logo Negotrust sp z o o

Negotrust sp z o o

Będzin

Opinie o Negotrust sp z o o

Marek 2013-08-28 12:12
Cześć Witek,
Tak ja mam umowę o prace, ale 4 miesiące pracowałem na umowę zlecenie.
Z tym, iż wiem, że osoby pracują na różnych stanowiskach i na różnych stanowiskach mają różne umowy i też to zależy od zakładu na jaki trafisz.
Na pewno jest to zależne jakie zlecenia Nego ma czy stałe czy się one zmieniają cały czas na danych zakładach.
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina 2013-08-28 21:19
Owszem pracowałem w kilku takich firmach a pracowałem bo nic innego nie było, gdybyś czytał ze zrozumieniem nie zadawałbyś zbędnych pytań, więc synku nie pitol mi tutaj że jestem ekspertem, po prostu opisuję jak to wygląda bo co nieco doświadczyłem. Puenta jest taka, że nie jest to stała praca, wszyscy kumają oprócz Ciebie jak widać.
do anonim 2013-08-28 21:26
haha swieta racje ma Jarzyna, przyjdź przez Exact na kontrole jakosci do sango:D zapewne zagościsz na bokach, na piecu bkt:D jak dotrwasz do konca dniowki jestes gosc:)
Mikey 2013-09-01 20:09
Pracowałem rok czasu w tej firmie i twierdzę, że to był rok kompletnie stracony, łudząc się zapewnieniami że coś się zmieni. Praca w kratkę czasem z przerwą 2-3 tygodniową, a jak już była na chwile albo taka lipna na takich zakładach gdzie nikt nie chce pracować i biorą takie DAREMNĄ FIREMKĘ zarzyna pracowników. "Prezie" mają jeden cel jak najwięcej wydusić z pracownika by naładować w bęben ile jest tylko możliwe. Umowy rozbijane na dwie w jednym miesiącu żeby czasem składki i podatku nie zapłacić, oszczędności na wszystkim narzędziach pracy, ubiorze i tym co naprawdę się należy a nie gówniane umowy i obietnice, tankowanie na auta prezesów żeby nie płacić stawek wynajmu auta od pracownika tak jak to powinno być i w innych firmach funkcjonuje. Przez rok współpracy nasłuchałem się tyle ŚCIEMNIANIA I NIESPEŁNIONYCH OBIETNIC że z miłą chęcią opuściłem tą śmieszną firemkę i się cieszę że mnie już tam nie ma a pewnie ŚCIEMA, OBIECANKI i [usunięte przez moderatora] dalej panują.
anonim 2014-01-25 00:56
Pora napisać kilka słów o tej "firmie". Na dłuższy czas (więcej niż 3 miesiące), kategorycznie nie polecam! Zacznijmy od góry tej piramidy. Szef pojawia się raz na jakiś czas (wszyscy go widzą, nie da się go nie zauważyć), tylko po to, żeby się zapytać dlaczego nie wyrabiasz się z kontrolą (oczywiście to pytanie retoryczne, nie myśl, że zdążysz odpowiedzieć), dlaczego norma jest nie wyrobiona (chociaż jest dopiero godzina po przyjściu do pracy) i dlaczego jest taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] człowieku! kontrolując nie zwracasz uwagi na (usunięte przez administratora), przecież dobrze wiesz, że nie liczy się jakość, tylko ilość). Stoi za Twoimi plecami i patrzy jak kontrolujesz (za każdym razem mam ochotę zapytać "na co się gapisz?"). Umowa zlecenie (co miesiąc podpisujesz nową). Nowi pracownicy muszą trafić na naprawdę świetny okres, żeby od razu nie zostać "pod telefonem" (jeśli to usłyszysz, szukaj innej pracy - nie zadzwonią). Oczywiście są też pozytywy. Stawka nie jest zła, chociaż nie jest też stała (nie licz na to, że jeśli zostaniesz "liderem", dostaniesz tą premię, którą Ci obiecują). Praca nie jest ciężka - trzeba wiedzieć jak robić, żeby się nie narobić. I z jakimi ludźmi być na zmianie (bo zdarzają się też ci "życzliwi", którzy lubią strzelać z ucha, bo myślą, że dostaną premię - haha nie dostaną). Koordynatorom współczuję. Dostają wszelkie zj*eby za to, że żyją. Co im z tego, że zarobią troszeczkę więcej, skoro nie mogą spać po nocach, bo muszą kombinować ludzi i być dostępnym o każdej porze dnia i nocy? Skoro mowa o nie spaniu - zdarzają się też reklamacje, dzięki którym masz szansę sprawdzić swoją wytrzymałość i pracować aż 24h! Reasumując - praca dla studentów lub ludzi, którzy są na rozstaju dróg i jeszcze się zastanawiają czy wyjechać z kraju teraz czy za chwilę. Powodzenia. Haha.
