Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

Darka

Czy godziny pracy są zależne od projektu w którym się pracuje czy raczej jest jednolicie?

@Darka

tak, różne projekty to różne godziny, zazwyczaj podają już w ogłoszeniu o pracę jak to się rozkłada.

@Darka

Niektóre projekty wymagają tego, żeby pracować np. w późniejszych godzinach niż inne, więc na jednych może to być 13-21 a na innych 8-16. Przy niektórych trzeba też pracować w soboty, ale grafik jest raczej elastyczny.

nick
@Fox

czyli rozumiem ze nie ma problemu dopasować go do swoich możliwości?

ricky
@nick

z tego co piszą to raczej nie powinno być problemu z tym

Konik Polny
@Darka

tak, godziny pracy zależą od projektu w którym pracujesz. Godziny pracy podają też w ogłoszeniach o pracę.

Dyzma

Niedawno zakończyłem swoją przygodę w Delta Contact. Praca jak praca, każdy wie jak się pracuję CC. Jeżeli chodzi o firmę, to może być szczególnie w ostatnim czasie się poprawiło widać, że co poniektórzy starają się by było ok. Na moim projekcie było super luźna atmosfera, nie było spiny dało się dogadać, ale to infolinia.Szkolenie i coachingi były spoko, można było wszystko omówić no i oczywiście jak trzeba było to i opierdziel też się trafił,ale i tak luzik. Niestety nie o wszystkich projektach można to powiedzieć(usunięte przez administratora)

Halina
@Dyzma

To prawda co piszesz. Nie potrafiły normalnie rozmawiać tylko ciągle pretensje i brak współpracy., Sam projekt ciekawy ale z nimi nie dałam rady wytrzymać nerwowo.

A jak
@Halina

Jest z tym dziś, ktoś coś wie?

Telimena

Oferta na doradcę ds. produktów finansowych - piszą, że praca w przedziale 9-21 - po ile godzin się pracuje? Po te 12, czy jakoś zmianowo w obrębie tych godzin?

@Telimena

Piszą też o pracy w weekendy - ile weekendów należy przepracować w miesiacu?

@Telimena

Grafik jest elastyczny można się dogadać

@Kom

Pytanie jak bardzo elastyczny?

@Kom

W sensie pracuje się po te 8 godzin w określonym wyżej przedziale czasowym?

@Telimena

Możesz zadeklarować po ile godzin w jakie dni chcesz pracować może to być 5 godzin może być i 10 godzin daje się dogadać nie ma czegoś takiego że musisz codziennie po 8 godzin pracować

Marynia

Jakie są godziny pracy, czy pracuje się także popołudniami/ wieczorami?

różne, zależy od stanowiska

@Marynia

popołudniami można pracować bez problemu, a co do wieczorów to nie wiem, bo ja pracuje do 17 max, bo tak mi pasuje akurat

@werqa

A, dzięki, w sensie ja właśnie bym chciała uniknąć pracy wieczorami, więc mnie to urządza

@Marynia

a no to widzisz, coś powinnaś znaleźć dla siebie bez większego problemu :)

@werqa

To już się okaże przy rekrutracji, ale oby tak było

fiona

i na co wysyłasz cv?

@Marynia

Godziny są różne w zależności od projektu

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Piast

Ilu etapowa jest rekrutacja?

Terabajt
@Piast

1-2 etapy u mnie

ktosik
@Terabajt

a na co rekrutacja? o co pytali?

@ktosik

Nie dziwi mnie nieprofesjonalizm tej firmy skoro zatrudnia ludzi, którzy zamiast aplikwac i iść na rozmowa, urządzają sobie dyskusje na forum. Gdzie wy byście dzieci znalazły pracę choćby 7 lat temu? Gnilibyscie pewnie na garnuszku mamy jak do dziś

Wiktoria
@Sandra

A to nie można robić dwóch rzeczy jednocześnie? Popisać sobie i pójść? ;p a jest jeszcze inny powód dlaczego uważasz pracowników tutaj za nieprofesjonalnych?

brv
@Sandra

Wyższością i patrzeniem z góry, wcale nie odznaczasz się pozytywnie, a wręcz przeciwnie.

