomnieć ze straciłem czas w tej pseudofirmie. Traktują człowieka jak śmiecia, wysyłają na zakład, gołego i wesołego bez podstawowego wyposażenia BHP. W ciągu tych 2 miesięcy przepracowałem kilka tygodni a potem już nie zadzwonili. Nie polecam i będę odradzał każdej osobie prace która pomysli o Nego. Zatrudniają jak najwiecej osob jak jest praca a potem zwalniaja. Wstyd bo dla tych z biura to tylko kasa a wy dostaniecie ochlapy
2
mqarutwek 2016-04-17 21:50:50
@malinowy na pewno nie jest aż tak źle. ja idę do nich jako pakowcz do Dąbrowy Górniczej, przyjazna i miła atmosfera pracy ma być podobno zapewniona ib wysokie wynagrodzenie więc jak widac się starają
hdhdh 2016-04-25 13:55:55
Fajnie jest, nie ma na co narzekać. wypłata co miesiąc, dobry kontakt, elastyczne godziny, zarobki też całkiem ok. Na początku trzeba się wykazać wy byście chcieli po 10000 zarabiać! Przyjdźcie, zobaczcie i dopiero oceniajcie.
kotek 2016-05-22 20:49:06
popieram twoje rozumowanie, fakt, trzeba dużo cierpliwości izaangażowanie żeby wypracować z czasem wysokie wynagrodzenie ale się opłaca. ciekawe tylko jakie możliwości awansu majątypowi pracownicy z produkcji, np. z wtryskarek, napiszcie od jakiej kwoty start
1
Nick 2016-07-26 19:51:59
Prawda o zarobkach jest taka, że Nego płaci więcej tam gdzie więcej dostaje od zakładu a nie od widzi mi się. Jak ktoś dobrze pracuje a nie wybrzydza i ściemnia to awansuje-przykładów jest wiele. Jak dla kogoś stawki na poziomie 14 zł (a takie są w Siewierzu na głupiej produkcji) nie odpowiadają to niech sprzedaje kebaby a nie narzeka. Problem jest taki, że jak ktoś nie chce pracować to zawsze wymówkę znajdzie. Atmosfera w dużej mierzy zależy od koordynatora-jak jest zła można to zgłosić do biura. Jak wszędzie dobrze traktuje się tych co szanują pracę a zwalnia się tych co wiecznie narzekają, ściemniają a przed podjęciem pracy szantażują. Obecnie stawki w zależności od zakładu to między 11 a 14,50 zł brutto na kontrolerów jakości i produkcje.
Nick 2016-07-26 19:52:38
Prawda o zarobkach jest taka, że Nego płaci więcej tam gdzie więcej dostaje od zakładu a nie od widzi mi się. Jak ktoś dobrze pracuje a nie wybrzydza i ściemnia to awansuje-przykładów jest wiele. Jak dla kogoś stawki na poziomie 14 zł (a takie są w Siewierzu na głupiej produkcji) nie odpowiadają to niech sprzedaje kebaby a nie narzeka. Problem jest taki, że jak ktoś nie chce pracować to zawsze wymówkę znajdzie. Atmosfera w dużej mierzy zależy od koordynatora-jak jest zła można to zgłosić do biura. Jak wszędzie dobrze traktuje się tych co szanują pracę a zwalnia się tych co wiecznie narzekają, ściemniają a przed podjęciem pracy szantażują. Obecnie stawki w zależności od zakładu to między 11 a 14,50 zł brutto na kontrolerów jakości i produkcje.
Wallooo 2016-07-27 10:54:16
Ogłoszenie w Jelcz Laskowice Kłamie .
13 brutto i nie ma żadnych dodatków !!
Premia jest za obecność 100zł gdy wyrobisz 168h .
Druga premia od 50-150zł uznaniowa gdy twój lider zmiany Przyzna Tobie lub nie.
Karaja kwota pieniężna za Wszystko ....
Liderzy są wolni także trzeba uważać.
1
były pracownik 2016-08-01 13:06:36
Krótko mówiąc Złodzieje obcinaja na czym sue tylko da nic wiecej nie mam do powiedzenia!!@
2
Aneciaa 2016-09-03 06:08:44
Bardzo dobra firma wyplacalni zarobki bardzo dobre praca bardzo lekka i latwa atmosfera bardzo mila pracowalam i bardzo zadowolona bylam BARDZO POLECAM NAPRAWDE Aneta Bartyzel
1
Zostaw swoją opinię o Negotrust sp z o o - Będzin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Negotrust sp z o o