Michał Zaborowski 2014-02-02 22:49
A tak wszyscy narzekacie(usunięte przez administratora) ale to nie prawda my mamy od studenta 12zł za godzinę pracy na czysto, na umowę o pracę mielibyśmy 4 zł rachunek jest prosty. (usunięte przez administratora) kto chce dołączyć do tego projektu proszony jest o zgłaszanie się do biura lub do mnie, potrzebni będą również Koordynatorzy tych imigrantów rozmawiajacy w ich językach, a tak wogólę to ja nie narzekam biorę 5800 zł (usunięte przez administratora)
Marius Zaborowski 2014-02-15 22:05
Michał co ty opowiadasz, praca na produkcji wymagania: programowanie c++ prawo jazdy abcdefgi uprawnienia na wózki inwalidzkie wiek 25 lat wymagane doświadczenie 10 lat oferujemy: wysoka stawka 4,2PLN Brutto starych złotych, możliwości rozwoju kontakt z ciekawymi ludźmi kontrakt na lata ;-), kontrakt na lata o dzieło bez możliwości rozwiązania(usunięte przez administratora)
stokrotka 2014-07-06 18:28
Mało wytrwali jesteście i tyle... myślicie wszyscy że przyjdziecie pośmiejecie się a kasa sama wpadnie... haha haha praca w tej firmie do najlżejszych nie należy dość często trzeba pasa zaciskać żeby na coś zapracować, no ale dzieci słońca myślą że im wszystko z nieba spadnie... ha ha ha
oli 2014-12-02 13:18
Wiecie, praktycznie wszedzie teraz sa normy ktore trzeba wyrobic- banki, poczta- tez tak maja. Osoby na wysokich stanowiskach musza wyrabiac sie ze wszystkim na czas bez wzgledu na ilosc powierzonych obowiazkow.... zamiast narzekac moze lepiej wziasc sie w garsc i starac sie przynajmniej, aby wyrobic normy. Jak sie chce, to sie da..... moze ktos z was orietuje sie czy poszukuja aktualnie kogos do pracy???
