Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

Banda

Banda (usunięte przez administratora) nic więcej, kłamią w kwestii wypłaty, kłamią pracownikom w oczy. Nie polecam.

Zu

Pracowałam tam ponad rok. Zmieniłam bo musiałam, (usunięte przez administratora) Jedni lepsi, drudzy gorsi jak wszędzie. Inni mieli zdecydowanie gorzej, zależy od projektu. Gdy odchodziłam było trochę lepiej, chyba. Gdyby nie to, wszystko by było w porządku. Atmosfera w firmie - super, współpracownicy jak najbardziej na plus. Ale nie dla ludzi się pracuje. Dla kogoś młodego, bez kompletnego braku doświadczenia - praca w porządku, jeżeli nie ma się zobowiązań finansowych. Doświadczenie można zdobyć, poznać nowych ludzi i się czegoś nauczyć z pomocą jak nie lidera to współpracowników napewno. (usunięte przez administratora)

Kiki
@Zu

Wolałabym się nie zgadzać jednak to prawda, mnie też głównie stres zmusił do opuszczenia (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Dzieki
@Zu

Za wypowiedź, planuje tam wysłać CV jednak się zastanawiam, nie chce martwić się o pieniądze bo chyba nie w tym sens jest

Lelum

Na stanowisku doradcy ds produktów codziennego użytku zaczyna się pracę od 11 zawsze?

Isia
@Lelum

to na czym ogólnie polega ta praca?

dent
@Lelum

różne projekty różnie zaczynają, ale jak masz w ofercie np. opisane że start o 11 to bedzie to stała godzina

lilka
@dent

I po 8h na kazdym projekcie sie pracuje?

lilka
@lilka

Przerwa jest wliczona tak w ogole w godziny pracy?

Barella
@lilka

Jest napisane, że 6-7 godzin i możesz iść do domu.

Ewelina

Na stronie firmy można zauważyć wiszącą ofertę pracy na stanowisko Doradcy ds. obsługi klienta. :) Firma gwarantuje wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę. Jaka stawka na h na sam początek? Może ktoś coś wie? Poza tym, mowa jest o atrakcyjnym systemie premiowym. Rozjaśnicie, jak on wygląda? Za co i ile pieniędzy można otrzymać? :)

Wolne
@Ewelina

Wolne żarty, wypłata z opóźnieniami, wysokie premie...kraza takie legendy. Jak chcesz uniknąć stresu i alergii daruj sobie to cc, biuro jeden wielki s y f, nie wywiązują się ze zobowiązań wobec pracownika, nie płacą na czas. Pozdrawiam.

Pracuje
@Wolne

Nie prawda dlaczego piszesz głupoty pracuje 2 lata i od dawna nie ma obsuwy w wypłatach nawet jest wcześniej. Firma spoko atmosfera fajna . Polecam

Mol
@Pracuje

Też nigdy nie zauważyłem jakiejkolwiek obsuwy w wypłatach, więc aż się dziwię że się spotykam z taką informacją

Juz rozumiem
@Ewelina

Jak tylko pojawi się nagtywny komentarz, zaraz jakiś pracownik szybko staje się obrońca. Rozumiem że są pracownicy którzy analizują tu opinie i jak ktoś napisze negatywna to czują się zobowiązani bronić swojego pracodawcy? Nieźle pranie mózgu xD Ostatni komentarz o opóźnieniu wyplat jest sprzed 2 miesięcy, ktoś tu ewidentnie kręci ale słyszałem o kupionych opiniach go work, i o przekupstwach, dobrze dobrze ratujcie zszargana opinie bo wam nic nie pomoże już. A wyplaty? Owszem są obsuwy. Nie pozdrawiam

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Wiktoria

To jedna wielka firma (usunięte przez administratora) Biuro w opłakanym stanie, sprzęt, biurka, rozpadające się krzesła a przede wszystkim mają problem z wypłaceniem wynagrodzenia :) do 25 dnia następnego miesiąca równa się z otrzymaniem pieniędzy 26/27 lub niewiadomo kiedy xD Nie polecam :D

Anka
@Wiktoria

Dziwne, bo sprzed roku też da się wyczytać jak oszukiwali pracowników na wynagrodzeniu, dalej nie zrobili z tym porządku wiedzacc że stooaja po cienkim lodzie? Może to przez księgowość w Indiach

Sammy
@Wiktoria

Sam się o tym przekonałem niestety, tonący statek który ściąga pracowników na dno, niestety z wypłatą należności są problemy. Ja ich skreślam

Ciekawa

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o projekcie wiedzą i praktyka? Na rozmowie wszystko brzmiało fajnie, ale jak jest w rzeczywistości?

