Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Dobson

Ktoś dla nich pracuje? Chciałem się dowiedzieć na jakie warunki świeży kierowca może liczyć, bo nie ma tu żadnych świeżych informacji.

gość

nie polecam

monika

kkl wystarczy posiąść umiejętność czytania ze zrozumieniem żeby wiedzieć że w zleceniu jest zapis że jak nie prześlesz dokumentów w określonym terminie to mogą wydłużyć okres zapłaty do 90 dni, tak więc pewnie dlatego nie masz 3 miesiące zapłaty, a tak poza tym to wiem napewno że te fora są śledzone więc uważam że należy lepiej dobierać słowa które się pisze

transportowiec, mark i kolega- szkoda że Cie tak boli że oddział w kielcach super się rozwija a kierownik to świetny gość i te osoby które przyszły tu do pracy nawet nie myślą o tym żeby odejść, oraz owszem zarobki są bardzo dobre, a jak na kieleckie warunki nawet świetne a wszyscy razem są bardzo zgranym zespołem. do kolegi który aplikował na spedytora lub handlowca- jak ci tak świetnie w rabenie czy czymś tam innym to po co chcesz iść do pracy do "marnego według Ciebie dudy"?, może masz kwalifikacje, ale może był ktoś lepszy od Ciebie, nie pomyślałeś o tym? a może Cię zwyczajnie nie chcieli lub nie wybrali jeszcze spośród kilkuset osób które złożyły cv, u nas pracuje już kilka osób które zajmowały kierownicze stanowiska w innych spedycjach a to chyba o czymś świadczy i nie straszne nam żadne molochy transportowe,zresztą skoro uważasz że firma z kapitałem zakładowym 0,5 mln zł to "krzak" to gratuluję odwagi, pozdrawiam

Leszno

i żaden dobry prawnik ci nie powie ze ta umowa jest jednostronna moja żona na szczęście ma w firmie dobrego radce który nie próbował wyciągnąć od nas kasy tylko naprawde doradził i powiedział że lepiej wyjeździć do końca wypowiedzenia

sorry ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić rozbieżności 100 km na trasie 300km ,zresztą trzeba brać na poprawkę że dopóki firmy zlecające przewozy tego nie poprawią i nie będą dawać lepszych stawek za rzeczywiste km nie ma co liczyć że spedycja podwyższy,co do tych jakiś tam kierowników z katowic to nie znam, w kielcach raczej zorientowani są, trzeba zacisnąć zęby ale jak wyjeździsz okres wypowiedzenia to umowa się rozwiązuje i tyle, ale za to jak wyczuja że próbujesz coś kombinować to sie wszystkiego zaczna czepiać- znam z autopsji- lepiej dojeździć do końca bez zbędnych problemów

minaj

luuuudzie a dlaczego nie czytacie umów? jest tam jak wół napisane od 2,80 za km (usunięte przez administratora), więc co się nie zgadza? oni dobrze wiedzą jak utrzymywać się w tym obrębie a że zwykle stawka jest w dolnych widełkach to już inna sprawa. Co do zgodności z km płacą za tyle km ile wychodzi z ogólnodostępnych map i nie są to jakieś wielkie rozbieżności, jak człowieku wychodzi ci na tacho sporo więcej to sprawdź lepiej kierowce jak jeździ, a tak poza tym to chyba nikt nie zmusza do żadnego oblogowania naczep, czy współpracy z tego co wiem to jak wyjeździsz okres wypowiedzenia to baju i tyle- chyba że złapią cie na gpsie że robiłeś lewe kursy ale to problemy na własne życzenie- głupota ludzka nie zna granic

kris

Mam pytanko czy trzeba brać ich logo na naczepe.

spedytor

wiesz co biedaczko, pracuję w oddziale w kielcach od 2 lat i nikt jeszcze nie odszedł, a że zatrudniają coraz więcej ludzi to chyba dobrze? [usunięte przez moderatora] ekipa jest dobra i zgrana .

aga

ale o którym oddziale mówisz? bo ja złożyłam wczoraj cv do kielc moja koleżanka tam pracuje i mówi zupełnie co innego niż ty, powiem, że jest wręcz bardzo zadowolona

monika

Celem "porozumienia" wybieracie się na "spotkanie" z mediami i prasą? A oni w ogóle wiedzą o tym? Zresztą nie wiedziałam że zamiast prawnika zabiera się gazety- oni mają za was negocjować? widać o co wam tak naprawdę chodzi.

bomo

wygląda na to że nie

Eldorado

Czy te spotkanie jest umówione, uzgodnione z kierownictwem Dudy? Kto się zobowiązuje być?

qwerty

berciku nie twierdze że jest super ekstra bo wiele rzeczy mnie (usunięte przez administratora) strasznie ale od tych zleceń jest tam taka młoda dziewuszka (widziałem) która pisze i wysyła- może nie wyrabia? nie śledze tego jakoś dokładnie, w większości mam na koniec dnia na poczcie- spedytor do mnie zaczoł dzwonić po kilku awanturach bo wcześniej powiadamiał mnie kierowca gdzie go wysyłają i często było tak że musiał szukac czegoś innego z tym że po strasznych za (usunięte przez administratora) iach też sie jeździ i niewiele z takich miejsc na powrót sie dostanie, ale masz racje spedytor spedytorowi nierówny

qwerty

i jak to spedytor nie dzwonił do Ciebie i ustalał gdzie teraz auto wysyła i za ile? i czy podejmujecie ladunek? bo mój tak robi ZAWSZE więc dokładnie mi wiadomo za ile jedzie, a jak mi nie pasuje to ma szukać czegos innego i tyle, zwalić na spedycje najłatwiej a przecież wiadomo że spedytor pusci tam gdzie mu najwygodniej. bez komentarza

qwerty

moniq myśl trochę- jesli spedycja musi firmie od której brała ładunek wystawić fv na ten ładunek to najpierw od Ciebie musi ja dostać z dokumentami przewozowymi więc w jaki sposób dopatrujesz się że jest to na ich korzyść że nie dostaną bo nie wiem? to co powiesz jak jeździliśmy kiedyś w takiej spedycji gdzie bylo w ciągu 10 dni dostarczenie, a jak nie to z automatu termin przedłużał się do dni 90, a jeśli chodzi o zlecenia to nie wiem jak ty miałaś że dostawałaś raz na tydzień jak wysyłają codziennie zlecenia i mają osobę która się tylko wypisywaniem i wysyłaniem zleceń zajmuje.. sory ale chyba niewiele masz pojęcia o prowadzeniu takiej działalności.

bercik

witam wszystkich mam pytanie jak u Was wygląda wgląd w to co akurat robi Wasze auto /wiem, że zawsze mogę zadzwonić do kierowcy/ ale zlecenia to chyba powinny przychodzić przed podjęciem ładunku a nie po no nie?

jestem w szoku! nie wiem co się stało i czy tylko u mnie ale od tamtego tygodnia kasa wpływa regularnie! zapłacili wszystkie faktury, te ostatnie dokładnie w terminie i te zalegające też, tak to jeszcze u nich nie było

wielononiak

mi płacą bez problemu, za to stawka kiepska raczej wychodzi z tymi dolotami niekiedy, spodziewałem sie więcej na międzynarodówce zarobić niż(usunięte przez administratora)

Turro

Dokładnie - zgadzam się z przedmówcą. Moniq - powiedz, jakie konsekwencje są za zerwanie umowy?

Zostaw merytoryczną opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) - Katowice

• Jak się pracuje w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)