Vari
@Wiktoria

Serio pytasz o opinię osobę, która pod swoim imieniem obraża publicznie swoich byłych współpracowników? Nie wiem czy warto wchodzić w ogóle w dyskusję z takimi osobami.

Bee
@Vari

dobrze, niech się chociaż podpisuje pod swoimi słowami

Bee
@Vari

przynajmniej nie będzie, że to zdanie wszystkich pracowników.

Alex
@Piast

Powiem ci tak , do delty biorą jak leci. Jeśli masz słabą psyche to nawet nie próbuj. Ja pracuje na projekcie allianz ale jest w cholera ciężko, występuje (usunięte przez administratora). Sprzęt do pracy jest okropny . Nie wywiązują sie z umowy, w ogłoszeniach do pracy jest co innego niż dzieje sie na prawdę Prowizji nie zobaczysz i będziesz pracować za najniższą krajową

Sylwia
@Alex

A możesz powiedzieć jakie są właśnie różnice między ogłoszeniem, a rzeczywistością? Zastanawiam się na co zwrócić uwagę jeśli ewentualnie kiedyś zdecyduje się tam aplikować. Chodzi ci o te prowizje czy o coś innego? Czemu w ogóle ich nie ma?

malina

Czy proces rekrutacji będzie tutaj długi?

Alex
@malina

Zależy skąd aplikujesz, przez firme level work jest natychmiastowy proces , natomiast przez ogłoszenia pracodawcy projektu może być większa selekcja . Ja 20 grudnia aplikowałam dzień później wiedziałam ze mam prace , dodam jeszcze że nie miałam żadnego doświadczenia i to moja pierwsza praca

@Alex

To lvel work to zewnętrzna agencja zatrudnienia , tak?

@Alex

Wtedy umowę ma się agencyjną, jak ogólnie to wygląda? Nigdy nie byłam zatrudniana przez pośrednika, więc to dla mnie czarna magia

ricki
@malina

no ja też właśnie i w sumie jakby ktoś dał znać jak to w praktyce wygląda to byłoby spoko, ogólnie potem się przechodzi pod firmę bezpośrednio czy nie?

A mi tam dobrze

Pracuje juz kilka dobrych lat, więc mam więcej do powiedzenia nuiż ktoś kto zaczyna pracę w Styczniu. Nikomu nigdy nigdzie nie dogodzisz, jeśli mi nie pasuje to zmieniam a nie wylewam żale w internecie. A wiadomo papier przyjmie wszystko można wylewać i wylewać. Przez te kilka lat było dużo dobrych i bardzo dobrych rzeczy i wiadomo były i gorsze chwilę. Covid pandemie zamknęło nie jedna firmę i zostawiło ludzi beż pensji, były u nas obsywu wyplat ale przetrwaliśmy i teraz są wypłaty od dawna na czas. Brud jak jest posprzątane to jest czysto ale jak ludzie po sobie nie wycierają, brudzą w toalecie to najlepsza sprzątaczka nie da rady. Tak jak w domu sprzątaj sobie będzie czysto, możemy ubierać die dowolnie, nie mamy narzuconego stroju. Jest miła atmosfera, dbają jak mogą jak już wigilia to pączki i inne. Dużo osób pracuje od lat i są zadowoleni, każdy ma prawo wyboru, nie dla każdego mamury i zloto. Jest normalnie i tak powinno być.

fart

mam takie pytanie pracował ktoś jako konsultant telefoniczny ds. terminali płatniczych i może powiedzieć kilka słów o samej pracy? ogólnie to ile godzin dziennie można pracować? po 8h? czy jak ktoś chce więcej to może np. po 10?

@fart

uważaj, bo zaraz ci się dostanie, bo śmiałeś zapytać na forum, zanim iść od razu bezpośrednio na rozmowę ;) :) :)

Była Pracownica
@fart

Nie polecam. Nie wiem jak trzeba rozmawiać żeby mieć przebitkę. Na początku możesz pracować maks 8 godzin ale dla nich najlepiej 6 żeby mieć mniejszy cel. Dostajesz rekordy ( czyli kontakty z klientami) powtarzane już tysiąc razy, ludzie nie chcą gadać bo nękamy ich od kilku miesięcy codziennie po 3 razy dziennie. Idź gdziekolwiek ale nie tam. Jak potrzebujesz dużo godzin to do dpd na infolinię, tam zawsze jest dużo godzin i zapierdziel.

