Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Milutka

PGB Human Resources działa już od kilkunastu lat i może pochwalić się ciągłym rozwojem oraz osiągnięciem wysokiej pozycji wśród firm z branży. Mogę być dumna z pracy w firmie nie tylko że względów finansowych ale również rozwoju zawodowego. Polecam.!

@Milutka

Miło, że tak piszesz o firmie ale czy mogła byś jednak przybliżyć czy za tym rozwojem zawodowy również pojawia się rozwój pod względem finansowym premie itp ?? Czy ktoś z obecnych tu na forum kto był na stażu wie ile płacą za staż ??

Paulina

@anka, spotkała Cię taka sytuacja? Czy zdecydowałaś się wybrać na rozmowę kwalifikacyjną na zaproponowane przez firmę inne stanowisko? Jeżeli tak, to jak przebiegła rozmowa?

anka

składasz cv na jedno stanowisko, a oni dzwonią z czymś innymi

Paulina

Czytaliście już wywiad z PGB Human Resources Sp. z o.o.? Coś Was szczególnie zaciekawiło/zaintrygowało? :)

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maniek

Pracuję tu już długo i mam wyrobiona opinię. To jest dobra firma ale nie dla każdego. Są osoby, które sie nie nadają do takiej pracy. Wiem jedno, że jak człowiek poczuje pracę to będzie zadowolony jak ja.

ex Researcher

Jeżeli chodzi o bezpłatne praktyki czy staż - warto, a nawet bardzo. To jest jedno z najlepszych miejsc na start i do nauki, do wdrożenia się w branżę i wejścia w świat rekrutacji 360. Jeśli zaś chodzi o pracę w agencji jako researcher/jr consultant/consultant/team leader - ODRADZAM. Rotacja ogromna, KPI spełnia mało kto. Poza tym klienci są słabi, a co za tym idzie - płacą słabo za pozyskane i zrealizowane projekty. Idzie za tym wspomniania masowa rezygnacja konsultantów - po prostu po jakimś czasie wymieniany jest skład. To jest słabe, ale tak jest w bardzo wielu agencjach w tej branży.

Felek

Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji.Słyszałem o firmie dobre opinie ale chciałem się upewnić. Jeśli ktoś mógłby podpowiedzieć za jaką kasę dostanę pracę na magazynie? Czy podczas rozmowy rekrutacyjnej są pytania związane z pracą jaka mógłbym dostać.? Mam troszkę małe doświadczenie.

Becia

O pracy w firmie się nie wypowiem, natomiast mogę powiedzieć jak to jest ze stażem w PGB. Polecam z całego serca! PGB jest idealną firmą na sam początek "przygody" z rekrutacją. Zaczęłam z zerową wiedzą. Zasypali mnie wewnętrznymi szkoleniami, ale najwięcej daje samo wsparcie zespołu podczas pracy. Jednakże jeśli nie odnajdziesz w sobie drygu i serca do rekrutacji to na pewno Ci się nie spodoba. Ja weszłam w temat jak w masło i sprawia mi to ogromną przyjemność. Uczysz się sprzedaży, rekrutacji, doradztwa, odpowiadania na potrzeby Klientów, skutecznego Head Huntingu... Jest to doskonałe miejsce żeby rozwinąć skrzydła. :) Atmosfera jest bardzo przyjazna co sprzyja pracy. Czy jest jej dużo? Tak. O to chyba chodzi. :) Na pewno nie ma nudy. Są rekrutacje łatwiejsze i trudniejsze. Są jasno sprecyzowane oczekiwania wobec Twojej pracy, doszkalanie jeśli masz z czymś trudność. Bardzo często zdarza się, że jeszcze podczas stażu "huntują" Cię już inne firmy rekrutacyjne, bo pracownicy PGB są wartościowi na rynku pracy. Jeśli ktoś oczekuje kokosów na początek to niewątpliwie się rozczaruje. Ale jeśli jest nastawiony na rozwój, zwiększenie własnej skuteczności, przełamanie barier do rozmów z Kandydatami czy potencjalnymi Klientami to tutaj to odnajdzie. Polecam.

Milutka

Kiedyś widziałem ofertę na młodszego specjalistek sprzedaży czy jest jeszcze aktualna? Może ktoś wie i mógłby przekazać, a przy okazji jakie zarobki możną dostać na początek? Czy są jakieś premie albo inne bonusy możne socjalne? Będzie mi łatwiej podać decyzję.

Magdalena

Wszyscy jesteście normalni jak te Wasze opinie w internecie, Wan się też nudzi?! Nie macie co robić? Odpowiedzialne stanowiska macie, a użeracie się pracownikami najniższego szczebla - ktoś tu powinien się wziąć nie za pracę, lecz.. :) Za ludzi - ludzie są firmą ale czy firma ludźmi?

Audyt meble_stala wspolpraca

a ja współpracuje z nimi już rok. Raz musialem poprawiac audyt niezgodnie z kryteriami , przyjetymi standardami. I w takich sytuacjach trzeba czekac za kasa , bo trzeba poprawnie wykonac zadanie. Kolega , którego poleciłem nie wpisal konta -nr powiadomili go nawet pisemnie. Niestety nie kazdy sie nadaje do aktorstwa ha

Audyt meble_stala wspolpraca

vanilka133

Firma nie płaci za wykonane audyty, już 3 miesiące czekam na zapłatę, proszę o rozwagę zanim zaczniecie współpracę.

PGB Human Resources.
@vanilka133

Szanowny Panie/ Pani dziękujemy za informację. Prosimy o kontakt : info@pgbhr.com lub 61 85 33 141 Chętnie porozmawiamy , przede wszystkim odsłuchamy nagrania i przeprowadzimy ponowną analizę przeprowadzonego audytu. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości co do wykonanej pracy. Z wyrazami szacunku, Zespół Doradztwa HR

agn

produkcją? serio? :)

Obserwator

No ci to są dobrzy. Jak dowalą wymagania na byle stanowisko to tylko usiąść i ..... oczywiście paść ze śmiechu. Na jakieś super wysokie stanowiska to może i mają jakąś skuteczność ale na te związane z pracą fizyczną to raczej są beznadziejni. Mówię tutaj o stanowisku np. serwisant. Zakłady raczej tak wysoko poprzeczki nie stawiają dlatego sądzę, że PGB dodaje coś od siebie nie mając pojęcia o tym, że zwykłemu robolowi biegła znajomość języka obcego jest tak potrzebna jak pewnym paniom majtki.

co to ma teraz za znaczenie?

chore jest (usunięte przez administratora) , bo pewna osoba nie może spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć co inni myślą. takie moje zdanie i wiem, że nie tylko moje

koleżanka/kolega z pokoju
@co to ma teraz za znaczenie?

chore jest to ze nie potrafisz podpisac sie tylko co dziennie myslisz o tej osobie i systematycznie wchodzisz tu nie majac swojego zycia. Zloz wypowiedzenie i przestaniesz sie meczyc czlowieku a nie farmazowny wypisujesz pod roznymi nickami codziennie. "Kazdy " domysla sie kim jestes i wszyscy juz o tobie gadaja. Krystynko, co to ma zaznaczenie, kdhdhsjks, były praktykant.

żal!!!!!!
@koleżanka/kolega z pokoju

w końcu się ktoś odważył napisać o tym przecież tego już słuchać nie da , mysli ze gada kazdemu z osobna i cos wskura, denerwujac wszystkich dookola narzekaniem / NIECH IDZIE I JEJ POWIE OTWARCIE, (usunięte przez administratora) kazdy ma swoje zdanie na ten temat a gada, ze wszyscy .co maja robic przytakiwac jedynie, polemika nie wskazana , bo bede najgorszy/a, łązi i marudzi, że to nie wychodzi, że tamto nie wychodzi ,że znowu nie odbierją i że przejezyczyła sie

poznań...

(usunięte przez administratora) że wszyscy praktykanci rozmawiali miedzy sobą do jakiego (usunięte przez administratora) kto trafił.. nikt nie chciał być tam gdzie nie ma wyników, a wiekszosc tak musiala trafic :/ jedni mieli szanse na zostanie, bo mieli (usunięte przez administratora) ktory dał im projekty, zadzwonil i pomogl podpisac umowe, a drugi takiego jak ja... sam targetu nie ma a ode mnie wymaga! komedia. jak sie dostalo po 5 projektow od swojego kordynatora to ten ktos mial szanse a pozostali dostawali jakies (usunięte przez administratora) . to bylo bardzo niesprawiedliwe ja nie mialam szans na zostanie wlasnie przez taka sytuacje. a wiem, że chlopak ktory przyszedl jakos tak jak ja szybko dostal fajny projekt i podpisal umowe i chyba pracuje. taka sprawiedliwosc (usunięte przez administratora) nistratora)

tak było
@poznań...

Zgadzam się w 100%! Albo masz kogoś ogarniętego, albo tak jak ja laskę, ktora nawet nie umiała robić standardów w bazie :D i ledwo co utrzymywała się w firmie :( Ludzie ogarnijcie troche czego praktykanci wtedy sie uczą!? ale ja całe życie miałam pecha, to i tym razem było tak samo.

firma dobra na start

popieram w 100% ja sie nauczylem duzo i po 6 miesiacach odeszlem do duzej korporacji. Trudno wyrobic minima. Ja wolalem robic rekrutacje , sprzedaz raczej nie. Ustalenia byly w opisie. Nie ktore firmy po studiach proponuja umowe o prace tu zlecenie. Ludzie to jest kazdego wybor!

były pracownik on

(usunięte przez administratora) . wskazowka dla (usunięte przez administratora) , z tego co ja widzialem to ona nie ma osob w zespole (usunięte przez administratora) tam pracuje? nie źle czepie kasy praktykantow , ktorych wymienia jak rekawiczki, zeby w targety nie brac. Ladnie Cie tam porabiaja kobieto. Nikogo nie znajdziesz z takim (usunięte przez administratora) na forum. MNie nie chciala. (usunięte przez administratora)

popieram

wreszcie ktoś się odważył napisać co myśli o całej tej sytuacji!

praktyka kwiecien

miałam praktyki i była jedna umowa, ustalenia sa w opisie stanowiska podpisywane obustronnie, ustalenia po podsumowaniach mialam elektronicznie wysyłane. Dziewczyny bardzo mi pomagaly w zadaniach. dziekuje za mozliwosc spotkan z klientem i pomoc w rekrutacjach.

kjbnhjufyvyjh,c
@praktyka kwiecien

ciekawe jaka kwote na umowie bys dostal/a np na tzw. "dogrywce" :D wtedy dopiero widac jak mają sie ustalenia do rzeczywistosci (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) zeby się tylko wybielic w oczach zarzadu i innych pracowników... (usunięte przez administratora) niezly sposób, tylko warto sie zastanowic nad sobą czy postepuje sie ok wobec swoich pracownikow wezcie ludzie otworzcie oczy, nie dajcie sie wykorzystywac i sterowac

praktyka
@kjbnhjufyvyjh,c

jak krowie na rowie ..projekt + umowa ni masz to nara jak masz zostajesz, lub dogrywka , (usunięte przez administratora) chyba (usunięte przez administratora) w target (usunięte przez administratora) proste. mnie sprzedaz nie bawi wiec odeszlam a czytac umiem wiec wiem co podisuje

myslacy- ty- ja -wy-oni :)

Nikt Cie nie zmusza do pracowania na dziele, mowisz ,ze inne agencje maja umowe o prace , jestes dobry to jakie obawy? Zastanow się dlaczego Ci nikt jej nie zaproponowal tutaj ....Nie bedziesz" musial sie szturchac lokciem". Własny pokój, samochód służbowy, bo przecież jesteś znakomity, efektywny sprzedawca z sukcesami? Prawda? To jest zrozumiałe wobec tego, że masz oczekiwania. Głowa boli? tak... od mało inteligentnych osób , które nie wiedzą co podpisują. Proponuje konsultacje z prawnikiem może wytłumaczy Tobie na czym polega zlecenie, dzieło. Pozdrawiamy kolegę, koleżankę z "klubu dyskusyjnego". Pracującej i zadowolonej z PGB. "Koordynator przyjaciel"

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.