Opinie o Dobra-Forma w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dobra-Forma. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dobra-Forma o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobra-Forma w Łódź

Karina

Słyszałem, że Dobra-Forma potrzebuje do pracy menadżera sprzedaży? Podpowiedzcie czy trudno przejść rekrutację?

stalowe nerwy
@Karina

Karina - bardzo łatwo przejść rekrutacje. Ale ciężko tam dłużej niż kilka miesięcy wytrzymać. Fatalna atmosfera. Zarząd bez doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i bez doświadczenia w branży meblowej. Ale przynajmniej jest wesoło.

karmawraca;) Nowy wpis
@stalowe nerwy

Zgadzam się, firma swego czasu była dobrze zarządzana i jedynym minusem było to, że brali więcej tematów niż mieli zdolności finansowych, co czasami odbijało się czkawką. Po sprzedaży, skończyły się problemy płynności finansowej, ale weszła ekipa do zarządu kolegów i kolesi inwestora, którzy nie mieli i nie maja do dzisiaj pojęcia o zarządzaniu taka firmą .Wszystkie błędy jakie mogli popełnić od popsucia kontaktów z dystrybutorami, po przytulanie cudzych pomysłów, to zrobili. Panowie z zarządu lubili się posługiwać wyszukanymi korpo-gadkami i słowami typu IMPLIKACJA- to chyba było ich ulubione. Na chwile obecną z informacji jakie posiadam, to nie jest tam ciekawie pod katem finansowym. Jednak karma wraca, jak się coś złego innym robi i próbuje jechać na patencie cwaniaczka, to tak się dzieje. Pozdrowienia dla zarządu i Panowie nic tylko IMPLIKOWAĆ DALEJ, A BEDZIE DOSKONAŁY PRZYKŁAD JAK PRZEZ NIEUMIEJETNE ZARZĄDZANIE-IMPLIKOWANIE , MOZNA PODRĘCZNIKOWO POŁOŻYĆ FIRME .

Moczykij Nowy wpis

Wszystko w danych firmy się zgadza nawet NIP, ale miejscowość to Namysłów 46-100

Moczykij Nowy wpis

Przeciez tą firmą nie jest w Łodzi na Piłsudskiego tylko w Namysłowie(opolskie) na Piłsudskiego 18.

Michał Nowy wpis

Jaka w firmie jest specyfika pracy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dobra-Forma? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Maja

@Rafała jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie usłyszymy więcej o Twoich doświadczeniach w Dobra-Forma oraz o tym co zmieniło się w niej w ostatnim czasie.

hec

Wiedzieli w jaką stronę pójść @we :) W sumie fajne mają te meble gabinetowe. Wyglądają tak bardzo stabilnie i są wykonane w bardzo precyzyjny sposób.

tiruriru

ta firma to się nazywa tak jakby była jakimś cateringiem dietetycznym albo przychodnią dla osób, które chcą zżucić jakies zbędne kilogramy...a to proszę - producent mebli. chociaz i meble moga być w dobrej formie u nich, tak się teraz zastnawiam jeszcze nad tym jak oni płaca u nich konkretnie, czy fajne stawki są?

Rafał

Firma mało profesjonalna. Niskie pensje. Kiepska atmosfera za sprawą Pana R. Niestety chyba ten pan nie nadaje się na takie stanowisko.

Pawel

Atmosfera miła i koleżeńska. Zespół dość młody więc można się dogadać:) Co do wynagrodzenia to trzeba indywidualnie rozmawiać z szefem. Ogólnie mogę powiedzieć, że warunki finansowe są uczciwe. Oczywiście dużo zależy od wyników. CV najlepiej przesłać mailem.

Rafał

Witam, napiszę krótko bez względnych uwag, pisze to ktoś z konkurencji, nie mający pojęcia o firmie, od dwóch miesięcy firma jest już inna spółką, pracuje w niej niezmienny skłąd od ponad ponad roku, poza nowo zatrudnioną osobą, która pracuje od 5 miesięcy, przestrzegam osobę która wypisuje te bzdury, że jeżeli nadal firma będzie oczerniana, wystąpię do serwisu o udostępnienie Ip komputera, i podam do sądu, za pomówienia.

As

Firma nie płaci w terminie wypłat. Pensje śmieszne, dyrektor samozwaniec.. Ostrzegam!!!

Klik

Uwaga na tą firmę.!! Dyrektor w Lodzi zatrudnia tylko na 3 miesiace zeby mu przynosic nowe tematy, potem zwalnia, a klientów przejmuje i kasę z prowizji zgarnia dla siebie.

Zarząd

Drogi Panie [usunięte przez moderatora], jak Pan sam wie na umowę zlecenie został Pan zatrudniony na własne życzenie, bo posiada Pan własna działalność, zarobki są takie jak Pan zaakceptował, prowizji Pan nie otrzymał bo nic Pan nie sprzedawał, a co do Dyrektora , to generalnie ma Pan dziwną opinię bo to tylko dzięki nie mu pracował Pan 7 miesięcy, bo my chcieliśmy Pan zwolnić po 3 miesiącach, wypłatę zawsze otrzymał Pan na czas, tak to bywa gdy ktoś ma pretensję do każdego, a nie do siebie życzę powodzenia w dalszym życiu zawodowym Zarząd Dobra Forma

s-pol

Odział w Łodzi ma jeden mankament. Dyrektora, który jest naprawdę człowiekiem mało rozwiniętym wszędzie wietrzącym podstęp.Taki prosty chłoptaś. Biuro robi wrażenie, ładne meble, to jedyny pozytyw. Najśmieszniejsze w tej firmie są zarobki( bardzo niskie), praca na umowę-zlecenie. Na prowizje możesz się nie doczekać, właściciel firmy płaci jak mu się chce.

tomek

Ostatnio byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej Firmie. Sympatyczna kadra ....... i tyle dobrego.......zaproponowane warunki pracy to po prostu żenada, takie zarobki pamiętam z końca z lat `90tych!

Zostaw merytoryczną opinię o Dobra-Forma - Łódź

• Jak się pracuje w Dobra-Forma?

Zobacz opinie na temat firmy Dobra-Forma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobra-Forma?

Dobra-Forma