Czmiel
@Ciekawa

W rzeczywistości niestety martwisz się o swoją wypłatę i swoją należność.

Dre
@Ciekawa

zalezy od projketów ale trudne to one nie są wszystko do nauczenia i od technicznej strony dosyc podobne moim zdaniem

Dre
@Ciekawa

jeżeli chodzi o tak typowo prace to jest dosyć nudno nie ukrywam, ale mimo to czas leci, zarobić sie da

@Dre

na atmosfere tez nie narzekasz?

@Dre

sa jakies szanse na rozwoj w firmie? :)

@Dre

jest ktos kto pomaga na poczatku pracy w drozeniu sie?

Lakonik
@nanas

ja jeszcze dopytam jeśli mogę, dofinansowanie do Multisporta każdemu przysługuje?

Nikt
@Lakonik

no popatrz sobie po ofertach co ci proponuja bo nie wiem na co się próbujesz dostać

Nikt
@Lakonik

ja robie jako doradca ds. obsługi klienta i mamy dofinansowanie

badis
@Nikt

benefity jeszcze jakies inne ogolnie macie? wybacz za mase pytan ale juz skorzystam z okazji:D

karakasz
@nanas

Jak inaczej to sobie wyobrazasz, przeciez nie przyjdziesz wiedzac wszystkiego po kolei. Zaczynasz od szkolenia.

karakasz
@badis

Ogolnie masz mozliwosc premii, ale to na konrketnych projektach i to sie moze roznic wlasnie, wiec nie chce sie za bardzo wypowiadac zeby nic nie pomieszac i nie wprowadzac cie w blad.

Roma

W moim przypadku lokalizacja ma kapitalne znaczenie. Więc wywalę kawa na ławę, jaki projekt polecacie na Murmańskiej? Pod względem finansowym, klimatycznym, benefitowym? Dzięki z góry za wskazówki:)

rihanna

hejeczka, czy sa teraz jakies przyjecia moze? jakies ogloszenia ktoś coś??

Roller

Spokojnie, doświadczenie nie jest ci potrzebne wielkie, dasz sobie radę nawet bez niego. Wystarczy mieć trochę charyzmy i będzie dobrze. A masz w ogóle jakieś doświadczenie w jakiejkolwiek obsłudze klienta?

@Roller

dzieki za odp. w obsludze klienta tak, ale no mowie to w zadnym stopniu nie byly rozmowy przez tel, a to troche inaczej jednak trzeba podejsc do tego

@Roller

slyszalam, ze zdarzaja sie w cc sytuacje kiedy przydaje sie mnostwo cierpliwosci wobec ludzi, ja akurat jestem bardzo cierpliwa dlatego chcialabym sprobowac

@Roller

a jak ty zaczynales, ktos cie wstepnie szkolil? dobrze wspominasz prace tutaj?

mech
@rihanna

jesli od samego poczatku, czyli wlasnie tego szkolenia na wstępie, skupisz sie i ogarniesz jak nalezy pracowac, rozmawiac to dalej bedzie wszystko szlo z automatu. poczatki zawsze sa ciezsze bo pewnie bedziesz sie troche stresowac itp ale z czasem zobaczysz ze to nic trudnego

Khaotic
@mech

po jakim czasie już szło łatwiej? długo zajmuje takie wdrożenie się?

Ella
@Khaotic

Mi nie zajęło długo wdrożenie się tutaj, ale może to dlatego że bardzo lubię kontakt z ludźmi. Zależy pewnie jak szybko przyswajasz i jakie masz podejście. Dasz radę i tak, spokojnie :D

Makx
@Ella

a jakiego programu używacie na callu? wychodzące czy przychodząca kampania?

Na plus

-możliwość zdobycia doświadczenia rozmów z ludźmi -zawsze to jakaś podstawa do wielu innych prac Na minus : -pensje nie na czas a i tak długo czekasz -pakiety medyczne to ściema -tną na prowizjach -potrafią skracać przymusowo czas pracy jak się nie nadąża za celem Podsumowując, praca dobra na 2 miesiące, żeby znaleźć inna pracę. A najlepiej od razu znaleźć inna.