aga 2014-12-15 17:58
A jak z. Wyplatami bo robie drugi miesiac. I wyplate mam dopiero 22 grudnia wyplacsja na czas
Luft Wafel 2014-12-16 17:04
Czesc pracuje w nego (brembo) już jakiś czas wiec po kolei: wyplaty w terminie około 23 każdego miesiąca lecz prawie przy każdej kasa się nie zgadza i trzeba się uzerac o swoje. Staanowiska selekji , przepakowania na godzine i pakowania na uwaga:akord !! selekcja spoko ale zapomnijcie bo obsadzona przez starych pracowników, czasem będziecie robic na przepakowaniu a czasami na akordzie. placa z 26 groszy od tarczy(akord) i 10 brutto na przepakowaniu i jedziesz z koksem na linii przy akordzie az Ci loj kapie z 4 liter. normy na akordzie nie do wyrobienia ..oczywiście zależy od kodu tarczy bo jest kilka na których zarobisz... kimat spoko ludzie spoko... .ps jak nie wyrobisz 100% tylko 80 to się nie przejmuj bo i tak oberwie lider zmiany....he he pozdro
Chochoł 2015-07-27 10:30
Czas w końcu coś napisać o firmie, w której spędziłem 2 lata. Były to lata w sumie na plus. Od początku pracowałem na Auresie w Sosnowcu (Jedyny zakład w swoim rodzaju :D ). Atmosfera w zakładzie fajna, ludzie ciekawi, choć jak wszędzie zdarzały się poje.y. Wypłata zawsze na czas, raz mi się tylko nie zgadzało, ale wszystko było później uregulowane. Praca lekka, ale na pewno do przyjemnych jej zaliczyć nie można. Zarząd firmy tworzą przedsiębiorczy ludzie. Zawsze idzie się z nimi dogadać. Często zdarzają się delegacje na inne zakłady, gdzie można poznać funkcjonowanie innych obozów (zakładów) pracy i trochę tam popracować. Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to szansa na to jest zawsze, czego ja jestem wydaje mi się dobrym przykładem. Zaczynałem jak wszyscy od inspektora jakości, a skończyłem jako koordynator. Wystarczy chcieć i coś sobą zaprezentować i parę razy uratowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym (bez żadnego lizodupstwa itp.).Praca w Negotrust jest dobra na chwilę, ale także na dłuższy okres czasu. Podsumowując nie żałuję tego czasu, który poświęciłem dla tej firmy, chociaż niejednokrotnie miałem dosyć i chciałem tym wszystkim rzucić i mieć wszystko w tyle. Na koniec chciałbym pozdrowić przede wszystkim ludzi z Auresu i zarząd NT. Dziękuję za uwagę.
ruuuda 2015-08-05 17:25
Długo się zastanawiałam czy napisać swoją opinię tutaj na temat firmy Negotrust, i po stwierdziłam, że napiszę parę zdań o pracy dla tej firmy. Współpracowałam z nimi ponad 2 lata, i jakby ktoś się mnie zapytał czy drugi raz rozpoczęłabym "przygodę" z NT, stanowczo bym odpowiedziała, że NIE. Firma, która nie patrzy na swoich pracowników tylko na siebie, by utrzymać się na byle czym. Stosowanie szantaży typu - zostaniesz zwolniona jak nie pojedziesz na tygodniową delegację, gdzie nie należy to do Twoich obowiązków. Na rozmowie o pracę jest wspominka o delegacjach - dla chętnych. Co do wypłat to prawda, są wypłacane w terminie ale często bywało, że dostałam mniej niż powinnam dostać bo np. koorydnator zgubił raport i nie został wprowadzony do systemu, i musisz się prosić o oddanie tego co Tobie się należy! O premiach to już nie wspomnę, za dobrą pracę masz tylko obiecane to co Ci się należy, i musisz się przypominać. Firma przyjmuję wyłącznie osoby uczące się i studiujące w szczególności zaocznie, więc weekendy powinny być wolne dla tych osób niestety jednak często zdarzało się zmuszanie pracowników do pracy na weekendy, nie przyjmowali do wiadomości: że masz pilny egzamin bądź ćwiczenia na których musisz być by być dopuszczony na egzamin. Co do reklamacji, na szczęście mi się nie zdarzyło ale każdy może popełnić błąd jak to człowiek, występowało zastraszanie odcięciem wypłaty czy pokryciem całej reklamacji a wiadomo każda firma/zakład ma inna cenne za reklamację, a jak wiadomo na każdym zakładzie zdarzają się reklamacje czy tego się chce czy nie. a co do koordynatorów do niektórzy są spoko a niektórzy to porażka, bywały takie dni, że nikt nie raczył sprawdzić co się dzieje z pracownikami na zakładzie, mieli po prostu to w du*pie, żeby tylko hajs się zgadzał ;)
Jedynie dobrze wspominam dobrze współpracę z osobami, które pracowały bądź dalej pracują dla tej firmy. Bez nich nie wytrzymałabym tak długo w tej firmie.
