Opinie o Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o. w Kielce

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

boza54 Nowy wpis

Dzień dobry, niestety właściciel firmy zmarł, akta jeszcze nie przejęte przez nikogo.Sprawa utknęła w Sądzie Rejonowym Kielce.Ewentualne pytania kierować do Archiwum Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Ryszard

Korzystalem z serwisu tej firmy kilkakrotnie.Bardzo profesjonalna ,skuteczna i wrecz przyjacielska obsluga.

Włodek
@Ryszard

A jak można się skontaktować z ta firmą, telefony wyłączone i nie ma jak odebrać druku rp-7

Sebastian
@Włodek

Włodku nie wiem, czy dobrze rozumiem Twój komentarz ale czy Ty przypadkiem nie pracowałeś w firmie Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt stąd też Twój wpis w tym wątku? Oczywiście mogę się mylić ale tak czy inaczej chciałbym to ustalić. Zechcesz to dokładnie przedstawić? Chcę skorzystać z Twojej wiedzy.

boza54
@Włodek

też nie mogę się skontaktować, gdzie teraz szukać tych akt?

Julia
@boza54

Skoro nie da rady się skontaktować to czy jest możliwość, że jednak wcale nie działają i z tymi dokumentami to same problemy będą?

Boza Nowy wpis
@boza54

Firma już nie istnieje, dokumenty ma przejąć Świętokrzyski Urząd Marszalkowski, do dziś - może już nawet przejął, pozdrawiam zaintetesowanych

No i co z tym zawieszeniem wyszło? Odwiesili się już i działają dalej, można wysyłać CV?

Zosia
@Monika

Od 01.02.2021 działalność wznowiona.15.09.2021 w KRS był robiony wpis.Status -aktywny,ale dokumentów nie można uzyskać.

Dominika
@Zosia

a po co ci dostęp do jakichś dokumentów skoro firma ma znowu status aktywna, znaczy że działa legalnie przeciez ?

boza54
@Zosia

Czy można osobiście jechać i otrzymać dokumenty archiwalne? Jeżeli nie, to gdzie takocych szukać?

boza54 Nowy wpis

tez jestem ciekawa!

Jolanta

Status tej spółki zawieszona od 01.02.2019 blisko rok oczekuje na uzyskanie dokumentacji pracowniczej, obecnie sprawa w gestii Marszałka Województwa.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
admin

Wiesz coś na temat szefa firmy Grzybowski Andrzej Sp. z o.o. Archiwizacja Akt ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o. - Kielce

Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o.
  • Bolesława Chrobrego 81 lok. 32
    25-607 Kielce

Archiwizacja I Przechowalnictwo Akt Grzybowski Andrzej Sp. z o.o.