Kornel
@Na plus

Dzięki za podzielenie się opinią, pozwól, że dopytam o parę szczegółów. Długo już trwa ten problem z niepłaceniem na czas? Jest tak w każdym miesiącu czy raczej sporadycznie? Jak myślisz, z czego to może wynikać? Czy skracanie czasu pracy jest równoznaczne z otrzymaniem niższego wynagrodzenia? Bo jeśli tak, to znaczyłoby, że nie macie chyba umowy o pracę?

Ale
@Kornel

Witam od dawna nie ma j6z obsuwy w wypłatach.

@Ale

O to świetnie że płacą terminowo. Powiedz co z pakietem medycznym. Serio go proponują a potem nie ma w benefitach? Coś w ogóle jest dodatkowo z socjala?

aurelion

Czy orientuje sie ktoś czy beda jakies przyjecia na wakacje?

@aurelion

od razu dodam, że zalezy mi na dluzszej wspolpracy nie tylko na wakacje

@aurelion

o i przy okazji czy bedzie tu jak coś bardziej umowa zlecenie czy może o prace? dzieki z góry za odp

Przyjmuja
@aurelion

Każdego bez wyjątku, bez wykształcenia i żadnego doświadczenia, na pewno zabawisz tam długo, chyba że nie będziesz robił wyniku to Cie będą wyganiać do domu i ucinać godziny, i na pewno będzie traktieany lepiej niż stali pracownicy

@aurelion

Zaczynasz na zleceniu i potem jest możliowść przejścia na uopa

@aurelion

Patrz na ogłoszenia, tam będą ci wszystko pisać, ale raczej powinno być miejsce

szymi
@Porwan

a powiedz mi, czy jest możliwość zostać na zleceniu? jestem studentem i bardziej mi się opłaca

@szymi

No ja osobiście się tym nigdy nie interesowałem, ale chyba tak. Studenci pracują więc pewnie jakoś się dogadują, chociaż jak mówię, ręki sobie za to uciąć nie dam

Alina
@Porwan

A kojarzysz może czy jest elastyczny grafik pod studentów?

Alina
@Porwan

Czy lepiej nastawić się na stałe godziny pracy?

Plana
@Alina

Grafik jest bardzo elastyczny, jak brakuje do wyniku to idziesz do domu, co świetle prawa jest mało legalne, bo jeśli jest praca do zrobienia należy ją wykonać, nie można pozbawić jej pracownika, bo lider nie wyrabia...

@Alina

O, a jak z godzinami pracy? Od której do której? :D

@Ruhn

Zależy od projektu na który aplikujesz, pożyczki mają zmiany od 8 do 21, projekty medyczny robisz ile chcesz godzin bo jest 24/7 a wydawnictwo od 7 do 15 , nie wiem jak reszta projektów

harcerka

a od czego zależy na jaki projekt idziesz? sam się zgłaszasz czy dobierają Cię?

@harcerka

Sam się zgłaszasz i wybierasz. Natomiast jest to trochę uzależnione od doświadczenia i zapotrzebowania na dany projekt

vefor

a czy jak pracujesz w danym projekcie to jest szansa ze mozna zmienic po jakims czasie na inny?

tomi
@vefor

a tu są jakieś różne projekty? jak to wygląda? w sensie jakie są różnice w nich?

Hudek
@tomi

inne godziny pracy głównie, troche inna wiedze trzeba przyswoic ale tak z tego co sie orientuje wszedzie dosyc podobnie sie robi

gary
@tomi

wydaje mi sie ze jakby bylo kilka dostepnych projektow akurat to moglbys sie dogadac ktory bedzie dla ciebie najbardziej odpowiedni

elka
@gary

a ogólnie polecacie pracę w cc jako pierwszą? idzie zdobyć jakieś doświadczenie?

tauryna

mi sie jakos nigdy z wyplata nie spoznili, nie mam na co narzekac wiec dziwne ze tak mowisz

tauryna
@elka

ja zaczynalam w cc, nie tym bo te jest moim drugim w sumie i ja uwazam ze to jest jedna z lepszych prac na poczatek. nauczysz sie jak dziala korpo, a przy okazji uzbroisz sie w cierpliwosc do ludzi a to ci sie w zyciu przyda:D