Była pracowniczka
@fart

Zdarzają się też sytuację że jeśli nie wyrobisz celu to wysyłają cie do domu szybciej bo obniżasz wynik grupy czyli obcinają godziny, a tego chyba nie wolno robić? No i rekordy... Ludzie są już zmęczeni terminalami.

roberto
@Była Pracownica

czyli moze byc mniej, a raczej wiecej nie?

Dzień dobry
@Była pracowniczka

Czy te sytuację dalej mają miejsce? Przy umowie zlecenie takie wcześniejsze wysyłanie jest nielegalne i wbrew zapisom dotyczącym umów zlecenie - jeśli na określonym zleceniu jest praca do zrealizowania, to pracodawca zabierając możliwość jej wykonania, powinien pokryć wypłatę dla pracownika za czas odebrany. Pozdrawiam Rg.

Żelazny

Czytając forum można zrozumieć, że w zależności od stanowiska są różne godziny pracy. Zgadza się?

osa
@Żelazny

No chyba prawie wszędzie tak jest, żadko się w firmach zdarza, żeby wszyscy pracowali jednakowo

osa

Rzadko* sorry, literówka

@Żelazny

Tak jest, już w innym komentarzu odpowiedziałam na to pytanie.

viko
@Fox

a przyjmują tu studentów?

Antek

Hej, mam pytanie po wysłaniu cv, jak się z wami kontaktowali to potem mieliście rozmowę stacjonarnie? czy zdalnie? można to sobie wybrać? bo w sumie wolałbym zdalnie jakby była taka opcja, ale pytam tu, bo chce wiedzieć jak to u was było? i czy sprawnie to idzie jakoś?

odp
@Antek

z tego co kojarzę, to chyba można sobie wybrać co wolisz, ja miałam stacjonarnie akurat, ale to nie jest jakaś reguła

roxy
@odp

stacjonarnie

@Antek

ja przez internet, ale proponowali spotkanie stacjonarne więc do wyboru jest ta kwestia

binko
@lad

czyli da się dogadać z tego co piszecie

@binko

usunęli mi komentarze... wychodzi na to, że da sie dogadać. a na jakie stanowisko aplikujesz?

@lad

a co niby z nimi było nie tak?

@?

no właśnie nic, nie wiem o co chodzi

romanek
@Antek

miałem rozmowe potem na żywo

Chamstwo i brak kultury wynoszą z domu. Natomiast całkowity brak kompetencji to cecha nabyta. Smutne, że taka jest kadra.

X

Za to wy tutaj widzę, że świecicie przykładem jeśli chodzi o kulturę osobistą na tym forum.

Sandra

Gorzej jak ktoś myśli że jest kimś więcej niż faktycznie, to jakby dozorca czuł się premierem. A wystarczy dać komus pracę na stanowisku innym niż większpsc i wychodzi paskudztwo z człowieka

Sandra

Pracowałam z koleżanką. Ona odeszła po miesiącu, ja po trzech i to niestety było za długo.(usunięte przez administratora) tłumaczyłam i broniłam że pewnie to błąd w systemie, albo coś skoro odchodzi, ale mają chyba taki system traktowania byłych pracowników, ja niestety też miała problem(usunięte przez administratora), kosztowała mnie to wiele nerwow. Polecam pracę w innym miejscu, gdzie podchodzi się z szacunkiem do czyiś pieniędzy. Nie pozdrawiam. PS. Czytając komentarze widzę narzekanie na kadrę i wcale mnie to nie dziwi, myślą chyba że są nie wiadomo kim i mają prawo gardzić zwykłymi ludźmi którzy przychodzą do pracy. Nie chcecie się raczej o tym przekonać bo to nic przyjemnego.

