logo PGB Human Resources Sp. z o.o.

PGB Human Resources Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o.

taka prawda 2015-07-24 23:03:25
to fajną masz tę koleżankę, taką prawdę Ci mówi.
ciekawe! 2015-07-24 23:34:32
Jeśli byłoby prawdą co piszesz miałbyś/ miałabyś odwagę podpisać się.
Tak więc proszę podpisz się Pani/ Panie/"taka prawda".

Ja pracowałam w pgb moja koleżanka pracuje tam nadal. Odbyłam praktyki uczelniane, na prawdę warto! To, że byłam praktykantem to nie znaczy ,że byłam głupia. Nikt mi nie proponował po miesiącu zespołu. W każdej firmie są praktykanci, stażysci i jeśli któryś miał potencjał to dlaczego nie zaproponować mu zespołu?
laura 2015-07-24 23:43:00
jakiej afery? Czy wy myślicie, że inteligentne osoby sugerują się takim forum? Przygotowuje się właśnie do rozmowy kwalifikacyjnej... mam w poniedziałek. Piszą zawsze Ci co nie udało się . Jestem zarzenowana, że firma zatrudniła osoby na tak niskich ilorazach inteligencji, które nie potrafią prosto z mostu powiedzieć swojemu szefowi to czy tamto. Tchórzostwo !!!! Mam nadzieje twórcy postów, że nie pracujecie juz w firmie PGB
student_prawa 2015-07-24 23:52:58
Pierwsza rzeczowa wypowiedz. Każda krytyka nawet bolesna jest wskazana, aby wyciągnąć wnioski. Osoby, które pracowały w pgb lub pracują pytam po co podpisaliście umowy zlecenie, umowy o dzieło? Po co? Nie potraficie negocjować? Jesli się tak cenicie i macie wiedzę na najwyższym poziomie to pytam kto was zmusił do podpisu? Czy byliście do tego w jakiś sposób zmuszani? Wolny kraj, wolni ludzie. Trzeba było pójśc do innych Agencji i "pokazać się" co potraficie. Moze tam zaproponowano by wam lepsze warunki pracy. Jesteście sami dla siebie niewolnikami.
ciekawe! 2015-07-25 00:01:33
Szukaj , szukaj jeżeli masz wiedzę i doświadczenie nie musisz zamartwiać się ,że nie dostaniesz umowy o pracę.
Joanna 2015-07-25 08:58:40
Tak, pracuje jeszcze.. bo pewnie zaraz decyzją zarządu wylecę.. Brak niczego! Bo tylko słyszę: zrobisz standardzik.. blaneczki mam..
Iza 2015-07-25 09:48:11
Za te "blaneczki" to masz jak podpiszą umowę swoją część procentową, a "standardziki" to zawsze beda i kazdy je robi. Więc jak Ci plan zajec nie odpowiada to po co pracujesz jeszcze w firmie pgb?
były pracownik 2015-07-25 10:34:54
A ja robilem blanki, zajmowalem sie wyszukiwaniem firm do head -huntingu, i inne portale, standary robilem nie sprzedawalem , bo nie chcialem , sam wybralem umowe zlecenie i dzielo, lepiej na tym wychodzilem niz o prace. Moja praca owocowala, poniewaz z moich blanek wychodzily umowy, z wyszukanych kandydatow byly zatrudnienia. Te zadania mi odpowiadaly. Zarzad nie widzial zadnego problemu (usunięte przez administratora) na tego typu zadania. Nie miala nic przeciwko , bo dokladalem sie procentowo w zespole i mialem z tego pieniadze. Odeszlem sam tylko i wylacznie dlatego,że dostalem (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.
były pracownik 2015-07-25 14:17:57
Pracowałem w (usunięte przez administratora) a Ty nie wiem kim jesteś i mam prawo ,żeby się również podzielić swoimi wrażeniami.
Masakra 2015-07-25 14:52:56
To się w głowie nie mieści (usunięte przez administratora) Gdy rzeczywistość była zupełnie inna..
Mały 2015-07-25 15:00:46
Haha aż z tapczanu spadłem. Taki mądry jesteś to się podpisz.. a nie teraz wymyslaj, że z (usunięte przez administratora) Śmiechu warte. (usunięte przez administratora)
były pracownik 2015-07-25 15:34:47
Nie muszę się podpisywac , zainteresowani wiedza jak było. A wam o co chodzi? bo nie wiem z jakiego Oddziału w ogole jestescie , widze ,ze mieliscie podobna sytuacje. A ty maly widze, ze tez nie chcesz sie podpisac ciekawe dlaczego? ha ha Ja pracowalem w 2011 i moim koordynatorem (usunięte przez administratora) ale nie sadze,zeby nu sie chcialo tu siedziec
Ona 2015-07-25 22:30:27
Kolego, ale to jest forum dotyczące pgb. (usunięte przez administratora) o po co się wypowiadasz? Bo czegoś tu nie rozumiem. Chyba, że ktoś cię prosił abyś dodał pozytywną opinię? ???
Bystry 2015-07-25 22:45:10
Wytłumacz mi kolego dlaczego dodajesz komentarz nie pod firmą, w której pracowałeś? (usunięte przez administratora)
Lolitka 2015-07-26 21:46:37
Nagle po telefonie od.... trzeba było zmienić linie obrony ;-)
paranoja 2015-07-27 10:00:26
ta firma (usunięte przez administratora)
Ania 2015-08-05 23:06:32
Czy po stażu z urzędu pracy firma ma obowiązek mnie zatrudnić na 3 miesiące? Czy tak jest tylko w przypadku stażu finansowanego z UE? Pytam bo nie wiem jaki staż wybrać
Ciekawa 2015-09-08 15:27:17
Czy PGB organizuje szkolenia z pisania cv? Czy możecie polecić kogos?
notega 2015-09-22 21:47:19
PGB to agencja rekrutacyjna. Stanowisko, o którym piszesz jest przez nich realizowane na rzecz jednego z klientów. To nie praca w PGB.
yhy 2015-10-23 11:06:17
co?
Kamil 2015-12-16 15:11:43
(usunięte przez administratora) B
jadaw 2015-12-21 14:42:35
płacą wam za te pochwalne przymiotniki? ;)
kronos 2015-12-30 09:59:28
praktyka 2016-02-09 13:29:22
staż 2016-02-11 15:24:35
asssia 2016-02-14 14:06:46
Firemka rekrutacyjna która zamiast Ci pomóc to Cie zdenerwuje, kilka spotkań, czas poświęcony rekrutacji, po czym oferta pracy dla firmy którą każdy omija z daleka... a w ogłoszeniu napisali, że dla znanej i renomowanej firmy
głowaboli 2016-02-16 17:02:43
( (usunięte przez administratora)
myslacy- ty- ja -wy-oni :) 2016-02-17 00:39:56
Nikt Cie nie zmusza do pracowania na dziele, mowisz ,ze inne agencje maja umowe o prace , jestes dobry to jakie obawy? Zastanow się dlaczego Ci nikt jej nie zaproponowal tutaj ....Nie bedziesz" musial sie szturchac lokciem".

Własny pokój, samochód służbowy, bo przecież jesteś znakomity, efektywny sprzedawca z sukcesami? Prawda? To jest zrozumiałe wobec tego, że masz oczekiwania.
Głowa boli?
tak... od mało inteligentnych osób , które nie wiedzą co podpisują. Proponuje konsultacje z prawnikiem może wytłumaczy Tobie na czym polega zlecenie, dzieło.
Pozdrawiamy kolegę, koleżankę z "klubu dyskusyjnego".

Pracującej i zadowolonej z PGB.

"Koordynator przyjaciel"

głowanieboli 2016-02-23 13:27:34
(usunięte przez administratora) ?
kish 2016-03-01 14:08:45
pgb 2016-03-01 18:47:10
Madame 2016-03-07 12:32:46
były pgbowicz 2016-03-11 18:08:33
co to ma teraz za znaczenie? 2016-05-11 18:02:15
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) a
popieram 2016-05-12 19:04:37
wreszcie ktoś się odważył napisać co myśli o całej tej sytuacji!
praktyka kwiecien 2016-05-13 15:38:12
miałam praktyki i była jedna umowa, ustalenia sa w opisie stanowiska podpisywane obustronnie, ustalenia po podsumowaniach mialam elektronicznie wysyłane. Dziewczyny bardzo mi pomagaly w zadaniach. dziekuje za mozliwosc spotkan z klientem i pomoc w rekrutacjach.
kjbnhjufyvyjh,c 2016-05-13 21:05:42
ciekawe jaka kwote na umowie bys dostal/a np na tzw. "dogrywce" :D wtedy dopiero widac jak mają sie ustalenia do rzeczywistosci (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) zeby się tylko wybielic w oczach zarzadu i innych pracowników... (usunięte przez administratora) niezly sposób, tylko warto sie zastanowic nad sobą czy postepuje sie ok wobec swoich pracownikow wezcie ludzie otworzcie oczy, nie dajcie sie wykorzystywac i sterowac
praktyka 2016-05-13 21:29:34
jak krowie na rowie ..projekt + umowa ni masz to nara jak masz zostajesz, lub dogrywka , (usunięte przez administratora) chyba (usunięte przez administratora) w target (usunięte przez administratora) proste. mnie sprzedaz nie bawi wiec odeszlam a czytac umiem wiec wiem co podisuje
firma dobra na start 2016-05-14 15:17:34
popieram w 100% ja sie nauczylem duzo i po 6 miesiacach odeszlem do duzej korporacji. Trudno wyrobic minima. Ja wolalem robic rekrutacje , sprzedaz raczej nie. Ustalenia byly w opisie. Nie ktore firmy po studiach proponuja umowe o prace tu zlecenie. Ludzie to jest kazdego wybor!
kaśka 2016-05-14 18:10:35
były pracownik on 2016-05-15 20:45:02
(usunięte przez administratora) . wskazowka dla (usunięte przez administratora) , z tego co ja widzialem to ona nie ma osob w zespole (usunięte przez administratora) tam pracuje? nie źle czepie kasy praktykantow , ktorych wymienia jak rekawiczki, zeby w targety nie brac. Ladnie Cie tam porabiaja kobieto. Nikogo nie znajdziesz z takim (usunięte przez administratora) na forum. MNie nie chciala. (usunięte przez administratora)
poznań... 2016-05-18 20:58:33
(usunięte przez administratora) że wszyscy praktykanci rozmawiali miedzy sobą do jakiego (usunięte przez administratora) kto trafił.. nikt nie chciał być tam gdzie nie ma wyników, a wiekszosc tak musiala trafic :/ jedni mieli szanse na zostanie, bo mieli (usunięte przez administratora) ktory dał im projekty, zadzwonil i pomogl podpisac umowe, a drugi takiego jak ja... sam targetu nie ma a ode mnie wymaga! komedia. jak sie dostalo po 5 projektow od swojego kordynatora to ten ktos mial szanse a pozostali dostawali jakies (usunięte przez administratora) . to bylo bardzo niesprawiedliwe ja nie mialam szans na zostanie wlasnie przez taka sytuacje. a wiem, że chlopak ktory przyszedl jakos tak jak ja szybko dostal fajny projekt i podpisal umowe i chyba pracuje. taka sprawiedliwosc (usunięte przez administratora) nistratora)
tak było 2016-05-23 18:29:43
Zgadzam się w 100%! Albo masz kogoś ogarniętego, albo tak jak ja laskę, ktora nawet nie umiała robić standardów w bazie :D i ledwo co utrzymywała się w firmie :( Ludzie ogarnijcie troche czego praktykanci wtedy sie uczą!? ale ja całe życie miałam pecha, to i tym razem było tak samo.
KRYSTYNA 2016-06-01 18:28:49
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)
co to ma teraz za znaczenie? 2016-06-02 20:28:32
chore jest (usunięte przez administratora) , bo pewna osoba nie może spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć co inni myślą. takie moje zdanie i wiem, że nie tylko moje
koleżanka/kolega z pokoju 2016-06-02 21:02:34
chore jest to ze nie potrafisz podpisac sie tylko co dziennie myslisz o tej osobie i systematycznie wchodzisz tu nie majac swojego zycia. Zloz wypowiedzenie i przestaniesz sie meczyc czlowieku a nie farmazowny wypisujesz pod roznymi nickami codziennie. "Kazdy " domysla sie kim jestes i wszyscy juz o tobie gadaja. Krystynko, co to ma zaznaczenie, kdhdhsjks, były praktykant.
żal!!!!!! 2016-06-02 21:13:56
w końcu się ktoś odważył napisać o tym przecież tego już słuchać nie da , mysli ze gada kazdemu z osobna i cos wskura, denerwujac wszystkich dookola narzekaniem / NIECH IDZIE I JEJ POWIE OTWARCIE, (usunięte przez administratora) kazdy ma swoje zdanie na ten temat a gada, ze wszyscy .co maja robic przytakiwac jedynie, polemika nie wskazana , bo bede najgorszy/a, łązi i marudzi, że to nie wychodzi, że tamto nie wychodzi ,że znowu nie odbierją i że przejezyczyła sie
wtf 2016-06-06 01:03:45
Obserwator 2016-08-18 22:29:35
No ci to są dobrzy. Jak dowalą wymagania na byle stanowisko to tylko usiąść i ..... oczywiście paść ze śmiechu. Na jakieś super wysokie stanowiska to może i mają jakąś skuteczność ale na te związane z pracą fizyczną to raczej są beznadziejni. Mówię tutaj o stanowisku np. serwisant. Zakłady raczej tak wysoko poprzeczki nie stawiają dlatego sądzę, że PGB dodaje coś od siebie nie mając pojęcia o tym, że zwykłemu robolowi biegła znajomość języka obcego jest tak potrzebna jak pewnym paniom majtki.
agn 2016-10-21 18:00:20
produkcją? serio? :)
Zostaw swoją opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o.