Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

asssia

Firemka rekrutacyjna która zamiast Ci pomóc to Cie zdenerwuje, kilka spotkań, czas poświęcony rekrutacji, po czym oferta pracy dla firmy którą każdy omija z daleka... a w ogłoszeniu napisali, że dla znanej i renomowanej firmy

jadaw

płacą wam za te pochwalne przymiotniki? ;)

yhy

co?

notega

PGB to agencja rekrutacyjna. Stanowisko, o którym piszesz jest przez nich realizowane na rzecz jednego z klientów. To nie praca w PGB.

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ciekawa

Czy PGB organizuje szkolenia z pisania cv? Czy możecie polecić kogos?

Czy po stażu z urzędu pracy firma ma obowiązek mnie zatrudnić na 3 miesiące? Czy tak jest tylko w przypadku stażu finansowanego z UE? Pytam bo nie wiem jaki staż wybrać

Lolitka

Nagle po telefonie od.... trzeba było zmienić linie obrony ;-)

Bystry

Wytłumacz mi kolego dlaczego dodajesz komentarz nie pod firmą, w której pracowałeś? (usunięte przez administratora)

Ona

Kolego, ale to jest forum dotyczące pgb. (usunięte przez administratora) o po co się wypowiadasz? Bo czegoś tu nie rozumiem. Chyba, że ktoś cię prosił abyś dodał pozytywną opinię? ???

Nie muszę się podpisywac , zainteresowani wiedza jak było. A wam o co chodzi? bo nie wiem z jakiego Oddziału w ogole jestescie , widze ,ze mieliscie podobna sytuacje. A ty maly widze, ze tez nie chcesz sie podpisac ciekawe dlaczego? ha ha Ja pracowalem w 2011 i moim koordynatorem (usunięte przez administratora) ale nie sadze,zeby nu sie chcialo tu siedziec

Mały

Haha aż z tapczanu spadłem. Taki mądry jesteś to się podpisz.. a nie teraz wymyslaj, że z (usunięte przez administratora) Śmiechu warte. (usunięte przez administratora)

Masakra

To się w głowie nie mieści (usunięte przez administratora) Gdy rzeczywistość była zupełnie inna..

Pracowałem w (usunięte przez administratora) a Ty nie wiem kim jesteś i mam prawo ,żeby się również podzielić swoimi wrażeniami.

A ja robilem blanki, zajmowalem sie wyszukiwaniem firm do head -huntingu, i inne portale, standary robilem nie sprzedawalem , bo nie chcialem , sam wybralem umowe zlecenie i dzielo, lepiej na tym wychodzilem niz o prace. Moja praca owocowala, poniewaz z moich blanek wychodzily umowy, z wyszukanych kandydatow byly zatrudnienia. Te zadania mi odpowiadaly. Zarzad nie widzial zadnego problemu (usunięte przez administratora) na tego typu zadania. Nie miala nic przeciwko , bo dokladalem sie procentowo w zespole i mialem z tego pieniadze. Odeszlem sam tylko i wylacznie dlatego,że dostalem (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

taka prawda

to fajną masz tę koleżankę, taką prawdę Ci mówi.

ciekawe!
@taka prawda

Jeśli byłoby prawdą co piszesz miałbyś/ miałabyś odwagę podpisać się. Tak więc proszę podpisz się Pani/ Panie/"taka prawda". Ja pracowałam w pgb moja koleżanka pracuje tam nadal. Odbyłam praktyki uczelniane, na prawdę warto! To, że byłam praktykantem to nie znaczy ,że byłam głupia. Nikt mi nie proponował po miesiącu zespołu. W każdej firmie są praktykanci, stażysci i jeśli któryś miał potencjał to dlaczego nie zaproponować mu zespołu?

Kate

Negatywne komentarze bolą, ale powiedźcie sami: czy nie są one na własne życzenie ? Przecież gdyby wszystko było by w porządku, każdy traktował by się z szacunkiem, każdy wywiązywał ze swoich obowiązków, a nie zganiał na innego - nie było by teraz takiej afery..

taka prawda

niestety, ale te negatywne komentarze na forum to sama prawda. Co najbardziej boli? Kiedyś PGB to byli ludzie i zgrane zespoły. Teraz ludzie inni niszczą co stworzyli poprzednicy. P (usunięte przez administratora) Prezesy niech grzecznie dziękują kilku osobom, których już nie ma i aktualnym (jeszcze) - (usunięte przez administratora)

ciekawe!
@taka prawda

Mam koleżanke, która pracuje w siedzibie. Jak w każdej firmie są oczywiście praktykanci, natomiast każda z osób na stanowisku koordynator ma umowę o pracę. Powiedz skąd Ty wiesz co jest teraz pracujesz tam? Nigdy nie wspomniała, że ludzie są nie zgrani. Atmosfera jest w porządku, na prowizje też nie narzekała, więc za bardzo nie rozumiem skąd te wszystkie Twoje pomysły.

laura
@ciekawe!

jakiej afery? Czy wy myślicie, że inteligentne osoby sugerują się takim forum? Przygotowuje się właśnie do rozmowy kwalifikacyjnej... mam w poniedziałek. Piszą zawsze Ci co nie udało się . Jestem zarzenowana, że firma zatrudniła osoby na tak niskich ilorazach inteligencji, które nie potrafią prosto z mostu powiedzieć swojemu szefowi to czy tamto. Tchórzostwo !!!! Mam nadzieje twórcy postów, że nie pracujecie juz w firmie PGB

Joanna
@ciekawe!

Tak, pracuje jeszcze.. bo pewnie zaraz decyzją zarządu wylecę.. Brak niczego! Bo tylko słyszę: zrobisz standardzik.. blaneczki mam..

Iza
@Joanna

Za te "blaneczki" to masz jak podpiszą umowę swoją część procentową, a "standardziki" to zawsze beda i kazdy je robi. Więc jak Ci plan zajec nie odpowiada to po co pracujesz jeszcze w firmie pgb?

zainteresowana

Forum dyskusyjne - każdy ma prawo dodać swoją opinie na temat pracodawcy, zarówno obecnego, byłego jak i potencjalnego. Każdy ma prawo dodać swoją opinie, nie ważne czy jest ona pozytywna czy negatywna, ważne by opierała się na faktach oraz doświadczeniu. Wiadomo, ze dodane opinie negatywne nie są powodem do zadowolenia wśród właścicieli, ale każda z firm ma swoje dobre i złe strony.. Tak więc proszę nie sugerować się wszystkimi opiniami na forum przy wyborze pracodawcy, proszę o przekonanie się jak jest naprawdę i ewentualnie później dodaniu opinii - negatywnej czy pozytywnej. Takie są zasady forum, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat danej firmy.

student_prawa
@zainteresowana

Pierwsza rzeczowa wypowiedz. Każda krytyka nawet bolesna jest wskazana, aby wyciągnąć wnioski. Osoby, które pracowały w pgb lub pracują pytam po co podpisaliście umowy zlecenie, umowy o dzieło? Po co? Nie potraficie negocjować? Jesli się tak cenicie i macie wiedzę na najwyższym poziomie to pytam kto was zmusił do podpisu? Czy byliście do tego w jakiś sposób zmuszani? Wolny kraj, wolni ludzie. Trzeba było pójśc do innych Agencji i "pokazać się" co potraficie. Moze tam zaproponowano by wam lepsze warunki pracy. Jesteście sami dla siebie niewolnikami.

Ad

Dla przypomnienia Regulamin forum: §4. Zasady korzystania z Serwisu Korzystanie z zasobów Serwisu może być dokonywane wyłącznie na własny użytek. Nie jest dopuszczalne wykorzystywanie zasobów i funkcji Serwisu w celu prowadzenia działalności komercyjnej lub takiej, która naruszałaby interes Usługodawcy. Korzystanie z Usług oferowanych przez Serwis odbywa się w sposób zgodny z obowiązującym prawem, postanowieniami Regulaminu, pozostałych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu, które stanowią postanowienia szczególne w stosunku do niniejszego Regulaminu i stosuje się bezpośrednio oraz z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności osoba korzystająca z Usług Serwisu obowiązana jest do: powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystanie z usług Serwisu w sposób uciążliwy dla innych osób, przekazywania prawdziwych danych osobowych; niedopuszczalne jest tworzenie kont nieistniejących Użytkowników oraz przekazywanie danych osobowych innych osób jako własnych danych osobowych, korzystania z kont innych Użytkowników czy udostępniania własnych kont innym osobom, przestrzegania autorskich praw majątkowych oraz praw wynikających z rejestracji wynalazków, patentów, znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych innych osób, bieżącej aktualizacji swoich danych udostępnionych w ramach Serwisu, zapoznawania się ze zmianami niniejszego Regulaminu oraz innych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Niedopuszczalne są jakiekolwiek działania związane z wykorzystywaniem uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, informacji dotyczących innych podmiotów oraz działania polegające na wykorzystaniu jakiejkolwiek funkcji Serwisu do rozsyłania oraz umieszczania w Serwisie niezamówionej informacji handlowej (tzw. Spam). Zabrania się umieszczania w Serwisie i rozpowszechniania za jego pośrednictwem: oprogramowania objętego prawami innych osób - bez właściwego upoważnienia, oprogramowania przeznaczonego do nieuprawnionego niszczenia, zmieniania, usuwania, uszkadzania, utrudniania dostępu do danych informatycznych, istotnego zakłócania lub uniemożliwiania automatycznego przetwarzania, gromadzenia i przekazywania takich danych, zakłócania pracy systemów i sieci teleinformatycznych, haseł komputerowych, kodów dostępu lub innych danych umożliwiających nieuprawniony dostęp do informacji przechowywanych w systemie komputerowym lub sieci teleinformatycznej. Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6. Usługodawca udostępnia narzędzia za pośrednictwem, którego Użytkownik może utworzyć CV i przekazać je bezpośrednio potencjalnemu pracodawcy. Użytkownik sam decyduje komu udostępnia swoje dane osobowe. Na pracodawcy użytkowniku ciąży odpowiedzialność zabezpieczenia danych osobowych kandydatów, którzy udostępnili jemu swoje CV zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.

obolały

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.