Dlatego kto się stara czy dostał propozycję pracy dla tej firmy, niech się porządnie zastanowi na tym. Są o wiele lepsze firmy zewnętrzne, które lepiej cenią pracowników i potrafią coś wywalczyć dla firmy, zeby było lepiej dla swoich pracowników na zakładach, a nie trzymania się byle jakiego gów*na, jak to firma ta robi. :) Jestem na NIE!
ruuuda 2015-08-05 17:29
Sorry za byki jak jakieś występują ;)
ruuuda 2015-08-08 17:37
tak napisałam o egzaminach jednak nie tylko o tym pisałam, niektórzy studenci mają zajęcia co weekend (należałam do tych studentów) i jak wiadomo na studiach są wykłady jak i ćwiczenia obowiązkowe i kolokwia w zależności od wykładowcy, więc było problemem o wolne w weekend, ale trzeba postawić ich do swojego czy do muru jak to się mówi ;) dla mnie są studia priorytetem.
dużo naborów bo na niektórych zakładach są ciężkie warunki gdzie niestety nie można wytrzymać pomimo chęci. ale o tym NT nie mówi :)
Wojtek 2015-08-21 09:38
Negotrust w głównej mierze bazuje na studentach lub uczniach do 26 roku ponieważ wtedy nie muszą płacić Zusu więc na umowie zleceniu ludzie dostają wiecej na rękę.jest szansa umowy o pracę ale to nie częste.Jak ktoś sie uczy to czy umowa o prace czy zlecenie nie ma znaczenia no chyba że ktoś chce kredyt wziąć albo iść na L4. Stawki w zależności od miejsca pracy między 8-12 na rękę.
Pan Pak 2015-10-17 17:46
powiem tak , NIGDY nie przejmuj się pracą bo i tak( usunięte przez administratora ) ci płacą ;]
pracownik 2015-11-29 13:32
Pracowałam w tej firmie pare miesiecy i bardzo załuje... Wypłata co miesiac sie nie zgadzała, przewaznie kilku osobom, po zgloszeniu sprawa została olana i zapomniana... Pracy mało, przewaznie kilka dni w tygodniu było wolnego.. Traktowanie pracowników ... zostawia wiele do zycznia... czesto o nich zapominano ze wogole pracuja. po miesiacu wolnym zadzwonilam zapytac co dalej... z czego poprostu szef zapomnial ze tam pracuje.. inni pracowali codziennie, inni mieli ciagle wolne.. masakra..
Jelcz 2015-12-18 13:12
Nego teraz przyjmuje dużo osób do autolivu w jelczu. Płacą 13 plus dodatki.
Olo 2015-12-18 22:26
Niezla kupa. Za 13 brutto to niech sobie sami robią.\Z resztą widać że to z biura ludzie piszą jak to tam ładnie. Szukają wolontariuszy.......
mayro 2016-01-10 20:31
Dla jednych 13 zł to dużo dla innych za mało, ale jest to stawka podstawowa do tego co miesiąc można dostać premię od 100 do 300 zł. w zależności jak pracownik pracuje i czy się angażuję w wykonywane obowiązki. Często również zwraca koszty dojazdów do pracy jeśli pracownik mieszka w innymi mieście niż te w którym został zatrudniony. Firma Negotrust stwarza również realne szanse rozwoju dla najlepszych pracowników, a wyjazdy służbowe pozwalają poznać specyfikę pracy na różnych zakładach. Jest dużo plusów podjęcia pracy w tej firmie z pewnością jest to dobry pracodawca dla młodych osób które dopiero stawiają pierwsze kroki w pracy, można również zdobyć cenne doświadczenie.
