Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

okokokok

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć odnośnie wynagrodzenia w trakcie stażu?

Ola

Nic nie dostaniesz.

Dawid
@okokokok

W PGB praktyki są za free, nie dostaje się wynagrodzenia.

@Dawid

Słyszałem coś ze po wyrobieniu 160 godzin coś się dostaje

@okokokok

Byłam na rozmowie i mają ofertę płatnego stażu.

justa
@Anna

fakt, zarobisz za np podpisaną umowę i zatrudnionego kandydata (usunięte przez administratora)zł. Oferta życia

An
@justa

Nie wiem, skąd masz takie wiadomości, ale proponują 2000 na rękę za staż. Dzisiaj byłam i taką ofertę dostałam.

Bbb
@An

To się przeliczysz, nawet na etat tyle nie dają

KK

Zgadza się staż jest płatny byłam na spotkaniu w wawie w tamtym tygodniu.

kas

A ja się z ponizszymi nie zgadzam. Nie wiem jak jest w innych oddzialach, ale skonczylam praktyki w Warszawie kilka miesięcy temu i mogę spokojnie polecić. Pracowałam w kilku miejscach i nigdzie nie nauczylam się tyle co tam. Atmosfera jest swietna, pomoc na kazdym etapie, liczne szkolenia, takze dodatkowe, jesli jest taka potrzeba. Praca jest trudna, nie dla kazdego, dosyc stresujaca, ale jesli ktos lubi kontakt z ludzmi i nie boi sie rozmow z klientem czy kandydatem, to z pomoca team leaderow sobie spokojnie poradzi. Ja po praktykach nie zostalam ze wzgledow osobistych, takie mialam zalozenie od poczatku, aby zdobyc doswiadczenie i nie zaluje ze poszlam do PGB. Nie wiem dokladnie jak jest po praktykach, ale z tego co widzialam, dziewczyny pracuja nadal, mają umowy o prace i calkiem niezle zarabiaja. Moze to kwestia miasta, wymagan warszawskiego rynku, moze ludzi, nie wiem. Jakbym miala taka mozliwosc, to na pewno zostalabym na dalsza wspolprace z firma.

Specjalista
@kas

A ja z powyższymi się nie zgadzam. Nie wiem, jak można nazwać te liczne szkolenia przydatnymi, a szkolących specjalistami. (usunięte przez administratora) w PGB specjalisty w poszczególnych branżach nie spotkałem.

Jasiek

Chciałbym skorzystać z oferty PGB Human Resources i szukam opinii o agencji. Czy spokojnie można z nimi pracować?

Jotka
@Jasiek

Jeśli dopiero rozpoczynasz w rekrutacji i nie masz w tym żadnego doświadczenia to jest to bardzo dobra firma na początek żeby wejść na rynek i zdobyć wiedzę i doświadczenie. Jeśli szukasz godziwego zarobku i masz już doświadczenie to odradzam.

heszke

Przykro czytać kilka lat po odejściu, że oddziały się sypią. W PGB większość ludzi była zawsze niezadowolona, ze względu na to, że po prostu trzeba było umieć zarobić i musiało się chcieć. Atmosfera w oddziale Poznańskim była świetna, ale to za sprawą kilku osób takich jak np. pewien brodaty kolega :) Co do zarządzania firmą - no cóż. Właściciele starali się jak mogli, próbowali. Nieco absurdalne propozycje dotyczące minimów i narzucanie tego co ma się robić doprowadziło do odejścia kilku osób, ale jak to w pracy, właściciel ustala co ma robić pracownik. PGB ogólnie polecam osobom, które CHCĄ PRACOWAĆ, CHCĄ SIĘ UCZYĆ, ale i przede wszystkim takim osobom, które POTRAFIĄ SIĘ DOSTOSOWAĆ I UKŁADAĆ Z INNYMI PRACOWNIKAMI. Jeśli nie jesteś dobrym graczem - nie przetrwasz, a nawet jeśli przetrwasz to nie zarobisz :) Ja z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dzięki PGB teraz jestem tam gdzie jestem i nie narzekam na swoje zarobki i sytuację zawodową:)

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

A ktoś coś wie o praktykach w lesznie? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat a widziałam ogłoszenie i sie zastanawiam jak by było. Przedewszystkim czy coś się naucze i czy mnie zatrudnią, bo szukam pracy nie praktyki właściwie. Proszę o pomoc osoby zorientowane. Z góry dzięki za pomoc. Anna

praktykant
@Ania

na pewno cie tam nie zatrudnia , zrealizowlem cele i Pani koordynator mnie nie zatriudnila

