Opinie o Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar Krawczyk - Copik sp.j. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar Krawczyk - Copik sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar Krawczyk - Copik sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar Krawczyk - Copik sp.j. w Gliwice

kajakarz Nowy wpis

Pierwszy raz udałem się na spływ. Miła obsługa, wszystko sprawnie zrobione. Pozdrawiam

Mati Nowy wpis

Witam, byłem z tą firmą pierwszy raz na kajakach i muszę przyznać, iż .... zostałem miło zaskoczony. Zostałem wraz z rodziną i grupą znajomych obsłużony przez prawdziwego instruktora i ratownika. Udzielił nam wielu przydatnych informacji na temat kajakarstwa, omówiliśmy trasę i czego możemy się spodziewać. Kajaki faktycznie widać, że nie z salonu ale po takiej rzece jaką płynęliśmy faktycznie się nie dziwię. Była możliwość wynajęcia instruktora, tak też więc zrobiliśmy i ...nie żałujemy. Dopłaciliśmy trochę więcej, ale dzięki Panu który z nami płynął My a szczególnie nasze dzieci czuły się bezpieczniej. Pomagał nam przy rożnych przeszkodach i pokazywał jak należy je pokonać. Ceny trochę wyższe jak u konkurencji ale przynajmniej wiem za co płacę i jak się dowiedziałem później, aby organizować takowe spływy należy mieć specjalne zezwolenia, upoważnienia , których inne firmy nie mają, na dowód zostały mi pokazane na miejscu zezwolenia od właścicieli Kajnaru......... kto by pomyślał , nigdy się nie zastanawiałem, nad tym głębiej wypożyczając kajak. Na pewno w przyszłym roku wrócę ze znajomymi, na Kanał Gliwicki. Pozdrawiam Mateusz z Sosnowca

majster Nowy wpis

Byłem na spływie ze znajomymi , i muszę stwierdzić iż rewelacja. Fachowa solidna obsługa. Firma profesjonalna, znająca się na rzeczy. Mieliśmy instruktarz przez ratownika wodnego, zagraniczny sprzęt, opiekę ratownika podczas spływu. Widać, że firma zna się na rzeczy. Polecam wszystkim tą firmę.

san Nowy wpis

Witam, niestety muszę dać złą opinię, zamówiliśmy kajaki na spływ szkolny dla kilkunastu osób, przyszły 2 kajaki dziurawe a jeden bez denka na lukach. Po telefonie właściciel najpierw 20 min zachwalał jakim to on nie jest super kajakarzem i co on nie zdobył, potem stwierdził że brak denka to nie jego wina bo to poprzedni uczestnicy zgubili( masakra, co za wytłumaczenie)....po kłótniach wymienił przeciekajace kajaki na nowe ale stwierdzajac że to pewnie my mu przebiliśmy...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar Krawczyk - Copik sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
brik

Super -profesjonaliści kajakarze ,instruktorzy narciarstwa ,dobrzy wychowawcy oraz pomocni we wszystkich kwestiach z doborem sprzętu . Byłem z Nimi we Francji oraz na Węgrzech super niezapomniane chwile .Pozdrawiam Krzysztofa i Romana

uczestnik

Super splyw :) , pomocna obsluga .

kajakarz :)

Pierwszy raz wybralem sie na splyw. Udalem sie do firmy kajnar. Bylem bardzo pozytywnie zaskoczony miłą obslugą, bardzo pomocną. Wszystkie zasady kajakarstwa byly omowione przed startem ( np. jak wioslowac, wsiadac do kajaka, itp...) wiec nie mialem pozniej z tym problemu mimo ze bylem pierwszy raz . Serdecznie Pozdrawiam.

uczestnik spływu

Wlasciciele bardzo pomocni. caly splyw wypadl bez zadnych zarzutow. szybko i sprawnie. Polecam :)

odradzam prace w firmie Kajnar - niewypłacalni - inne ustalenie inne wynagrodzenie po imprezie - atmosfera tragiczna ( właściciele nauczyciele hehe )

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar Krawczyk - Copik sp.j. - Gliwice

Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar Krawczyk - Copik sp.j.
  • Wróblewskiego 10 lok. 6
    44-100 Gliwice
  • NIP: 6311070709 REGON: 271958138 KRS: 0000017138

Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne Kajnar Krawczyk - Copik sp.j.