byly pracownik 2016-01-15 20:02
haha...tylko pamietaj ze calego miesiaca nie przepracujesz bo tam ciagle wolne. jak nie ma zamowienia to wolne.. wiec nawet tysiac nie zarobisz.. a nadodatek przyjmuja osoby uczace.. wiec powaznie ich nie traktuja.. a skoro ciagle przyjmuja to jak myslisz dlaczego? bo ciagle ktos odchodzi..nawet stalychpracownikow nie umieja zatrzymac
malinowy 2016-04-01 11:43
to nie jest praca - to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowałem tam 2 miesiące i wolałbym o tym zapomnieć ze straciłem czas w tej pseudofirmie. Traktują człowieka jak śmiecia, wysyłają na zakład, gołego i wesołego bez podstawowego wyposażenia BHP. W ciągu tych 2 miesięcy przepracowałem kilka tygodni a potem już nie zadzwonili. Nie polecam i będę odradzał każdej osobie prace która pomysli o Nego. Zatrudniają jak najwiecej osob jak jest praca a potem zwalniaja. Wstyd bo dla tych z biura to tylko kasa a wy dostaniecie ochlapy
hdhdh 2016-04-25 13:55
Fajnie jest, nie ma na co narzekać. wypłata co miesiąc, dobry kontakt, elastyczne godziny, zarobki też całkiem ok. Na początku trzeba się wykazać wy byście chcieli po 10000 zarabiać! Przyjdźcie, zobaczcie i dopiero oceniajcie.
Nick 2016-07-26 19:51
Prawda o zarobkach jest taka, że Nego płaci więcej tam gdzie więcej dostaje od zakładu a nie od widzi mi się. Jak ktoś dobrze pracuje a nie wybrzydza i ściemnia to awansuje-przykładów jest wiele. Jak dla kogoś stawki na poziomie 14 zł (a takie są w Siewierzu na głupiej produkcji) nie odpowiadają to niech sprzedaje kebaby a nie narzeka. Problem jest taki, że jak ktoś nie chce pracować to zawsze wymówkę znajdzie. Atmosfera w dużej mierzy zależy od koordynatora-jak jest zła można to zgłosić do biura. Jak wszędzie dobrze traktuje się tych co szanują pracę a zwalnia się tych co wiecznie narzekają, ściemniają a przed podjęciem pracy szantażują. Obecnie stawki w zależności od zakładu to między 11 a 14,50 zł brutto na kontrolerów jakości i produkcje.
Nick 2016-07-26 19:52
Wallooo 2016-07-27 10:54
Ogłoszenie w Jelcz Laskowice Kłamie .
13 brutto i nie ma żadnych dodatków !!
Premia jest za obecność 100zł gdy wyrobisz 168h .
Druga premia od 50-150zł uznaniowa gdy twój lider zmiany Przyzna Tobie lub nie.
Karaja kwota pieniężna za Wszystko ....
Liderzy są wolni także trzeba uważać.
były pracownik 2016-08-01 13:06
Krótko mówiąc Złodzieje obcinaja na czym sue tylko da nic wiecej nie mam do powiedzenia!!@
Aneciaa 2016-09-03 06:08
Bardzo dobra firma wyplacalni zarobki bardzo dobre praca bardzo lekka i latwa atmosfera bardzo mila pracowalam i bardzo zadowolona bylam BARDZO POLECAM NAPRAWDE Aneta Bartyzel
Pozytywna 2016-11-08 18:08
Ja w Nego pracowalam przez 3 lata i co prawda nie jest to praca marzeń ale da sie znieść, jest to zajęcie dla ludzi którzy szukaja pracy dorywczej ale sprawda sie tez na dłuższą metę (tak jak w moim przypadku) , wypłaty zawsze na czas wiec nie moge na to zlego slowa powiedzieć, delegacje są wiem z własnego doswiadczenia (najlepsza praca!) , hmmm szefostwo jak wszędzie czasami graja na nerwach ale tego sie nie zmieni, ja zawsze jak mialam jakis problem to byli pomocni , zarobki na kontroli we wszystkich firmach sa podobne wiec nie jest zle . Tyle mam do powiedzenia w tym temacie . Pozdrawiam ;)
Luna 2016-12-01 05:25
Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam pracy w firmie Negotrust. Złodzieje, wypłata może i na czas ale rzadko kiedy zgadza się z liczba przepracowanych godzin. Delegacje gdzie na tydzień ma się kilka dni wolnego i nikt za stracony czas nie zapłaci. Śmiech na sali a nie praca. Pozdrawiam.