2017

Nie ma słowa o Lesznie, bo oddział dopiero powstaje. Dlaczego w Lesznie?? Bo tam jeszcze nikt o PGB nie słyszał ;) (usunięte przez administratora) Kto mądrzejszy sobie resztę dopowie. Ale jeśli ktoś nie ma nic przeciwko darmowym praktykom, śmieciowym umowom za grosze, braniem na klatę wszystkich kosztów na jakie w danym momencie wpadnie "zarząd", zerowym pakietem socjalnym itp to śmiało, niech aplikuje - pewne, że dostanie tam szkołę życia, a to się czasem przydaje, żeby się nauczyć w jakich warunkach nie chce się pracować w przyszłości. P.S. W dużej mierze ludzie odeszli, bo mieli dość tego jak byli traktowani. Może 5% z nich została zwolniona za brak realizacji.

Pat

Stek bzdur Pani P. Ani zwolnienia za targety, ani osoba zorientowana na cel. Jeśli chcesz się bronić to chociaż zrób to umiejętnie.

hahha

tak bylo

@2017

święte słowa

Hej wybieram się do nich na praktyki czytałam form i chciałam spytać np jak uda mi się tam zostać ile płacą komuś jak zostaje tym konsultantem ?? Nie ma tu słowa o zarobkach.

była stażystka
@Warszawa

Ja sie nie nadawalam do tej pracy oddzial fajny, maja duzo klientow. Atmosfera fajna. Z tego co wiem na pewno nie zamykaja oddzialu w Warszawie Ja przerwalam staz. Nie lubilam sprzedawac. dziewczyny mi pomagaly ile mogly .

audyt

żaden Patryk a o lesznie nic nie wiem w krs co ty z tym leszna znowu kiedy zostana pienadze przelane za audyt stacjonarny nikt nie odbiera

A.
@audyt

Żaden Patryk nie pracuje w audycie. Jeśli nie zostały pieniądze przelane proszę o kontakt pod nr stacjonarny 61 85 33 141 . Pani poprzednia zajmująca się audytem nie pracuje już w firmie PGB.

Marianna

Zgadzam się w 100% z powyższym komentarzem. Ale w każdej firmie są osoby, które wykonają każde polecenie z góry, bo boją się, że innej pracy nigdzie nie znajdą. Tacy też potrzebni ;) Są różne powody takiego zachowania. W większości przypadków są to obawa przed nieznalezieniem innej pracy np z powodu: nieznajomości języków obcych, tego że w każdej agencji już mnie ktoś zna i nie lubi, wywyższania się - jestem kierownikiem więc nie będę konsultantem! muszę mieć ludzi, którzy za mnie zrobią standardy!, niedostrzegania jakichkolwiek własnych wad, myślenie że wszyscy mnie lubią, a tak naprawdę ludzie już patrzeć nie mogą, niedostrzegania swojej winy - "nie uważam, że to była moja wina, to pracownicy byli zdemotywowani". Jest tego bardzo bardzo dużo.

Młodszy K.
@Marianna

Święta racja mnie head hunting demotywowal i musialem go robic bo koordynatorki mi mowily ze trzeba zeby miec kandydat i standardy tez musialem do swoich kandydatow i ich ... bylo tego bardzo bardzo duzo.

Zainteresowana rozwojem w branży HR

Chciałabym zapytać o Waszą opinię na temat praktyki w tej firmie. Widziałam ogłoszenie na pracujpl i rozważam aplikowanie. Mam wątpliwości, ponieważ tak się zdarzyło, że moje koleżanki miały praktyki w tej agencji zatrudnienia. Jedna tu we Wrocławiu, a druga w Warszawie bo tam studiuje. Opinie nie były ciekawe, ale zastanawiam się czy się coś zmieniło? Podobno projekty słabe, rotacja wśród praktykantów bardzo znaczna. Będę bardzo wdzięczna za jakielkowiek opinie na ten temat, ponieważ uczestniczę już w innych rozmowach, ale interesuje mnie miękki HR. Czy oddział w Warszawie jeszcze jest? Słyszałam, że ma być zamknięty. Ktoś coś wie?