Cika
@tauryna

właśnie moja koleżanka też tu pracuje i nigdy nie narzekała na wypłaty przez co sama się zastanawiam nad tym czy się tutaj nie zatrudnić, bo może to akurat coś dla mnie a wolę pracować w poleconej firmie

orbit
@Cika

twoja kolezanka na jakim projekcie pracuje jesli moge wiedziec?:)

Makrama

właśnie też się zastanawiam czy tutaj nie złożyć cv tylko myśllisz, że na pierwszą pracę naprawdę to spoko praca? bo trochę to stresujące.

Nudy
@Makrama

praca na pierwszy raz jest spoko niezbyt skomplikowana troche sobie komunikacje interpersonalną podbudujesz

Zabezpiecz

Się jedynie finansowo w razie obsuwy w wypłatach, bo jak zaczniesz pracę to dostaniesz pieniądze za 2 miesiące lub dluzej. Powodzenia i oby tobie kłopotów nie sprawili

Usuwa negatywne komentarze, to już chyba o czymś świadczy, firma która nie pilnuje terminów, do tego na kłamstwie buduję renomę. Słabo. Nie polecam. Firma kshak.

Batat

Klasyczne CC

jowisz

to coś złego?

Wiga
@Batat

Tak charakterystyka pracy jak w typowym call center, na to trzeba się nastawiać.

domino
@Wiga

no ale to nie wiem jak pracujesz na produkcji w czterobrygadówce, to narzekasz na godziny pracy?? no proszę was.. każdy już od początku wie czym się charkateryzuje ten rodzaj pracy, mi pasuje i szukam roboty w tym, komuś nie musi i tyle.

Alek
@domino

mam podobne podejście, jak tu jest z elastycznym czasem pracy?

daktylek
@Batat

Mi na przykład odpowiada to CC i mam wrażenie, że to najlepsze w którym pracowałam ;)

iwan
@daktylek

ja ogólnie tez całe zycie słyszałem same złe rzeczy na temat cc ale tutaj nawet nie jest tak źle, da się przyzwyczaić

iwan
@Alek

elastyczność jest taka że różne projekty mają rzny czas pracy więc ewentualnie możesz prosić o przeniesienie do takiego który godzinowo ci odpowiada

Zawiert

to gdzie ty pracowałaś że takie warunki? w warszawie czy gdzieś poza? bo ja już pół roku tu robie i póki co problemów takich z pracodawcą nie miałem...

Syrop
@Zawiert

A ty robisz w Warszawie? powiedziałbyś coś więcej o pracy i jak to rzeczywiście wygląda?

Syrop
@Zawiert

i na jakim projekcie robisz, który najbardziej polecasz? można w ogolę wybierac?

rekrutacja

Hej, czy ktoś może opisać jak tu przebiega rekrutacja? czy jest sie czego bać? jestem swiezo po skonczeniu liceum i to by miala byc moja pierwsza praca

@rekrutacja

to jest tylko i wylacznie infolinia przychodzaca czy sa projekty na wychodzaca tez?

@rekrutacja

pewnie to zalezy od projektu ale jak z ogloszenia tego w miare ostatniego patrze to nie ma nazwy projektu konrketnej, przydzielaja pozniej?

Sahara
@rekrutacja

Ja polecam jako pierwszą pracę, bo możesz się trochę nauczyć i łatwo się dostać. Totalnie nie ma czego się obawiać, idź po swoje i po prostu pokaż, że warto Cię zatrudnić :)

Sahara
@rekrutacja

Ja pamiętam że bardzo szybko dostałam odpowiedź na CV i szybko też się umówiliśmy. Wszystko przebiegło w spoko atmosferze. No i też szybko dowiesz się o decyzji :)

uczony
@Sahara

a mozna w jakichs elastycznych godzinach robic??? jako student zeby ulożyc sobie grafik pod zajecia?

larina
@uczony

podejrzewam ze powinno byc elastycznie na tyle ile moga sobie pozwolic. bo jesli ktos tam wczesniej pisal ze sie pracuje od ktorejs do ktorejs konkretnie to watpie ze godzinowo mozna to zmienic

larina
@uczony

ale ciekawe wlasnie czy w tygodniu mozna sobie ustalic jakies dnie bez pracy w zamian nawet za weekend. ja tez szukam wlasnie pracy(studentka) i probuje sie zorientowac jak gdzie jest