NiedoszłyPracownik 2016-12-02 13:34
Tak bardzo mocno polecam że aż nie wiem co napisać. Może w pierwszej kolejności pozdrowię serdecznie palcem Pana koordynatora M.Z który w odpowiedzi na moją aplikację umówił się ze mną na rozmowę kwalifikacyjną na którą się nie zjawił, po 40 minutach czekania do pokoju obok zaprosiła mnie pewna Pani która przez 40 poprzednich minut musiała być bardzo zapracowana ponieważ jej śmiech słyszalny był na całym piętrze. No ale kiedy w końcu znaleziono dla mnie chwilę, miła Pani zaprosiła mnie na 'rozmowę' nie wiedząc nawet gdzie mam iść do pracy, nie mając mojego cv które przesłałem drogą elektroniczną, ani nie potrafiwszy przekazać żadnych szczegółów nawet na temat stawki... Wypełniwszy formularz zostałem poinformowany ze ktoś do mnie NA PEWNO zadzwoni, na telefon czekam co dziś, Pozdrawiam.
ktoś 2016-12-12 15:39
A jakie są zarobki na koordynatora?
Reeemblaaaak 2016-12-14 01:14
Pierdolenie o szopenie . dobrze jest :)
JEBAC WAS SZMATY 2016-12-17 20:18
To jest skandal rzucaja ludzi po firmach bez zadnego ale zwalniaja i ogolem firma jest jednym wi8elkim POSMIEWISKIEM SKURWIALY NEGOTRUST Z PIZDY JEBANE KURWY!
kkkk 2017-01-25 08:42
No cóż. Pracowalam tam przez 5 na wydzisle Enel Bitron Dandowka. Niepolecam oszuści , brak poszanowania. Ukladziki między kierownikiem a starymi pracownikami. Wyplaty trzeba pilnowac bo nie zawsze sie zgadza.
majka 2017-01-31 20:52
Nie polecam pracy tej firmie, jeden wielki syf w któym nic nigdy się nie zgadza od przepracowanych godzin po wynagrodzenie o które zawsze trzeba walczyć bo kierownicy godziny pracy biora z głowy a nie z raportów. Przepracowałam tam kilka miesięcy i w każdym moja wypłata nie zgadzała się z moimi wyliczeniami. Zastanówcie się kilka razy za nim zatrudnicie się w tej firmie!!
Kadry 2017-02-23 15:07
Często mamy sytuację że pracownicy dzwonią do kadr bo im się wypłaty niezgadzaja lecz w większości nie zgadzają się wypłaty bo ludzie liczą sobie kwoty netto np 10 netto bo to jest np. 12 brutto bo ktoś im tak powiedział a naprawdę to jest np. 9,80 netto. Kase liczycie po kwocie brutto jaka jest na umowie razy godziny. Poza takimi przypadkami nie ukrywajmy na tym forum ludzie niezadowoleni np. dlatego że nie stawili się do pracy bez powiadomienia, spóźnili się, wcześniej wyszli, żle sprawdzili itd i koordynator upie..... godziny lub premie. Wcale mnie nie dziwi że takie osoby oczerniają firmę na forum-świadczy to tylko o nich.
Stawki są różne w zależności od zakładu i zlecenia jakie mamy od 13 nawet do 19/20 zł brutto. Przy niektórych zleceniach wyjazdowych są premie, dodatki, zwroty za nie tyko dojazd (paliwo) ale i czas dojazdu (liczone jak praca). Niestety o tym już nikt nie napisze.