@Zainteresowana rozwojem w branży HR

Wawa jest, ale są tam tylko 2 osoby.

w wa
@2222222222222222222

5 osób moi drodzy..ty sie bron umiejetnie wszyscy wiedza ,ze ucieklas z miejsca pracy

Milutka

Rotacje to nic dziwnego w dzisiejszych czasach!!. Ludzie zmieniają pracę z różnych powodów. Generalnie PGB Human Resources Sp. z o.o. to spoko firma.

XYZ
@Milutka

Jak była spoko to czemu jest taka rotacja czemu firma nie umie zatrzymać wartościowych pracowników?

Przemas
@Milutka

myślę, że nie masz racji jeśli ludzie czują się w firmie bezpiecznie to masowo z niej nie odchodzą poza tym myślę, że niedługo połowy oddziałów nie będzie ile osób zostało w tej firmie? ile osób pracuje w Warszawie i w Poznaniu? ja pamiętam czasy gdzie było po kilkadziesiąt osób a teraz jest kilka

aplikujacy Pracuj nie rozumiem
@XYZ

jakby byli spoko to czemu ich nie zatrzymali??? tylko zwolnili?

Wroc-love

Dlaczego uważasz, że w firmie są nieodpowiedni pracownicy?

Mania

Jesteście przekonani, że trudno jest napisać coś pozytywnego o PGB Human Resources? Może agencja ma akurat gorszy czas w swojej karierze? Nie zawsze jest się cały czas na szczycie, może są w agencji nieodpowiedni pracownicy i efekt ich pracy odczuwacie?

Mania

Rynek pracy coraz bardziej narzeka na brak fachowców. Widzę , że PGB Human Resources ma taki problem. Fajna firma a mimo wszystko brakuje ludzi, może podniosą płace?

Paulina

@Żal - a możesz napisać nieco więcej o odbytej rozmowie rekrutacyjnej? Jak dokładnie ona wyglądała? @YHA - dziękuję za informację. A jak często zdarzają sie wyjazdy, o których wspominasz? Czy PGB Human Resources daje możliwość rozwoju swoim pracownikom, na przykład w postaci kursów/szkoleń? Taka informacja będzie istotna dla osób szukających informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

@Paulina

Wyjazdy różnie są nie ma stałej częstotliwości i zależy od klientów których aktualnie się pozyska. Szkolenia jedyne jakie oferuję firma to te wewnątrz niej.

@YHA

Sorki, że źle spojrzałam te wyjazdy między oddziałam to jak pamiętam to było chyba raz na 6 miesięcy ale nie chcę nikogo wprowadzać w błąd bo już nie pamiętam tak dokładnie.

Mańka

Podpowiedzcie mi czy warto aplikować do firmy? Bardzo ważna jest dla mnie poza kasą atmosfera w firmie.

Maniek

PGB Human Resources ma jak widzę dość długą listę ofert pracy. Słyszałem, że warto jest za ich pośrednictwem złapać pracę. O zarobkach nie rozmawia się na forum, ludzie!

Żal

Żenada! Przychodząc na umówioną rozmowę kwalifikacyjną dowiaduję się, że pani nic o tym nie wie, po czym jednak stara się przeprowadzić rozmowę zupełnie nie będąc do niej przygotowaną! Brak kompetencji i zaangażowania! Nie wiem jak ta firma pozyskuje klientów i specjalizuje się w dziedzinie HR skoro prezentuje w tej materii zerowy poziom! Szczerze nie polecam !

Paulina

@YHA - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w PGB Human Resources Sp. z o.o.? Piszesz, że z pracodawcą podpisywana jest umowa o pracę - a czy są zapewniane dodatkowe benefity, jak np. prywatna opieka medyczna?

@Paulina

Nie ma nic ponad premię o której napisane było. I nie zawszę jest umowa o pracę wygląda to tak praktyki- umowa zlecenie i dopiero potem o pracę. Są za to wyjazdy z innymi oddziałam i zwrot pieniędzy za paliwo i bilet jak jedziemy pociągiem do klienta albo rozwozimy ofertę.

Nowa

Czy ktoś się orientuje jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert? Rozwijają się pewnie a że jest duże zapotrzebowanie na tego typu usługi to mają pole do działania. Mam zamiar aplikowac do firmy tylko trochę martwią mnie niektóre opinie, ale dobrze wiedzieć.

YHA

Jako,że nic nikt nie wspomniał o zarobkach a może to kogoś zainteresuje to 2000 brutto umowa o pracę plus premie.

Milutka

Czy mógłby ktoś opisać pracę doradcy klienta agrobiznesowego?

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.