Opinie o Fundacja Okno Na Wschód w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Okno Na Wschód. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Okno Na Wschód na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Okno Na Wschód w Białystok

:D

Stanowisko specjalista ds. legalizacji cudzoziemców, płaca najniższa krajowa, umowa zlecenie tylko i wyłącznie. Przy rozmowie jesteś namawiany na pracę. Kobieta zajmująca sie rekrutacją używa argumentów przy czym zdziwiona ,,my wszyskie pokończyłyśmy studia i nie mamy tutaj umowy o pracę kazda na zleceniu jest, u Pani widze mały staż pracy więc tymbardziej nie wiem czemu Pani chce umowę o pracę, powinna sie Pani zgodzić, my wszyskie mamy studia i każda sprzata jest bardzo ciężko". Mialam wrazenie, że jest zazdrosna o to, że ktoś miał biurową prace i posiadał umowe o pracę, chciała wręcz zdegradować osobę do tego stanowiska i głosić swoje poglądy przekonywać do siebie w stylu ,,ale zlecenie niczym sie nie różni od umowy o pracę" oraz górować na rozmowie. Moim zdaniem nie powinna taka osoba się znajdować na tym stanowisku pracy ponieważ nie potrafi prowadzić rozmów dwa ma niskie poczucie własnej wartości. Proszę Pani proszę pamiętać, że pracę można zmienić na lepszą i posiadać bez problemu w tych czasach umowę o pracę. Praca nie jest niewolnicza w tych czasach, a ewidentnie widać, że Panią cos tej pracy urąga. Przy czym ja nawet nie skomentowałam na rozmowie nic tylko zapytałam, a dostałam takie oto odpowiedzi zacytowane przez Panią. CZASY SIĘ ZMIENIAJĄ. Życzę w nowym roku dużo zdrowia, sukcesów zawodowych, umowy o pracę i mniej zazdrości oraz jadu.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Okno Na Wschód - Białystok

• Specjalista ds. cudzoziemców, Białystok - Czerwiec 2022
  • Specjalista/ka ds. legalizacji cudzoziemców, Białystok - Grudzień 2021
  • Kierownik Projektów, Białystok - Listopad 2021
  • SZKOLENIE, STAŻ, PRACA, Hajnówka - Listopad 2021
  • SZKOLENIA I STAŻE w PROJEKCIE - Fundacja OKNO NA WSCHÓD, Białystok - Październik 2021
  • SZKOLENIA I STAŻE W PROJEKCIE SZANSA II, Białystok - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Fundacja Okno Na Wschód lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Fundacja Okno Na Wschód?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Okno Na Wschód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Okno Na Wschód
  • Legionowa 14/16 lok. 101