Adam 2017-02-23 15:10
Różne, w zależności ile masz osób pod sobą i jak ogarniasz. Generalnie jest podstawa i premie z ilości godzin.
Nick 2017-02-23 15:11
Czyli zostałeś zwolniony i sie mścisz?
nick 2017-02-23 15:13
ucinają na czym się da tylko jak maja powód więc jak się spoźniasz, nieprzychodzisz i opier..... to się nie dziw. Prawda w oczy kole?
szczery 2017-03-02 11:08
Ktoś usunął mój komentarz..... Szkoda słów o tej firmie . Śmiech na sali. PIP już zawiadomiony
BURDEL 2017-06-20 15:37
Burdel a nie firma. Niekompetentni koordynatorzy, pracownicy to ciemnota bez inteligencji, mobbing, upierdzielanie z wypłaty ile się da z nic, nieogarnięty szef, który nadaje sie do przedszkola. Ogólnie praca dla zdesperowanych, przyjmują całą chołote, nawet po podstawowce. Nie polecam, wystrzegać sie jak ognia!!!
Kuba 2017-07-21 17:44
Firma kompletnie niepowazna I nieprofesjonalna zatrudniajaca pierwszych lepszych z ulicy, nie mających zielonego pojęcia o pracy. Zapewniają że po czasie otrzymasz umowę o pracę, bzdura, takie coś nie istnieje, raz robisz raz nie, nie ma zlecenia, nie robisz, zarabiasz psie pieniądze, a jak prosisz o jakieś wolne, to masz przeje****... Firma nielubiana na zleceniowych firmach, uważana jako śmieci, w pewnym momencie możesz w trakcie pracy dostać informację o tym, że zostajesz 4 godziny dłużej, kompletnie nie można sobie poukładać planu tygodnia bo zmienia się to z minuty na minutę, mało zainteresowania koordynatorów pracownikami przez co panuje kompletna dezinformacja i chaos. Wypłaty co miesiąc sie nie zgadzają i trzeba prosić o jakieś wyrównanie które trwa kolejny miesiąc i tak w kółko... Kompletne dno i zero szacunku dla pracownika, rekrutacja, a praktycznie jej brak jest śmieszna... Nie polecam i nigdy nie polecę...
Wojtek 2017-08-02 10:24
Hehe, świadczy tylko o tobie, nasz błąd że cie zatrudnilismy. Życze powodzenia u innych.
Wojtek 2017-08-02 10:26
Proszę o szczegóły. Jesli sa zarzuty do Koordynatorów to prosze o informacje jaki rejon. Wszelkie takie uwagi proszę kierować do biura aby poprawic współprace.
Pozdrawiam
Radek 2017-08-02 10:29
PIP kontroluje takie firmy jak nasza na bierząco i za każdym razem przyznaje racje nam. Troche wiedzy wytarczy aby sobie dobrze wyplate wyliczyć i znać swoje nie tylko prawa ale i obowiazki. Oczernić łatwo ale przyznac sie do błedu troche trudniej. Pozdrawiam
Przemek 2017-08-23 18:44
Dobra atmosfera i zarobek!
Obrub 2017-08-30 21:23
Firma straszna, nie wiadomo ile wypłaty się dostanie, i w jakim terminie, bo na umowie nie ma podanego konkretnego dnia. Koordynatorzy w ogóle się nie interesują naszym losem i nieobecnościami. Niewiadomo które nieobecności są nam zabierane a które nie. Masakra
Krzysiek 2017-09-03 14:59
Zapraszamy do pracy w Magnie w Dąbrowie G.
Jest super. Tak obiecywali.
Pracujesz cały miesiąc obiecują złote góry a potem lipa. Ani kasy ani wyjasnien. Niby reklamacje.
Kto lubi pracowac za darmo to moze tam iść.
Zostaw swoją opinię o Negotrust sp z o o - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Negotrust sp z o o