Zrobiło sie aktualnie bardzo nie ciekawie na jednym z projektów. Już od marca było wiadomo że ludzi jest za dużo a oni nadal rekrutowali. Aktualnie tych co wyslali na zdalne nawet bardzo zachęcając a teraz traktują jak (usunięte przez administratora) Pracując jeszcze stacjonarnie było zglaszane przez wielu konsultantów że kontakt z liderami jest masakryczny bo po godzinę 16 oraz w weekendy bo Warszawcy liderzy sie zwijali do domu i zostawali tylko ci z Białystoku. Często jak była jakaś gruba sprawa to liderzy po prostu olewali nawet nie odpisując albo pisali dziewczyną żeby radziły sobie sami bo oni nic nie wiedzą. Projekt na początku był pod kreską bo poprzednia firma zostawiła projekt w bagnie natomiast gdy po 3-4 miesiącą udało sie wyjść na czystą z zgłoszeniami to zrobił sie no problem bo pracy nie ma a konsultantów jest o przyjamniej 60-80 za dużo. Więc pierwszi na odstrzał idą ci którym trzeba płacić więcej bo oczywiście mają doświadczenie . Są ciągle skargi od klientów bo jakoś obsługi bardzo spadła bo najwięcej dyżurów dają nowym bo mają nad nimi kontrole natomiast te świeżaki gerenują bardzo te skargi ponieważ są nie doszkoleni . Żeby było śmieszniej to wcześniej skargi na konsultantów były znikome i nie hardkorowe. Teraz to po prostu nie wiedzą jak się wyplątać więc i firma jest wkurzona i konsultanci. Będzie coraz gorzej

Barbie
@.

Rekrutują na ten projekt?

@Barbie

Aktualnie nie, przynajmniej nie w Warszawskim odziale. Zostało aktualne z 12 osób na projekcie z Warszawy i ich sie trzymają. Nawet zaczęli nas chwalić i motywować. Wreszcie zaczęli pokazywać wyniki umawiania o które były prośby już w lutym bo nie wiadomo było co poprawiać. Możliwe że w Białymstoku rekrutują bo mają tam więcej stanowisk ale Warszawa obecnie bez zmian. Aktualnie firma ma otwartą rekrutacje na infolinię pożyczek bardzo znanej firmy na B . Ta firma wymaga jednak dużej wytrzymałości psychicznej bo czasem pojawiają sie takie sytuacje gdzie z 30-40 konsultantów rezygnuję z pracy na raz bo są takie wydarzenue które opisałam oraz klienci nie zawsze należą do łatwych

Barbie
@.

A jak z tym wsparciem liderów

Plana

Czy ktoś mógłby napisać godziny pracy na poszczególnych projektach?

axel
@Plana

no ale to podają ci godziny przy ogłoszeniu zazwyczaj, także sprawdź to, co cię interesuje

zygzak
@axel

w miarę elastycznie tego godziny można dopasować pod siebie?

@axel

Projekt jest kwestią drugorzędną, godziny mnie interesują do reszty się dostosuje

aha
@PIana

no to pisz do nich, powiedz kiedy chcesz pracować, jakie godziny ci odpowiadają i niech ci coś poszukają i dopasują ;)

@aha

Nikt z was nic nie kojarzy? Wy jak pracujecie?

Braba

ja pracowałem na Allianz i robiłem od 8 do 18

Braba
@PIana

no projekt o tyle nie jest kwestią drugorzędną, że wszystkie godziny są właśnie dyktowane w zależności od projektu

@Braba

Produkt oczywiście jest ważny ale to nie jest tak że człowiek się specjalizuje w jednym. Zależy mi nad dogodnych godzinach, umiejętności to inna sprawa. Ale dzięki za konkret informacje z tym Alinzem

@PIana

Nie wiem czy ci się to jeszcze przyda ale ja robiłem na Tutlo 9-17 i Courluksie od 11 do 19

@Braba

Prawda, ale zazwyczaj możesz sobie wybrać jakie chcesz godziny i jaki projekt... przynajmniej ja do tej pory wybierałem, a na każdym w sumie pracuje się bardzo podobnie

Zofia
@Porwan

Napiszesz coś więcej o tych projektach? Było coś szczególnego podczas twojej firmowej kariery, co zapadło ci w pamięć?:) A jak podejście do pracy zespołowej? Firma promuje i nagradza skuteczną współpracę między pracownikami? Jakieś premie, podwyżki, za dobrze zrealizowany projekt są?

@Zofia

Raczej szczególnie nie ma na co narzekać, są premie, ale na każdym z projektów indywidualnie do tego podchodzą. Mam na myśli, że w zależności od projektu premie mogą się różnić, ale da się je wyrobić.

@Zofia

A co do pracy zespołowej, ja powiem tak. Jest ok, między pracownikami nie ma rywalizacji, przynajmniej ja na taką jeszcze nie trafiłem.

Kliszcz
@Porwan

O to ja np zapytam, jak jest tutaj z ubezpieczeniem zdrowotym, czy jakiekolwiek jest?

Kliszcz
@Kliszcz

i jeśli jest to z jakiej firmy i czy to jest dopłacane czy całkowicie pokrywane czy jak

deltoni

a jakieś jeszcze benefity maja czy tylkjo jakies takie podstawy podstaw?

@deltoni

Oprócz podstawy godzinowych oraz ewentualnych premi nie ma nic dodatkowych

PZU??
@.

a ubezpieczyć się chociaż u nich można czy też na zewnatrz szukac?

@PZU??

Coś tam było, z ubezpieczeniem medycznym był podobno polmed ale ich bardzo nie polecam,natomiast ostatnio proponowali bardzo dobre oraz tanie ubezpieczenie na życie w nederlanden ( mimo że mają projekt który jest związany z innym gigantem ubezpieczeń w Polsce)

Ruhn

Hmm, zastanawiam się, ponieważ napisałem tu pytanie parę dni temu i nagle widzę, że ktoś się podpisuje moim nickiem niżej i kopiuje moje komentarze do negatywnych wpisów. Ładnie to tak? ;)

Dzień dobry

W kwestii firmy delta contact prowadzone jest "śledztwo" wywiadowczo - informacyjne. Tak nazywamy to w naszym żargonie, jestesny instytucja która zajmuje się nieuczciwymi pracodawcami na rynku. Dotarło do nas że oprócz spóźnienia w wypłatach, Delta Contact dopuszcza się (usunięte przez administratora), nie przestrzega zasad bhp, oraz łamie prawa pracownika. Jeśli są tu odwazni to prosimy o wyrażenie szczerych opinii na temat firmy - pracowników obecnych i byłych, by przestrzec przyszłych. Korzystamy z metod cichego kontaktu, by nie narazić pracownika na konsekwencje. Firma go work za opłatą usuwa negatywne opinie, na podstawie poprzednich komentarzy uznaliśmy, iż ma to tutaj miejsce, jak również pisanie pozytywnych komentarzy przez pracowników, by oddalić opinie negatywne. To kolejna z form szantazu- bo oprócz wysyłania do domu za brak wyniku, jest również miś pisania komentarzy co jest po prostu... Zabawne i niepoważne... Zapraszam do wyrażenia opinii, z zebranymi dowodami składamy pozew jako firma bądź instytucja do sądu pracy i cywilnego - w zależności od łamanych praw i rodzaju umowy. Pozdrawiam. Rg

