Dobra-Forma

Łódź

Opinie o Dobra-Forma

tomek 2011-10-24 15:01:07
Ostatnio byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej Firmie. Sympatyczna kadra ....... i tyle dobrego.......zaproponowane warunki pracy to po prostu żenada, takie zarobki pamiętam z końca z lat `90tych!
s-pol 2012-08-09 12:49:42
Odział w Łodzi ma jeden mankament. Dyrektora, który jest naprawdę człowiekiem mało rozwiniętym wszędzie wietrzącym podstęp.Taki prosty chłoptaś. Biuro robi wrażenie, ładne meble, to jedyny pozytyw. Najśmieszniejsze w tej firmie są zarobki( bardzo niskie), praca na umowę-zlecenie. Na prowizje możesz się nie doczekać, właściciel firmy płaci jak mu się chce.
Zarząd 2012-08-26 20:18:38
Drogi Panie [usunięte przez moderatora], jak Pan sam wie na umowę zlecenie został Pan zatrudniony na własne życzenie, bo posiada Pan własna działalność, zarobki są takie jak Pan zaakceptował, prowizji Pan nie otrzymał bo nic Pan nie sprzedawał, a co do Dyrektora , to generalnie ma Pan dziwną opinię bo to tylko dzięki nie mu pracował Pan 7 miesięcy, bo my chcieliśmy Pan zwolnić po 3 miesiącach, wypłatę zawsze otrzymał Pan na czas, tak to bywa gdy ktoś ma pretensję do każdego, a nie do siebie

życzę powodzenia w dalszym życiu zawodowym

Zarząd Dobra Forma
Klik 2012-09-19 16:23:54
Uwaga na tą firmę.!! Dyrektor w Lodzi zatrudnia tylko na 3 miesiace zeby mu przynosic nowe tematy, potem zwalnia, a klientów przejmuje i kasę z prowizji zgarnia dla siebie.
As 2013-03-08 21:54:29
Firma nie płaci w terminie wypłat. Pensje śmieszne, dyrektor samozwaniec.. Ostrzegam!!!
Rafał 2013-03-09 17:59:49
Witam, napiszę krótko bez względnych uwag, pisze to ktoś z konkurencji, nie mający pojęcia o firmie, od dwóch miesięcy firma jest już inna spółką, pracuje w niej niezmienny skłąd od ponad ponad roku, poza nowo zatrudnioną osobą, która pracuje od 5 miesięcy, przestrzegam osobę która wypisuje te bzdury, że jeżeli nadal firma będzie oczerniana, wystąpię do serwisu o udostępnienie Ip komputera, i podam do sądu, za pomówienia.
Pawel 2013-05-16 13:00:45
Atmosfera miła i koleżeńska. Zespół dość młody więc można się dogadać:) Co do wynagrodzenia to trzeba indywidualnie rozmawiać z szefem. Ogólnie mogę powiedzieć, że warunki finansowe są uczciwe. Oczywiście dużo zależy od wyników. CV najlepiej przesłać mailem.
Rafał 2014-10-17 13:08:26
Firma mało profesjonalna. Niskie pensje. Kiepska atmosfera za sprawą Pana R. Niestety chyba ten pan nie nadaje się na takie stanowisko.
tiruriru 2015-02-12 13:29:22
ta firma to się nazywa tak jakby była jakimś cateringiem dietetycznym albo przychodnią dla osób, które chcą zżucić jakies zbędne kilogramy...a to proszę - producent mebli. chociaz i meble moga być w dobrej formie u nich, tak się teraz zastnawiam jeszcze nad tym jak oni płaca u nich konkretnie, czy fajne stawki są?
hec 2016-05-14 13:57:36
Wiedzieli w jaką stronę pójść @we :) W sumie fajne mają te meble gabinetowe. Wyglądają tak bardzo stabilnie i są wykonane w bardzo precyzyjny sposób.
Zostaw swoją opinię o Dobra-Forma - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobra-Forma