Opinie o Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz w Zielona Góra

Iwona

W jaki sposób niby pracownicy wykorzystują niby zaufanie? Możesz rozwinąć? Jak można liczyć na podwyżkę kosztem innych?

Lidia Nowy wpis

a ta załoga to jak liczna jest i gdzie można znaleźć ich bieżące opinie? sama teraz się będę nad tym zastanawiać, tutaj każdy dosłowne odchodzi czy po prostu jest pewna garstka rotująca?

X Nowy wpis

A pracowałeś/pracowałaś w kadrach tego biura, że tak uważasz? Twoja opinia to chyba bardziej oczernianie pracujących tam osób...swego rodzaju zemsta.

Lidia Nowy wpis
@X

przynależysz bezpośrednio do tej załogi czy w którym innym obszarze firmy aktualnie działasz? Możesz podzielić się warunkami zatrudnienia, które zauważasz? Warto się starać o pracę?

:) Nowy wpis

Dlaczego nie zgłosiłeś tego pracodawcy, gdy tam pracowałeś/as ? Wolisz po czasie prać swoje brudy na forum ? Chyba dużo żalu jest w Tobie….z którym sobie nie radzisz. Myślisz ze odejścia pracowników są spowodowane jedna osoba, którą opisujesz? Wątpię.

Czy pracownicy Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nika

Szefowa stara się jak może żeby ekipa była skłócona ze sobą, szczuje na siebie pracowników

Nika
@Nika

Co za bzdury, chyba nie pracowałaś nigdy w tym biurze lub jesteś jedna z osób chcących odegrać się za swoją głupotę. Nikt nikogo nie szczuje a tym bardziej nie Szefowa, atmosfera w biurze bardzo pozytywna

YESYES
@Nika

tak to prawda mogę potwierdzić powyższą wiadomoć. Omijajcie z dalek

Czym w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Emiii

Dostanie Pan/Pani informacje odnośnie podwyższenia wynagrodzenia po okresie próbnym do czego oczywiście nigdy nie dojdzie, a na zapytania w sprawie podwyżki usłyszy „ musze to przemyśleć” i tak do znudzenia.

Agata
@Emiii

Szkoda, że po okresie próbnym nie ma szans na wzrost wynagrodzenia. A na jaką stawkę mogę liczyć na początek? I czy po okresie próbnym oferują umowę na czas nieokreślony?

YESYES
@Agata

W tej firmie nie można na nic liczyć. tyle lat przepracowane i na końcu w d mnie kopneli. Zarobki słabe, nawet bardzo słabe. Anetka ma długów i wrogów od gór do morza bo tak prowadzi nierzetelnie firmy. Księgowość musi później wysłuchuwać jacy to (usunięte przez administratora) Nerwówka i wyzysk. Nie polecam tam pracy

NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG

Omijajcie firmę z daleka. Osoba Pani Pierepiekarz Anety to jakaś kpina. Jest nierzetelna, nie zna prawa. Naraziła mnie i moich kontrahentów na ogromne straty pieniężne. Podczas kontroli zero pomocy. Wiele razy prosiłam o pomoc ale bez odzewu. Z tego co wiem to bardzo dużo firm naraziła na straty. Spraw sadowych ma wiele i do tego ubezpieczyciele nie chcą wypłacać od niej odszkodowań. Jak chcecie mieć spokój to nie korzystajcie z usług tej psełdo firmy Bilans i tej Pani.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karol

Czy biuro ma określone godziny pracy?

Nie polecam.Popełniają za dużo błędów,nieznajomość prawa pracy to tam codzienność.Przez błędy jednej z ksiegowych tam pracujących straciłam sporo pieniędzy.

Klient

Nie polecam, jakość usług księgowych i stosunek do klienta umiarkowany. Widać ze w biurze panuje wysokie rozprężenie. Utrudniony kontakt z klientem, można dzwonić w nieskończoność.

Odradzam wszystkim to biuro..nierzetelna praca, brak kontaktu, brak odpowiedzialności za swoje błędy zaniedbania i zaniechania

mac
@123

Czy pisze Pan(i) jak klient czy pracownik? Chciałabym poznać opinię z punktu widzenia pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz?

Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans Aneta Pierepiekarz
  • Kasztanowa 27