Alex
@Dzień dobry

Hej , jestem aktualnym pracownikiem na projekcie allianz . Pracuję tam od 11 stycznia więc wypłaty jeszcze nie widziałam. Zachęcali do pracy dodatkiem za prace powyżej 160 godzin, a później mówili że w zależności od osiągów będzie +2zł brutto do każdej przepracowanej godziny. Wczoraj kordynatorka powiedziała że nie zobaczymy tych pieniedzy. Na szkoleniu mówili ze będzie kolejne +2zł h za infolinię angielską. Ja musze się z nimi użerać bo miałam być na angielskim ale zobaczyli ze umawiam bardzo dużo wizyt lekarskich więc powiedziali ze nie będzie dodatku ponieważ ze uzywam praktycznie tego języka mimo ze zdarza mi sie dzwonić w języku angielskim. Zaczął pojawiać sie (usunięte przez administratora), i jest coraz częściej. Jak na przykład nie jesteśmy w stanie umówić jakieś wizyty bo placówka bądź klient nie odbiera to nie mozemy tego zostawić na później bo słyszymy " masz zrobić to teraz" możemy dzwonić z ich rozkazu do placówki nawet 40 minut a i tak słyszymy ze nic nie robimy mimo ze oni nam kazali i w tym samym czasie umówilibyśmy z nawet 6 wizyt . Ja I tak jestem łagodnie traktowana bo wyrabiam najwięcej godzin bo pracuje praktycznie 6 dni w tygodniu po 11 godzin dziennie i wiedzą ze jak mnie wkurzą to zmniejsze ilość godzin albo zerwe umowę. Jestem jedym z lepszych pracowników, wyrabiam ponad 150% normy. Sprzęt w firmie jest w opłakanym stanie,krzesła nienadające sie do uzytkowania bo nie da sie oprzeć o nie bo sie kładą, oczywiście są nieregulowane. Słuchawki uszkodzone bez funkcji regulacji szumów i czesto z uszkodzonym kablem, wykładzina bardzo brudna i podarta. Pani nie sprząta na tyle ze ja z alergia na roztocza ktora była uśpiona od ponad 2 lat kicham ciągle. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania albo chcecie kontakt do osób od nas którzy chetnie wyrażą opinie podaje mój anonimowy email: klotopsy@gmail.com. pozdrawiam

De
@Alex

Proponuję czytać ze zrozumieniem bo potem wstyd, wszyscy mamy pensje do 25 nikt nie zmuszał podpisujesz akceptujesz a jak nie to idź dalej.

Alexx
@De

Jak jest dziś, czy dalej jest tak tragicznie? Rozważam to i inne cc

@Alex

To jak to jest z tymi wypłatami do którego są ostatecznie?

Ruhn

Interesuje mnie praca w tej firmie. Czy jest możliwość zatrudnienia na pół etatu?

@Ruhn

Jako student pierwszego roku mam dosyć sporo zajęć i chodzi mi o przykładowo - pierwszy rok 1/2 etatu, a potem przejście na przykład na cały :D

@Ruhn

Zależy który projekt bo mają ich z aktualnie 5 lub więcej , wszystko powiedzą na rekrutacji

Ilona

Zaczytałam się w opinie innych osób i muszę przyznać, że jestem zdziwiona. Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i umiem sobie poradzić z większością trudności jeśli jakieś się nasuną. Praca mi się podoba, jest po prostu pracą - warto ją tak traktować. Godziny bardzo mi odpowiadają, jestem świadoma, że to nie musi każdemu odpowiadać, natomiast każdy dowiaduje się o godzinach pracy wcześniej :) Jeśli umiesz sobie sam poradzić to praca idealna dla Ciebie. Narzekanie nic nie zmieni, wystarczy nauczyć się polegać na sobie i współpracować z innymi kiedy jest to wymagane. Ja, z czystym sumieniem polecam.

I Ty
@Ilona

Dzielna Samarytanka postanowiłaś napisać ta dobra opinie, bo zle mają wpływ na Twoja pracę i nikt Cie o to nie poprosił? W firmie dzieje się źle, jest źle zarządzana, projekty kuleją ale i tak muszą kogoś z rekrutować żeby napisał pozytywny komentarz... Wstydźcie się, jesteście lepsi niż TVP... Swoją drogą współczuję wykorzystywanym pracownikom ja tam się zawijam. Pracownik, za chwilę były.

Akraat

W twarz to można rzucić wypowiedzeniem, pójście do zarządu i powiedzenie tego poskutkuje? No właśnie, chodzi o to by przestrzec innych... A zarząd jak zarząd widac jak kieruję. Rekrutują pracowników jak są niepotrzebni, jak to już ktoś napisał. A może zarząd to napisał?

Apropo

pomocy że strony liderów, to jest ona znikoma i jej nie ma, faktycznie obarczani obowiązkami są Ci z Białegostoku, bo wielcy warszawiacy mają ważniejsze spray na głowie... Pracownik zostawiony sam sobie, a później krytykowany za błędy, które popełnia przez właśnie brak pomocy. Firma kręci się w kółko jak chomik, myślę że rok, dwa i ta padnie , a wtedy zaczną się problemy z wypłacalnością, z resztą, z tego co czytałem to nie pierwszy raz.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact