Opinie o Negotrust sp z o o w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Negotrust sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Negotrust sp z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Negotrust sp z o o w Będzin

Niezdowolonyy1997

Najgorsza firma zewnętrzna w jakiej miałem okazję pracować. Oszczędzają na każdym pracowniku, o koszulki trzeba się prosić tygodniami a jak już masz jedną to cud.... robią sobie istne żarty z ludzi. Oszukują na wypłatach, są to ludzie niekompetentni którzy nie powinni w ogóle z ludźmi pracować, ponieważ się do tego nie nadają. Cała ta firma to brak jakiegokolwiek szacunku i kultury do pracowników. Nie polecam!!!! Nawet nie chodźcie tam na te rozmowy kwalifikacyjne bo ludzie szkoda na nie czasu.

Maro

Firma tragiczna nie polecam nikomu. Wyplaty nigdy sie nie zgadzaja..jak sobie nie przypilnujesz to Cie obskubia na maksa..a jak sobie przypilnujesz to potem sie uzerasz kolejny miesiac o swoje. Pracy malo... nigdy nie wiesz czy pojdziesz do roboty czy nie.

Krzysiek

Zapraszamy do pracy w Magnie w Dąbrowie G. Jest super. Tak obiecywali. Pracujesz cały miesiąc obiecują złote góry a potem lipa. Ani kasy ani wyjasnien. Niby reklamacje. Kto lubi pracowac za darmo to moze tam iść.

Obrub

Firma straszna, nie wiadomo ile wypłaty się dostanie, i w jakim terminie, bo na umowie nie ma podanego konkretnego dnia. Koordynatorzy w ogóle się nie interesują naszym losem i nieobecnościami. Niewiadomo które nieobecności są nam zabierane a które nie. Masakra

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Negotrust sp z o o? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Przemek

Dobra atmosfera i zarobek!

Kuba

Firma kompletnie niepowazna I nieprofesjonalna zatrudniajaca pierwszych lepszych z ulicy, nie mających zielonego pojęcia o pracy. Zapewniają że po czasie otrzymasz umowę o pracę, bzdura, takie coś nie istnieje, raz robisz raz nie, nie ma zlecenia, nie robisz, zarabiasz psie pieniądze, a jak prosisz o jakieś wolne, to masz przeje****... Firma nielubiana na zleceniowych firmach, uważana jako śmieci, w pewnym momencie możesz w trakcie pracy dostać informację o tym, że zostajesz 4 godziny dłużej, kompletnie nie można sobie poukładać planu tygodnia bo zmienia się to z minuty na minutę, mało zainteresowania koordynatorów pracownikami przez co panuje kompletna dezinformacja i chaos. Wypłaty co miesiąc sie nie zgadzają i trzeba prosić o jakieś wyrównanie które trwa kolejny miesiąc i tak w kółko... Kompletne dno i zero szacunku dla pracownika, rekrutacja, a praktycznie jej brak jest śmieszna... Nie polecam i nigdy nie polecę...

szczery

Ktoś usunął mój komentarz..... Szkoda słów o tej firmie . Śmiech na sali. PIP już zawiadomiony

Radek
@szczery

PIP kontroluje takie firmy jak nasza na bierząco i za każdym razem przyznaje racje nam. Troche wiedzy wytarczy aby sobie dobrze wyplate wyliczyć i znać swoje nie tylko prawa ale i obowiazki. Oczernić łatwo ale przyznac sie do błedu troche trudniej. Pozdrawiam

majka

Nie polecam pracy tej firmie, jeden wielki syf w któym nic nigdy się nie zgadza od przepracowanych godzin po wynagrodzenie o które zawsze trzeba walczyć bo kierownicy godziny pracy biora z głowy a nie z raportów. Przepracowałam tam kilka miesięcy i w każdym moja wypłata nie zgadzała się z moimi wyliczeniami. Zastanówcie się kilka razy za nim zatrudnicie się w tej firmie!!

kkkk

No cóż. Pracowalam tam przez 5 na wydzisle Enel Bitron Dandowka. Niepolecam oszuści , brak poszanowania. Ukladziki między kierownikiem a starymi pracownikami. Wyplaty trzeba pilnowac bo nie zawsze sie zgadza.

JEBAC WAS SZMATY

To jest skandal rzucaja ludzi po firmach bez zadnego ale zwalniaja i ogolem firma jest jednym wi8elkim POSMIEWISKIEM SKURWIALY NEGOTRUST Z PIZDY JEBANE KURWY!

@JEBAC WAS SZMATY

Czyli zostałeś zwolniony i sie mścisz?

Wojtek
@JEBAC WAS SZMATY

Hehe, świadczy tylko o tobie, nasz błąd że cie zatrudnilismy. Życze powodzenia u innych.

Reeemblaaaak

Pierdolenie o szopenie . dobrze jest :)

ktoś

A jakie są zarobki na koordynatora?

@ktoś

Różne, w zależności ile masz osób pod sobą i jak ogarniasz. Generalnie jest podstawa i premie z ilości godzin.

NiedoszłyPracownik

Tak bardzo mocno polecam że aż nie wiem co napisać. Może w pierwszej kolejności pozdrowię serdecznie palcem Pana koordynatora M.Z który w odpowiedzi na moją aplikację umówił się ze mną na rozmowę kwalifikacyjną na którą się nie zjawił, po 40 minutach czekania do pokoju obok zaprosiła mnie pewna Pani która przez 40 poprzednich minut musiała być bardzo zapracowana ponieważ jej śmiech słyszalny był na całym piętrze. No ale kiedy w końcu znaleziono dla mnie chwilę, miła Pani zaprosiła mnie na 'rozmowę' nie wiedząc nawet gdzie mam iść do pracy, nie mając mojego cv które przesłałem drogą elektroniczną, ani nie potrafiwszy przekazać żadnych szczegółów nawet na temat stawki... Wypełniwszy formularz zostałem poinformowany ze ktoś do mnie NA PEWNO zadzwoni, na telefon czekam co dziś, Pozdrawiam.

Kadry
@NiedoszłyPracownik

Często mamy sytuację że pracownicy dzwonią do kadr bo im się wypłaty niezgadzaja lecz w większości nie zgadzają się wypłaty bo ludzie liczą sobie kwoty netto np 10 netto bo to jest np. 12 brutto bo ktoś im tak powiedział a naprawdę to jest np. 9,80 netto. Kase liczycie po kwocie brutto jaka jest na umowie razy godziny. Poza takimi przypadkami nie ukrywajmy na tym forum ludzie niezadowoleni np. dlatego że nie stawili się do pracy bez powiadomienia, spóźnili się, wcześniej wyszli, żle sprawdzili itd i koordynator upie..... godziny lub premie. Wcale mnie nie dziwi że takie osoby oczerniają firmę na forum-świadczy to tylko o nich. Stawki są różne w zależności od zakładu i zlecenia jakie mamy od 13 nawet do 19/20 zł brutto. Przy niektórych zleceniach wyjazdowych są premie, dodatki, zwroty za nie tyko dojazd (paliwo) ale i czas dojazdu (liczone jak praca). Niestety o tym już nikt nie napisze.

Luna

Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam pracy w firmie Negotrust. Złodzieje, wypłata może i na czas ale rzadko kiedy zgadza się z liczba przepracowanych godzin. Delegacje gdzie na tydzień ma się kilka dni wolnego i nikt za stracony czas nie zapłaci. Śmiech na sali a nie praca. Pozdrawiam.

Pozytywna

Ja w Nego pracowalam przez 3 lata i co prawda nie jest to praca marzeń ale da sie znieść, jest to zajęcie dla ludzi którzy szukaja pracy dorywczej ale sprawda sie tez na dłuższą metę (tak jak w moim przypadku) , wypłaty zawsze na czas wiec nie moge na to zlego slowa powiedzieć, delegacje są wiem z własnego doswiadczenia (najlepsza praca!) , hmmm szefostwo jak wszędzie czasami graja na nerwach ale tego sie nie zmieni, ja zawsze jak mialam jakis problem to byli pomocni , zarobki na kontroli we wszystkich firmach sa podobne wiec nie jest zle . Tyle mam do powiedzenia w tym temacie . Pozdrawiam ;)

Aneciaa

Bardzo dobra firma wyplacalni zarobki bardzo dobre praca bardzo lekka i latwa atmosfera bardzo mila pracowalam i bardzo zadowolona bylam BARDZO POLECAM NAPRAWDE Aneta Bartyzel

Krótko mówiąc Złodzieje obcinaja na czym sue tylko da nic wiecej nie mam do powiedzenia!!@

nick
@były pracownik

ucinają na czym się da tylko jak maja powód więc jak się spoźniasz, nieprzychodzisz i opier..... to się nie dziw. Prawda w oczy kole?

Prawda o zarobkach jest taka, że Nego płaci więcej tam gdzie więcej dostaje od zakładu a nie od widzi mi się. Jak ktoś dobrze pracuje a nie wybrzydza i ściemnia to awansuje-przykładów jest wiele. Jak dla kogoś stawki na poziomie 14 zł (a takie są w Siewierzu na głupiej produkcji) nie odpowiadają to niech sprzedaje kebaby a nie narzeka. Problem jest taki, że jak ktoś nie chce pracować to zawsze wymówkę znajdzie. Atmosfera w dużej mierzy zależy od koordynatora-jak jest zła można to zgłosić do biura. Jak wszędzie dobrze traktuje się tych co szanują pracę a zwalnia się tych co wiecznie narzekają, ściemniają a przed podjęciem pracy szantażują. Obecnie stawki w zależności od zakładu to między 11 a 14,50 zł brutto na kontrolerów jakości i produkcje.

hdhdh

Fajnie jest, nie ma na co narzekać. wypłata co miesiąc, dobry kontakt, elastyczne godziny, zarobki też całkiem ok. Na początku trzeba się wykazać wy byście chcieli po 10000 zarabiać! Przyjdźcie, zobaczcie i dopiero oceniajcie.

malinowy

to nie jest praca - to jest (usunięte przez administratora) Pracowałem tam 2 miesiące i wolałbym o tym zapomnieć ze straciłem czas w tej pseudofirmie. Traktują człowieka jak śmiecia, wysyłają na zakład, gołego i wesołego bez podstawowego wyposażenia BHP. W ciągu tych 2 miesięcy przepracowałem kilka tygodni a potem już nie zadzwonili. Nie polecam i będę odradzał każdej osobie prace która pomysli o Nego. Zatrudniają jak najwiecej osob jak jest praca a potem zwalniaja. Wstyd bo dla tych z biura to tylko kasa a wy dostaniecie ochlapy

Zostaw merytoryczną opinię o Negotrust sp z o o - Będzin

• Jak się pracuje w Negotrust sp z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Negotrust sp z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Negotrust sp z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Negotrust sp z o o