Opinie o Negotrust sp z o o w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Negotrust sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Negotrust sp z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Negotrust sp z o o w Będzin

A wlasnie że teraz dobrze sie pracuje od dluzszego zreszta czasu. Praca jak praca ile zrobisz tyle zarobisz. A najwiecej maja do powiedzenia ci co pracowac nie umieja. Pozdrawiamy z żar???? O.K.O. i A.

Eks

Skoro kogoś satysfakcjonuje praca na umowe zlecenie bez płatnego urlopu to ok

Ktoś tam

Witam Żar pracowałem/am tam szmat czasu Omijajcie tą firmę bo wy będziecie robić A państwo siedzieć i brać kasę. W (usunięte przez administratora) kierowników robić nie ma komu . Chyba że jesteście zaprzyjaznieni z Panią koordynator to I etap w biurze dla was się znajdzie . Czekam na niezapowiedziana kontrola od szefa niech zobaczy za co płaci. POZDRO

@Ktoś tam

Haha zwalniaja sie odchodza narzekaja a potem i tak wracaja. Inteligencja widze.....

Brak słow

Nie polecam... o wszystko czeba pisac do nich na email. Nawet o pasek wyplat.. firma "Negotrust" Powinna sie nazywac Ukratrust, ps nawet szafek pracownik nie ma. Wszystko w plecak wkładac. (usunięte przez administratora) i brud.. je**c was (usunięte przez administratora)

Młody

Witam Kiedy nego wypłaca wynagrodzenie dla pracowników

Eks worker

Ktoś tam jeszcze został ze starej ekipy? Słyszałem że ludzie uciekają jeden po drugim.

@Eks worker

A czemu uciekają zgadnę za mało płacą?

@Eks worker

Spokojnie ekipa jest i była i ma się dobrze:)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Negotrust sp z o o? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
X

Koordynator z Będzina - (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wiecznie naburmuszony, odradzam wszelkiej współpracy, a już szczególnie jeśli chodzi o Johnson Electric, radzę omijać zarówno ten, jak i każdy zakład, który ogarnia

Omg

Beznadziejna umowa. Blondyn z biura ma kompleks niższości.

...

Jest ciężko w Nego ?

anymus

Ile tam jest teraz dziewczyn na produkcji

x

Jam jest z przerwami w pracy

Są przyjęcia do pracy w sensie czy są wolne miejsca ? i czy jaka jest tam atmosfera ?

ostrzegacz

Jak zobaczyłem ta pseudo umowe jaka przysłali to odrazu zrezygnowałem z zatrudniena same kary . specjalnie sobie ja wydrukowałem i pokazuje wszystkim znajomym na jakich warunkach ta firma zatrudnia . Lepiej poczekac tydzien dwa czy miesiac na inne oferte pracy i zatrudnic sie na normalna umowe o prace tak jak zrobiłem , Omijajcie takie umowy z daleka . pozdro

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Negotrust sp z o o?

Emil

Hahaha. Po co ci tam język obcy jak koordynatorka w Żarach nawet dokładnie polskim się nie umie posługiwać w pisowni.

@Były pracownik a jak wygląda pakiet socjalny?

Eks
@Adam

Zero socjalu, umowa zlecenie.

Witam przepracowałem w tej agencji miesiąc gdyż zwolnili mnie pod pretekstem że mają za mało zamówień a za dużo pracowników. Moje pytanie czy oni płaca w ten sam miesiąc czy jest z opóźnieniem o miesiąc ?

K

W jakim miejscu w Będzinie odbywa się praca?

@K

NA Sieleckiej

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Negotrust sp z o o?

Na własne ręce, ewentualnie nożyczki albo żyletkę żeby coś uciąć.

lper

na brzytwę żeby się pociąć

Czy pracownicy Negotrust sp z o o chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

x

tak zintegrowac to sie możesz z wypowiedzeniem za kilka dni po tym jak sie przyjmiesz

JAKA INTEGRACJA?????

o

takie pseudo agencje powinno sie raz na zawsze zamknac

Reks

Jak czegoś nie wiecie to proszę się pytać koordynatorki. Ona wam wszystko doradzi tak jak bezbłędnie doradzala z wnioskami za postój przy koronawirusie, że tylko 2 się należą.

Cepol

Praca jest super rozwojowa. 17 pln brutto na godzinę przy umowie zleceniu więc trzeba się starać by nie stracić tak rozwojowej i dobrze płatnej posady. Czasem jak jest pełny miesiąc pracy to wychodzi około 2 tysięcy złotych wypłaty , wówczas nie wiem co robić z pieniędzmi. Tylko Negotrust.

Zostaw merytoryczną opinię o Negotrust sp z o o - Będzin

• Jak się pracuje w Negotrust sp z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Negotrust sp z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Negotrust sp z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Negotrust sp z o o