Opinie o Negotrust sp z o o w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Negotrust sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Negotrust sp z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Negotrust sp z o o w Będzin

wektor

Masakra nie polecam, nie wyplacili pieniedzy za prace

@wektor

@wektor, jak to możliwe? Rozumiem, że miałeś podpisaną z pracodawcą odpowiednią umowę - masz więc pełne prawo domagać się uzyskania wynagrodzenia. Możesz nam nieco przybliżyć, jak wygląda Twoja sytuacja?

@wektor

konkret poproszę a nie pomówienia

Co Ty jakis obrońca firmy? Nie przypuszczam, aby kto kolwiek podał jakieś konkretne sytuację oraz raporty dotyczące rbg na forum gowork, wiec wymaganie konkretow w takim obszarze na takim forum jest bynajmniej niemożliwe. Fakt faktem pracowałem w NT i nigdy nie miałem problemów z wypłatą, pomijajac drobne niezgodnosci w postaci +/- 5zł, ale to zawsze się gdzieś gubi w tych składkach tudzież podatkach. Niemniej jednak z jednym musze Ci przyznać rację - ludzie nie potrafią liczyć, a wlaściwie rozrożnić netto-brutto. Co więcej, spotykalem takich cwaniaków, ktorzy wpisywali sobie do kalkulatora wynagrodzen-ktorych notabene jest mnostwo na internecie- tylko stawke godzinową, przez co rowniez im wychodzily inne kwoty, a przy wyplacie oburzenie, bo nikt nie zdawal sobie sprawy z tego, ze takie kalkulatory nie maja algorytmu na obliczanie stawki godzinowe, tylko cala miesieczna pensje brutto sie wpisuje i wtedy przelicza na netto. Tym sposobem ludzie byli przekonani, ze z 15 brutto nalezy im sie 12.60zl "na reke"...hahaha. Wiele razy usilowalem wytlumaczyc, ze 15 brutto, to w przyblizeniu okolo 10.80zl wystarczy od 15-29%(umowa o prace), ale nikt m ie nie chcial sluchac. Staralem sie rowniez wytlumaczyc proste dzialanie, ktore potwierdza moja wersje: 15*168 = 2520, taka kwote wpisujemy do kalkulatora, on nam podaje wynik, ktory dzielimy przez 168 i wychodzi wlasnie okolo 10.80, ale NIE, nikt nie chcial sluchac, a potem efektem tego sa wlasnie takie wpisy, ze firma na pieniadze oszukuje.

Zev

Prezes wyplaca po 7000 zl bez raportow i zatrudnia ludzi widmo z drugiego konca kraju ale juz sie nim interesuja Pozdrawim rodzinke

@Zev

ten wpis to pomówienie i mogą zostać wyciągniete odpowiednie konsekwencje

Izabela

@Andzej, jak to "nie zgadzają się wypłaty"? Napisz coś więcej. Może to tylko kwestia jakiegoś niedopatrzenia/błędu, ale wszystko jest kwestią wyjaśnienia? Daj znać, jak wygląda sytuacja. @Nick, istotna wypowiedź, mam nadzieję, że będzie pomocna dla innych użytkowników. Czy Ty również pracujesz w Negotrust w Będzinie? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę i atmosferę panującą w miejscu pracy?

Julka
@Izabela

To nie jest niedopatrzenie. Pracuję w zakładzie, gdzie, zatrudnia się do selekcji pracowników tej agencji. Wciąż przychodzą młodzi ludzie, którzy otrzymują wynagrodzenie w innym terminie niż wyznaczony, wciąż muszą się wykłócać o braki w wynagrodzeniach. No to nie są małe kwoty, bo nawet na kilkaset złotych. Młoda osoba, która podejmuje pracę i od początku jest oszukiwana, zniechęca się i boi zaufać innym pracodawcom. Wydaje mi się, że ten pośrednik to jedno wielkie nieporozumienie. Kadry wciąż źle naliczają wypłaty, robią przelewy ( celowo bądź nie) na nieprawidłowe kwoty. Może liczą, że ludzie się o swoje nie upomną i dodatkowo na nich zarobią. A dostać od nich zaświadczenie to cud. Nie potrafią sprecyzować, kiedy osoby pracowały. Nie ma wyszczegolnionych godzin. Tą firmą naprawdę na wielką skalę powinien zająć się PIP. A koordynatorów powinno się najpierw właściwie przedszkolic, bo nie potrafią ani właściwie przekazywać wiedzy albo jej samo nie posiadają. Może to znajomi, rodzina właścicieli agencji. A może po prostu istnienie tej firmy to fatalna pomyłka. Chciałabym mieć możliwość pracy z tymi koordynatorami w zespole, by móc im udowodnić jak mało potrafią.

marrruda
@Julka

o czym ty mówisz, pracuję już prawie rok w nego i wypłata zawsze na czas, ostatnio nawet wcześniej niż 24-ego. nie zdarzyło mi się, żeby przyszła za późno. jak się nie zgadza, to telefon do koordynatora, wyjaśniamy i wyrównanie w przyszłym miesiącu:) been there, done that

@Julka

Przede wszystkim Negotrust to nie agencja pracy- sama sie przeszkól najpierw. Jak coś sie nie zgadza to sie wyjaśnia Julka a nie hejtuje tutaj, w 99% jak się nie zgadza to dlatego że albo pracownik nie potrafi sobie policzyć stawki brutto na rękę albo zapomniał że go przecież w pracy nie było któregoś dnia albo za spóźnienia ne dostał premii itp. Kontrole PIPu są na wnioski osób które się ośmieszają bo nie wiedzą że pracodawca podatek musi zapłacić od wypłaty brutto.

Pracuje w tej firmie już 2 rok i nigdy nie miałam problemu z wypłatą z godzinami itp. Wolne też praktycznie można dostać na zawołanie. Jest ciężko jak wszędzie ale jak przychodzisz robisz swoje to wypłata jest dobra. I premie się trafiają

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Negotrust sp z o o? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Izabela

Na stronie internetowej firmy Negotrust znaleźć można wiele aktualnych ofert pracy. Poszukiwane są osoby do pracy w charakterze inspektorów jakości, specjalisty do spraw sprzedaży, operatora procesów elektronicznych. Czy któryś z tych wakatów Was zainteresował? Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: https://www.negotrust.pl/oferty-pracy

Nigdy więcej

Miałem przyjemność pracować w oddziale oddalonym od Będzina, koordynatorem bym Pan Damian, pracy nie polecam, wiecznie brakowało komponentów i rzeczy które pomogą w pracy jak np. markery. Praca w dużym stresie pod negatywnym naciskiem kar finansowych za zwroty od pana Damiana, potrafił o nich nawet nie powiadomić, tylko skroić z wypłaty. Moje sugestie dla Negotrust sp z o o: Zróbcie coś z swoimi koordynatorami i szacunkiem dla pracowników, za dużo stresu, za dużo kar, za mało pomocy i pieniędzy, BEZ DOBREGO SZKOLENIA I SZKOLENI BHP !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic koordynatorów na lepiej nastawionych do pracownika, więcej empatii

Izabela

@prawdomówny, może ta umowa zlecenie, o której piszesz, to tylko chwilowe rozwiązanie, na przykład na okres próbny? Zostałeś poinformowany o takiej możliwości? Wiem, że w wielu firmach tak to funkcjonuje - pracownik najpierw otrzymuje umowę zlecenie, a później, po okresie próbnym, gdy się sprawdzi, nie ma już problemu z uzyskaniem umowy o pracę.

mlotnalewakow
@Izabela

Nie wiem czy to pisane przez biuro czy o co chodzi? Umowa-zlecenia jest jedyną formą zatrudnienia. Żeby przejść na etat, to chyba jakieś losowanie jest... Szanowne panie w biurze i kadrach nie ogarniają przepisów, a nawet jak im się przytoczy konkretne przepisy, to od razu dowiadujesz się że jesteś "roszczeniowy i przemądrzały". Ja miałem fart że dostałem kasę we właściwej wysokości, ale pozostali musieli się wykłócać o swoje... Zastrzeżenie o ilości przepracowanego czasu, żeby nie uwalili ci kasy za te szmaciate koszulki. W umowie trzy razy zaznaczone że umowa nie stanowi umowy cywilnoprawnej. Robota dobra dla studentów lub na "przezimowanie". Sami starsi pracownicy etatowi podkreślają że "tu nie ma przyszłości".

Cbutruk

Niestety nie polecam nie otrzymałem wynagrodzenia za tydzień pracy w tej firmie. Aż do tej pory dziwię się że tam tyle przetrwałem

@Cbutruk

@Cbutruk, jak to możliwe, że nie dostałeś wynagrodzenia za przepracowany czas? Rozumiem, że tylko przez ten tydzień pracowałeś w Negotrust. Czy nie miałeś wtedy podpisanej żadnej umowy? Nie warto z tym zwlekać.

prawdomówny

ludzie niezatrudniajcie sie w tej dziadoskiej firmie DOBRZE RADZE !!! (usunięte przez administratora) NA KAZDYM KROKU ja sie dziwie ze oni jeszcze funkcjonują PIP juz dawno powinien sie tymi nieudacznikami zająć, praca tylko na umowe zlecenie na kilka dni potem WON zatrudniajcie sie tylko na UMOWE O PRACE OMIJAJCIE TO (usunięte przez administratora) Z DALEKA szkoda nerwów i czasu (usunięte przez administratora)

prawdomówny

nigdy nie pracujcie w tak beznadziejnej firmie zatrudnienie tylko na umowe zlecenie po paru dniach juz nie pracujecie bo tak sobie zazyczyli pracujcie tylko na UMOWE O PRACE do dziasdostwo omijac szerokim łukiem

Izabela

@Negonego, ale mówisz o wynagrodzeniu, czy o jakichś innych pieniądzach? Używasz bardzo poważnych słów w swojej wypowiedzi - zwróć proszę uwagę na to, że mogą one zostać odebrane jako pomówienie. Jakie widzicie pozytywne i negatywne aspekty pracy w Negotrust?

Negonego

Oszustwo czekam na pieniądze już 4 dzień.. Nie polecam

Izabela

@Zev, nie bardzo rozumiem, o czym dokładnie mówisz, czy masz na myśli wypłaty dla pracowników czy coś innego? Rozumiem, że pracowałeś w Negotrust. Na czym polega praca w tej firmie? Napisz proszę coś więcej. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Negotrust?

Andzej
@Izabela

Praca polega na klamstwie, oszustwie, niezgadzaja sie wyplaty Pracownicy czekaja na podwyzke o pare groszy juz 4 miesiac a uszaty kierownik mowi ze niema kasy

@Andzej

Jeśli w jakimkolwiek aspekcie czujesz się oszukany zgłoś to do biura, jeśli nie zgadza ci się wypłata sprawdź z działem kadr. Wypłaty są na podstawie wypełnianych osobiście raportów więc wszystko jest do wyjaśnienia. Liczba godzin*stawka= wypłata. Problem często wynika z tego że ludzie nie potrafią obliczyć różnicy brutto/netto.

Izabela

@Olek, rozumiem. Czy po zakończeniu studiów również planujesz być związany z pracą w Negotrust? Chętnie dowiem się jeszcze, jaka atmosfera panuje w firmie. @Kobietka, bardzo proszę o nieużywanie na forum imion czy nazwisk osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Czy w firmie nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? @Iva, forum nie służy do plotek na temat kolegów i koleżanek z pracy - dzielimy się tutaj rzetelnymi opiniami na temat pracodawców. Pracowałaś w Negotrust w Będzinie?

Kobietka

Mnie tam źle nie jest. Pracuje na Magnie. Odkąd odszedł oszołom Krzysztof - koordynator wszystko jest ok. Praca różnie, raz ciężka raz lekka. Co do przełożonych nie jest teraz źle. Wymagają, wiadomo ale bez oczekiwania cudów. Ps. Nie pozdrawiam Przybylskiego

Iva
@Kobietka

(usunięte przez administratora) temat rzeka. On i te jego kobiety... Kto pracował jest w temacie ;)

Izabela

@anonymous, rozumiem, dziękuję za Twoją wypowiedź i pozdrawiam! Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Negotrust w Będzinie? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca. Jak wygląda kwestia urlopów? Czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu?

Olek
@Izabela

Nie wiem czy mozna miec umowe o pracer ale jako student mam umowe zlecenie i jak potrzebuje wolne to zawsze je dostaje, nie wiem jak nie studenci, ale ja zarabiam ponad 2500 zl na reke

Izabela

@Jsjshs, czy forma umowy podlega negocjacji? Czy jest szansa na uzyskanie umowy o pracę w Negotrust? @F., a czy próbowaliście zgłaszać nieprawidłowości w wypłatach odpowiednim osobom? Jaka była ich odpowiedź?

@Izabela

Ja z wyplatami miałem zawsze ok natomiast jeżeli.chodzi o umowę to zależy jaki zakład ja na moim w Sosnowcu konkretniej bitron spotykałem ludzi którzy mieli aczkolwiek sam się o to nie ubiegalem

Jsjshs

Wypłata co miesiąc się nie zgadza. Wyrównują po miesiącu, ale trzeba przypominać o tym. Biorą z wypłaty pieniądze jeśli ktoś coś zepsuje, nawet nie wiadomo kto i czy faktycznie ludzie z tej firmy. Śmieszne premie. Dzień w dzień ponad norma, a dostaniesz 100 zł. umowa zlecenie... Musisz sam mówić że kończą się dla wszystkich rękawiczki. O okulary, kamizelkę, ciuchy musisz się upominać wiele miesięcy a i tak nie dostaniesz. Roboty jest bardzo dużo. Masz zapewnić zmianę i jeszcze tyle zrobić żeby zostalo na weekend, bo mało ludzi przychodzi. Czasami dzwonią do ciebie czy przyjdziesz do pracy, dadzą za to dużo premii. Zazwyczaj nie dają nic. A jak się upomnisz to i tak wiecznie "zapominają"lub nie mają czasu żeby się tym zająć.

F.

Jestem przerażona, że to wciąż funkcjonuje. Wypłaty są na czas ale się nie zgadzają, telefony od szefa są prawie bez przerwy z czego jeszcze nakłania do przyjścia do pracy na magazyn w weekendy, odmowe traktuje jak negocjacje, ogólnie (usunięte przez administratora) szkolenia bhp zero, dokumenty podpisywane na szybko, praca raz jest raz nie ma, według mnie absolutnie nie warto w to (usunięte przez administratora) wchodzić, bo to marnowanie czasu i nerwów.

Izabela

@N, a jak Tobie się pracuje w Negotrust? Wyraź proszę swoją opinię o pracy w tym miejscu. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Co powiesz o atmosferze pracy? @Gość, przypominam, że forum Gowork.pl to miejsce publiczne, więc informacje, które zamieszczasz powinny być prawdziwe. Nie jest to miejsce na oskarżanie innych. Jeśli pracowałeś w tej firmie to zachęcam Cię do wyrażenia merytorycznej opinii o pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Negotrust sp z o o - Będzin

• Jak się pracuje w Negotrust sp z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Negotrust sp z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Negotrust sp z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Negotrust sp z o o