Pracownik zaraz były

Bardzo frustrujący jest fakt pracy tutaj, nacisk na cel i ciągły stres, odsyłanie do domu i nie równe traktowanie luddzi. Wielu pracowników odchodzili z firmy jako klebek nerwow, (usunięte przez administratora) Bardzo da się odczuć, że jest się tylko mały trybikiem w mchinie i jeśli nie wy, to kto inny-szacunku do pracownika za grosz bo twój cel definiuje Cie jaka jesteś osobą... (usunięte przez administratora), nie mówię już o wnętrzu bardzo odstającym od standardowych c(usunięte przez administratora)

@Pracownik zaraz były

potwierdzony fakt - przez kogo niby?

@Pracownik zaraz były

w sensie mi się ta teoria naciągana trochę wydaje, zwłaszcza, że tu głównie pytania kandydatów, a coś takiego widziałem na połowie profili goworkowych, na które mi dane było zawitać, więc to musiałoby być jakieś zjawisko stosowane na dużą skalę. ale ja tam nie wiem.

waszka

hej, chciała bym się zorientować o stanowisko opiekuna klienta wydawnictwa (widzę że poniżej też ktoś jest zainteresowany) na stronie napisana jest 5 etapowa rekrutacja czy faktycznie tak jest?

@waszka

piszą również o szkoleniach, są one wewnętrzne czy organizowane są przez kogoś innego i jesteśmy po prostu na nie skierowywani?

@waszka

z góry dziękuje za odpowiedź

no raczej
@waszka

nie bez przyczyny taka informacja jest na stronie, więc zapewne tak jest

@no raczej

a wiesz coś odnośnie drugiej części pytania?

waw
@no raczej

byliście może na rozmowie?? i czy dają umowe o prace czy zlecenie na początek?

@waw

Głównie zlecenie, potem można przejść na uopa. Tak było w moim przypadku w każdym razie

waw
@.

a wiesz ile to czasu mniej więcej zajmuje??

@waw

Oj nie pamietam już niestety

ciekawska
@.

a ktoś pamięta i powiedziałby?

W Delta Contact poszukiwana jest osoba na stanowisko Kierownik Projektu. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Aplikantka

Czy mogę prosić o szerszy opis stanowiska?

Klao
@Aplikantka

trzeba sobie popatrzeć na ogłoszenia to tam będą informacje

gwiazda
@Klao

o ile jest jeszcze aktualne oczywiście

leniwiec
@gwiazda

ile doświadczenia na to stanowisko potrzeba?

bip bip
@leniwiec

tyle ile w ogłoszeniu jest napisane

@bip bip

nick kolegi jak widać zobowiązuje

swój

macie tu dofinasowanie do jakieś pakietu medycznego? jak tak to gdzie i na jakich zasadach działa??

Kilo kurzu
@swój

W łazienkach zalega, nie regulują zaległości a pakiet medyczny ma być?

twój
@swój

a w ogłoszeniach nie piszą?

Wiktoria
@Kilo kurzu

w łazienkach? czyli z tego w zasadzie wynika, że mają po prostu różny stosunek skoro jedni mają tak a drugi inaczej? Z czego to by się miało brać?

@Kilo kurzu

czemu zakładasz, że wiem jak wygląda firma od środka, skoro jestem póki co kandydatem? normalnie pytam, to chyba można mi normalnie odpowiedzieć....

@swój

Wydaje mi sie w takim razie że jako kandydat jesteś lekko upośledzony i nie do roz wi niety. Jako kandydat do pracy piszesz zapytanie na forum gowork? Zamiast dowiedzieć się na rozmowie o pracę bądź pytając rekrutera? Mimo że ta firma jest niewysokich lotów to takiego jak ty powinna skreślić od razu. Kandydat do pracy pyta na forum go work o pakiet medyczny i dniami czeka na odpowiedź..? Czy Tobie podobni używają mózgu? Czy ty szukasz pracy czy siejesz zamęt? Tyle co czekasz na odpowiedź, w tym czasie znalazłbyś pracę i na prawdę teraz pyta się o warunki zatrudnienia na forum internetowym i czeka na odpowiedź...? Żenada...

@swój

Jakim Ty będziesz pracownikiem jak szukając pracy pytasz o pakied medyczny i czekasz 5 dni na odpowiedź... Zamiast zapytać kogoś wprost.. Litości.. Jeśli tak wygląda rynek pracy i pracowników aspirujących do niego.. Lepiej pakować walizki

draka

lepiej nie zwracać uwagi na takich robaków, nie chcą pewnie odrazu na rozmowie z takimi wylatywać bo wtedy by ich nie wzieli...

swój

a nie przyszło ci do głowy, że ludzie chcą się dowiedzieć niektórych rzeczy zanim w ogóle złożą cv? po co mam umawiać się na rozmowę, czy zawracać głowę rekruterom, skoro jeszcze nawet nie podjąłem decyzji o tym, czy chcę aplikować? chyba do tego m.in służy to forum, żeby się dowiedzieć rzeczy, które są dla danej osoby istotne...ale nie, lepiej od razu obrażać. wolę być "niedociumanym" (celowo zmieniłem, bo słowo jakiego ty użyłeś mi przez palce nie przejdzie w takim kontekście) pracownikiem, niż takim gburem bez kultury jak ty. gratuluję poziomu, możesz być siebie dumny i przybić sobie piąteczkę sam ze sobą, bo komuś takiemu jak ty, nikt inny nie przybije

@draka

oho, kolejny. no tak, ktoś, kto chce się czegoś dowiedzieć przed podjęciem do pracy to od razu robak, fajne macie standardy "koledzy"

@swój

Nie przyszlo, kiedyś nie było takich forów, dzwonilo się i składało papiery. To jest praca rekrutera i owszem, powinien Ci bez problemu odpowiedzieć, bo na tym polega jego PRACA i nie jest to zawracanie głowy. Forum służy do wyrażania opinii o pracodawcy, a Ty pokazałeś jak bardzo bez inicjatywy leniwym nienadajacyn się do niczego pracownikiem jesteś. Pewnie masz tylko prawa, bez obowiązków. To ciekawe że najbardziej interesujący na forum jest fakt pakietu medycznego a nie zarobków premii itd... Gburem bez kultury? To był fakt na temat rynku pracy.

swój

Ale teraz są, to korzystam i tyle. Forum służy również kandydatom, nie bez powodu można wybrać taki status przy dodawaniu komentarza. I niech cię nie interesuje jaki aspekt jest dla mnie ważny na ten moment... Wyzywanie mnie nazywasz faktem? W takim razie nie mamy o czym rozmawiać, żegnam ozięble.

Zdziwiony

Rok temu to ja byłem 20 kg lżejszy:), a teraz praca jest spoko kasa na czas i tyle w temacie

@Zdziwiony

cholibka no mi też sie przez ostatni rok przytyło, myślisz że to będzie jakieś przeciwwskazanie do wzięcia udziału w rozmowie rekrutacyjnej?

@Zdziwiony

to taki żarcik oczywiście, ale chyba pora wziąć się za siebie

Zaskoczony
@94 kg

Szybko schudniesz w delcie jak cie praca podstresuje, polecam jak chcesz zrzucić, 94 kg to już otyłość

sonia
@Zaskoczony

no nie wiesz jakiego jest wzrostu, więc BMI też nie obliczysz, to nie wyciągaj pochopnych wniosków :)

biba
@sonia

czyż byśmy się zajmowali teraz dietetyką?

@sonia

dzięki za obronę mojej osoby, właśnie miałem pisać, że to bardzo nieładnie z jego strony pisać takie rzeczy nie znając mnie. Postawny chłop jestem to i swoje ważę... Prosze mnie więcej nie obrażać bo mi będzie przykro

@94 kg

Nie myśleliście o przeniesieniu się na jakiś komunikator z takimi pogaduszkami? Jednak forum o pracy, to forum o pracy

Nie wiem jak jest teraz. Piszę jak było wcześniej. Zrezygnowałem z tej pracy ale to nie było rok temu ani pół roku temu tylko 2 miesiące temu. Czyżby firma stanęła na nogi? Nagle nie "żyje" z miesiąca na miesiąc? Nie sądzę. Myślę, że każdy powinien sam przekonać się na własnej skórze jak tam jest. Jedyną zaletą tej pracy była całkiem fajna kierowniczka ale obserwując innych kierowników bądź liderów współczułem konsultantom innych projektów. Zero wiedzy, zero podejścia ludzkiego do pracownika i zero szacunku. Co do kasy to zdaje sobie sprawę że to nie wina kierowników ani liderów tylko słabego zarządzania firmą czytaj dyrektorów, prezesa,kierownicy i liderzy pewnie też mieli opóźnienia ale nikt tego na głos nie powie. Podsumowując chcesz idź pracuj ale czy warto się wkurzać, że nie masz kasy na koncie albo że pracujesz w słabych warunkach? Wydaje mi się że to nie jest warte i lepiej znaleźć sobie coś lepszego. Pozdrawiam

Qwerty
@Paweł

Jednak kasa wpływa teraz w terminie A czy brałeś udział w pracy innych projektów skoro taka opinia ?

@Qwerty

No właśnie wpływa teraz i oby jak najdłużej. Nie, nie brałem udziału ale rozmawiałem z ludźmi dodatkowo czasem było słychać niektóre odzywki. Ja wypowiadam się jakie ja miałem doświadczenia, może Ty masz inne i masz prawo do swojej opinii.

@Qwerty

No właśnie. Obecnie firma jest wypłacalna. Nie będę czarował, że nie było takiej sytuacji, jak mówicie, bo dobrze wiemy, że było przez chwilę problematycznie. Ale to już minęło, obecnie nie ma żadnych problemów z wypłatami i podejrzewam, że już nie będzie, nie sądzę, żeby dopuścili do tego, mając taką sytuację w przeszłości na koncie. Nie wiem czy jest sens do tego nawiązywać - teraz jest git, kasa leci kiedy powinna i to najważniejsze.

KrnąbrnyStaszko
@.

No to dobre zmiany widze w takim razie

@.

Kłamiesz. Firma nie reguluje swoich zobowiązań finansowych.

Nie kłamię. Jaki niby miałbym w tym mieć cel, żeby coś takiego wymyślać? Przecież mnie też sprawa dotyczy. Gdybym nie dostawał hasju, to nie siedziałbym cicho i nie mówił, że go mam. Tyle.

To prawda
@.

Ze nie reguluje, nie jedna osoba nie dostała zaległego wynagrodzenia.

@To prawda

Nie będę się kłócił, po prostu mam inne informacje na ten temat.

Klao

Jest oferta na doradcę ds. produktów codziennego użytku i napisali, że praca od godziny 11 i można wyjść po 6 lub 7 godzinach. Ta 11 jest obowiązkowa, nie można przychodzić wcześniej i wcześniej wyjść?

gwiazda
@Klao

wydaje mi się, że tam piszą o elastycznym grafiku, więc nie trzeba się tego trzymać

@gwiazda

No ale elastyczny grafik też zwykle mieści się w pewnych granicach. Nie bez powodu zapewne w ogłoszeniu podali taką, a nie inną godzinę. Ale w sprawie szczegółów, to pewnie najlepiej zagadać bezpośrednio, coby mieć pełny wgląd jak to wygląda.

AntyczneKadzidełko
@Klao

ktoś wie na czym polega praca na tym stanowisku?

leniwiec
@AntyczneKadzidełko

w ofercie o tym piszą przecież, zobacz sobie

max

słyszałam że sa otwarci na zatrudnianie studentów, ktoś wie czy łatwo się dostać?

@max

na jaką umowe są dla takich osób przygotowani?

stejsi
@max

podbijam pytanie, można liczyć na umowę zlecenie, bo akurat mi by taka pasowała?

Jako pracownik
@stejsi

Delty myślę że powinnaś to wiedzieć :D poza tym kto tak wnikliwie pyta o możliwość pracy na zleceniowce, przed przyjściem na rozmowę o pracę, do tego na forum go work... Litości, a jeśli tak, to współczuję firmie pracownika :D

@Jako pracownik

sory chciałem się tylko dowiedzieć ale studiuje i nie wiem czy i tak by mi dali uop bo mam kilka zajęć w tygodniu..

sonia
@Jako pracownik

no akurat studenci dość często wybierają ten typ umowy, bo się im bardziej kalkuluje, poza tym daje większą elastyczność godzinową, także nie rozumiem twojego przytyku?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact